Szukam bratniej duszy.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam bratniej duszy..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1

Temat: Szukam bratniej duszy..

Hej :-)
Szukam koleżanki najlepiej z dolnośląskiego mniej więcej w moim wieku mam 20 lat.  Z którą będę mogła pogadać o wszystkim i o niczym, piszcie na gg 40533534

Poleć temat na :

2

Odp: Szukam bratniej duszy..

smile witam ja ze swietokrzyskiego ;p troszki dalej, ale zawsze mozesz napisac tutaj smile pozdrawiam.

3

Hej dziewczyny smile jestem nowa, a do tego postu gorąco się przyłączam gdyż też dokucza mi brak przyjaciółek... mam wspaniałego chłopaka ale wiadomo, przyjaciółki to co innego i każda dziewczyna chciałaby takowe posiadać wink jestem z lubelskiego, więc jeśli któraś mieszka w pobliżu i ma ochotę się poznać to zapraszam smile

"Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu Twojej świadomości, bezpowrotnie..."

4

heja ja jestem z Poznania i tez chetnie sie z kims zaprzyjaznie:)

lepiej potknąć się w biegu niż stać w miejscu:)

5 Ostatnio edytowany przez MsDomisiek (2012-02-09 12:10:02)

a ja mam meza , dziecko lecz tez doskwiera brak przyjaciolki...wiadomo kobieta z kobieta zawsze sie dogada smile
jestem z lubelskiego smile chetnie z kims sie zapoznam tongue mam 20 lat smile

Moje serduszko Patryczek ur.02.11.11r.
:*

6

MsDomisiek, widzę że jesteś z lubelskiego a skąd bardziej w przybliżeniu? smile

"Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu Twojej świadomości, bezpowrotnie..."

7

Jeszcze na razie mieszkam w Lbn ale za pare dni przeprowadzamy się na wieś smile pod Lublin.

8

Hmm to trochę kawałek ode mnie... ja jestem z okolic Białej Podl.. smile

9

uuu to troche daleko ;/

10

Hej Asia !Jestem z wielkopolski i bywam w Poznaniu:)Chętnie nawiążę znajomość smile

11

Szkoda że niema nikogo z. dolnośląskiego tu trudno może znajdę tu kogoś kto mnie zrozumie. Mam chłopaka, z którym mieszkam ale czuje się samotna czegoś mi brakuje w tym życiu

12

Sofii jesli chcesz pogadac pisz na maila... smile

13

czesc ja jestem z dolnego slaska i tez mi brak kumpeli do [pogadania o smutach , chcialabym poznac tu kogos wyrozumialego. mam 21 lat.

14

Ja tez jestem z Wielkopolski a dokladnie z Zakrzewo to okolice Zlotowa

15

Ja też chętnie popiszę przez maila... Ewentualnie mogę podać GG na priv wink

16

Ja też jestem nowa i również szukam jakieś koleżanki wink Jestem z dolnego śląska smile Chętnie nawiąże znajomość smile 332119027 moje gadu smile

17

jesli ktos , (a najlepiej ktos z dolnego slaska ) ,tak jak ja czuje sie osamotniony i przezywa depresje dlugotrwala, boi sie zycia i ma nieodparta potrzebe by o tym z kims porozmawiac, niech napisze do mnie na maila ilona772@wp.pl . moze nam obu zrobi sie wten sposob na duszy lżej. smile. pozdrawiam

18

Jeśli ktoś z dolnośląskiego chcę pogadać pisać na email :-)

19 Ostatnio edytowany przez OnA010 (2012-02-28 22:44:40)

Cześć:) Mam 28 lat. Mieszkam we Wrocławiu. Czy jest ktoś z Wrocławia?

hej dziewczyny jeśli ktoraś z was jest z Poznania i tak jak ja szuka kumpeli,do pogadania wypadu na miasto czy ciacho to piszcie bo brak mi koleżanki. mam 24 lata studiuje i jestem fajną osóbka wink

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam bratniej duszy..