Gdy chłopak się nie odzywa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Gdy chłopak się nie odzywa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Gdy chłopak się nie odzywa

Poznałam chłopaka na imprezie. Dobrze się razem bawiliśmy. Powiedział że jestem wyjątkowa, że nigdy nie poznał takiej dziewczyny. Spodkaliśmy się następnego dnia. Pisał ciągle do mnie a teraz wogule się nie odzywa. Kiedy napisałam do niego co się stało, że się nie odzywa to zakrywa się pracą i nauką. Co mam robić bo mi naprawde na nim zależy. POMOCY!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdy chłopak się nie odzywa

Może po prostu to kobieciarz, ma takich jak Ty na pęczki. Albo w drugą stronę- nie miał nigdy dziewczyny i nie wie jak postępować albo nie jest przyzwyczajony poświęcać czas "babą"

3 Ostatnio edytowany przez K_r_o (2012-01-21 21:17:11)

Odp: Gdy chłopak się nie odzywa

Nic nie rób.  Jakby chłopakowi na Tobie zależało to czułabyś to. Nie ma co się zasłaniać pracą. Jak się chce, to można znalezć czas, ZAWSZE - CHOĆBY NAWET CHWILKĘ POGADAĆ....jak się chce.....
Słowa to słowa...a czyny to czyny. Można wiele mówić - łatwiej mówić niż robić.

4

Odp: Gdy chłopak się nie odzywa

Zgadzam się z K_r_o . Chcieć to móc. Facet po prostu nie chce się spotykać z Tobą, ale nie chce powiedzieć tego wprost.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Gdy chłopak się nie odzywa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024