Nikt mnie nie chce, nigdy nie miałam chłopaka. Mam 20 lat..... - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-01-18 20:55:10

martuszka200
Niewinne początki

Nikt mnie nie chce, nigdy nie miałam chłopaka. Mam 20 lat.....

Nie umiem sobie nikogo znależć. Wszyscy naokoło mają kogoś, tylko nie ja. Nie zwracałam na to uwagi, do czasu kiedy inni ludzie nie zaczęli mi sprawiać przykrości z tego powodu. Choć nie wiele ludzi z mojego otoczenia wie np. że jeszcze jestem dziewicą albo się jeszcze z nikim nigdy nie całowałam. Kiedyś znajoma śmiała się ze mnie z moją siostrą, że nigdy się nie całowałam z chłopakiem, a ja odrzekłam, że ja mam kota i to mi wystarczy, a ona już na koniec rozmowy gdy odprowadziłam ją po szkole z siostrą pod jej dom dodała "Damian mówi (jej chłopak), że ładne dziewczyny to zarezerwowane, a dziewice to w przedszkolu " i się śmiała, a ja spłonęłam ze wstydu.
Gdy wróciłam do domu to spojrzałam w lustro i wydawało mi się, że jest wszystko w porządku, nie wyglądam żle.....Jednak dzisiaj wiem, że to nie prawda.
Niedawno leżałam na kanapie w majtkach, a siostra zaczęła się ze mnie śmiać:" ja, tyle latek..." i z powaga dodała" mi ciebie trochę szkoda, bo masz tyle lat, a nigdy nie obcowałaś z chłopakiem".  Kiedyś ciotka z wujkiem się kłócili i ja wyszłam z mieszkania, a wujek dodał " a chłopa jej brakuje". Zdziwiłam się, ze to powiedział, bo myślałam, że mnie akceptuje. 
Przytoczyłam te sytuację, aby czytający zrozumiał mój problem. Sama czuję się samotna. Trafia mnie szlak, gdy widzę parę na ulicy trzymająca się za ręce, albo dziewczynę z chłopakiem w samochodzie, ludzi całujących się, przytulających. Jest mi przykro, że ąz tak bardzo nikt mnie nie chce, wiedziałam, że nie jestem seksbombą, ale nie domyślałam się, że jest aż tak tragicznie. Nie umiem sobie z tym poradzić, nie widzę  żadnego rozwiązania, żadnej nadziei, nie wierze w to, że kiedykolwiek będę kogoś miała. W tym roku idę na studia i jestem przekonana, że tam również nikt nie zwróci na mnie uwagi. Już nie jestem naiwna, by w to wierzyć. Jakie to jest uczucie być już prawie dorosła kobietą, patrzeć w lustro z wiedzą o tym, że żaden na ciebie nie spojrzy. Albo jak nie raz widzę siebie nago i sobie myślę zobacz ciebie nikt nie chce. Już nie bedę bawić się w takie rzeczy , że się zabije. Ostatnio dość często myślę o tym żeby zacząć się prostytuować . Ciężka jest moja sytuacja.

#2 2012-01-18 21:59:22

Austerlitz
Net-Facet

Re: Nikt mnie nie chce, nigdy nie miałam chłopaka. Mam 20 lat.....

"bo masz tyle lat, a nigdy nie obcowałaś z chłopakiem" + "Ostatnio dość często myślę o tym żeby zacząć się prostytuować"

Co to znaczy? O czym to świadczy, na czym Ci zależy? Na krótkich przygodach? A siostra miała na myśli łóżko?

Nie ulegaj presji otoczenia.
Chcesz czuć się kochaną i kochać? Nie da się ani na siłę, ani na "szybko", ani byle jak.

"Damian mówi (jej chłopak), że ładne dziewczyny to zarezerwowane, a dziewice to w przedszkolu " i się śmiała, a ja spłonęłam ze wstydu."

Powinnaś być dumna z tego, że nie sprzedałaś się tylko po to, żeby szpanować i zaliczać.

#3 2012-01-18 22:10:24

wioletka000
Dobry Duszek Forum

Rozumiem ze czujesz się samotna.ale teraz patrząc z perspektywy czasu na swoje życie chciałabym być na twoim miejscu. Ja mam 24 lata 3letniego synka i jestem sama. Mój mąż był moim pierwszym mężczyzna ale jak widać tego nie docenił. Uwierz mi nie warto szukać nikogo na siłe

#4 2012-01-18 22:28:38

Leila01
Przyjaciółka Forum

Kochana:)

Masz 20 lat:) DOpiero Ci sie zycie zaczyna.
I na to wyglada, ze dziewictwo stracisz z mezczyzna nie z chlopcem. Uwazam, ze druga opcja zdecydowanie lepsza.
SPokojnie:) Jeszcze nie bedziesz mogla odgonic sie od adoratorow.

Glowa w gore, usmiech na buzke i w swiat:)

P.S. Zobaczymy kto lepiej wyjdzie... Dziewczyna Damiana czy Ty...smile?

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

#5 2012-01-18 22:38:19

aalla
Na razie czysta sympatia

Tak, jesteś młoda i nie martw się !! smile Ja mam teraz 26 lat. Zawsze uważałam się za brzydka. Kiedy mężczyzni zaczeli na mnie zwracac uwage to maialam jakies 21 lat. Zaraz wydawało mi sie ze to ten jedyny, jesli tylko chcial mnie pocalowac. Nikt mna sie nie zainteresowal na dluzej niz 3 miesice, zawsze zostawiali mnie w fazie zauroczenia. Pierwszy seks mialam po pijanemu, jak mialam i 21 lat. Potem bardzo cierpialam. Nic na sile, nie daj sobie wmowic, ze jestes gorsza. Dbaj o siebie, a potem sie ulozy.

#6 2012-01-18 23:13:36

eni25
Niewinne początki

Kiedyś też tak o sobie myślałam:)

Najważniejsze to się nie załamywać,nie zakładaj z góry,że nikt Cię nie zechce,bo nie wiesz co będzie jutro:)

trzymaj się tego cytatu:

,,Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna, ponieważ nigdy nie wiesz kto może się zakochać w twoim uśmiechu."

Może jeszcze nie jest Twój czas:)

#7 2012-01-19 00:05:40

Suahili
Net-facet

Wiem jedno: na pewno prostytuowanie się nie jest dobrym pomysłem i myślę, że KAŻDY user tego forum Ci to napisze : )

#8 2012-01-19 02:08:06

zakłamani
Netbabeczka

Martuszka200 o czym Ty piszesz? sorki, że Cię nazwę dziewczyną, bo mam syna 19 letniego....Dziewictwo, że jeszcze masz to nie jest problem, a zaszczyt!! Naprawdę....Ja mając już też blisko 20 lat straciłam dziewictwo i podobnie jak Ty wstydziłam się tego, że wszystkie moje koleżanki już mają seks od 16 lub 15 roku życia a ja ciągle nie.....Dużo moich koleżanek mając 20 lat też wychodziło za mąż i rodziły dzieci, bo taka była "moda", a jak ktoś miał 25 lat i nie miał męża i dziecka, to już była to stara panna i każdy myślał, że z tą dziewczyną coś jest nie tak....... Taka była moda 20 lat temu, na szczęście te zacofane myślenie skończyło się na naszym pokoleniu i wiesz Martuszka200 na jaki pomysł wpadłam 21 lat temu, mając 19 lat??bo podobnie jak Ty czułam się "gorsza", że nikt mnie nie chce i że to wstyd być dziewicą w tym wieku....że muszę sobie znaleźć kogoś kto załatwi tą bardzo ważną sprawę. No i stało się...po prostu za przeproszeniem znalazłam Kubę Rozpruwacza....Ożenił się ze mną tak jak sobie zaplanowałam w swojej makówce, ale to małżeństwo dwójki studentów i nastolatków, obarczonych synem i studiami....nie przetrwało i tak cudem do naszej 30-tki (byliśmy równolatami). Myślę, że nie było wcale Miłości, bo praktycznie wzięłam ślub zgodnie z ówczesną modą, żeby nie być gorsza od koleżanek i móc się im pochwalić, że też już mam męża i dziecko. Martuszka200 chcesz tak skończyć?? Znaleźć sobie kogoś, żeby to "załatwił" kogoś na siłę?  potem taki związek i tak nie przetrwa lepiej poczekać na kogoś kto będzie wartościowy i z kim spędzić będziesz mogła całe życie i kto doceni że ma taką wartościową dziewczynę. Ten pomysł z prostytuowaniem się Martuszka200 jest koszmarny, co Ci przyszło do głowy?? i co Ci da to prostytuowanie się? lepiej się poczujesz? u mnie na uczelni były studentki prostytutki, wiadomo było kto to jest.....Czy chcesz zasilić szeregi studentek prostytutek?? Czemu zawsze studentka musi się kojarzyć z prostytutką?? Nie możesz być po prostu zwyczajną dziewczyną, która studiuje i która zasługuje na szacunek i prawdziwą miłość ze strony chłopaka? Jeśli wejdziesz raz na taką drogę, Twoja psychika zostanie wypaczona nieodwracalnie....zniszczysz sobie życie i nigdy już z nikim nie stworzysz normalnego, trwałego związku. Mój syn też ciągle mi mówi, że nie umie rozmawiać z dziewczynami, że mu nie wychodzi....też teraz idzie na studia i po przeczytaniu Twojego posta zastanawiam się co jeszcze ciekawego "chodzi" mu po głowie...aż boję się myśleć.

Ostatnio edytowany przez zakłamani (2012-01-19 02:13:20)

#9 2012-01-19 08:38:02

Owadzik91
Przyjaciółka Forum

matuszka200 nie próbuj szukać nikogo na siłę, bo wtedy i Ty, i Twój wybranek będziecie nieszczęśliwi. czasami warto poczekać, na kogoś naprawdę wyjątkowego
a w sprawie dziewictwa to się ciesz i bądź dumna, że wciąż je masz, że nie zrobiłaś tego bezmyślnie z pierwszym lepszym chłopakiem, któremu mogłoby zależeć tylko na tym. jak ktoś już napisał, stracisz dziewictwo z mężczyzną, nie chłopakiem. z pewnością będzie to dla Ciebie dużo przyjemniejsze doświadczenie, niż niejednej z nas, które zrobiłyśmy to z chłopakiem w wieku 15-17 lat smile
a prostytucja nie jest żadnym rozwiązaniem, pomyśl, ten fakt na pewno wyjdzie na jaw, a wtedy znajomi jeszcze bardziej będą się z Ciebie śmiać i pomiatać niż teraz. warto? odpowiedz sobie sama

...dążąc do szczęścia....

#10 2012-01-19 09:57:44

cynthia
O krok od uzależnienia

Nigdy nie patrz na to co mówią inni, ja też nie miałam kiedyś powodzenia a pierwszego chłopaka miałam grubo po 20 tce i to nie sprawiło, że czułam się gorsza. Wręcz przeciwnie miałam sporo czasu na rozwijanie swoich zainteresowań na spotkania z przyjaciółmi, rodziną, na czytanie, na naukę smile i jestem z tego okresu bardzo dumna. Nie patrz w lustro i nie zaniżaj swojego poczucia wartości. Unieszczęśliwiasz tym siebie i to pewnie jest widoczne na Twojej twarzy. Tacy ludzie, takie twarze nie przykuwają uwagi. Ludzie chcą się otaczać pozytywnymi, radosnymi i silnymi osobami. Popatrz w nie i zobacz w nim piękna kobietę, kiedy my same nie jesteśmy dla siebie atrakcyjne, ludziom też wydajemy się szare i nieinteresujące, to niestety prosta ale święta prawda. Druga sprawa nie wyczekuj obsesyjnie na ten moment kiedy będziesz kogoś miała, zobaczysz jak nie będziesz tym zajęta, wówczas zaczną się pojawiać mężczyźni w Twoim życiu. Kiedy czujesz się bardzo samotna i bardzo pragniesz być w związku, łatwo o błąd w obiektywnej ocenie potencjalnego partnera - na zasadzie "byleby był" a to może zniszczyć Twoje życie. Ubieraj się kolorowo i kobieco, zadbaj o makijaż i włosy, bądź uśmiechnięta i towarzyska, zobaczysz jak szybko zmieni się Twoje samopoczucie smile

Ostatnio edytowany przez cynthia (2012-01-19 09:59:07)

#11 2012-01-19 13:41:28

agnes87
Na razie czysta sympatia

Martuszka200!!! Ty masz DOPIERO 20 lat! Jak mogło w ogóle przyjść Ci do głowy, że nikogo już nie spotkasz? Ja miałam swojego pierwszego chłopaka  w wieku 22 lat (teraz mam prawie 25). Niedawno się rozstaliśmy. Pamiętam jak go poznałam to traktowałam to jako zabawę, nigdy bym nie pomyslała nawet, że z tego ponad 2,5 letni związek będzie. Osobiście uważam, że z miłością to jest tak, że przychodzi jak się jej najmniej spodziewamy. Przed Tobą nowy etap w życiu- studia. Mnóstwo ludzi poznaje się właśnie na studiach! Przestań się przejmować opiniami otoczenia, to Twoje życie, trudno żeby związać się z pierwszym lepszym byle tylko "zadowolić" otoczenie. Według mnie musisz popracować trochę nad swoją samooceną. Po pierwsze wygląd jest tak naprawdę sprawą drugorzędną, a po drugie i tak nie wierzę że nie możesz podobać się facetom.  Wiele kobiet, które nie są jakimiś "pięknościami" zawsze mają swoich adoratorów, a sekret ich tkwi w ich pewności siebie. Twój stosunek do samej siebie decyduje o tym jak widzi Cię otoczenie. Ty musisz najpierw pokochać i zaakceptować siebie, a wtedy zanim się obejrzysz to nie będziesz już sama.

#12 2012-01-19 17:48:06

Owadzik91
Przyjaciółka Forum

agnes87 ma w 100 % rację
wiesz co, ja też nie uważam się za piękność, jednak nawet taki paszczurek jak ja kogoś znalazł big_smile
znajdziesz kogoś, dla kogo bd najpiękniejszą osobą na świecie, wierz mi smile
mi mój obecny facet każe podnieść sobie samoocenę. mam codziennie rano patrzeć w lusterko i mówić: "Jolka, Ty to jednak jesteś zaje***** laska i to taka ładna"
narazie aż tyle nie jestem w stanie sobie powiedzieć, ale czasem już dostrzegam, że nie jest ze mną jeszcze tak najgorzej. małymi kroczkami podniesiesz sobie samoocenę, ja już lepiej o sobie myślę smile

powodzenia smile

...dążąc do szczęścia....

#13 2013-01-19 01:39:47

kHRYSTAL
Niewinne początki

Hej ;] jako 20 letni przygnebiony tym co sie stalo facet postanowilem specjalnie zalozyc tu konto i Cie pocieszyc smile wyobraz sobie ze w tych dziwacznych czasach zachowanie dziewictwa do tego wieku jest czyms cudownym, nie masz sie czego wstydzic, naprawde. Jedyne czego mozesz sie wstydzic to tego ze masz takich znajomych ktorzy potrafia sie z Ciebie smiac. Mimo tego ze panuje "moda" na sex w wieku 16 lat (a potem dzieci maja dzieci) smile Ty jestes kims wyjatkowym i moge sie zalozyc ze Twoj przyszly facet ktorego znajdziesz na 100% na pewno to doceni. Bynajmniej ja bym tak zrobil...a coz jesli Ci sie nie powiedzie powiedzmy do 30 to dam Ci moj adres i odezwij sie big_smile bo nie powiem ze szukam na sile ale chcialbym spotkac dziewczyne z podobnymi cechami charakteru do mnie wink jakos kiepsko mi to wychodzi no ale o tym kiedy indziej wink pozdrawiam i nie lam sie a przede wszystkim zwieksz samoocene! to podstawa aaa co tam, jeszcze mala edycja ;d jesli chcesz pogadac to napisz 33326423, nie ugryze tongue objecuje smile

Ostatnio edytowany przez kHRYSTAL (2013-01-19 02:03:15)

#14 2013-03-18 00:10:27

marek197334
Niewinne początki

rozumiem Cię dobrze,jutro kończę 40 lat i też wszyscy mi wmawiali że będzie dobrze i jest gdzieś moja druga połowa,będzie wspaniale ale to wszystko bzdury i kłamstwa.

#15 2013-03-18 00:30:01

muzykaduszy
Słodka Czarodziejka

Mam 18 lat i jestem dumna z tego, że jestem dziewicą. I będę nią do ślubu. Nigdy nie miałam chłopaka. Nie to, że nie miałam okazji żeby z kimś być, bo miałam ale po co miałam kogoś oszukiwać i ranić żeby zaspokoić swoje egoistyczne pobudki co do "posiadania" kogoś. Wolę poczekać, poznawać nowych ludzi, czuję że kiedyś spotkam kogoś właściwego z kim będę szczęśliwa. smile Nic na siłę, mówię ci bo to tylko pogarsza sprawę a faceci nie lubią zdesperowanych kobiet. Najgorsze gdy dopada samotność ale cóż, trzeba jakoś przeboleć... wink

Bądź dumna, że masz taki cenny dar i zachowaj go dla kogoś wyjątkowego! O puszczaniu nawet nie ma mowy, chcesz wpaść w bagno? Wiesz jak to się na ciebie odbije? Nawet tak nie myśl! Jesteś kobietą i masz się szanować. Inni za ciebie tego nie zrobią. Co do twojej rodziny to spróbuj się nimi nie przejmować, oni mają stare poglądy gdy to kobieta w wieku 20 lat miała męża (często wybranego przez rodziców czy z rozsądku) i dzieci. Później różnie się działo. Korzystaj z życia, rozwijaj się, poznawaj ludzi, żyj z pasją! Jeszcze wiele przed tobą! smile

#16 2013-03-18 09:31:06

ananaasowa_
Przyjaciółka Forum

Droga Autorko:) Ja w tym roku skończę 22 lata i też nadal jestem dziewicą:) W przeciwieństwie do Ciebie byłam już w paru związkach i nawet nie wiesz jak się cieszę ,że z żadnym z tych panów nie przeżyłam pierwszego razu:) Teraz nie mam nikogo i jak widać moim poprzedni nie byli warci wink Seks jest dla mnie ważny ale chyba bym sobie w łeb strzeliła gdybym miała świadomość ,że zrobiłam to z facetem a on mnie olał, kopnął w tyłek... Nie powiem , miewam już straszną ochotę , ale tak jak juz to ktoś tu wcześniej napisał chcę to zrobić z mężczyzną który to doceni,nie z jakimś chłopaczkiem...I wierzę ,że spotkam takowego:) Obie spotkamy:)   
Znajomych masz okropnych, lepiej weź się za szukanie nowych, a miłość się sama znajdzie:)
Jeżeli źle Ci z samą sobą to spróbuj to naprawić:) Masz czas na popracowanie nad sobą:) Nowa fryzura? kolor włosów? ćwiczenia? a może zmienisz styl i zaczniesz ubierać się inaczej?smile

" Sometimes you have to be your own hero..."

#17 2013-03-19 22:35:46

szewcio
Niewinne początki

Cześć mam 20 lat i reszte z tego tematu.Prawie nie mam przyjaciół i nie mam z bytnio komu sie pożalić strasznie jestem samotny praktycznie nie wiem co to kobieta bo nigdy nie dotknąłem nawed w ręke a jedyna moja styczność z jaką kolwiek dziewczyna to chyba w autobusie jak kołomnie siedziała.potrafie wszystko zrobic jestem mądry waże 75 kilo wzrost 178 cm wiele trenowałem czesto biegam lubie sparingować jestem cichy zabawny bardzo szczery wiele mi osób mówi że można na mnie polegać.Cały czas udaje przy innych że wszystko jest wpożądku ale tak nie jest strasznie mi jest smutno że jestem sam z właszcza ehh strasznie mi sie podoba pewna dziewczyna siostra mojego kolegi też nie miała chłopaka kontak z rodzicami i jej bratem mam bardzo dobry cały czas mi się śni myśle o niej cały czas a kiedy ona jest w pobliżu nie mogę odychać i jest jeszcze gożej aż brzuch mnie boli ... co mam zrobić sądze ze nie mam u niej szans ktoś powie spróbuj co ci szkodzi szkodzi naprawde bo mam sie jej zapytać czy umówiła by sie ze mną nie ma szans a wyszło by z tego straszny w styt pewnie takiego jak ja by wyśmiała a potem przebywać w towarzystwie ich rodziców i samego kumpla znam ich wiele lat i ich reakcie na pewne sprawy wiecej bym sie tam nie pokazał wiec zostało mi spytać sie o porade co mam zrobić zeby o tej dziewczynie zapomniec bo nie daje już rady nie ma minuty odpoczynku żeby o niej nie myślał a próbowałem już chyba wszystkiego prosze pomuszcie!

#18 2013-03-20 00:13:36

Aimee
Powoli się zadomawiam

Martuszka, czytając Twojego posta miałam momentami wrażenie, że czytam zapiski swoich niedawnych myśli. Wyłączając ten zupełnie niepotrzebny ci do niczego pomysł z prostytucją.
Mam 23 lata i przeżywam swoją pierwszą miłość, w zeszłym roku byłam w krótkim związku stworzonym na siłę. Zaplanowanym i z pełną premedytacją wykreowanym przeze mnie, chłopak po prostu wszedł w to, bo mu się podobałam. Dzisiaj traktuję tamten "związek" jako pomyłkę i mam z tego tytułu sporo problemów. A wszystko dlatego, że miałam takie myśli jak Ty. Nic na siłę, proszę Cię. Nadejdzie dzień, w którym spotkasz kogoś, albo już go spotkałaś, a jeszcze o tym nie wiesz. Również nie wierzyłam, kiedy mi tak mówiono, ale wiem, że mieli rację, przekonałam się o tym. Podobnie jak Ty, czułam się źle z tekstami typu "znajdź sobie chłopa", to mnie bardzo bolało, tylko że dzisiaj wszyscy ci, którzy mi dopiekali są albo sami, albo w toksycznych związkach i to ja wyszłam na tym wszystkim najlepiej.
Będzie dobrze! ;]

#19 2013-03-20 03:45:24

extra
Zaglądam tu coraz częściej

Czasem odnoszę wrażenie, że całkowicie nie pasuję do dzisiejszych czasów. I chyba dopiero to forum pozwala mi poznać rzeczywistość, w której przyszło mi żyć, choć nie bardzo mi się ona podoba. Nikogo za nic nie pamiętam i nie oceniam, ale kiedy widzę wpisy o seksie w wieku 15-17 lat, to wciąż otwieram szeroko oczy ze zdumienia. Być może to kwestia dojrzałości, być może ja byłam wtedy jeszcze dzieckiem, ale dla mnie jest to coś niewyobrażalnego. Zwłaszcza gdy patrzę na moją 15-letnią siostrę, jej koleżanki, na moje kuzynki... Niby mądre, dojrzałe jak na swój wiek dziewczyny, ale to wciąż dzieci... Teraz mam 22 lata i pierwszego chłopaka prawie pół roku. Jestem dziewicą i jestem z tego dumna. Choć czasem jest trudno, bardzo się kochamy, ale ważna jest dla nas czystość przedmałżeńska. Wiem, to teraz takie niemodne, przecież "trzeba się sprawdzić, wypróbować" - totalne bzdury. Wiem, że nie darowałabym sobie, gdybyśmy ulegli. Całkowicie straciłabym do siebie szacunek. Seksualność jest ważna, ale nie może determinować całego naszego życia!

Dziewczyno, jesteś młoda! Ja też byłam (po części) taka jak Ty. Również nie wierzyłam, że ktokolwiek mógłby się mną zainteresować, a co dopiero pokochać. Z perspektywy czasu widzę, jakie to było niedorzeczne. Jesteśmy przecież takie młode! Idziesz na studia, zmienisz otoczenie, poznasz nowych ludzi - wszystko się może zdarzyć. Możesz zrobić tylko jedno - przestać się zadręczać. Nie myśl o tym, co mówią inni - szanuj siebie i miej własny rozum. Wiem, co mówię, bo w sytuacji kiedy ja sobie "odpuściłam" i to nawet nie była kwestia postanowienia - tak po prostu wyszło - pojechałam na pierwsze w życiu wakacje i doskonale się bawiłam. A wróciłam z (wtedy prawie) chłopakiem. Chłopakiem, który po kilku nieudanych związkach i znajomościach, również dał sobie spokój z szukaniem i poddał się chwili. A najbardziej zadziwiające jest to, jak niewiele potrzeba było czasu, od momentu gdy przestaliśmy się zadręczać, aby siebie spotkać. A wiesz co jest najlepsze? Znaliśmy się wcześniej i w życiu nam przez myśl nie przeszło, że mogłoby łączyć nas coś więcej. A jednak. Głowa do góry! smile

#20 2013-03-20 12:47:27

ban
Net-Facet

Choć czasem jest trudno, bardzo się kochamy, ale ważna jest dla nas czystość przedmałżeńska. .... nie darowałabym sobie, gdybyśmy ulegli. Całkowicie straciłabym do siebie szacunek.

Przerażasz mnie. Trudno jest? Przecież to jakieś szaleństwo tracić taką piękną część życia jaką jest seks. Robicie sobie krzywdę po prostu.

#21 2013-03-20 18:11:34

elenai
Niewinne początki

Ja mam 32 lata i pierwszego chłopaka miałam w wieku 21. Więc uszy do góry smile też myślałam, że nikt mnie nie chce, a teraz mam problem, jak opędzić się od 3 chcących, gdy ja chodzę z czwartym. I wcale nie jestem jakąś miss polonia, ani inną Dodą.
Uśmiechnij się, cycki do przodu, znajdź sobie pasję, poobracaj się w męskim środowisku (np. kibicowskim - serio, idź na stadion, a po paru miesiącach będzie do Ciebie kolejka). Zobaczysz, że 1. życie to nie tylko faceci, 2. faceci lecą na baby z charakterem. Zgaszona i smutna nie przyciągniesz męskiego oka.
Powodzenia smile

#22 2013-03-20 18:15:24

elenai
Niewinne początki

szewcio napisał:

Cześć mam 20 lat i reszte z tego tematu.Prawie nie mam przyjaciół i nie mam z bytnio komu sie pożalić strasznie jestem samotny praktycznie nie wiem co to kobieta bo nigdy nie dotknąłem nawed w ręke a jedyna moja styczność z jaką kolwiek dziewczyna to chyba w autobusie jak kołomnie siedziała.potrafie wszystko zrobic jestem mądry waże 75 kilo wzrost 178 cm wiele trenowałem czesto biegam lubie sparingować jestem cichy zabawny bardzo szczery wiele mi osób mówi że można na mnie polegać.Cały czas udaje przy innych że wszystko jest wpożądku ale tak nie jest strasznie mi jest smutno że jestem sam z właszcza ehh strasznie mi sie podoba pewna dziewczyna siostra mojego kolegi też nie miała chłopaka kontak z rodzicami i jej bratem mam bardzo dobry cały czas mi się śni myśle o niej cały czas a kiedy ona jest w pobliżu nie mogę odychać i jest jeszcze gożej aż brzuch mnie boli ... co mam zrobić sądze ze nie mam u niej szans ktoś powie spróbuj co ci szkodzi szkodzi naprawde bo mam sie jej zapytać czy umówiła by sie ze mną nie ma szans a wyszło by z tego straszny w styt pewnie takiego jak ja by wyśmiała a potem przebywać w towarzystwie ich rodziców i samego kumpla znam ich wiele lat i ich reakcie na pewne sprawy wiecej bym sie tam nie pokazał wiec zostało mi spytać sie o porade co mam zrobić zeby o tej dziewczynie zapomniec bo nie daje już rady nie ma minuty odpoczynku żeby o niej nie myślał a próbowałem już chyba wszystkiego prosze pomuszcie!

1. - ortografia. Baby lecą na inteligentnych.
2. - idź na piwo z kumplami i wyluzuj. Dziewczyny same przyjdą do uśmiechniętego.

#23 2013-03-20 18:29:16

ban
Net-Facet

elenai -- z tym stadionem to świetny pomysł; rewelacja! przecież tam są niemal sami faceci a jak jakaś baba się pojawi to się na nią "gapią"; racja!

#24 2013-03-20 19:57:05

Aimee
Powoli się zadomawiam

elenai napisał:

Uśmiechnij się, cycki do przodu, znajdź sobie pasję, poobracaj się w męskim środowisku (np. kibicowskim - serio, idź na stadion, a po paru miesiącach będzie do Ciebie kolejka). Zobaczysz, że 1. życie to nie tylko faceci, 2. faceci lecą na baby z charakterem. Zgaszona i smutna nie przyciągniesz męskiego oka.
Powodzenia smile

O, o, o! To jest to! Na mnie żaden facet nawet nie spojrzał, kiedy miałam epizod stylu bycia punk/rasta. Glany, kiece po kostki, czerń, czerń i jeszcze raz glany. W momencie, kiedy z tego wyrosłam, włożyłam szpilki, spódniczki coś ruszyło, a jak zaczęłam się uśmiechać na prawo i lewo to już poszło samo. Bo ja się w ogóle nie uśmiechałam, byłam ponura jak chmura gradowa i odstraszałam ludzi, kiedyś powiedziano mi to wprost i nauczono się uśmiechać, teraz chłopak często powtarza mi, że zauważył mnie z powodu pięknego uśmiechu.
Także, uśmiech, uśmiech i eksponowanie kobiecości.

#25 2013-03-21 00:19:56

extra
Zaglądam tu coraz częściej

ban napisał:

Choć czasem jest trudno, bardzo się kochamy, ale ważna jest dla nas czystość przedmałżeńska. .... nie darowałabym sobie, gdybyśmy ulegli. Całkowicie straciłabym do siebie szacunek.

Przerażasz mnie. Trudno jest? Przecież to jakieś szaleństwo tracić taką piękną część życia jaką jest seks. Robicie sobie krzywdę po prostu.

Krzywdę? Nie sądzę. Widocznie mamy odmienne systemy wartości. Ja i mój chłopak jesteśmy przede wszystkim osobami wierzącymi, więc ten stan rzeczy jest dla nas naturalny. Nie twierdzę, że bliskość fizyczna i okazywanie sobie uczuć przez coś więcej niż przytulanie i pocałunek to coś złego, ale są pewne granice, których nie przekraczamy. I jesteśmy szczęśliwi. Może niedzisiejsi, może niemodni. Może nie z tych czasów, w których już nawet nastolatki wstydzą się dziewictwa. Ale przekonani, że na wszystko przyjdzie czas. I jest nam z tym dobrze.

#26 2013-04-11 20:22:05

czarna23l
Niewinne początki

Hej koleżance ja mam 24lata i jestem tez dziewica i nie mam chłopaka i jakoś sie tym nie przejmuje może wiara w to ze kiedyś spotkam tego jedynego jest mała ale po co mam sie dołować znajdzie mnie to znajdzie nie to nie dziury w niebie nie będzie.Ludzie w samotności tez żyją.Nic na silę studiuj i miej na to wyjebane a będzie ci dane.Nie myśl o tym co ma byc to będzie nic na silę...Jedni maja odrazu a inni później. wiec głowa do góry!!Miłość to nie wszystko!!

#27 2013-05-30 20:04:36

trololo
Niewinne początki

Witaj, ja już niedługo skończę 20 lat i jestem w podobnej sytuacji. Nigdy nie miałam chłopaka i trochę mi smutno z tego powodu. Mieszkam z koleżanką z liceum, z którą studiuję. Gdy idziemy gdzieś razem np do klubu potańczyć, to ja zawsze sama zostaję, bo ją zawsze ktoś zaczepi, tak samo jest, gdy idzie więcej moich koleżanek. Więc uważam, że po prostu jestem nieatrakcyjna (niby cera ładna, ale pełne policzki, figura raczej szczupła, ale zbyt duży biust i chyba jestem za wysoka, bo mimo, że mam 170 cm - co do tej pory wydawało mi się, że nie jest dużo, to i tak przewyższam moje znajome o głowę, gdy one mają szpilki, których ja nie noszę, mój ulubiony strój, o skórzana harleyówka i martensy). Wiem, że wygląd nie jest najważniejszy, ale przy pierwszym poznaniu, to on ma decydujący wpływ na dalszy tok znajomości, a niestety, ale nie zmaleję, więc już przy starcie tracę. Drugi niewątpliwie istotny czynnik, to charakter. Nie potrafię gadać o byle czym, dużo czytam - głównie fantastykę i sf, lubię komiksy, słucham raczej ostrej rockowej muzyki, a to raczej nie przemawia na moją korzyść. Na pewno nie będę się w stanie zmienić, bo po prostu nie potrafiłabym się odnaleźć w roli kokieteryjnej, odważnej dziewczyny... nie wiem, co więcej mogę dodać... raczej rozumiem problem, chociaż sama nie wiem jak temu zaradzić,
pozdrawiam.

#28 2013-11-25 11:59:36

Buszmenka799
Niewinne początki

Ja w styczniu będę miała już 20 lat, przyznaję, iż do tej pory tylko się całowałam. Nie- w zasadzie to nie tylko. Nie wiem dlaczego, ale pozwoliłam jakiemuś kolesiowi, do którego w sumie nic nie czułam, wepchnąć łapy pod bluzkę i pozwalać całować się pod nią.Z ciekawości? Wycofałam się, zanim doszło do czegoś więcej. I tak się właśnie zastanawiam, dlaczego my, kobiety, tak właściwie zwracamy uwagę na jakąś tam presję otoczenia? Kiedyś to było nie do pomyślenia, żeby kobieta w ogóle spała z kimś przed ślubem, według ogółu po prostu się nie szanowała. Dziś jest tak, że jak jakaś się z tym nie śpieszy, bo chce współżyć tylko z tym jedynym, to często się napotyka na takie reakcje typu: "Brakuje ci faceta", "Nie żartuj, dziś wszyscy uprawiają seks i nikt się z tym nie kryje". Ten chłopak, któremu pozwoliłam na więcej i któremu musiałam ostatecznie podziękować (po paru dniach naszej znajomości) rzucił takim tekstem: "Nie oczekuj, że trafisz kiedykolwiek na prawiczka". Idiota. Ja nawet nie oczekuję, ja po prostu czekam na faceta, który naprawdę będzie tym jedynym, wtedy mu się oddam, na pewno nie zdecyduję się na seks, bo mam  AŻ 20 lat i dziś większość 16-latek ma go już za sobą, bo to przecież normalne, że w związku coś się robi razem. Ja nie chcę tak, że najpierw mam jednego chłopaka, z jednym mi nie wyjdzie, to z drugim, następnym też sypiam. Może jestem idealistką, ale nie chcę. A całowanie mi się nie podobało, nie wiem, co się ludziom podoba w tym, że ktoś ci wpycha język do ust. Dla mnie to jest obleśne, albo może po prostu dlatego mi się nie podobało, bo niewłaściwy typ. Żałuję, że spróbowałam z tym pocałunkiem tylko z ciekawości, na zasadzie, że mam już prawie 20 lat i kiedyś trzeba. Może z miłości byłoby piękniej?

#29 2013-12-10 20:58:41

Zdesperowana21CHAN
Do zakochania jeden krok

Autorko. Mam dokladnie to samo no omijam prostytucje... I mam 21 lat i tez 0 randek 0 calowania nic...

Ostatnie tematy :

Stopka forum