Słaba psychika, wyjazd za granice bez mojego zdania... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Słaba psychika, wyjazd za granice bez mojego zdania...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez woman735 (2012-01-04 17:58:46)

Temat: Słaba psychika, wyjazd za granice bez mojego zdania...

Dobry wieczór,
jestem tu nowa . Nie potrafię sobie poradzić z tym co mnie czeka. Mój chłopak chce wyjechać za granicę. Mam wiele obaw. Jest to trudny dla mnie czas. Mojej matury, egzaminu zawodowego. Nie rozumiem, dlatego zostanę wtedy sama.. Boje się,że mnie rozstawi by jechać, bo tak będzie lepiej. Nie będę cierpieć... boje się,że jak nie to jak wyjedzie i jak wróci to nie będziemy mieli tematu,że będzie drętwo,ż tam zrobi 1 raz z inną. Jesteśmy 2 lata parą. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu. On chciałby ale ja nie jestem gotowa. Chcę najpierw skończyć szkołę. Mieć podstawę do przyszłości Boje się,że jak wróci powie to nie to albo że zostanie tam na zawsze.Nie mogę mu zabronić jechać. zależy mi na jego szczęściu. Tylko nie wiem,dlaczego akurat w maju musi jechać. Dlaczego rozmawialiśmy o tym o tak sobie,że co by było gdyby a za parę dni sms, że podpisał umowę. Cholernie ciężki czas przed mną. jest mi na tyle przykro,że robi mi to na maturę! na egzamin zawodowy,że w ogóle nie pytał,nie rozmawiał o tym szczególnie. właśnie gdy ja go wspierałam go wtedy, jego nie będzie przy mnie... nie wiem jak wytrzymam. czy nie obleje matury. jak przetrwam. psychika mi na tyle siadła,że zamiast spać siedzę i myślę . a łzy cisną same się do oczu.  Kiedyś już chciał wyjechać po 5 miesiącach bycia parą, ale ze względu na moją reakcje został. Potem stwierdził,że źle wpłynęło by na związek,że tak prędko duża rozłąka. A teraz...to już dobrze wpłynie na związek..nie wiem co on myśli.. ale świat wali się już na początku roku. Dla mnie to trudne, poza nim nie mam bliskich. Dom dziecka i on .

Co mogę zrobić by on pamiętał o mnie..by to przetrwało.. jak to będzie,gdy wróci? czy mamy szansę przetrwać..? Jak sobie poradzić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Słaba psychika, wyjazd za granice bez mojego zdania...

Zapraszam do wątku "mój chłopak wyjechał smutek i pustka".

3

Odp: Słaba psychika, wyjazd za granice bez mojego zdania...

Nikt na forum ci nie powie jak to będzie.
Jak zawsze są 2 wyjścia.. albo przetrwacie.. albo się rozstaniecie.

A nie pomyślałaś przypadkiem, że on nie robi tego dla siebie tylko dla was? Że właśnie chce tam pojechać i zarobić pieniądze na wasze wspólne życie! Mówisz, że jesteś z domu dziecka.. zaraz matura.. zaraz zostaniesz 'wolna' i gdzie pójdziesz? A on właśnie o tym myśli! Może chce kupić wam mieszkanie za te pieniądze? Może chociażby, żeby coś wynająć!

Rozumiem ciężko ci.. ale jak już wspomniałaś masz maturę.. teraz patrz tylko na siebie.. bo nikt nie powiedział, że on będzie przez resztę życia przy tobie i z tobą.. a wykształcenie tak! Postaraj sie to zrzucic na 2 plan. Twoje życie jest najważniejsze! Co zrobisz bez matury? Bez egz. zawodowego? nawet jeśli będziesz z nim.. co zrobisz w życiu bez tych dwóch rzeczy?! Jak ułożysz sobie to życie?!
Po za tym przyjmij postawe 'co ma byc to bedzie' jesli on sobie kogos znajdzie na wyjezdzie.. badz ty podczas jego wyjazdu to tak bedzie. Niczego nie da sie uniknąc.. a to bedzie oznaczało, że to nie był ON, że musisz poczekac na tego innego.
Zajmij sie sobą, wiem nastoletnie miłości są trudne.. ale czasem trzeba wybrac JA i przyszłośc, która zależy tylko i wyłącznie ode mnie i wiem jak nią pokieruje, żeby było dobrze, albo ON i życie ze znakiem zapytania.

4

Odp: Słaba psychika, wyjazd za granice bez mojego zdania...

neonka22 bardzo mi pomogłaś. dziękuje!

5

Odp: Słaba psychika, wyjazd za granice bez mojego zdania...

Czesc dziewczyno:) Bylam kiedys w podobnej sytuacji facet wyjechal za granice nie patrzac co ja czuje co mysle.Z tym wyjatkiem ze mi powiedzial ze mnie nie Kocha i co jak on tam pozna dziewczyne z ktora bedzie chcial ulozyc sobie zycie...Plakalam tesnilaam w miedzy czasie sie dowiedzialam ze mu bylo wygodnie ze mna bo mial co jesc oczywiscie mieszkalismy ze soba mialam samochod wiec mial czym dupe wozic tak ja bylam naiwna utrzymujac go i zyjac pod jednym dachem.Do czego daze albo on ucieka albo chce sprawdzic czy chce wlasnie Ciebie....przemysl czy warto bo naprawde mozesz zalowac ten wyjazd moze was zblizyc jesli to jest milosc albo wszystko moze sie rozplynac przez odleglosc jesli to tylko zauroczenie...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Słaba psychika, wyjazd za granice bez mojego zdania...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024