Sekks z kolegą. Co mam zrobić by uratować się od roszczarowania? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-01-03 00:46:57

Marika089
Niewinne początki

Sekks z kolegą. Co mam zrobić by uratować się od roszczarowania?

Potrzebuje porady... Mam nadzieje że ktoś z Was mi pomoże... Od pewnego czasu sypiam ze znajomym... I wszystko było by okej tyle że... Znamy sie bardzo długo a co gorsza kiedys uważalismy sie za rodzine, rok temu moja siostra wyprowadzila nas z błedu i nasze losy potoczyły się tak że oboje bylismy zranieni przez partnerów. Potrzebowalam kogos bliskiego i on też. Bylismy swojmi powiernikami. Przespaliśmy sie ze sobą i nie stety spodobało to nam się. Chociaz wszyscy znajomi wiedza o tym że cos nas łączy my się do tego nie przyznajemy. Może układ był by dobry gdyby nie fakt, że zrywajac z przeszloscia zaczełam czuć coś do Damiana. Wiem że on kocha inną, ktora ma chłopaka a wraca do niego gdy sie z nim pokluci. Nie stety. Chciałam bym wiedzieć co mam zrobić. Bo choć widze że bywa o mnie zazdrosny jak pokazal mi to w ostatnim tygodniu to w noc sylwestrowa powiedział mi że chciał by ze mna być ale nie chce być w związku... sama nie wiem co mam teraz myśleć. Czy ciągnąć to dalej? Teraz przekonuje się że nie potrafie długo bez niego wytrzymac bo wciąż do niego wracam myslami i wyczekuje weekendu by go zobaczyć... Pomóżcie;(

#2 2012-01-03 00:59:13

Imeow
Przyjaciółka Forum

Re: Sekks z kolegą. Co mam zrobić by uratować się od roszczarowania?

Prosty wybor- albo jestes z nim dla seksu, albo nie jestes w ogole. Szanuj sie slonce. Chcesz byc czyjas kochanka? Odpowiada ci taka pozycja?
Rozumiem ze macie ekstra seks, a Ty sie zakochalas, ale chlopak wyraznie pokazal Ci ze chce seks bez zobowiazan. Po to, by zabiegac o inna, a ciebie traktowac jak powiernice i kochanke.
Pierwszym krokiem wiec jest odrzucenie uczuc na bok i to bys zaczela siebie szanowac, bo poki ty tego nie zrobisz to i on cie szanowac nie bedzie. Powiedz mu ze albo przyjazn, ale bez seksu w ogole jakiegokolwiek, albo wszystko, czyli zwiazek formalny.
Szanuj sie.
Nawet najlepszy seks nie da Ci tego czego pragniesz.

#3 2012-01-03 01:03:44

Suahili
Net-facet

Chce z Tobą być ale nie chce być w związku? Dla mnie to jak chęć skręcenia w lewo i w prawo jednocześnie.

#4 2012-01-03 01:25:35

Imeow
Przyjaciółka Forum

Chce miec ale nie chce byc. Pies ogrodnika.

Stopka forum