Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

Witam,
Jestem 37L facetem w sumie zadowolonym z życia i swojej rodziny. Mam wspaniałe dzieciaki syna i córkę oraz kochającą i wyrozumiałą żonę. Niestety od jakiegoś czasu nie radze sobie sam ze sobą ciągle podejrzewam moją żonę o zdradę, sprawdzam ją a jak nic nie znajduje to szukam dalej co w rezultacie zamęcza mnie samego i moją żonę. Moja żona wie jaki jestem i toleruje wszystko to że sprawdzam jej telefon , billingi, komputer, pocztę ;( przykro mi się do tego przyznać ale zachowuję się beznadziejnie . Nie wiem co dalej robić , chciałbym to szybko zmienić zrobić coś co pozwoli mi na uwolnienie się od tego. Jeśli ktoś z Was zna skuteczną terapie lub choć posiada doświadczenie w tym temacie proszę o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

Wiesz, wymagasz fachowej pomocy terapeuty i nie pozostaje mi nic innego, jak doradzić Tobie byś z niej skorzystał smile
Sam sobie raczej nie poradzisz, skoro brniesz w to dalej i dalej sad
Dobre jest to, że widzisz problem i chcesz to zmienić - to wielki plus i z pewnością Twoja terapia przebiegnie pomyślnie smile
Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki smile

3

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

Dziękuje za słowo wsparcia ale czy znasz może konkretne osoby do których mogę się zgłosić z tym problemem ?

4

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

Ja Cie spytam tak: chcesz stracić swoją Kobiete? ..

w zalezności co odpowiesz a raczej wiem co... powiem tak: stracisz ją.. bo tego typu zazdrość to grób dla miłości.. kwestia czasu.

5

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność
BoSko napisał/a:

Dziękuje za słowo wsparcia ale czy znasz może konkretne osoby do których mogę się zgłosić z tym problemem ?

Zależy gdzie mieszkasz, bo tu są osoby z całej Polski smile

6

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

Warszawa

7

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

dziękuję ale nie pomagasz mi a wręcz przeciwnie , ja też życzę Ci wszystkiego dobrego


Malwina69 napisał/a:

Ja Cie spytam tak: chcesz stracić swoją Kobiete? ..

w zalezności co odpowiesz a raczej wiem co... powiem tak: stracisz ją.. bo tego typu zazdrość to grób dla miłości.. kwestia czasu.

8

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

nie pomagam? to niestety mało przyjemna prawda... pędzej czy póniej może do tego dojść... muuuusisz się z tym tematem ogarnąć.. musisz mieć tą świadomość.. dobrze,że pomyślałes o fachowej pomocy.. to praca z psychologiem...ciężka.. ale mozna sobie TYLKo w ten sposób pomóc..

9

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

sama borykam się z tym problemem, powiem szczerze próbowałam wszystkiego niestety z miernym skutkiem, raz jest lepiej raz jest gorzej. może pomoże Ci uświadomienie sobie z czego bierzę się Twoja zazdrość. kompleksy?przeświadczenie, że wszyscy zdradzają? a może masz jakieś inne problemy i po prostu się od nich odsuwasz zastępując sobie zamartwianie się nimi zazdrością.
poczytaj sobie o mechanizmach zazdrości. może to też coś da. i przede wszystkim pogadaj z żoną, musi wiedzieć że się zafiksowałeś na tym punkcie i potrzebujesz pomocy.

10

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność
BoSko napisał/a:

Warszawa

Centrum Psychoterapii
Przychodnia
Adres:
ul. Sobieskiego 112
00-764 Warszawa (woj.mazowieckie)
Telefon:
022-8412642 (zapisy wznawiają dopiero po Nowym Roku)

Szpital im. Orłowskiego róg Ludnej i Książęcej
Poradnia Leczenia Nerwic,
Poradnia Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich,
Poradnia Zdrowia Psychicznego.
Zapisy do Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich oraz do Poradni Zdrowia Psychicznego odbywają się w Rejestracji Przychodnii Specjalistycznej w dni powszednie w godz:

7.30 - 15.00 tel. 22 58 41 227 lub 22 58 41 327
(tu terminy mają jakoś 2 razy w tygodniu)

11

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

bardzo dziękuje za pomoc smile ruszam z tematem

Dżoja napisał/a:
BoSko napisał/a:

Warszawa

Centrum Psychoterapii
Przychodnia
Adres:
ul. Sobieskiego 112
00-764 Warszawa (woj.mazowieckie)
Telefon:
022-8412642 (zapisy wznawiają dopiero po Nowym Roku)

Szpital im. Orłowskiego róg Ludnej i Książęcej
Poradnia Leczenia Nerwic,
Poradnia Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich,
Poradnia Zdrowia Psychicznego.
Zapisy do Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich oraz do Poradni Zdrowia Psychicznego odbywają się w Rejestracji Przychodnii Specjalistycznej w dni powszednie w godz:

7.30 - 15.00 tel. 22 58 41 227 lub 22 58 41 327
(tu terminy mają jakoś 2 razy w tygodniu)

12

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

masz racje zafiksowałem się straszliwie, rozmawiałem o tym z żoną i Ona wie co się dzieje stara się mi pomóc jak może jest cierpliwa i wyrozumiała ale ile można tak żyć ? Mam nadzieje że uda mi się z tego wyjść bo jeśli nie to sam będę musiał z niej zrezygnować dla dobra rodziny i dla niej sad zresztą zapewne sama wiesz jak to jest ....

fajka2 napisał/a:

sama borykam się z tym problemem, powiem szczerze próbowałam wszystkiego niestety z miernym skutkiem, raz jest lepiej raz jest gorzej. może pomoże Ci uświadomienie sobie z czego bierzę się Twoja zazdrość. kompleksy?przeświadczenie, że wszyscy zdradzają? a może masz jakieś inne problemy i po prostu się od nich odsuwasz zastępując sobie zamartwianie się nimi zazdrością.
poczytaj sobie o mechanizmach zazdrości. może to też coś da. i przede wszystkim pogadaj z żoną, musi wiedzieć że się zafiksowałeś na tym punkcie i potrzebujesz pomocy.

13

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

Proszę bardzo i daj czasem znać, jak Ci idzie smile
Fajnie, że chcesz to zrobić!!! Tak mało osób widzi swoje błędy smile
Szczerze życzę Ci sukcesów! smile
oraz podpowiem, że Ośrodek na Sobieskiego 112 (nie mylić ze szpitalem psychiatrycznym, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego) jest najlepszy w tym, mają profesjonalną i postawioną na bardzo wysokim poziomie terapię więc może warto poczekać do nowego roku smile

14

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

właśnie staram się to zrobić "ogarnąć się" wiesz jaka walka jest najtrudniejsza ? Walka z samym sobą, zrobię wszystko aby pozostać przy żonie i rodzinie bo KOCHAM ICH NAD ŻYCIE   


Malwina69 napisał/a:

nie pomagam? to niestety mało przyjemna prawda... pędzej czy póniej może do tego dojść... muuuusisz się z tym tematem ogarnąć.. musisz mieć tą świadomość.. dobrze,że pomyślałes o fachowej pomocy.. to praca z psychologiem...ciężka.. ale mozna sobie TYLKo w ten sposób pomóc..

15

Odp: Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

raz jeszcze dziękuje ..... dobrze że są tacy ludzie jak Ty którzy chcą pomóc bezinteresownie , mam nadzieje że wyciszę się do czasu podjęcia leczenia i na spokojnie podejdę do terapii


Dżoja napisał/a:

Proszę bardzo i daj czasem znać, jak Ci idzie smile
Fajnie, że chcesz to zrobić!!! Tak mało osób widzi swoje błędy smile
Szczerze życzę Ci sukcesów! smile
oraz podpowiem, że Ośrodek na Sobieskiego 112 (nie mylić ze szpitalem psychiatrycznym, bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego) jest najlepszy w tym, mają profesjonalną i postawioną na bardzo wysokim poziomie terapię więc może warto poczekać do nowego roku smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zespół Otella - zdrada, obsesja, bezradność

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024