czy stosujecie manipulacje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » czy stosujecie manipulacje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1

Temat: czy stosujecie manipulacje?

Od pewnego czasu zauważyłem, że wszystko mam podstawione w życiu pod nos. Kobiety, kochanki, awans w pracy, pieniądze inne zachcianki... Mało tego! Jestem leniem i lekkoduchem jakiego nikt z was nie zna. Nie przejmuję się niczym i nic nie robię w tym kierunku. Zresztą nie wierzę w żadną charyzmę itp pierdoły.

Czy jest możliwe abym w jakiś sposób podświadomie wpływał na otoczenie? No bo jak wytłumaczyć moje ostatnie "szczęście": zostajesz Pan w firmie i mamy dla Pana podwyżkę, podczas gdy kolega niestety musi odejść (pomimo, iż wywiązywał się z pracy znacznie lepiej i znacznie dłużej pracował).

Gdzie tu logika?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy stosujecie manipulacje?

wiem, że to nie na temat ale czy mógłbyś mi odpisać na meila o co Ci chodzi? tongue
a do tematu powiem tak : "głupi to ma zawsze szczęście" ... bez urazy smile

3

Odp: czy stosujecie manipulacje?
samiec napisał/a:

Gdzie tu logika?

No właśnie ...gdzie....
A wyobrażnia Ci trochę nie szwankuje ?...

4

Odp: czy stosujecie manipulacje?

a nawet jeśli jest tak jak piszesz to....pamiętaj: raz nie zawsze-dwa razy nie wciąż.

5

Odp: czy stosujecie manipulacje?

Może dla tego żebyś nagle wszystko na raz stracił i dostał takiego kopniaka w tyłek od życia że się ockniesz z dziecięcego snu. Nadejdzie taki dzień, zawsze dla takich jak Ty nadchodzi smile

6

Odp: czy stosujecie manipulacje?

,,No bo jak wytłumaczyć moje ostatnie "szczęście": zostajesz Pan w firmie i mamy dla Pana podwyżkę, podczas gdy kolega niestety musi odejść (pomimo, iż wywiązywał się z pracy znacznie lepiej i znacznie dłużej pracował)."

Pan od histori nam zawsze mówił : ,, Sprawiedliwośći nie ma i nie będzie "
Ciesz się z tego co jest tongue Szczęscia nigdy za wiele xD tongue

7

Odp: czy stosujecie manipulacje?

samiec........ szczęście też ma swój limit...... więc raczej nie przyzwyczajaj się do tego stanu....... samouwielbienia  poprzez - lub dzięki...... innym.

8

Odp: czy stosujecie manipulacje?
CookieBitch napisał/a:

wiem, że to nie na temat ale czy mógłbyś mi odpisać na meila o co Ci chodzi? tongue
a do tematu powiem tak : "głupi to ma zawsze szczęście" ... bez urazy smile

Nie nudź Aguś.

A wam drogie feministki powiem tylko tyle: "Niektórzy ludzie całe życie są nieszczęśliwi, bo nie mają odwagi do zaspakajania swoich marzeń..."

9

Odp: czy stosujecie manipulacje?

samiec- a te rzekome feministki.... to niby Kto? Jak na razie- to rzeczywiście widzę tu manipulanta.... ale jednego i jesteś nim Ty.

10

Odp: czy stosujecie manipulacje?
samiec napisał/a:

Od pewnego czasu zauważyłem, że wszystko mam podstawione w życiu pod nos. Kobiety, kochanki, awans w pracy, pieniądze inne zachcianki... Mało tego! Jestem leniem i lekkoduchem jakiego nikt z was nie zna. Nie przejmuję się niczym i nic nie robię w tym kierunku. Zresztą nie wierzę w żadną charyzmę itp pierdoły.

Czy jest możliwe abym w jakiś sposób podświadomie wpływał na otoczenie? No bo jak wytłumaczyć moje ostatnie "szczęście": zostajesz Pan w firmie i mamy dla Pana podwyżkę, podczas gdy kolega niestety musi odejść (pomimo, iż wywiązywał się z pracy znacznie lepiej i znacznie dłużej pracował).

Gdzie tu logika?

Czyżby? Z tego co pisałeś w jednym z postów...ktos potraktował Cię jak plasterek na nie udany związek...Jak to możliwe? Twoja podświadomość Cię nie ostrzegła? smile

11

Odp: czy stosujecie manipulacje?

Madeline! Emocje zostaw na boku. Moja wpadka była w pewnym sensie celowa. No bo to Ja zerwałem kontakt kiedy mi napisała, że chce byśmy zostali przyjaciółmi. Ale Ja z niej nie zrezygnuję - to pewne! Chyba, że jakaś inna mnie uwiedzie, w co wątpie.

Im dłużej pozwala się kobiecie tęsknić, tym bardziej rośnie miłość - pisał kiedyś Ernest Raupach

Ps. Dziś spałem 16h. Obiad wystarczy tylko podgrzać, cisza w domu, nikt nie szczeka... Właśnie takie życie kocham.

12

Odp: czy stosujecie manipulacje?
samiec napisał/a:

Madeline! Emocje zostaw na boku. Moja wpadka była w pewnym sensie celowa. No bo to Ja zerwałem kontakt kiedy mi napisała, że chce byśmy zostali przyjaciółmi. Ale Ja z niej nie zrezygnuję - to pewne! Chyba, że jakaś inna mnie uwiedzie, w co wątpie.

Im dłużej pozwala się kobiecie tęsknić, tym bardziej rośnie miłość - pisał kiedyś Ernest Raupach

Ps. Dziś spałem 16h. Obiad wystarczy tylko podgrzać, cisza w domu, nikt nie szczeka... Właśnie takie życie kocham.

Miłość smile ? Zapomniałeś o jednym maleńkim szczególiku...teraz jest z nim...nie z Tobą...

13

Odp: czy stosujecie manipulacje?

Haaaaaaaaaa - no proszę- robi się coraz ciekawiej!!

14

Odp: czy stosujecie manipulacje?

Ech...

15

Odp: czy stosujecie manipulacje?

Szczęście do niektórych usmiecha się całe życie, trzeba je czerpać wielkimi haustami dopóki jest. smile

Najważniejsze w tym wszystkim jest to by nie stać się pasożytem i potrafić dawać a nie tylko brać.
Pozostałbyś całkowicie sam gdyby szczęście cię opuściło. tongue

16

Odp: czy stosujecie manipulacje?

Masz farta panie Samiec i taki jesteś z tego zadowolony?Nic nie musisz w życiu robić, wszystko dostajesz?To po jasny gwint  tak żyć!Ps.Jest taki typ człowieka : leser,obibok i pasożyt.

17

Odp: czy stosujecie manipulacje?

Jesli jestes taki szczesliwy i masz wszystko czego chcesz to w takim razie po co sie nad tym zastanawiasz i czego oczekujesz od ludzi z forum?

18

Odp: czy stosujecie manipulacje?

A moze chciales sie pochwalic? tongue

19 Ostatnio edytowany przez Jeanne (2009-01-30 17:48:04)

Odp: czy stosujecie manipulacje?

Życie bez celu i sensu sad

20

Odp: czy stosujecie manipulacje?

Cóż, nie ma sprawiedliwości na tym swiecie.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » czy stosujecie manipulacje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024