Zdradzona przez męża na obczyźnie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdradzona przez męża na obczyźnie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2011-12-19 02:11:22)

Temat: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Witam wszystkich jestem mężatką od 4lat . Nie wiem od czego zacząć chcę opisać moją historie.Mieszkamy za granicą .Ja pracuje już pare lat .Kiedy tu przyjechalam poznalam znajomych byli oni parą .Wyjechali do Polski aby się pobrać .Po roku ślubu dowiedziałam się że im się nie udało i się rozwiedli ja myślałam że to z jego powodu,ale to była jej wina .Oszukiwała swojego mężą .Więc myślałam że ona potrzebuje wsparcia i pomocy .Spotykały my się bo ona wróciła tu .Oczywiście zaczeła dzwonić do mojego męża .Po tym jak zadzwoniła przyszła do mieszkania i zaczęła flirtować z nim.Ja powiedziałam jej żeby poszła sobie i nigdy więcej nie przychodziła do nas .Nic po tym ja domyśliłam się że ona u nas była oczywiście mojego męża . Zrobiłam awanture powiedziałam żeby to skończył .Nic mineły 2 lata jak się do niej oddzywałm.Po tym zaczeło mi coś nie podobać w zachowaniu .Wychodził mi z tekstem nie dzwoń do mnie bonie mam czasu itp .Potem zaczeły się rękoczyny .Oczywiście powiedziałam że jest z tą wulgaryzm ale zaprzeczał .Nic ja zaczełam działać .Zaczelam śledzić jego sprawdzać telefon . Postanowiłam postawić sprawe jasno i zaczełam działać .Pojechałam za nim i okazło się że ona jest z nim .Bardzo sprytna koza postawiła smochód gdzie indziej .A ja i tak jestem sprytna i poznałam jej samochód .Więc zaczekałam i ukryłam się w innej ulicy A ona wyszła poszła do samochodu .Była z nim znowu .Jestem załamana ludzie w pracy ze mnie śmieją się mi w oczy obgadują .Nie wiem jak mam z tym sobie poradzić prawdopodobnie oni są kochankami . Wybudowaliśmy dom zawalił mi się cały świat . Pewno ją posuwał od dawna . A ja jak głupia łudziłam się że mnie kocha a to zwykła wulgaryzm i tyle .Tu nie mam nikogo jestem sama na obczyznie .Powiedział on mi że to co ludzie myślą to go nie obchodzi .Wiem teraz jakie podwójne życie prowadził .Jestem zdołowana tym mam zamiar wyprowadzić się bo tego już nie wytrzymam .Pomocy

Bardzo proszę, zwracaj uwagę na ortografię i interpunkcję, nadawaj też wątkom tytuły adekwatne do ich treści. Pozdrawiam, Moderatorka Olinka.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez nikandra (2011-12-11 15:13:41)

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Kim Ty się przejmujesz?? Ludźmi którzy cieszą się czy śmieją z czyjegoś nie szczęścia?? Tacy... to nie ludzie!!
I dlaczego to Ty chcesz się wyprowadzić?? Niech on pakuje manatki i spyla do swojej kurewny.
Postaw mu warunki,nie pozwól aby robił co chce żyjąc z Tobą pod jednym dachem.
I napisz coś więcej

ps.uchhh jak ja "kocham " takie dobre znajome,przyjaciółeczki wrrr.... mad

3 Ostatnio edytowany przez Olinka (2011-12-19 02:31:40)

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Witam cię nikandro ja wiem że nie powinnam się wyprowadzać ale nie mogę tak dalej żyć .On codziennie z nią się spotyka .Wiem o tym bo to nie pierwszy raz tak jest . A on jeszcze się wymawia że nic nie ma z nią nic  wspólnego . Ona teraz jedzie na Święta i dla tego tak mi ostatnio robił awantury . Mamy dom razem ale dzieci nie , zresztą jak one mają być  .On nie uprawia sexu ze mną . Nienawidze go myślałam że moge liczyć na niego , a on jest taki sam jak ta wulgaryzm. Rozbiła moje małżeństwo .Nie wiem po co on ze mną jest jeszcze czemu nie odejdzie do niej i za mieszka z tą  wulgaryzm . Nie  wiem ale oni coś zamierzają knują . Tak czuję może planują mnie zlikwidować . Boje się bo on wziął ostrze i groził mi uciekłam do łazienki . Może planują mnie usunąć dla tego on nadal jest tu ze mną niby jako dobry mąż .Nie wiem ale wiele razy już mnie kopał bił i popychał .Jestem załamana .

4

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

nie wiem co mam uczynić żeby o tym nie myśleć

5

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

jest tam ktoś ?:( Ten świat przekręcił się do góry nogami

6

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Rany bosskie Nikita jak mogłaś pozwalać na kopanie i bicie siebie?!
Przede wszystkim napisz czy to tak zawsze było? Czy zaczęło się od momentu gdy z nią ma romans?
Dziękuj bogu ,że nie masz z nim dzieci przynajmniej one nie muszą cierpieć.
Nie wiem w jakim kraju jesteś,ale najlepiej chyba żebyś wniosła separację do czasu gdy nie postanowisz co dalej.
No i zbieraj wszelakie dowody na jego romans przyda się do udowodnienia mu winy.

Jak nie wiesz co knują ...to możliwe iż mąż Twój będzie kombinował coś w związku z domem??
Na Twoim miejscu zgłosiłabym sprawę gdzie trzeba,policja o pobicie jeśli to nadal świeża sprawa,grożenie nożem oraz separację z uwzględnieniem obecnego romansu i braku pożycia fizycznego w małżeństwie.

7 Ostatnio edytowany przez Olinka (2011-12-19 02:27:34)

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Hej nikandra ja ją spotkałam wyszła od niego z pracy . tylko to przyuważyłam . Nie mam innych dowodów bo semesy kasuje . Wszystko dobrze maskuje .W pracy plotkują o mnie nie wiem gdzie mam złożyć ten pozew .Czy do sądu nie wiem Świat mi się wali .Pewno wszyscy wiedzieli a ja nic . Oczywiście kto ci powie co za naród banda egoistów .Ja jestem w W. Brytani napisz mi nikandro co zrobić aby ten świr nie wygrał sprawy .Co zrobić . ? odp.

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2011-12-19 02:25:59)

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

A wczesniej to czasem krzyczał  ale nie bił .A teraz to jest piekło tym bardziej że ja nie mam tu nikogo tylko bande egoistów i świrów .Napisz gdzie taki pozew złożyć.

9 Ostatnio edytowany przez nikandra (2011-12-11 23:55:09)

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Nikita nie wiem gdzie braliście ślub,czy on jest obywatelem polski oraz czy dom jest na niego czy Was oboje.
Wniosek o separację wnosisz do sądu angielskiego w miejscu w którym przebywasz.
Jeśli oboje mieliście ostatnie miejsce zamieszkania/pobytu w Polsce albo jedno z Was ma nadal takowy w Polsce i jesteście obywatelami polski taki wniosek możesz złożyć również do sądu okręgowego polskiego.
Do prowadzenia sprawy w Polsce o separację możesz wziąć pełnomocnika/kogoś z rodziny, nie musisz sama jechać ale to się wiąże z wizytą w konsulacie.
Sama również możesz napisać i wysłać na adres właściwego sądu okręgowego w Polsce.
I przestań się przejmować tym co inni wiedzieli bądź mówią...to tylko świadczy o tych ludziach jacy są w porządku.
Na policję moim zdaniem powinnaś również się udać i zgłosić pobicie oraz jego powód.
Działaj dziewczyno zanim Cię z domu nie wysiudają!!

10 Ostatnio edytowany przez Olinka (2011-12-19 02:25:17)

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Nikandro ja jestem po ślubie z Polakiem dom jest na nas  oboje ,ale tato przepisał mi działke . Wiem że ta wulgaryzm dalej będzie go podpuszczać i dla tego tak się zachowuje .Jeszcze powiedział że do domu nie mam nic .Nie mam 100procent że sie wulgaryzm .Ale znając mojego to ona go owineła w jednym palcu .Bardzo się maskuje wiesz jak jestem w domu to mi gad takie teksty dziubek i  takie tam te pierdoły .Ja myśle że odkąd ta wulgaryzm tu przyjechała bardzo się między nami zmieniło . On nie chce wychodzić ze mną i takie dziwne sytuacje . Tym bardziej że sex to okazyjnie .Ostatnio chciał się pogodzić nie wiem co on myśli ale coś mi tu nie gra .A w pracy tak wszystko wedzą .Podejrzewam że ona ma koleżanke i gadają sobie . Stąd wie jak ja pracuje itp. On natomiast buja w obłokach . Nie wiem czy z nią sie nie wybierze zresztą ja się nie oddzywa nie dzwonie i mam go dalej w d.... Choć bardzo chciałabym żeby to jemu  zależało . Jeszcze on robi ze mnie wariatke i w ogóle nieważne wulgaryzm. Jak w ogóle mu zależy to będzie ok ale ja nie wierze w przypadki ona tam była i on też więc to nie jest ok .Myśle że boi się rodzinki i dlatego on nie odchodzi .Ja sama nie wiem co jest grane . to jak myśle że oni tam to mi się robi niedobrze .Nie wie z jakim potworem mieszkam pod jednym dachem . Oby ta wulgaryzm znalazla sobie jakiegoś faceta to jemu dała by spokój . Może a może nie Nie wiem co mam zrobić puska .Powiedziałam że pójdziemy na policję na wykrywcz kłamstw .Nie wiem pa

11

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Nikita, nie mam do tego zadnego prawa ale prosze, zwroc uwage na ortografie, interpunkcje itp.! Twoich postow sie po prostu nie da czytac, przykro mi...

12

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Nikita, wyjscie tylko jedno - wykopac pajaca za drzwi! Masz jakichs znajomych, na ktorych mozesz liczyc? Od razu zlozylabym pozew o rozwod. Jesli Cie pobije to od razu obdukcja, nie usuwaj nieprzyjemnych smsow. Wiem, ze Ci ciezko, ale musisz byc dzielna, poszukaj jakichs grup wsparcia. Zycze Ci duzo sily!

13

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Przepraszam za ortografie ale chyba jest mi łatwo pisać po Angielsku pozdrawiam

14

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Wiem że tak chciałabym zrobić ,,ale to on chce żebym to ja wyprowadziła się,Zawsze byłam sama i chyba tak zostanie sad

15

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie
nikita300 napisał/a:

Wiem że tak chciałabym zrobić ,,ale to on chce żebym to ja wyprowadziła się,Zawsze byłam sama i chyba tak zostanie sad

Nikita ani tak nie myśl!!
Na pajacu świat się nie kończy..poznasz jeszcze kogoś z kim będziesz szczęśliwa,tylko wpierw naucz się szacunku sama do siebie!
Nie pozwalaj sobie na złe traktowanie Twojej osoby! NIGDY!!  Dla żadnej miłości...bo to miłość nie jest!
Co do wyprowadzki...może sobie chcieć,to on ma romans to on zdradził...więc niech pakuje manele i spiernika.
Niech szuka dla siebie i swojej nowej wybranki mieszkanka.
Napisz co w ogóle zdziałałaś?? Czy coś zrobiłaś w sprawie separacji?

pozdrowionka

16 Ostatnio edytowany przez Olinka (2011-12-19 02:17:40)

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Mam pustke w głowie byłam u księdza i powiedzialam że coś wymyśle nie mam pojęci .Ja gadałam z mężem on wypiera się że nic z nią go nie łączy ale jak to możliwe żeby ona pod jego pracą się znalazła .Jakoś nie wierze w przypadki a tym bardziej że jak po tym  jak ją wykurzyłam z mieszkania to więcej się nie odezwała do mnie .Więc to jest podejrzane tak myśle .Mąż chce iść na wariograw prawdy na policję udowodnić mi że mówi prawde .Ale ja też myśle że ta wulgaryzm to chce żebym była zazdrosna i rozwiodła się .Ona jest zdolna do wszystkiego tak sobie myśle że to wszystko to jakaś manipulacja .Ale nic nie wytłomaczy tego że mnie bije . Pozdrawiam

17

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Witam was wszystkich mam pytanie .Tak sobie pomyślałam gdy bym jakoś to udowodniła nie wiem co zrobić ? podsuncie mi pomysł ? Wiem że ona jedzie na święta za pare dni odp pa

18

Odp: Zdradzona przez męża na obczyźnie

Nikita, nie używaj wulgaryzmów, rozumiem Twoje rozgoryczenie, ale na naszym forum dbamy o kulturę języka. Nie pisz też, proszę, posta pod postem, a jeżeli chcesz coś dopisać użyj opcji "edytuj", o czym mówi punkt 11 Regulaminu Forum. Dziękuję za dostosowanie się do prośby i pozdrawiam, Moderatorka Olinka

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdradzona przez męża na obczyźnie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024