Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...

Borykam się z pewnym problemem... otóż zastanawiam się jak rozpoznać, że dziewczyna traktuje mnie jak kogoś więcej niż tylko kolegę. Nie pytał bym gdybym nie miał podejrzeń, że tak jest... ale boję się, że to po prostu wytwór mej wyobraźni... Nie mam w tej kwestii doświadczenia, więc prosił bym o jakieś sugestie.

P.S. Wiem, że za wiele póki co informacji nie podałem zbyt wiele...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...

Wiesz ja bym to pytanie odwróciła.. jak faceci zachowują się gdy kobieta im się podoba.. smile Dziewczyny pewnie podobnie z tym, że bardziej to widać niż po facetach smile Na pewno zdradza je mowa ciała. Pozytywne nastawienie do faceta i łatwość w nawiązywaniu z nim kontaktu. Dodałabym jeszcze kocie ruchy i nagła zmiana stylu ubierania smile

3

Odp: Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...

Hmm... na pewno występuje tu pozytywne nastawienie i bardzo dobry kontakt, zaskakująco dobrze mi się z nią rozmawia, ale dodam, że jesteśmy w tej samej grupie... Nie wiem właśnie jak z ta mową ciała, bo to sprawa jest sprzeczna. Niby zauważam coś takiego, że złapie mnie za rękę czy poklepie czy coś w ten deseń... z drugiej zaś strony, może ten typ tak ma? Choć nie wiem, bo próbowałem to zaobserwować, ale nie zaobserwowałem... To co mnie zastanawia, to jej zagadkowe spojrzenia, ogólnie to bardzo wpatruje się w oczy i czasem jest tak, że jak siedzimy obok to przez 5 czasem 10 sekund się tak patrzymy i się np. roześmiejemy itp... no ale też nie wiem co o tym myśleć, może po prostu tak lubi.
Wiem, śmiesznie to brzmi, ale mam tu nie lada zagwostkę...

Reklama

4

Odp: Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...

Wiele wskazuje, że coś jest na rzeczy, tylko teraz musisz poczekać, aż sprawy się rozwiną:) Gdybyś to Ty się kimś zainteresował to jakbyś się zachowywał... napisz:) Ja w odpowiedzi nawiążę do kobiety. Pamiętaj, że kobieta wysyła mnóstwo sygnałów nie tylko do facetów, którzy jej się podobają, ale także do całej reszty męskiej populacji... przyczyny są różne.. np. chce z ciekawości sprawdzić, czy komuś się podoba i jak facet reaguje na nią. Nie zawsze musi to oznaczać, że chce z nim stworzyć związek. Dobrym sprawdzianem może być np. jeśli dotkniesz ją w okolicach pasa, a ona gwałtownie nie odskoczy smile Jeśli będzie wykazywać zadowolenie to już jesteś na dobrej i wysokiej pozycji. Napisz coś więcej o sytuacji, miejscu pracy, jaki macie ze sobą kontakt.

5

Odp: Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...

Ja nie jestem tu dobrym przykładem, bo jak bym się zainteresował, a nie wiedział czy druga strona jest zainteresowana, to bym jej raczej unikał i nie dał tego po sobie poznać... do najśmielszych w tych kwestiach nie należę...
Kontakt mamy taki, że studiujemy razem i powiedzmy, że rozmawiamy jak jest ku temu okazja.

Reklama

6

Odp: Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...

Jeśli studiujecie razem to masz świetną okazję podpatrzyć czy np. podobnie zachowuje się do Ciebie i do innych mężczyzn.. A najprościej załatwić jej numer telefonu lub gg i spróbować pośrednio z nią porozmawiać. Zacznij od banalnych rzeczy, a z czasem rozmowa się rozkręci i sam się zorientujesz, że zwraca na Ciebie uwagę:)

7

Odp: Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...
anulka87 napisał/a:

Wiele wskazuje, że coś jest na rzeczy, tylko teraz musisz poczekać, aż sprawy się rozwiną:)

Własnie nie powinien czekać, tylko wyjść z inicjatywą. Dziewczyna zrobiła już krok w jego stronę. Jeżeli nie wykaże zainteresowania, to może się wycofać.
Myślę, że coś jest na rzeczy, poklepywanie po ramieniu, patrzenie w oczy. Teraz pora na bardziej zdecydowany krok ze strony mężczyzny smile

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

8

Odp: Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...

Jeżeli razem studiujecie to najprostszym sposobem jest pójść na jakąś imprezę gdzie ona będzie, na pewno macie jakieś spotkania grupy, imprezy uczelniane? Po prostu zobacz jak się będzie zachowywała *poza uczelnią* w stosunku do Ciebie. Przy okazji na pewno będzie okazja do jakiejś dłuższej rozmowy.

9

Odp: Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...

Sprawa nie jest taka prosta... Te relacje są już trochę bardziej rozwinięte.
Miałem okazje się z nią spotkać po zajęciach, bo byłem u niej w domu w celu dokonania pewnej naprawy... (w zasadzie sporo się wahałem czy jechać, żebym nie wyszedł na dobrego kolegę mechanika... no ale pojechałem) miałem nadzieję, że czegoś więcej się dowiem... no ale się nie dowiedziałem, spędziłem z nią w zasadzie cały dzień, było miło i przyjemnie, jej stosunek do mnie był może trochę bliższy niż na uni... ale nie różnił się na tyle, by mi to cokolwiek powiedziało... sporo się o niej dowiedziałem, ale mam wrażenie, że nie wykorzystałem możliwości przez mą niezbyt dużą śmiałość... (tu muszę nadmienić, że jak mi nie zależy to mam jej całkiem sporo, ale w tym przypadku obawiam się, że ta osobniczka mnie urzekła...).
Ponadto sprawę komplikuje to, że z tego co wiem, to ona się niedawno rozstała z chłopakiem i skąd mogę wiedzieć, że zaraz do niego nie wróci? Nigdy o nim nie wspominała, więc nie wiem jak te relacje wyglądają...
Nie chcę podejmować żadnych radykalnych kroków, bo wyjdzie kaszana jak okaże się, że mi zależy na jakiejś tam bliższej relacji a ona w ogóle nie bierze tego pod uwagę i wyjdę na pajaca...
Nie jestem typem imprezowicza... a i ona też z tego co widzę, to nie za bardzo... to tak na marginesie...
Nie specjalnie mogę podpatrzeć jej zachowanie wobec innych facetów, bo... ona się w zasadzie na uczelni trzyma z dziewczynami... albo ze mną... przez co zanim z nią pierwszy raz pogadałem na żywo (było to może z kilka tygodni temu) to też trochę minęło (czekałem na dogodną okazję), jak gada z jakimś kumplem to w zasadzie na tyle krótko, że nic nie mogę z tego wywnioskować.
Dodam, że piszę z nią często... aczkolwiek irytuje mnie to, że się muszę zazwyczaj sporo naczekać na odpowiedź... (i to mnie zastanawia, bo na żywo jest wszystko ok, a tutaj tak jak by mnie zlewała? choć z drugiej strony może przesadzam...).

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kolega/znajomy czy może coś więcej? Jak rozpoznać...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności
© www.netkobiety.pl 2007-2018