Co was kobiety podnieca? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-12-08 09:56:15

xnikitax
Tajemnicza Lady

Co was kobiety podnieca?

Kobitki chciałabym wymienić się doświaczeniami co nas kobiety podnieca i jak intensywne są nasze doznania. Ja napisze od siebie że mnie nie podnieca sam widok mężczyzny, moze jestem dziwna, ale ja poprostu czasem czuję że mam ochotę na sex i tyle. Podniecają mnie także myśli o sexie, o różnych seksualnych sytuacjach, uniesieniach.
Jednakże prawda jest taka że jeszcze mi się nie zdarzyło być niesamowicie podnieconą tak zebym miała ochotę rzucić się na partnera i zapomnieć o całym świecie.
Jak to jest u was? może ja nie spotkałam jeszcze tego właściwego partnera albo pewne odczucia przychodzą z czasem...

#2 2011-12-08 15:40:52

flores18261
Przyjaciółka Forum

Re: Co was kobiety podnieca?

Mnie podniecają starsi mężczyzni ale bez przesady nie mówię tu o starcach co chodzą o lasce, a i jeszcze męski tors i zapach ich ciała.

-Najgorzej być nikim dla kogoś kto dla Ciebie jest całym światem. ♥ -♥ -♥ "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

#3 2011-12-08 18:00:44

truskaweczka19
100% Netkobieta

A mnie bardzo często się zdarza, że podnieca mnie sam widok mojego faceta, czasem rzucam się na niego! Kiedyś byłam dość bierna i nie do pomyślenia było wtedy, żebym coś zainicjowała, ale to się zmieniło. Podnieca mnie też świntuszenie z nim, pomyślenie o nim. Długa gra wstępna, namiętna, uwielbiam, gdy wtedy całuje mnie po całym ciele, wtedy jestem cała rozgrzana. Uwielbiam, gdy jak kochamy się,to jesteśmy bardzo blisko siebie, lubię ostre słowa czasem przy seksie, a czasem lubię, gdy nagle krzyknie "Kocham Cię". Podnieca mnie jego oddech, wszystko wink.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#4 2011-12-08 18:21:40

Anathema
Na razie czysta sympatia

mnie tez podnieca widok mojego meza, szczegolnie jak jest nagi i "gotowy" smile
mam bardzo wrazliwe piersi, co moj maz udanie wykorzystuje. podnieca mnie samo wspomnienie seksu z nim tongue

Liczę się ja. Moje dobro i moja przyjemność. Resztę zaś, o ile mojemu dobru i interesowi niczego nie przysparza może spokojnie trafić szlag.
Sapkowski

#5 2011-12-09 17:41:24

karolajjjna_?
Netbabeczka

hmm a mnie podnieca dobrze rozbudowane ramiona u faceta i delikatna kolderka na torsie:)smile:)zreszta jak facet ma ''to cos'' w sobie to nawet proste czynnosci jego moga byc podniecajace:P

`I odeszła myśląc, że będzie szedł za nią.. On stał i patrzył jak odchodzi myśląc '..błagam wróć..'

#6 2011-12-09 17:49:03

Selene1
Przyjaciółka Forum

Mnie podnieca widok mojego faceta, nie innych smile choc bardziej rozpala mnie widok, kiedy to on sie przebiera przy mnie czy rozbuera tongue bo jak tak stoi, czy gadamy, to nie zawsze mnie podnieca do tego stopnia, ze mam kisiel w majtkach smile ale jak sie calujemy, to jak najbardziej jestem cala rozgrzana, mokra i mam ochote na wiecej smile ale bardzo czesto mam tak, ze siedzimy, gadamy, lub cokolwiek robimy, i tak katek oka spojrze na niego i juz sie we mnie gotuje i mam ochote rzucic sie na niego i tak tez kilka razy zrobilam smile on uwielbia takie spontany, ale to wtedy, kiedy nie ma nikogo w domu tongue
Ah i zapomnialam napisac, że podniecaja mnie jego zdjecia:) mam kilkadziesiat fotek mojego faceta i zawsze, kiedy je ogladam wspominam chwile spedzone razem, wspolny seks itp smile

Ostatnio edytowany przez Mika09 (2011-12-09 17:50:33)

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#7 2011-12-09 19:28:54

Beata810
Wróżka Bajuszka

Co mnie podnieca? O jezu wszystko co jest związane z moim facetem,jego robocze ubranie,jego świeżość po kąpieli,jest kolana,łokcie dłonie,to jak coś robi tymi swoimi paluszkami zaraz sobie myślę,że mnie dotyka. Często jak,gdzieś jesteśmy i pomyślę o samym jego dotyku mam dreszcze i,aż sie trzęsę ! Kocham,gdy pieści moje piersi,kocham gdy mnie całuje,gdy zaciska z podniecenia wargi. Mrau wink

Miłości nie przeszkodzi różnica wzrostu,bo i cóż z tego,że on zostanie garbaty,a ona będzie baletnicą? Ważniejsze jest dzisiejsze szczęście smile !

#8 2011-12-10 20:30:26

vanila
Cioteczka Dobra Rada

mnie najbardziej w facetach pociaga intelekt, barwa glosu, sposob mowienia. uwielbiam mezczyzn, ktorzy potrafia mi zaimponowac swoja wiedza, zainteresowaniami i osiagami.
w sytuacji typowo lozkowej podnieca mnie, kiedy facet jest pewny siebie, wie czego chce, co lubi i dominuje.

#9 2011-12-10 20:53:52

Sadie
Przyjaciółka Forum

zapach, skora, glos, rece. W tej kolejnosci.
Zapach- mam tu na mysli wypadkowa zapachow; naturalnego i dobrego dezodorantu. Na kazdym perfumy inaczej pachna.... Moge nie reagowac na cialo czy twarz ale na zapach napewno.
Skora- jej faktura, znowu zapach... niekoniecznie lubie 'dywany' ale jakies tam owlosienie swiadczy o tym ze mam do czynienia z mezczyzna a nie chlopcem.
Glos- niski, meski szepczacy rozne rzeczy robi wrazenie. Zamknac oczy i sluchac niskiego meskiego glosu moge godzinami...Musi byc bas. Inaczej nie dziala.
Rece- druga rzecz na ktora zwracam uwage u mezczyzn. Czy sa czyste? Dlugosc palcy, ksztalt dloni, ksztalt paznokci. Co te rece mogly by ze mna robic...

Nie potrafie opisac co dziala. Musi miec to cos czego nie umiem zdefiniowac. Wszystkie te rzeczy ma moj maz big_smile Wygralam na loterii smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

#10 2011-12-11 13:35:14

tosia0203
Dobry Duszek Forum

Mnie jak mój facet całuje po szyi to ja po prostu wymiękam:) a jak się na mnie spojrzy z oczami które mówią zjadł bym cię to aż się robię nieśmiała he he:)
W ogóle to mój facet jest całkiem innym człowiekiem w łóżku czasem go nie poznaje!big_smile

#11 2011-12-26 16:51:47

Czarna21
Przyjaciółka Forum

Moja dziewczyna tongue

#12 2012-02-22 15:16:00

Owadzik91
Przyjaciółka Forum

co podnieca?
cholernie uwielbiam jak mnie całuje po szyi, za uszami. normalnie odpływam wtedy smile
uwielbiam na niego patrzeć i wyobrażać go sobie nagiego, to też działa na maxa i jak wspomniała Mika, kisiel w majtkach big_smile

...dążąc do szczęścia....

#13 2012-02-22 15:21:07

Anuszka00
Przyjaciółka Forum

Mój mąż...wie gdzie 'nacisnąć'!!! big_smile big_smile big_smile

01-08 @

#14 2012-02-22 21:03:54

Owadzik91
Przyjaciółka Forum

haha! to dobrze Anno big_smile
w czasem i praktyką każdy facet powinien wiedzieć gdzie i w jaki sposób naciskać, żeby wywołać u kobiety błogi uśmiech na twarzy smile

#15 2012-02-22 21:36:39

pasikonik
Dobry Duszek Forum

Może zabrzmi to banalnie, ale w facetach seksowny jest mózg, intelekt. Nie chodzi o jakąś wybitną wiedzę, ale raczej o charyzmę. Czasami mężczyzna nie jest przystojny, ale ma w sobie coś zniewalającego, co ujawnia się podczas rozmowy.

#16 2012-02-22 21:57:02

truskaweczka19
100% Netkobieta

To nic banalnego, intelekt u mojego też mnie niesamowicie kręci!
Dodam jeszcze coś co mnie podnieca, to jest: gdy jeszcze nie zdejmuję mi moich majteczek, tylko dotyka ich i delikatnie smuga nimi po moim ciele. One są zwykłe, bawełniane i jest super, a co dopiero jakby były delikatniejsze tongue On to tak super robi.
No i wie mój facet jak mnie rozgrzać, także tongue.
Lubię też jak całuje mnie po szyi, no ogólnie po całym ciele- jak pisałam.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#17 2012-02-22 23:13:57

Owadzik91
Przyjaciółka Forum

intelekt też jest fajny big_smile
jak facet jest mądry i wie cokolwiek o życiu choćby nawet to jest taki fajny, taki pociągający smile

#18 2012-02-23 15:28:24

Kizia75
Przyjaciółka Forum

pasikonik napisał:

Może zabrzmi to banalnie, ale w facetach seksowny jest mózg, intelekt. Nie chodzi o jakąś wybitną wiedzę, ale raczej o charyzmę. Czasami mężczyzna nie jest przystojny, ale ma w sobie coś zniewalającego, co ujawnia się podczas rozmowy.

Oj tak. Mnie jeszcze strasznie bierze jak mój mąż...prowadzi samochód smile , serio.  Na co dzień sama prowadzę swój samochód, ale jak wsiadam do samochodu z nim jako kierowcą, i  widzę z jaką pewnością i wprawą jeździ to nogi mi miękną. W ogóle kręcą mnie erotycznie wszelkie "motoryzacyjne klimaty" bo oboje lubimy samochody. Szkoda tylko, że zwykle jeździmy z dziećmi na tylnym siedzeniu, bo można by to jakoś wykorzystać smile. Lubię go też w garniturze, krawacie w wersji "galowej", tylko u niego jest to wersja "robocza" raczej, bo tak się ubiera do pracy. Mam czasem takie fantazje, że jesteśmy gdzieś np. w hotelu i on w tym garniaku i krawacie, fajnie by było, niestety on ma tak dosyć tego krawata, że za cholerę nie chce się tak ubrać przy innej okazji, no chyba, że jest jakaś wielka uroczystość. Szkoda.
Za to nic mnie tak nie zniechęca do faceta jak głupota,  choćby wyglądał jak David Bekham albo Maciek Zakościelny a był ograniczony intelektualnie, to nie pociąga mnie i już. Spotkałam kiedyś takiego "gwiazdora", po kilku jego wypowiedziach zaczął mnie śmieszyć a nie pociągać. Był żałosny.

Allan Sandale, Carnegie Institution w Pasadenie: "Świat we wszystkich swych składowych częściach i zależnościach jest zbyt skomplikowany, aby mógł być wyłącznie rezultatem przypadku."
Artur Leonard Schawlow - fizyk,noblista: "Wydaje mi się, że będąc skonfrontowani z cudami życia i wszechświata, należy zadać sobie pytanie dlaczego, a nie po prostu jak. Jedyne możliwe odpowiedzi są religijne..."

#19 2012-02-23 15:38:46

sierpniowa
Przyjaciółka Forum

vanila napisał:

mnie najbardziej w facetach pociaga intelekt, barwa glosu, sposob mowienia. uwielbiam mezczyzn, ktorzy potrafia mi zaimponowac swoja wiedza, zainteresowaniami i osiagami.
w sytuacji typowo lozkowej podnieca mnie, kiedy facet jest pewny siebie, wie czego chce, co lubi i dominuje.

Z chęcią się pod tym podpiszę, podnieca mnie to u facetów bardzo :-) do tego jeszcze zapach i koniecznie zadbane dłonie. Nie ma zmiłuj się na brudne pazury. No i zapomniałam o czymś jeszcze - trzydniowy zarost, nie lubię gładziutkich męskich buziek ;-)

Ostatnio edytowany przez sierpniowa (2012-02-23 16:00:48)

#20 2012-02-23 15:57:50

Kizia75
Przyjaciółka Forum

sierpniowa napisał:

Nie ma zmiłuj się na brudne pazury.

albo obgryzione. brrrr

Allan Sandale, Carnegie Institution w Pasadenie: "Świat we wszystkich swych składowych częściach i zależnościach jest zbyt skomplikowany, aby mógł być wyłącznie rezultatem przypadku."
Artur Leonard Schawlow - fizyk,noblista: "Wydaje mi się, że będąc skonfrontowani z cudami życia i wszechświata, należy zadać sobie pytanie dlaczego, a nie po prostu jak. Jedyne możliwe odpowiedzi są religijne..."

#21 2012-02-23 17:26:23

marzycielka4
Słodka Czarodziejka

A na mnie najbardziej dzialaja, silne ramiona, piekny zarys miesni, ale bez przesady:), zmuslowe pelne usta, tzw sciezka milosci zmierzajaca ku dolowi:P i delikatna skora, do tego zapach i dominacja partnera, pocalunki po szyi szczegolnie, dotyk, a tak wgl to chyba bym mogla ksiazke napisac tak wiele jest tych czynnikow:P

To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

#22 2012-02-24 23:12:36

Owadzik91
Przyjaciółka Forum

sierpniowa napisał:

No i zapomniałam o czymś jeszcze - trzydniowy zarost

też to lubię smilesmilesmile
ale gładkim jednak nie pogardzę wink

i facet w garniaku tez mnie powala na kolana wink z tym, że nie każdy, bo nie każdemu pasuje wink

#23 2012-03-22 22:28:11

Garnek
Net-facet

Nie przestawajcie pisać.
Chłonę wiedzę, jak gąbka wodę smile

#24 2012-03-23 04:31:49

LapkaPandy
Cioteczka Dobra Rada

Mnie podnieca intelekt, zapach, dłonie, i 'lędźwie' big_smile

Nie sztuka grać na nastrojonych skrzypcach, sztuka grać na rozstrojonych.

#25 2012-06-05 22:43:29

Owadzik91
Przyjaciółka Forum

do tego wsyztskeigo doszły pieszczoty stóp smile
niebiańskie doznania smile

#26 2012-06-05 22:46:52

Lusija
Netbabeczka

Mnie podniecają usta, widok nagiego ciała, mocne tulenie i przyciskanie do siebie. Jednak.. aby mieć ochotę muszę po prostu ją mieć od rana lub coś oglądnąć.. od samych tych powyżej wielce mi się nie zachce ;/

#27 2012-06-06 08:30:35

Meriata
Tajemnicza Lady

RoBaCeK78 napisał:

Moja nauczycielko-opowiedz coś więcej big_smile

Na mnie działa niski głos faceta,lubię kiedy ma na sobie garnitur i szepcze mi do ucha mrucząc w trakcie...Lubię delikatny dotyk i tę ''elektryczność'' między mną a mężczyzną-odlatuję również przy masażach smile

#28 2012-06-06 18:01:43

pig-headed
Cioteczka Dobra Rada

Mnie podniecają męskie ramiona i plecy, zarost, i... penis big_smile

#29 2012-06-06 19:41:11

Owadzik91
Przyjaciółka Forum

Meriata napisał:

RoBaCeK78 napisał:

po takich słowach czuję się zobowiązana lollollollollol

ostatnio się dowiedziałam o małym fetyszu mojego Ukochanego smile uwielbia stopy smile przynajmniej moje big_smile
więc tak...
bardzo na mnie podziałało jak mi je dotykał, głaskał, całował w każdy paluszek, delikatnie je zasysał... odlot po prostu smile

#30 2012-06-06 21:22:51

K_r_o
Przyjaciółka Forum

Błysk w oku i " to" nieokreślone COŚ ...smile

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

#31 2012-06-06 21:23:46

Meriata
Tajemnicza Lady

RoBaCeK78 napisał:

Meriata napisał:

RoBaCeK78 napisał:

po takich słowach czuję się zobowiązana lollollollollol

ostatnio się dowiedziałam o małym fetyszu mojego Ukochanego smile uwielbia stopy smile przynajmniej moje big_smile
więc tak...
bardzo na mnie podziałało jak mi je dotykał, głaskał, całował w każdy paluszek, delikatnie je zasysał... odlot po prostu smile

Wiem,że to jest bardzo przyjemne...gdy udaje mi się opanować łaskotki(mam ogromne) ,wtedy faktycznie masaż stóp jest przyjemnością...
Ale to delikatne całowanie-mmrrr...chcę się przekonać big_smile

#32 2012-06-18 17:01:06

allina1983
Niewinne początki

Mnie podnieca w trakcie gry wstępnej język męża wibrujący wokół szyi i uszu! no i oczywiście wszystkie ruchy skierowane w stronę łechtaczki łącznie z jej pobudzaniem. Myślę, że te metody sprawdzą się u każdej kobiety.

To co we mnie nienormalne... lubię sobie wyobrażać, że mój mąż kocha się z inną kobietą tj. z którąś ze swoich byłych sex koleżanek, które zdążyłam poznać. Strasznie mnie to podnieca. Nie wiem czy to moja dziwaczna perwersja czy też jakiś problem psychiczny wynikający z dużych trudności w akceptacji tego jakim mój mąż był facetem zanim się poznaliśmy. Ja owszem, nie byłam już dziewicą (miałam 25 lat i 5 letni związek za sobą) ale on był taką męską prostytutką, tyle że dla przyjemności się "sprzedawał" nie dla kasy. Miał mnóstwo koleżanek, z którymi chodził do łóżka. Nie wiedziałam o tym kiedy go poznałam, zdążyłam się zakochać a potem wszystko zaczęło wychodzić na jaw. Bardzo ciężko mi było się pogodzić z jego przeszłością. Teraz często kiedy mam ochotę na sex wyobrażam sobie jego z którąś z tych koleżanek w jakieś bardzo wyuzdanej i wulgarnej pozycji i się podniecam, masturbuję. Jeszcze bardziej nienormalne.... jest to, że czasem wyobrażam sobie sex lesbijski w tymi kobietami.

#33 2012-06-18 18:02:55

red
Przyjaciółka Forum

Mnie niesamowicie jara głos mojego faceta- mogę go słuchać godzinami^^
Siła- kiedy mężczyzna potrafi mnie po prostu przyprzeć do ściany i naprzeć na mnie z całej siły.
Intelekt- uwielbiam inteligentnych i charyzmatycznych.
Penis we wzwodzie- kocham ten widok kiedy unosi się pod moim wpływem, od razu robię się mokra ;D
Lateks- sam dotyk tego materiału mnie robi, a wyraz twarzy mojego faceta na mój widok w takim stroju dopełnia dzieła.
Zapach mokrej gąbki kąpielowej- nie wiem dlaczego, ale działa na mnie pobudzająco big_smile
A tak z fantazji, to cholernie mnie jara Ian Somerhalder w Pamiętnikach wampirów- taki bad boy, rozczochrany, z cwaniackim uśmieszkiem i złowieszczym błyskiem w oku- ciacho xD

#34 2012-07-01 19:44:09

Owadzik91
Przyjaciółka Forum

allina1983 napisał:

Mnie podnieca w trakcie gry wstępnej język męża wibrujący wokół szyi i uszu! no i oczywiście wszystkie ruchy skierowane w stronę łechtaczki łącznie z jej pobudzaniem. Myślę, że te metody sprawdzą się u każdej kobiety.

nie wiem czy u każdej, ale u mnie na pewno big_smile

#35 2012-07-01 23:34:16

xnikitax
Tajemnicza Lady

Ostatnio rozmawiałam z koleżanką i doszłysmy do wniosku że chyba jesteśmy z facetami, którzy nie są w naszym typie albo to z nami coś jest nie tak, bo oni nas poprostu nie podniecają. Mnie nie podnieca praktycznie nic związanego z wygladem mojego faceta, nawet nie umiem powiedzieć co mi się w nim podoba. Oczywiście podnieca mnie jak on mnie dotyka, całuje. Podniecają mnie fantazje o sexie z nim lub nie tylko z nim. Ale żeby uzyskać duże podniecenie potrzebne mi są fantazje i to czasem hardkorowe, a nie sam facet...

#36 2012-07-04 18:51:08

raissa49
Wróżka Bajuszka

Perfumy, taniec i dłonie. O delikatnych pocałunkach nie wspominając a masowanie karku czy lizanie płatków uszu to już...big_smile

Bóg dał mi wolność wyboru
i postawił na drodze Ciebie..

Stopka forum