JLE kosztuje doba w szpitalu? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-11-29 16:07:16

mono
Wkręcam się coraz bardziej

JLE kosztuje doba w szpitalu?

DZien dobry mampytanie ile kosztuje doba w szpitalu np.na odziale wewnetrznym.JA jestem osoba bezrobotna i znalazlam sie w szpitalu bylam tam dokladnie 3 godziny ale mam ze przebywałam dobe i przyszło mi do zaplaty 2000zl jestem przerazona nie wiem co robic choc zaniosłam teraz ubezpieczenie ale nie chcieli uznac bo za pózno nie ma z czego zaplacic czy to mozliwe zeby za jedna dobe płacic taką sume i czy można pisac odwołanie prosze o odpowiec .

#2 2011-11-29 16:34:37

dayzi
Przyjaciółka Forum

Re: JLE kosztuje doba w szpitalu?

mono napisał:

DZien dobry mampytanie ile kosztuje doba w szpitalu np.na odziale wewnetrznym.JA jestem osoba bezrobotna i znalazlam sie w szpitalu bylam tam dokladnie 3 godziny ale mam ze przebywałam dobe i przyszło mi do zaplaty 2000zl jestem przerazona nie wiem co robic choc zaniosłam teraz ubezpieczenie ale nie chcieli uznac bo za pózno nie ma z czego zaplacic czy to mozliwe zeby za jedna dobe płacic taką sume i czy można pisac odwołanie prosze o odpowiec .

http://www.nfz.gov.pl/new/art/1443/2_raty_wniosek.pdf

Szanowna moderacjo proszę nie kasować tego linka smile

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Stopka forum