JLE kosztuje doba w szpitalu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » JLE kosztuje doba w szpitalu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: JLE kosztuje doba w szpitalu?

DZien dobry mampytanie ile kosztuje doba w szpitalu np.na odziale wewnetrznym.JA jestem osoba bezrobotna i znalazlam sie w szpitalu bylam tam dokladnie 3 godziny ale mam ze przebywałam dobe i przyszło mi do zaplaty 2000zl jestem przerazona nie wiem co robic choc zaniosłam teraz ubezpieczenie ale nie chcieli uznac bo za pózno nie ma z czego zaplacic czy to mozliwe zeby za jedna dobe płacic taką sume i czy można pisac odwołanie prosze o odpowiec .

Poleć temat na :

2

Odp: JLE kosztuje doba w szpitalu?
mono napisał/a:

DZien dobry mampytanie ile kosztuje doba w szpitalu np.na odziale wewnetrznym.JA jestem osoba bezrobotna i znalazlam sie w szpitalu bylam tam dokladnie 3 godziny ale mam ze przebywałam dobe i przyszło mi do zaplaty 2000zl jestem przerazona nie wiem co robic choc zaniosłam teraz ubezpieczenie ale nie chcieli uznac bo za pózno nie ma z czego zaplacic czy to mozliwe zeby za jedna dobe płacic taką sume i czy można pisac odwołanie prosze o odpowiec .

http://www.nfz.gov.pl/new/art/1443/2_raty_wniosek.pdf

Szanowna moderacjo proszę nie kasować tego linka smile

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » JLE kosztuje doba w szpitalu?