Jak zaskoczyc partnera w lozku? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-01-20 11:48:01

Amelia*
Zbanowany

Jak zaskoczyc partnera w lozku?

Drogie Forumowiczki,jak zaskoczyc partnera w lozku? Ja z moim kochamy sie prawie zawsze tak samo,w kilku ulubionych pozycjach,bez jakichs kombinacji,nowosci wprowadzanych w naszym seksie itp.Otoz ostatnio zauwazylam,ze on ma jakies fantazje,potrzebuje urozmaicenia.Tylko tu nasowa mi sie pytanie: co mam takiego zrobic,zeby jemu bylo dobrze?Oczywiscie pytanie jest rozniez kierowane do mezczyzn,czym chcieliby byc zaskoczeni przez swoja polowke;)

#2 2009-01-20 12:05:45

JaCzyliOna
Szamanka

Re: Jak zaskoczyc partnera w lozku?

myśle że najlepiej będzie jeśli poprostu się go zapytasz jakie są te jego fantazje

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

#3 2009-01-20 12:11:44

szirina
Przyjaciółka Forum

Racja, prosto z mostu zapytać będzie najlepiej big_smile Poczytaj Cosmopolitan wiele fajnych rzeczy tam piszą jeśli chodzi o fantazje sexualne mężczyzn. Nie powiem  Ci dokładnie czym można by było zadowolić, zaskoczyć faceta z łóżku bo to bardzo indywidualne. Powodzenia

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

#4 2009-01-21 19:58:13

Amelia*
Zbanowany

dziekowac;)

#5 2011-09-19 14:39:26

Puczka
Zbanowany

spam Zagłębić się nie tylko w czysto orgazmowe zaspokajanie partnera, ale może coś więcej. Jakieś większe przeżycie dla obojga partnerów ? Na pewno będziecie razem zadowoleni , jeśli troszkę się wysilicie i dopracujecie te wasze dwie połówki, czego Ci życzę oczywiście tongue

Ostatnio edytowany przez Delicious (2011-09-19 15:44:04)

#6 2011-09-23 17:07:26

xx_luv_xx
Niewinne początki

Hmm.. a może striptiz ?? smile

#7 2011-09-23 18:46:52

Iwonna
Niewinne początki

Ja kupiłam taki śliczny lateksowy strój pokojówki do tego obcasiki, kabaretki. Przebrałam się w łazience i pojawiłam się z miotełką do kurzu. Efekt był fantastyczny, ale zaznaczam że ja dalej grałam swoją rolę trzymając go na dystans. Było super...

#8 2011-09-24 21:20:36

nikydeeka
Mój jest ten kawałek podłogi

Iwonna zazdroszcze odwagi naprawde big_smile ja po mimo tego, że jestem z moim A juz prawie dwa lata to nie zdobyłabym się chyba na takie gierki :p a co do zaskoczenia to rozni faceci różne chcą a dużo zależy przede wszystkim od możliwości, ja np nie mam za duzego pola manewru bo mieszkamy z współlokatorami. Ale życzę powodzenia Amelio* smile

#9 2011-09-25 12:58:17

almer
Net - Facet

faceta dość łatwo zadowolić tongue
wystarczy że pomyślisz o czymś bezpruderyjnym i niestosownym tongue
a koleżanki wyżej dają bardzo dobre pomysły smile

zawsze też możesz się trochę posiłkować netem smile

---------
Nolunt, ubi velis, ubi nolis, cupiunt - cała prawda o kobietach wink

#10 2011-09-25 23:55:28

cien_bieli
Niewinne początki

zaskocz innością, czymś czego nie robiłaś z nim wcześniej .... czymś co zwali go z nóg.
Może parę przykładów:

- zniewolenie [niektórych facetów bardzo to podnieca, ale mają wielki lęk przed powiedzeniem tego swojej partnerce - sprawdź to]

- striptiz [ściągnij fajną muzykę relaksacyjną/romantyczną, oraz zatańcz najseksowniej jak potrafisz - powoli i zmysłowo z bardzo powolnym rozbieraniem fantów(jesteśmy bardzo niecierpliwi) - baw się nim]

- gra erotyczna [na sieci jest bardzo dużo fajnych gier dla par (np. sensea, eXtras, również inne do expresowego zakupienia na allegro) - super zabawa, szalone zadania, rywalizacja, spełnianie skrytych fantazji]

- film [ wyjdź z inicjatywą i zaproponuj wspólne filmowanie waszych ekscesów łóżkowych(namów go do montażu w programie do obróbki video np.) - fajne aktorskie scenki]

- masaż [w sieci jest bardzo dużo filmików instruktażowych]

Najważniejsze to nie wstydzić się swojego partnera (ani siebie), być otwartym na propozycję, odkrywać swoje upodobania oraz swoje ciała.

Pozdrawiam

Stopka forum