Poznanie przez internet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Poznanie przez internet

Może drodzy użytkownicy tego forum wypowiedzą i ewentualnie coś doradzą na temat co mam do napisania. Poznałem kobiete na "poznajmy sie" sam zostawiłem tam ogłoszenie z numerem tel., pewna kobieta lat 32 w moim wieku napisała sms-a na mój numer, normalna wiadomość itd. odpisałem, od tygodnia troche rozmów przez tel. i gg. Umówiłem sie z Nią dzisiaj w Łodzi, nie stety do spotkania nie doszło z powodu Jej przeziębienia, dzisiaj otrzymałem wiadomość sms-em że musi przełożyś spotkanie. Nie wiem co o tym myśleć, wymówka strach przed spotkaniem, czy może nie jest ze mną szczera. Są różne opinie na poznawanie osób przez internet. Chciałbym by kto kolwiek wypowiedział się właśnie w takiej sprawie. Nie wiem po prostu na czym stoję. Może Wy faceci mieliscie podobne sytuacje od strony kobiet i kobiety od strony facetów.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poznanie przez internet

Hej, jest kilka wątków na ten temat. Możesz tam zerknąć i zobaczysz co sądzą użytkownicy.

3

Odp: Poznanie przez internet

A może po prostu była przeziębiona? Ukrytych intencji można by się spodziewać dopiero jeśli sytuacja się kilka razy powtórzy. Pewnie, ze nie wiesz na czym stoisz i raczej internauci Ci w tym nie pomogą, pospotykacie się trochę to się przekonasz.

4

Odp: Poznanie przez internet
Entropia napisał/a:

Ukrytych intencji można by się spodziewać dopiero jeśli sytuacja się kilka razy powtórzy.

A co jeśli sytuacja powtarza się z przeszłości- kolejna inna kobieta odmawia spotkania. Co wtedy należy sądzić?

Moim zdaniem nic takie myślenie na zapas nie pomoże, choć wiem, że to łatwo mówić. Takie dumanie zostaw (o ile mogę się 'na ty' do Ciebie zwrócić;)) na chwilę, kiedy znów przyjdzie temat spotkania.

5

Odp: Poznanie przez internet

Moim zdaniem jak najbardziej istnieje szansa na znalezienie kogoś ciekawego w internecie. W końcu wszędzie kogoś takiego można znaleźć, prawda?:) Jedynie trzeba uzbroić się w cierpliwość i umiejętnie "szukać";) Znam parę osób, które są w związki właśnie zapoczątkowanym przez internet, jednak głównie przez portale do tego stworzone. Ja jakoś nie wierzę w skuteczność jakiejś fotki, nk czy czatów. Tam można poznać sobie jakieś osoby, ale jednak głównie do pogadania przez internet, raczej nic poważnego z takiej znajomości nie wyjdzie. Nie mówię, że jest to niemożliwe, ale chyba ciężej. Ja sama korzystam z mydwoje, czyli portalu, który stara się łączyć ludzi w pary. Wprawdzie jeszcze z nikim się jeszcze nie związałam, ale odbyłam już trzy interesujące spotkania. Jednak w przypadku dwóch pierwszych facetów nie było między nami tej chemii, próbowałam się jeszcze kilka razy z nimi spotkać, ale po 3 - 4 spotkaniach razem stwierdzaliśmy, że nic z tego nie będzie i nie ma sensu przedłużać na siłę nadziei, że jeszcze może się nam udać. Ale kontakt nadal mamy. Natomiast z trzecim chyba coś zaiskrzyło, mam nadzieję, że uda nam się stworzyć wspólnie coś fajnego, zobaczymy jak to będzie. Ale chodzi mi o to, że tego typu portale są przydatne i zawsze może udać się kogoś znaleźć, może być to przypadek, a może też być to osoba zasugerowana przez portal, pasująca do mnie pod względem osobowości czy zainteresowań. Tylko tak jak mówię, trzeba jednak mieć trochę szczęścia, cierpliwości i oleju w głowie;)

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024