CO POWINNAM ZROBIĆ?? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-11-06 15:07:23

kwiecien1
Zaglądam tu coraz częściej

CO POWINNAM ZROBIĆ??

POZNAŁAM FACETA ZAPOZNAŁ NAS JEGO KOLEGA PISZEMY NA GG CODZIENNIE WIECZORAMI SPOTKALIŚMY SIĘ NA RAZIE TYLKO RAZ JEŚLI CHODZI O SMS KTÓRE DO SIEBIE PISZEMY SĄ TO MOŻE DWA DZIENNIE JEGO SYTUACJA JEST NASTĘPUJĄCA JEST W TRAKCIE ROZWODU PO ŚLUBIE BYLI ZE SOBĄ TYLKO 3 MIESIĄCE ZDRADZAŁA GO WYCZYŚCIŁA MU KONTO I GO ZOSTAWIŁA :)FACET PODOBA MI SIĘ CHCE SIĘ Z NIM SPOTYKAĆ ALE ON CHYBA NIE BARDZO MÓWI ŻE MU ZALEŻY NA MNIE ALE DLA NIEGO TO ZA WCZEŚNIE ŻEBY TO BARDZIEJ ROZWINĄĆ PO CZĘŚCI ROZUMIEM GO ALE CZEMU ON MNIE NIE CHCE ZROZUMIEĆ ??NIE DZWONIE NIE ODZYWAM SIE BO NIE CHCE NACISKAĆ ŻEBY NIE UCIEKŁ  PISZE DO MNIE RANO I JAK MA PRZERWĘ ALE NIE CODZIENNIE DLATEGO TO MNIE ZASTANAWIA ??NIE UKRYWAM ŻE TO MNIE JUŻ MĘCZY CHCIAŁABYM CZEGOŚ WIĘCEJ ALBO CHOCIAŻ ŻEBY SIE OKRESLIŁ CO I JAK??I CIĄGLE SŁYSZĘ KOTKU POROZMAWIAMY NA GG WIECZORKIEM CZUJE ZE NAS ŁĄCZY TYLKO GG I SMS KTÓRE SĄ BARDZO RZADKO DZIŚ SIĘ WOGÓLE NIE ODEZWAŁ :(JA TEŻ NIE CHCE SIE ODZYWAĆ O ROBIĆ Z SIEBIE WARIATA I DESPERATKĘ WIĘC CZEKAM ALE NA CO??NA POGADUCHY NA GG??I CODZIENNIE TO SAMO:(PROSZĘ POMÓŻCIE JAK TO WIDZICIE POWINNAM SOBIE DAĆ SPOKÓJ???CZEKAĆ??NIE WIEM BO ZALEŻY MI NA NIM sad ALBO KOCHA JESZCZE SWOJĄ ŻONĘ LECZ ZAPRZECZA ......

Prosiłam Cię, abyś wyłączyła Caps Lock! Jeszcze jeden taki post i się pożegnamy. Radzę się zapoznać z regulaminem forum.
moderatorka apoteoza

#2 2011-11-06 15:19:39

HelloFuckKitty
Dobry Duszek Forum

Re: CO POWINNAM ZROBIĆ??

Daj mu wiecej czasu, w jego sytuacji sama potrzebowalabym go wiecej. On na pewno jeszcze nie pozbieral sie z tym wszytskim co go spotkalo w tak krotki czasie, slub (pewnie wielka milosc) a zaraz zdrada i rozwdod..

Jezeli Ci na nim zalezy to moze kiedys delikatnie napisz cos o spotkaniu, ze np milo by bylo pogadac z Toba na zywo przy kawie, czy cos..

#3 2011-11-06 15:27:09

kwiecien1
Zaglądam tu coraz częściej

pytałam co robi np.w sobote lub niedzielę ale zawsze mówi że jest zajęty więc nie wychylam sie z niczym a rozmowy na gg juz mnie męczą chciałabym spotkać sie porozmawiać przytulić go ale dziś milczy chyba dam soebie spokój jak to sie mówi dla chcącego nic trudnego a tu nawet sms nic:((co mogę jeszcze zrobić??

#4 2011-11-06 17:12:02

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

Dziewczyno, daj mu wytchnąć! Jedna laska go właśnie zdradziła, oszukała i porzuciła, a Ty masz pretensje, że nie chce być z Tobą blisko, okazywać Ci uczuć i się określać? To normalne, że ma teraz trudny okres i ciężko będzie mu komuś na nowo zaufać, niewykluczone, że wcale nie jest gotowy na nowy związek w tej chwili. Czy to naprawdę takie dziwne dla Ciebie? Zresztą... weź trochę się uspokój, spotkaliście się raz i już wielka miłość i oczekujesz od niego wyznań miłości, przywiązania i tego, że teraz będzie tylko Twój? Ty go nie znasz ani on Ciebie, a chcesz z nim zaczynać poważny związek? Wybacz, ale brzmisz jak 15latka.

#5 2011-11-07 13:00:17

dorim
Dobry Duszek Forum

kaisa masz rację
widać że facet nie jest jeszcze gotowy na nowa znajomość chce sobie pewnie tylko pogadać z kimś
może coś potem z tego będzie ale wcale nie musi

jak nie zaryzykujesz, nie przekonasz się............

#6 2011-11-07 15:36:34

Kaja83
Przyjaciółka Forum

kwiecien1
A nie możesz mieć po prostu kolegi/znajomego/kumpla? Od razu chcesz czegoś więcej, już natychmiast... zwolnij, tym bardziej, że facet jest po bardzo trudnych przejściach i nie wiadomo czego można się spodziewać.. On musi uporać się ze swoimi sprawami osobistymi, rozwiązać małżeństwo, odetchnąć, odreagować - cokolwiek, na pewno nie jest gotowy na związek, chce sobie pogadać z płcią przeciwną po prostu.

Ostatnio edytowany przez Kaja83 (2011-11-07 15:36:48)

... you make me feel like a natural woman ...

Stopka forum