Gdzie można dobrze i tanio zjeść???? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1 Ostatnio edytowany przez ewek44 (2011-10-31 13:36:35)

Temat: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Polecam Marago ul.Podwale 2/kraków
miła obsługa, jedzenie świeże nie jakieś tam mrozonki a do tego w ciszy i miłej atmosferze mozna spedzic pare godzin.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Ja polecam SOHO w Poznaniu, kawiarnia ale desery i kawy przepyszne. Ostatnio mnie tam kolezanki zabraly na babskie popoludnie i bylo super!:)

3

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

A ja polecam chinskie jedzonko ktore mysle w kazdej czesci Polski nie jest drogie.

4

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Napełnić brzuszek i nie zrujnować budżetu  to w Rzeszowiance w Rzeszowie
Najlepsze naleśniki robią na zamku Chojnik...mmmmm pycho- to nie naleśnik to obłok.
A na desery i słodkości to do Cukierni Fiore w Przemyślu , słodkości w pucharach robia na twoich oczach...super czary.

A najlepiej karmią w Maciusiu(może teraz inaczej sie nazywa) w Gdańsku Wrzeszczu na przeciwko Manhatanu i w Barze Mlecznym Pod Temidą(?)w Krakowie.

5

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Kraków Restauracja Delecta, ul Limanowskiego - niesamowity klimat, jedzonko i przystępne ceny.
I jako wielka fanka kuchni orientalnej Kraków - Dębniki ul. Skwerowa (mniam) takich potraw w Krakowie jeszcze nie jadłam - warto smile

6

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Polecam środziemnomorska Punta Prima w Warszawie. Bywam tam regularnie bo jedzenie pyszne. Zestawy obiadowe w tygodniu :-)

7

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

a znacie restauracje Ahmed w Poznaniu. Moim zdaniem bardzo dobre jedzenie i do tego jest miło sympatycznie, ale najważniejsze jest chyba to, że za obiad, którym się najesz do syta nie zapłacisz ogromnej sumy.

8

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

ja polecam bardzo dobrą i stosunkowo tanią restaurację w Poznaniu.. a mianowicie Italię. Naprawdę pyszne jedzonko mają w stylu włoskim. Byłam tam ostatnio z rodzinką i każdy wyszedł pełen i zadowolony

9

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Tak wakacyjnie to Władysławowo "Pod sosną" big_smile smacznie, dużo i przystępne ceny smile

10

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

tanie i dobre jedzenie to według mnie restauracja w Krakowie na ul. Szewskiej "u zalipianek"
mają na prawdę dobre jedzenie, zawsze dostaję świeże, ładnie podane, dawno nie miałam okazji tam być ze względu na ilość mojego czasu, ale z tego co pamiętam zestaw obiadowy kosztuje coś ok. 15-16 zł więc na prawdę się opłaca smile
Ceny mają na prawdę niskie, lubię od nich też ruskie.
Lokalizacja świetna.
Polecam!

11

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Jeśli zaś chodzi o miejsca w Warszawie gdzie można dobrze i tanio zjeść to ja polecam pierogarnię Zapiecek. Lokalizacji do wyboru kilka w tym w samym centrum 2 miejsca. Jak ktoś lubi polskie jedzenie to na pewno się tam odnajdzie.

12

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

A co powiesz na the Bubbles Warszawa? Nie znam drugiego tak wspaniałe miejsca, dlatego tylko o nim mówię i mówię smile Polecam sprawdzić to zrozumiecie smile

13

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????
Justyna Staszic napisał/a:

A co powiesz na the Bubbles Warszawa? Nie znam drugiego tak wspaniałe miejsca, dlatego tylko o nim mówię i mówię smile Polecam sprawdzić to zrozumiecie smile

Hmm... Musi być naprawdę niezwykłe, jeśli zarejestrowałaś się specjalnie po to, aby nam o tym napisać. Ba, poświęcasz temu miejscu sporo uwagi i energii, bo każdy post jest tylko o tym. 

A już tak poważnie, to naprawdę dobre miejsca bronią się same, nie trzeba ich nachalnie reklamować przy pomocy spamu.

14

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Bedę to powtarzać jak mantrę, bary mleczne to samo dobro! Już mało kto do nich chodzi, bo przecież nie są hipsterskie, a jedzenie tam jak u mamy i to tańsze o połowę niż w większości lokali. tongue

15

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????
deniscooper napisał/a:

Bedę to powtarzać jak mantrę, bary mleczne to samo dobro! Już mało kto do nich chodzi, bo przecież nie są hipsterskie, a jedzenie tam jak u mamy i to tańsze o połowę niż w większości lokali. tongue

Mnie z kolei wydaje się, że przechodzą swój renesans. Po zachłyśnięciu się zachodem i egzotyką, teraz na powrót w łaski wkrada się tradycyjna, swojska kuchnia, a że społeczeństwo ubożeje, obecnie dodatkowo dotkliwie odczuwa skutki galopującej inflacji, to niższe ceny też robią robotę.

16

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

"Bary mleczne" mają dopłaty, więc biją każdego cenowo. To z kolei powoduje, że bywają dość zatłoczone i raczej może być problem, żeby samemu sobie usiąść przy stoliku. A klientela jest różna. Ja bardzo lubię "Nowohucki Słoik". To też takie coś a'la bar mleczny, ale lekko droższe (nie mają dopłat). Jedzenie mają bardzo dobre.

17

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Jeśli chodzi o restaurację, to polecam sprawdzić Sopot Restauracje. Jedzenie tutaj jest smaczne i stosunkowo niedrogie. Polecam.  Jest też świetny widok na morze.

18

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Jeśli ktoś z Poznania/będzie w Poznaniu to polecam nie drogą kirgiską restaurację " U AIPO". Porcje jak dla konia, ceny nie wygórowane- ja kocham baraninę, zamawiając kurdaak nie spodziewałam się AŻ takiej porcji. Miodownik najlepszy jaki jadłam na deser, a jadłam w wielu miejscach. Sympatyczne, klimatyczne miejsce, recenzja na świeżo z wczoraj : ) Ale o restauracjach to ja bym mogła długo, bo uwielbiam chadzać i testować różne kuchnie świata.

19

Odp: Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Jeśłi ktoś z Bydgoszczy/będzie w Bydgoszczy to polecam niedrogą ukraińską restaurację "Palanyca". W soboty jest muzyka (ukraińska) na żywo (mąż potańczył z córką! : D) a ceny śmiesznie niskie. Za 4 główne dania- gołąbki po zakarpacku, garnuszek pielmieni, barszcz w zestawie, czeburek plus dwa miodowniki na deser, dwa kompoty z suszu i rosołek dla dziecka zapłaciliśmy tylko 140 zł. Klimatyczne wnętrze to tak swoją drogą. Czyli wszystko co lubię- można było się przez 3 godziny poczuć jak na wschodzie (w dobrym tego słowa znaczeniu).

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Gdzie można dobrze i tanio zjeść????

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024