Czy elektryczny pomocnik uzależnia? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-10-27 19:39:56

rozbity
Net-facet

Czy elektryczny pomocnik uzależnia?

Witam. Jestem z żonką po ślubie już ponad 10 lat. Seks uprawiamy często. Do naszego łóżka wpuściliśmy razem (!) elektrycznego pomocnika. Najczęściej żonka go włącza już po grze wstępnej, kiedy osiąga pierwszy orgazm, w czasie kiedy ja penetruję ją członkieim. Wtedy dochodzi do kolejnych 2,3 a nawet i 4 orgazmów. ja też wtedy dochodzę, często uda nam się razem.Mi się to podaba i nie mam nic przeciwko. Wszystko wygląda super ale czy częste (prawie zawsze) urzywanie wibratora nie doprowadzi do zaniku emocji (ten wątek poruszałem w innym dziale) i czy od wibratora można się uzależnić?

#2 2011-10-27 19:48:47

motylek79
Przyjaciółka Forum

Re: Czy elektryczny pomocnik uzależnia?

Nie wiem, nie mam wibratora, jakos mnie nie kusiło nigdy by zakupic, jak byłam w związku, ani jak sama...:-) Ale jak Wam sie podoba to czemu nie?

Niech ten bajzel niech płonie, niech płonie, niech płonie....

#3 2011-10-27 20:03:53

Kyaa
Przyjaciółka Forum

Wiesz ja to bym na 2 rozłozyła:) może być tak że sie uzalezniła to tak jak bys się zapytał czy palenie uzależnia oczywiście że może być uzależniona:) jednak druga opcja jest taka że może to lubi:)Jeśli oboje jestescie zadowoleni no to nie ma problemu jednak jesli Cie nadal to gryzie porozmawiaj z żoną;)

"Chciałabym żyć pięć razy.Urodziłabym się wtedy w różnych pięciu miastach.
Jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości
I..zakochałabym się pięć razy...w tej samej osobie."

#4 2011-10-27 20:13:05

vinnga
Moderator

Nie widzę żadnego powiązania między wibratorem a emocjami... Więc o tę sferę możesz być spokojny. A "uzależnienie"? Powiedzmy tak: jeżeli najbardziej odpowiada Wam pozycja "na pieska" i w tej pozycji Twoja kobieta osiąga największą przyjemność to czy nazwałbyś to uzależnieniem od tej pozycji? Takie urozmaicenie seksu sprawia jej przyjemność i tyle. Gdyby wolała samodzielne zabawy z wibratorem zamiast seksu z Tobą to wtedy powinieneś zacząć się martwić.

Stopka forum