Czy jest jeszcze sens się o nią starać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy jest jeszcze sens się o nią starać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Czy jest jeszcze sens się o nią starać?

Moja ex zostawiła mnie po kilku latach. Twierdzi, ze sie pogubiła, ze chce sprawdzić jak to jest w innych zwiazkach. Przez ostatnie pol roku od rozstania spotkalismy sie pare razy i widzialem ze sie cieszy ze mnie widzi ale na ostatnim spotkaniu przesadzila, doszlo do zblizenia a po wszystkim zmieszala mnie z blotem mowiac zebym sobie kogos znalazl bo miedzy nami nic nigdy nie bedzie. Od tamtego momentu nie odzywam sie- tylko na urodziny wyslalem zdawkowe zyczenia. Jednak wciaz ja kocham! Zrobilbym dla niej wszystko ale ona nawet nie chce ze mna kontaktu. Podkreslam, ze nie bylem dla niej nigdy wredny, stawialem ja na piedestale, nigdy nie zdradzilem ani nie dawalem mocnych powodow do zazdrosci. Uwielbialem cala jej rodzine i myse ze oni tez za mna przepadali, z jej przyajciolkami nadal mam swietny kontakt tylko ona ode mnie sie odseparowala. Oboje studiujemy, bywalo ze nie bylo czasu sie spotkac a jak juz to po pracy i oboje nie mielismy sil ruszyc sie z domu, wiec wdarla sie rutyna mimo wspolnych wakacji raz czy 2 w roku. Myśle, a raczej zdaje mi sie z moich relacji ze nie ma nikogo jak narazie, moze spotkala sie z kilkoma ale nie zaczela nowego zwiazku.

Moje pytanie: Znów wyciagnąć ręke? Czy ona chce zebym sie postarał o nią? (zawsze pokazywalem jej co do niej czuje) Może idealny dla niej nie byłem ale szanowałem ją jako człowieka i jako przyszłą żonę zrobie dla niej wszystko....
Prosze o rady drogie Panie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy jest jeszcze sens się o nią starać?

może potrzebuje troche czasu na przemyślenie ... wiesz jak ja kochasz powinnes sie starac

3

Odp: Czy jest jeszcze sens się o nią starać?

To co mam zrobic? Staram sie zmieniac swoje zycie zeby znow ja soba zainteresowac. Nie bede biegal za nia u uswiadamial jej w przekonaniu ze skoro ja zrobie wszystko zeby z nia byc to kazdy facet zrobi to samo.

4

Odp: Czy jest jeszcze sens się o nią starać?

Wiesz, gdyby mój facet po kilka latach związku powiedział by mi, że się pogubił i, że potrzebuję czas to wydaje mi się, iż jakoś bym to jeszcze przełknęła, ale gdyby mi powiedział,że chce spróbować w innych związkach to nie miał by do mnie powrotu bo po co? Poczułabym się jak taka zabawka odstawiana na półkę i ściągnięta z niej w razie potrzeby. Wydaje mi się, że ona dała Ci jasny komunikat, że masz sobie odpuścić bo między Wami nic już nie będzie. Wiem, że mi się to łatwo piszę bo mną nie targają emocje i uczucia, ale odpuść sobie i poczekaj na dziewczynę, która będzie szanowała Twoje uczucia i Ciebie samego.

5

Odp: Czy jest jeszcze sens się o nią starać?

Przecież wyraźnie CI powiedziała, że to koniec. Pogódź się z tym i nie próbuj nic na siłę, bo już jej nie odzyskasz a tylko się skompromitujesz.

6

Odp: Czy jest jeszcze sens się o nią starać?
bath napisał/a:

(...)zmieszala mnie z blotem mowiac zebym sobie kogos znalazl bo miedzy nami nic nigdy nie bedzie. (...)

A gdybyś uznał, że ona wiedziała co i do kogo mówi?

7

Odp: Czy jest jeszcze sens się o nią starać?

Czyli, ze dobrze wie co mowi i mam o niej zapomnieć? Jak mogę teraz poznać czy to tylko przerwa czy rozstanie?

8

Odp: Czy jest jeszcze sens się o nią starać?

Jak masz rozpoznać ? Przecież ona nie dała Ci żadnych złudzeń. Dobitnie dała Ci do zrozumienia, że to koniec więc co Ty chcesz rozpoznawać ?

9

Odp: Czy jest jeszcze sens się o nią starać?
bath napisał/a:

Czyli, ze dobrze wie co mowi i mam o niej zapomnieć? Jak mogę teraz poznać czy to tylko przerwa czy rozstanie?

To tylko gra wstępna. Jeżeli jesteście sado-maso.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy jest jeszcze sens się o nią starać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024