Zdrada przyjaciółki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada przyjaciółki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Zdrada przyjaciółki

Witam, Chciałbym opisać swoją histrorie i prosić o radę. 2 lata temu poznałam pewnego chłopaka. Byliśmy razem, zrobiliśmy sobie przerwę, ale w końcu wróciliśmy do siebie. Miałam też przyjaciółkę. Wszyscy byliśmy w jednej grupie.  Miesiąc temu wszytko się posypało. Mój chłopak zaczął się o wszytsko czepiać, zmienił plany dotyczące naszego wspólnego mieszkania po studiach. W końcu powiedział żebyśmy dali sobie spokój. Jakoś to przeżyłam.Ale 4 tygodnie temu  kolega, który też znajduję się w naszej grupie zauważył, że mój były bardziej zainteresował się moją przyajciółką. Postanowiłam z nią porozmawiać. Powiedziała mi, że nic ich nie łączy. Jednak kilka dni temu dowiedziałam się, że mnie okłamała. Spotykali się jak byłam z moim byłym. W naszej grupie panują teraz dziwne nastroje. Sami zainteresowani nie widzą w tym nic złego. Nie chce żeby po studiach urwał się kontakt z tymi na których mi zależy. Chciałbym jednak porozmawiać z moją byłą przyjaciółką, ale nie wiem co jej mam powiedzieć. Uważacie, że rozmowa jest dobrym rozwiązaniem??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada przyjaciółki

Rozmawiać z nią ? A o czym tu rozmawiać ?
Ja na twoim miejscu zarówno i chłopaka i przyjaciółkę kopneła bym w dupę i nigdy więcej się nie odezwała.

3

Odp: Zdrada przyjaciółki

Chciałabym jej powiedzieć jak bardzo mnie krzywdziła. Z drugiej strony nie chce robić z siebie ofiary i męczennicy.

4

Odp: Zdrada przyjaciółki

Nie warto wogóle się do niej odzywać niech spada na dzewo z tym twoim byłym

5

Odp: Zdrada przyjaciółki
moniap22 napisał/a:

Witam, Chciałbym opisać swoją histrorie i prosić o radę. 2 lata temu poznałam pewnego chłopaka. Byliśmy razem, zrobiliśmy sobie przerwę, ale w końcu wróciliśmy do siebie. Miałam też przyjaciółkę. Wszyscy byliśmy w jednej grupie.  Miesiąc temu wszytko się posypało. Mój chłopak zaczął się o wszytsko czepiać, zmienił plany dotyczące naszego wspólnego mieszkania po studiach. W końcu powiedział żebyśmy dali sobie spokój. Jakoś to przeżyłam.Ale 4 tygodnie temu  kolega, który też znajduję się w naszej grupie zauważył, że mój były bardziej zainteresował się moją przyajciółką. Postanowiłam z nią porozmawiać. Powiedziała mi, że nic ich nie łączy. Jednak kilka dni temu dowiedziałam się, że mnie okłamała. Spotykali się jak byłam z moim byłym. W naszej grupie panują teraz dziwne nastroje. Sami zainteresowani nie widzą w tym nic złego. Nie chce żeby po studiach urwał się kontakt z tymi na których mi zależy. Chciałbym jednak porozmawiać z moją byłą przyjaciółką, ale nie wiem co jej mam powiedzieć. Uważacie, że rozmowa jest dobrym rozwiązaniem??

z własnego doświadczenia na temat pseudoprzyjazni,kopnij daleko ,żeby sie na nowo nie przykulała a potem gruntownie wyczyść buty.

tfe...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada przyjaciółki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024