Ból podczas seksu po dłuższej przerwie - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-10-16 15:44:46

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

Ból podczas seksu po dłuższej przerwie

Mam problem związany z tym, że odczuwam ból podczas seksu i nie mam pojęcia dlaczego. Według lekarzy jestem zdrowa. Teraz wpadłam na to, że może jest to związane z tym, że miałam dość długą przerwę od seksu, ok. roku. Czy któraś z was tak miała?

#2 2011-10-16 16:51:05

miśka1234
Słodka Czarodziejka

Re: Ból podczas seksu po dłuższej przerwie

Niestety możliwe. Ja miałam "nieco dłuższą przerwę" i też o ile można tak powiedzieć mam podobne problemy. . .

#3 2011-10-16 16:53:51

truskaweczka19
100% Netkobieta

Może to przez tę długą przerwę.

A przed przerwą było OK?

czyli żadnej infekcji pochwy nie masz? bo wtedy też może być ból. Albo Twój facet ma duży sprzęt i stąd big_smile. Ale pewnie nie o to chodzi.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#4 2011-10-16 17:40:41

Juliette
Przyjaciółka Forum

Kobiety, a może po prostu za malo nawilzenia?
Poświęccie chwilę, dluzsza gra wstepna i zel powinien zalatwic sprawę.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

#5 2011-10-16 20:02:22

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

Jestem obecnie w 100% zdrowa, lekarz co prawda przepisał mi globulki na wszystkie możliwe infekcje jak się poskarżyłam, że boli, ale kochaliśmy się pierwszy raz po mojej dłuższej przerwie krótko po zastosowaniu globulek, więc raczej niemożliwe, żebym miała infekcję skoro właśnie ją wyleczyłam (o ile ją w ogóle miałam, bo oczywiście nikt mnie przetestować nie raczył). Mój facet właśnie dużego sprzętu nie ma. O nawilżenie też zawsze dbam, zwłaszcza jeśli wiem, że mogę spodziewać się bólu. Poprzednio miałam podobny problem, wtedy miałam dwuletnią przerwę i też mnie bolało. A że związek nie wypalił to też i nic nie zdążyłam w tym temacie zrobić i teraz sama nie wiem jaki może być tego powód. Z kolei z moim zupełnie pierwszym chłopakiem miałam tak, że na początku bolało (wiadomo, pierwszy seks zawsze jest bolesny), a potem przestało. Więc może to zupełnie normalne i muszę się na nowo przyzwyczaić? Bo już się w sumie zaczęłam zastanawiać, czy jakiejś nadżerki nie mam przy wejściu do pochwy, której ginekolog nie zauważył... Co myślicie?

#6 2011-10-17 23:29:20

Sentka
Niewinne początki

Mysle, ze u niektórych kobiet to normalna sprawa. Z własnego doświadczenia wiem, ze również odczuwałam ból po stosunku po 10miesięcznej przerwie i nie był on spowodowany żadną infekcja wink także spokojnie smile)

#7 2011-10-18 01:07:08

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

No dobra, to poczekam trochę i mam nadzieję, że samo przejdzie. A Tobie, Sentka, ile czasu zajęło wrócenie do "formy"?

#8 2011-12-07 09:40:13

siegamnieba
Niewinne początki

Cześć kobietki a mnie mimo że lekarz stwierdził że jest wszystko ok  i tak mam bóle w czasie seksu używam nawilżaczy ale i tak nic nie pomaga ból sprawia, że się podniecić nie mogę i seks jest do dupy za przeproszeniem i na dodatek łechtaczka mnie boli. ( czasami mamy takie długie gry wstępne bym się rozluźniła i  podnieciła i przychodzi ten moment, ze che wejść a tu halt stop ból) i cale podniecenie szlak trafia. i nie wiem co dalej

#9 2011-12-08 18:12:03

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

No właśnie, żeby jeszcze wiedzieć o co chodzi... Minęły prawie dwa miesiące od czasu jak założyłam ten temat i nadal mnie boli. Mniej niż na początku, ale nadal boli. A jeszcze dziś zobaczyłam, że mam trochę krwi na majtkach i się zastanawiam, czy to nie od seksu (kochaliśmy się wczoraj wieczorem). I to też nie pierwszy raz, wcześniej mi się już zdarzyło. Co to do cholery może być skoro niby zdrowa jestem?

#10 2012-05-12 13:23:56

Magdocholiczka
Niewinne początki

Kochane, a co ja mam powiedzieć, mój pierwszy raz był bolesny, i za pierwszym razem nie doszdł do skutku z powodu bólu, dopiero po miesiącu odbył się ten nasz pierwszy raz, i ja jestem w związku na odległość, widuję się z partnerem co tydzień, czasem co 2 albo 3, nie zawsze jak przyjeżdza uprawiamy seks, ale kochamy się już od roku, a ja nadal podczas seksu to znaczy przy samym wejściu odczuwam ból, jest on znośny i moja po minucie albo 2, ale nieukrywam że to jakiś dyskomfort. Również mówiłam o tym lekarzowi, powiedział że on z czasem minie, i że pod względem ginekologicznym jestem zdrowa. Ostatnio przepisał żel Feminum, można go kupić bez recepty za 14 z groszami, więc może to jest rozwiązanie, ale dlaczego za każdym razem boli, czy to minie sama nie wiem, narazie pozostaje mi się przyzwyczaić.

#11 2012-05-13 00:40:50

kaisa_malene
Przyjaciółka Forum

Żele nawilżające mi raczej nie pomogą, bo to nie kwestia nawilżenia. Zrestzą mój ból nie mija, a jedynie się nasila. I cóż, pozostaje po raz kolejny wybrać się do lekarza, może ktoś wpadnie na to co mi dolega.

#12 2012-05-22 21:39:30

manda26
Dobry Duszek Forum

Ból łechtaczki?Hmm..Czytalam kiedys o takim czyms jak przeczulica łechtaczki

#13 2012-05-22 21:42:16

manda26
Dobry Duszek Forum

a na krwawienie po stosunku wskazywala by nadżerka

Stopka forum