Temat: jakich kosmetykow uzywac na slabe pazokcie???

poradzcie cos dziewczyny znacie jakies skuteczne kosmetyki lub sposoby zeby paznokcie staly sie mocniejsze i przestaly sie rozdwajac???

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jakich kosmetykow uzywac na slabe pazokcie???

Codziennie po pół łyżeczki żelatyny spożywczej dodawaj do herbatki i zobaczysz efekt już po miesiącu. Ja próbowałam łykać tabletki,ale nic nie pomagało. Ten sposób poradziła mi moja kosmetyczka, a do tego możesz jeść galareki owocowe smile pozdrówka

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink

3

Ja polecam odzywke wzmacniajaca z avonu tongue codzinnie rano i wieczoremsie ja stosuje ...

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "
Reklama

4

Właśnie Karina77 stosuje odżywke z avonu i niestety nic mi ona nie daje a mam pyt do Witch77 a ile razy dziennie mam dodawac ja do herbaty?wdzieczna byla bym za odp pozdr

5

Hmm.. mi bardzo pomogła ... a jadłas skrzypowite ?

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "
Reklama

6

witch77 napisał/a:

Codziennie po pół łyżeczki żelatyny spożywczej dodawaj do herbatki i zobaczysz efekt już po miesiącu. Ja próbowałam łykać tabletki,ale nic nie pomagało. Ten sposób poradziła mi moja kosmetyczka, a do tego możesz jeść galareki owocowe smile pozdrówka

tej żelatyny się nie odczuwa w smaku?  ja czasami maczam paznokcie w gorącej oliwie smile paznokcie jakby twardnieją.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

7

przepraszam...w ciepłej oliwie x)

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

8

Nie czuć jej w smaku. Ja piłam tak 3 herbatki dziennie. Potem przerzuciłam się na galaretki owocowe i po prostu je podjadała. Efekt jest super. Miałam kłopot z łamliwymi paznokciami i to rozdwajanie, to było wkurzające. A moczenie w ciepłej oliwie z oliwek to też godny polecenia sposób smile

9

CookieBitch ja nie mocze paznokci w oliwie bo slyszalam ze od tego żółkną paznokcie a i jeszcze jedno pyt a jak dodam tej zelatyny do herbatki to bardzo ona bd gesta dzieki dziewczyny za pomoc

10

Nie bedzie gęsta smile herbatka

11

Najlepsza odżywka do paznokci to HEROME.Kosztuje ok.45 zł ale niesamowicie poprawia kondycje paznokci.Jest w wersji mocniejszej i słabszej.Trzeba odpowiednio dostosować ja do kondycji paznokci , bo bywa tak , że stosując ta mocniejsza wersję do delikatnych paznokci można spowodować ich ból.

http://www.istore.com.pl/prods_mini/373925.jpg mocniejszy
http://www.istore.com.pl/prods_mini/375270.jpg słabszy

12

Ja polecam REVALID -> tabletki, 90 szt ok 50 zł, efekt widoczny po 10 dniach tongue

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam, gdzie zakazano!
(\ /)
( ._. )
(") (")

13

Dziekuje LOLA-LOLA za odp a mozesz mi jeszce podpowiedziec te tabletki dostane bez problemu w aptece???

14

Ja polecam odżywki w lakierze... mi pomagają wink

Pozdróffki;**
..._...
...bo życie jest piękne!!!
x]

15

na osłabione paznokcie polecam kurację witaminową -" Capivit A+E" w elastycznych  kapsułkach jednak nie należy ich łykać tylko na noc wcierać bezpośrednio w paznokcie i wał okołopaznokciowy , skórki będą odżywione a paznokcie znów wrócą do dobrej kondycji - sposób sprawdzony i godny polecenia

16

najlepsza jest oliwa z oliwek podgrzana delikatnie z cytryną, 10 minut pomoczyć i od razu widać różnice dobrze tez dziaął na dłoie bbo od razu nawilża. A jeżeli chodzi o odżywki kupne to ja lubię helly hanson

17

odzywki bez formaldehydu, np bielenda, sallu hansen, golden rose. Ja osobiscie polecam ostatnia marke, czyi GR i ich black diamond, mozna obejrzec recenzje u redlipstik. Dobry sklad a mimo to swietnie dziala. Omijac szerokim lukiem eveline 8 w 1!!

18

Dopisałabym lakiery jednofazowe, które nie mają całej tej paskudnej chemii osłabiającej płytkę np. Mollon Pro takie mają.

19

U mnie fajnie się sprawdza nowa odżywka Moisture Rehab z Sally Hansen, Naprawdę świetnie wzmacnia i odżywia paznokcie. A na skórki polecam też z Sally Hansen-  Complete Salon Manicure- fajnie zmiękcza i wygładza skórki. No i ma fajne opakowanie ;-)