Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 88 ]

Temat: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Hej jestem tu nowa i pierwszy raz pisze na forum. mam problem i bardzo bym chciała żeby mi ktoś pomógł... wiec tak po 5 latach mój chlopak mowi mi ze to koniec, ze ma dosc tego ze on sie stara robi wszystko a ja tylko marudze i wybrzydzam. przy okazji powiedzial mi ze rok temu gdy sie jakos posprzeczalismy calowal sie z inna dziewczyna. teraz tez kogos poznal i spotkal sie z nia 2 razy i tez sie calowal.powiedzial ze gdyby wszystko miedzy nami bylo ok to by nie kontaktowal sie z zadna inna. ja go kocham i nie wyobrazam sobie zycia bez niego ciagle pisze mu o tym i blagam zeby do mnie wrocil zebysmy sie nie rozstawali a on mowi ze cos w nim peklo ze juz nie wie czy mnie kocha i czy chce byc ze mna, juz nie wierzy ze bedzie dobrze miedzy nami. mowi ze ta dziewczyna nie jest powodem rozstania i ze nie wie czy chcialby z nia byc. powiedzial ze da mi szanse ze sprobojemy naprawic ten zwiazek ale on nic w tym kierunku nie robi. co mam zrobic? blagac go dalej? czy powiedziec zeby odszedl do tamtej skoro juz sie z nia spotykal... jak sie spotkalismy zeby pogadac o tym to mnie calowal przytulal dotykal i tez plakal. jak mam to rozumiec? czemu tak sie zachowuje??? jestem zrozpaczona, z jednej strony jest mi cholernie przykro ze sie calowal az 2 razy...to jak zdrada ale z drugiej chyba jestem w stanie mu wszystko wybaczyc zeby tylko byl ze mna... co byscie zrobili na moim miejscu??? prosze o rady

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

prosze pomożcie...

3

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Miałam taką samą sytuację. Mój też płakała, przytulał itp. a jaki był tego powód? Że już nie umie być ze mną. Mówił, że chce ale nie umie. Też mówił, że marudzę, że nic mi nie pasuje. Po prostu znudził się a widzi, że ma okazję poznać inną. Po prostu zobaczył istnienie innych kobiet. Ja też błagałam, prosiłam i to był mój błąd bo on nic sobie z tego nie rozbił a ja wyszłam tylko na idiotkę. Zostaw to, on musi sam tego chcieć, nic nie zrobisz. Musisz dać czas i zobaczysz jak dalej wszystko się potoczy. Dobrze wiem co czujesz.

4

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Witaj.
Rozstania to trudny moment w naszym życiu, bardzo dramatyczny i nerwowy a także emocjonalny. Wydaje mi się, że Twój facet jasno się określił i szczerze nie dziwie mu się. Czemu? Chłopaczyna się stara a Ty marudzisz... Czy Ty w ogóle starałaś się w tym związku? Bo jakby nie patrzeć związek budują 2 osoby, a nie tylko 1. Pytasz co masz zrobić, prosisz o radę...

zrozpaczona23 napisał/a:

powiedzial ze da mi szanse ze sprobojemy naprawic ten zwiazek ale on nic w tym kierunku nie robi

Odpowiedź sama sobie podałaś... On nie zamierza kiwnąć palcem bo oczekuje ruchu z Twojej strony. Smsy z prośbą o powrót niczego nie zmienią. On musi zobaczyć, że Tobie na nim zależy a błagania nie idą w parze z czynami... Bo tak na tym świecie bywa, że aby człowiek uwierzył, iż drugiej osobie zależy nie liczą się tylko słowa, ale i czyny...

5

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Mój też płakał i przytulał nawet będąc już z inną.... Także niestety mój przypadek pokazuje, ze nie warto błagać i wierzyć, ze skoro płacze to to coś znaczy... Byliśmy 6 tygodni przed ślubem, a moge błagania, czułe słowa nic nie dały. Dał szansę, ale innej.

6

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Ty masz błagać faceta o MIŁOŚĆ?? Kobieto obudź się!!! Ty jesteś warta prawdziwej miłości! .. skoro nie kocha, nie zmusisz- jego strata.. Nie uniżaj się przed nim, miej swój honor i poczucie godności hmm jemu tak jest lepiej bo ty będziesz się starać a on będzie "próbował" inne hmm

7

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

ale ja pytalam go czy mam mu dac spokoj? czy nie prosic, nie robic nadziei? powiedzial ze nadzieja jest zawsze... 4 dni temu mi to powiedzial od tamtej pory schudlam 3 kg:( jak mozna po tylu latach tak potraktowac kogos kogo sie kochalo...? moze dac mu czas niech wybierze ja czy ona??

8

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

ale ja pytalam go czy mam mu dac spokoj? czy nie prosic, nie robic nadziei? powiedzial ze nadzieja jest zawsze... 4 dni temu mi to powiedzial od tamtej pory schudlam 3 kg:( jak mozna po tylu latach tak potraktowac kogos kogo sie kochalo...? moze dac mu czas niech wybierze ja czy ona??

A ja uważam, ze niepotrzebnie pytasz... On już jasno się wyraził - czeka na Twój ruch... Skoro jest nadzieja, to albo coś będziesz walczyła o związek albo dasz mu wolną drogę... Pytanie, błaganie itp to tylko poniżanie samej siebie... A tu trzeba coś zadecydować

9

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

do monia 31_03
ale jakie czyny? co ja mam niby zrobic zeby mnie pokochal na nowo?? zrobie to tylko nie wiem co:( ja tez sie staralam o ten zwiazek wszystko robilam z mysla o nim tylko teraz ostatnio jakas rutyna sie wplatala i tak oboje wydaje mi sie ze odpuscilismy no i w ostatnim miesiacu dalam mu troche popalic...ale zaluje tego. chce byc z nim, tyle lat...kocham go...

10

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

ale ja nie wiem jak mam walczyc? jak mu pokazac ze go kocham i chce z nim byc?? i ze zaluje i ze sie zmienie.

11

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

ale ja pytalam go czy mam mu dac spokoj? czy nie prosic, nie robic nadziei? powiedzial ze nadzieja jest zawsze... 4 dni temu mi to powiedzial od tamtej pory schudlam 3 kg:( jak mozna po tylu latach tak potraktowac kogos kogo sie kochalo...? moze dac mu czas niech wybierze ja czy ona??

Nie masz pojęcia ile razy ja zadawałam sobie to pytanie. Jak się okazuje i to już po raz n-ty że jednak można. Ja też pytałam, błagałam. Mówił, że może kiedyś jeszcze będziemy razem itp. Jak się potem okazało poznał inną, a ja miałam być taką rezerwą w razie gdyby im nie wyszło. Ze mną utrzymywał sporadyczny kontakt a spotykał się już z inną. Nie błagaj go, nie przymuszaj. Jeśli on chce żeby ten związek przetrwał to postara się o to.

12 Ostatnio edytowany przez monia_3103 (2011-10-02 20:32:11)

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

do monia 31_03
ale jakie czyny? co ja mam niby zrobic zeby mnie pokochal na nowo?? zrobie to tylko nie wiem co:( ja tez sie staralam o ten zwiazek wszystko robilam z mysla o nim tylko teraz ostatnio jakas rutyna sie wplatala i tak oboje wydaje mi sie ze odpuscilismy no i w ostatnim miesiacu dalam mu troche popalic...ale zaluje tego. chce byc z nim, tyle lat...kocham go...

Kochana tego to ja Ci nie powiem... Nie mów od razu "pokochał na nowo". Jeśli uważa, że jest szansa to nie znaczy, że mu na Tobie nie zależy. Widzisz w staraniach nie chodzi tylko o to aby robić z myślą o drugiej osobie, ale raczej z myślą o nas (Ty+partner). Rutyna pojawia się w każdym związku - wcześniej czy później, ale zawsze można ją mądrze zwalczyć smile
Chcesz z nim być, bo go kochasz, czy temu, że tyle czasu byliście ze sobą?

W tym momencie nie wiesz co robić... Ten czas, który teraz nastał może tylko pomóc... Na spokojnie zastanów się co możesz zrobić... Decyzje podejmowane pod wpływem chwili nie są dobre

13

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

ale jak powiedzial ze da mi szanse to za chwile zapytal: a rozkochasz mnie w sobie?? wydaje mi sie ze on sam nie wie...czy chce byc ze mna cy sprobowac z ta dziewczyna:( mysle zeby dac mu tydzien spokoju nie odzywac sie niech sie zastanowi, tylko strasznie sie boje ze wybierze tamta:(

14

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

wiesz co z jednej strony szkoda mi tych lat ale z drugiej jak powiedzial ze chce sie rozstac to uswiadomilam sobie jak bardzo go kocham... dziekuje ze odpisujesz, sama z tym problemem chyba zwariowalabym:(

15

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Dopiero gdy coś tracimy rozumiemy jak bardzo kogoś kochamy... Stara dobra zasada.
Pomysł z milczeniem niezły, ale cóż obawa jest i od tak nie zniknie... Czas jaki sobie dacie możecie dobrze wykorzystać. Zastanowić się nad waszym związkiem, nad tym co w nim zmienić, jak sprawić aby rutyna znikła...

16

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

ja tylko nie rozumiem po co jak przyjechal to po co mnie dotykal calowal przytulal i plakal? przez to narobilam sobie nadziei ze skoro tak sie zachowuje to mu zalezy jednak na mnie bo tak to by zerwal i koniec. nie wytrzymam nie odzywaja sie do niego wiem to:( ciagle sprawdzam telefon i pisz do niego... zapyatlam co mam zrobic zeby bylo dobrze powiedzial ze nic;(

17

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

hej,  wiesz że miałem kiedyś też taką sytuacje, z tym że byłem po drugiej stronie,  teraz wiem że miałem za dobrze a ona za bardzo mnie kochała. On też ma za dobrze a Ty za bardzo go kochasz.

Jeśli chcesz z nim być pozwól mu odejść(sam wróci, a jak nie to nawet lepiej), a najlepiej sama zaproponuj rozstanie. Nic nie da mówienie jak bardzo go kochasz, on już to wie, i wie że może robić co zechce bo mu wybaczysz i tak!!

Prawdopodobnie dajesz za dużo nie dostając za wiele w zamian, on już dawno by odszedł -ale gdzie mu bedzie lepiej??  dlatego skacze na boki!!!! bo może!!!!!!!!!!!!

18

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

rainy days ale mnie dobiłeś teraz:( ale ja mu nie pozwalam wcale skakac na boki i on mowil ze nie spotykal sie z nia tylko teraz sie z nia spotkal. jak ja zerwe to on odejdzie...i boje sie ze nie wroci:(

19

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

przeczytalam i prawde mówiąc odpowiedzi  jest  mnostwo!

piszesz ,że cierpisz  po  długoletnim(nazwijmy to )związku.byliscie ze soba ale w ostatnim miesiącu dałaś mu popalic.no wszystko to  rozumiem oprócz kilku kwestii:

1/. byliscie ze soba 5 lat a  w miesiąc mu sie odwidziało ,b o byłaś "zła",?
2/. odkochał sie lub nie! - mając w odwecie  nowy"materiał" do wyrazania uczuć,a ty co masz mu być przeciwwagą?,
3/. po zdeklarowaniu sie ,że kończy znajomość,nagle sie pojawia  płacze,przytula i zadaje  głupkowate pytania ,czy  go w sobie rozkochasz?-czego sie wystraszył ,że  stracił tyle lat czy  Ciebie/Was?
4/. chcesz mu dawać "szansę" czekać i umartwiać sie czy oby czasem nie  polazł do innej?
5/. jak głeboka była wasza miłość ,że tak łatwo sie "zepsuło"?

spojrz,kazdy  może wyrazić  swoją załośc , z powodu twojej złamanej miłości,zranionego serca itd.jednak po... możesz sobie sama odpowiedzieć na kilka pytań.jesli ten czlowiek w zyciu coś  przemyśli a czas  was  ze sobą połaczy na nowo-grubo sie zastanów czy tym razem wasza miłość jest głęboka , dojrzała i stanowi oparcie w czasie kryzysu.
jesli nie , to po co sie  łudzić ,skoro mały incydent  może pociągnąć za sobą tragiczne  skutki i  znów zostaniesz sama.

przespij sie z tym.rozstania bolą jak cholera ,ale daja nieopisanego kopa do zycia.dostajesz twardy tyłek i  bronisz  sie przed kolejnym "miłosnym ciosem";

zycze siły i  wytrwałości !

Większość życiowych problemów rozwiązuje się jak algebraiczne równania: sprowadzaniem do najprostszej postaci.

20

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

szczerze mowiac spodziewalm sie ze otrzymam rady w sensie zeby walczyc o niego zeby uratowac ten zwiazek a nie pozwolic mu odejsc... nie pogodze sie z rozstaniem:(

21

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

I tak zrobisz, jak zechcesz. Niezależnie od rad i opinii innych.

22

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

rainy days ale mnie dobiłeś teraz:( ale ja mu nie pozwalam wcale skakac na boki i on mowil ze nie spotykal sie z nia tylko teraz sie z nia spotkal. jak ja zerwe to on odejdzie...i boje sie ze nie wroci:(

powiedz mi proszę po co to zrobił? 
ten facet nie ma dla Ciebie szacunku,  spotykał sie z inna ( czy tylko raz sie spotkał), powiedzał Ci to, i co???      i nic!
poprzeprasza poprzytula i ma Cie z powrotem!!   
nie daj się wykorzystywać!!!!!!!

23

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

ale on nie ma mnie z powrotem, on chyba nawet boje sie to powiedziec ale chyba nie chce mnie miec z powrotem:( to ja go blagam i prosze on nie:(

24

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

ale on nie ma mnie z powrotem, on chyba nawet boje sie to powiedziec ale chyba nie chce mnie miec z powrotem:( to ja go blagam i prosze on nie:(

Znasz takie pojęcia jak honor i godność?

25

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

znam, ale latwo sie mowi. ja chce walczyc o ten zwiazek

26

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

ale on nie ma mnie z powrotem, on chyba nawet boje sie to powiedziec ale chyba nie chce mnie miec z powrotem:( to ja go blagam i prosze on nie:(

żaden facet nie będzie z kobietą która go o to prosi(błaga)!  prosząc dodajesz mu tylko siły, powodujesz że jego pewność siebie rośnie, a jak rosnie to sobie myśli że może mieć każdą inna!    dopiero jak pokażesz że sobie odpuściłaś masz jakiekolwiek szanse na bycie z nim!( powtarzam że nie wiem czy warto)

27

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

znam, ale latwo sie mowi. ja chce walczyc o ten zwiazek

Poprosiłaś o radę i pomoc, to napisałam. faktycznie, moja pozycja jest łatwiejsza, bo nie jestem zaangażowana emocjonalnie. Dlatego też mogę obiektywnie spojrzeć na sytuację.

Prosisz o wsparcie Cię w walce.
Walczyć można z kimś. Kto jest Twym przeciwnikiem?
Walczyć można o coś. O związek? Tylko do tanga trzeba dwojga. Druga strona tego związku już zrezygnowała. Zatem czeka Cię samotna walka z wiatrakami. Walcz, Don Kichocie!

28

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

chyba macie racje, niestety:( chyba odpuszcze sobie i niech robi jak uwaza:( najwyzej sie zabije i nie bedzie mial problemu:(

29

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

chyba macie racje, niestety:( chyba odpuszcze sobie i niech robi jak uwaza:( najwyzej sie zabije i nie bedzie mial problemu:(

Dorośnij i dojrzej. Przyda się to Tobie w dalszym życiu.

30

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

dlaczego oceniasz mnie jak jakas gówniare? jestem dorosla i dojrzalam tylko jestem zalamana i dlatego moge pisac bez sensu

31

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

dlaczego oceniasz mnie jak jakas gówniare? jestem dorosla i dojrzalam tylko jestem zalamana i dlatego moge pisac bez sensu

Przeczytaj swój poprzedni post. Dokładnie. Ze zrozumieniem.

32

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

wiem chodzi ci o to ze napisalam ze sie zabije, tylko ze ja naprawde o tym myslalam

33

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

wiem chodzi ci o to ze napisalam ze sie zabije, tylko ze ja naprawde o tym myslalam

A ja dlatego napisałam to, co napisałam. A metryka nie ma nic do rzeczy.

34

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Moim zdaniem masz dwa wyjścia- pozwolić mu odejść, a potem zaczekać czy zatęskni i wróci lub tak jak sam zasugerował- rozkochać go w sobie na nowo. Ale rozkochanie w sobie to nie jest błaganie o miłość i uwagę. Teraz powinnaś zrobić wszystko, żeby na nowo zapragnął być z Tobą, bądź więc kobieca, nieco tajemnicza, pociągająca, ale na litość- nie poniżaj się, bo wtedy stajesz się w jego oczach (przepraszam za szczerość) żałosna.

35

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
zrozpaczona23 napisał/a:

po 5 latach mój chlopak mowi mi ze to koniec, ze ma dosc tego ze on sie stara robi wszystko a ja tylko marudze i wybrzydzam

A dlaczego on mówi, że tylko on się stara? Jaka Ty jesteś dla niego? Mówił Ci, czego mu w Tobie brakuje?

36

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

jejku dziewczyny podnioslyscie mnie na duchu. wiec tak postaram sie byc bardziej kobieca, zadbana (bo juz nawet sie nie "przygotowywalam"do randek od dawna) moge byc tajemnicza tylko co z tego jak nie bedziemy sie widywac? wczoraj sciagnelam go pod pretekstem naprawienia internetu -przyjechal. a tak to by nie przyjechal. nie bede go juz blagac wiem ze same slowa nic nie dadza. powiedzialam ze sie zmienie a on zapytal: a w jakis sposob? co zmienie? powiedzialam ze bede teraz ja zabiegac o niego nie bede narzekac itd ale on, sama nie wiem jak na to zareagowal... kurcze on jest bardzo skryty i trudno z niego cos wyciagnac. ja mysle ze to ta dziewczyna mu tak zawrocila w glowie:( sam powiedzial mi ze bije sie z myslalmi w ktora strone ruszyc on sie wha czy ja czy ona.. i jemu tez żal tych lat bo powiedzial mi.

37 Ostatnio edytowany przez Olinka (2011-10-03 10:14:07)

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Kochana nie chcę Cię martwić ,ale to nic nie da. Ja również chciałam walczyć o swój związek ,poniżałam się prosiłam . Pamiętaj jak jest inna kobieta to nie da rady , bo w nim buzuja endorfiny. bynajmniej w moim przypadku tak było  z tobą był 5 lat , wkradła się rutyna, nowa kobieta to nowe ciało  i jezeli sie zakochał to nic nie zrobisz wiem to ze swojego doswiadczenia nie pomoze nic. Ja walczyłam 2 miesiące podupadłam na zdrowiu a on i tak jest nie ugięty. A obwinianie Ciebie to tylko wymówka musi się jakoś bronić. I pamietaj związki zazwyczaja rozpadaja sie z powodu osób trzecich...

Nie popełniaj mojego błędu ,nie walcz, nie kontaktuj się naprawdę to nic nie zmieni mój tez mówił z,e szkoda mu tych lat i w ogóle pierdoły wymyślał ,ze to moja wina wszystko moja wina. ile masz lat???
Poczytaj moją historię jest tytuł "Zostawił mnie dla innej po kilku latch zwiazku"

Nie pisz, proszę, posta pod postem, a jeżeli chcesz coś dopisać użyj opcji "edytuj", o czym mówi pkt 11 naszego Regulaminu. Dziękuję za dostosowanie się do prośby i pozdrawiam, Olinka

38

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

mam 23 lata

39

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Kochanie jesteś jeszcze młodziutka naprawdę nie warto się katować skoro on tak zdecydował. ja wychodzę z założenia ze skoro tak zrobił to źle mu było czegoś brakowało. Mówisz ,ze dałas mu w kość no i co z tego obwinianie się i ględzenie tego nie zmieni. Etap pierwszy to jest ponizenie sie błaganie o miłosc to jest bez sensu to nic nie da. A co bys zrobiła gdyby zostawił Cię z dzieckiem albo w małżenstwie. Poczytaj no forum co potrafia robić faceci. Prosze nie obwiniaj sie bo nic nie da stało się i juz . Walcz o siebie ,ja wiem ze jest cięzko ale musisz. nie pisz do niego nie dzwon to nic nie da , a takie gadanie ze pokocha na nowo to ja w to nie wierze poprostu ogarnij się. Ja jeszcze sama  nie moge sie ogarnąć nawet jeśc nie mogę. A ile juz to trwa? moje gg 6900304

40

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Przeżywałam baaardzo podobne chwile...
Też prosiłam, błagałam, rozpaczałam, płakałam, szantażowałam. Byłam młoda i głupia. tongue Nie tędy droga. Choć wiadomo - wtedy ciężko poradzić sobie z emocjami, kiedy osoba, z którą było się tak blisko przez lata, staje się dla nas poniekąd obca. Najgorsze co możesz zrobić to 'uganiać się' za nim. Poczuje się wtedy jeszcze pewniej i może zranić Cię jeszcze mocniej.
Najlepsze co możesz zrobić, to oddalić się od niego. Istnieje wtedy duża szansa, że dotrze do niego to, że dwóch pieczeni na jednym ogniu nie sposób upiec. I wtedy będzie musiał szybko zdecydować, czego tak naprawdę chce.

41

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

dokładnie majku masz rację ponizanie się błaganie nic nie da . Inaczej jest jak jest kłótnia a inaczej jak osoba trzecia wtedy mozesz sobie włosy wyrywac z głowy a i tak nic Ci to nie da.....

42

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

dzieki dziewczyny za pomoc i rady
;(

43

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
BabaOsiadła napisał/a:
zrozpaczona23 napisał/a:

po 5 latach mój chlopak mowi mi ze to koniec, ze ma dosc tego ze on sie stara robi wszystko a ja tylko marudze i wybrzydzam

A dlaczego on mówi, że tylko on się stara? Jaka Ty jesteś dla niego? Mówił Ci, czego mu w Tobie brakuje?

on tak mówi bo chce odejść ale zarazem chce przekręcić to tak że to twoja wina!
tez tak mówiłem i u mnie to było podyktowane tchórzostwem( wolałem tak zrobic żebe to ona zdecydowała o rozstaniu, miałem wtedy ''czyste'' sumienie,  i mogłem później mówić przecież sie starałem)

44

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

ale ja pytalam go czego sie spodziewal ze jak mi o tym powiedizal o tej dziewczynie ze sama zerwe? powiedzial ze nie...
wiem wszystkim sie wydaje ze jestem glupia naiwna ze sie ponizam, tylko ze ja i tak bede sie starac zabiegac o niego, nie potrafie przestac tak nagle go kocham i przyjac do wiadomosci ze to koniec:(

45

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Doskonale rozumiem to, co czujesz, też byłam (i jestem dalej) w stanie wszystko zrobić prosić, błagać, wiem, że to bezsensu, bo nie na tym polega związek, równocześnie nie umiem sobie wyobrazić życia bez niego... tez zadawałam pytanie, czy mamy jeszcze jakieś szanse, żebyśmy się zeszli - jego odpowiedź, że życie długie i nie wiadomo, co przyniesie, ale przegrałam z kretesem, miał mi ślubować miłość na całe życie, a po 2 miesiącach był z inną, mi serce pęka z bólu, a on jest szczęśliwy.... niestety brutalna prawda jest chyba taka, że nie mamy wpływu na miłość, jak nie będzie sam chciał to choćbyśmy stanęły na głowie, zabiły się, albo nie wiem, co jeszcze robiły, dywan przed nim rozkładały to i tak to nic nie da:( bezradność ot co.

46

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!
agrafka napisał/a:

Doskonale rozumiem to, co czujesz, też byłam (i jestem dalej) w stanie wszystko zrobić prosić, błagać, wiem, że to bezsensu, bo nie na tym polega związek, równocześnie nie umiem sobie wyobrazić życia bez niego... tez zadawałam pytanie, czy mamy jeszcze jakieś szanse, żebyśmy się zeszli - jego odpowiedź, że życie długie i nie wiadomo, co przyniesie, ale przegrałam z kretesem, miał mi ślubować miłość na całe życie, a po 2 miesiącach był z inną, mi serce pęka z bólu, a on jest szczęśliwy.... niestety brutalna prawda jest chyba taka, że nie mamy wpływu na miłość, jak nie będzie sam chciał to choćbyśmy stanęły na głowie, zabiły się, albo nie wiem, co jeszcze robiły, dywan przed nim rozkładały to i tak to nic nie da:( bezradność ot co.

święta prawda

47

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

agrafka jestes w takiej samej sytuacji co ja?

48 Ostatnio edytowany przez agrafka (2011-10-03 19:16:07)

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Przeczytaj sobie moja historie, temat bodajże to rozstanie 6 tygodni przed ślubem - w skrócie 7 lat wspólnego życia, 2 w narzeczenstwie, rozstanie 6 tygdoni przed ślubem i po 2 misiącach on z inną. Wszystko bym zrobiła dla bycia z nim i to wszystko mogę sobie wsadzic w d... niestety takie wnioski.

Jak chcesz to pisz prywatnie, rozumiem Twoje słowa o samobójstwie, człowiek nie myśli tylko jest jednym wielkim bólem i chce zrobić cokolwiek, co zmieni tą sytuację. Jak tu pisza - podobno mija, także czekam na to od 4 miesiecy, myślę, ze jeszcze długo poczekam...:( Pomijając, ze oczywiscie czekam cały czas na Niego, ze zorientuje się, ze nie umie beze mnie żyć i będziemy żyli razem długo i szczesliwie <lol>

49

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

ja od 4 dni czekam...i placze

50

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Ja od 124.... czekam, płacze i liczę na cud.

51

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Zrozpaczona23 przeczytaj wuażnie i na spokojnie wszyskie odpowiedzi na Twojego posta. Zobacz ile jest mądrych rad! A Ty dalej szukasz innych i pytasz co masz robić. Odwróc sytuacje. Pokaż mu że jesteś warta, żeby to on się starał. Zmień się i głowa do góry. Badź odważna, nie proś! Uśmiechaj się, nie płacz! Powiedz mu, że skoro nie wie czy chce być z Tobą to Ty nie będziesz dłużej czekać na jego decyzje. Że może dobrze że od siebie odpoczniecie. Odwróć sytuacje która jest! Jeśli chce być z Tobą przestraszy się Twojej pewności siebie i będzie wiedział że nie może się bawić Twoimi uczuciami. Powodzenia.

52 Ostatnio edytowany przez domini182 (2011-10-04 07:30:59)

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

agrafka myslałam,ze ty juz się ogarnełas?? jak się czujesz ? mineło 4 miesiace a Ty nie mozesz dojsc do siebie ,jejku u mnie dopier 2,5 miesiaca z kazdym dniem walcze zeby przetrwac ten dzień. on tez jest szczesliwy i ma mnie w dupie,totalnie w dupie nawet sie nie przejmuje ,ze ja cierpie. Jeździ sobie z nia wszedzie a ja rycze jak bóbr ,podupadam na zdrowiu to jest najgorsze.... Kiedy to się skończy ta męka...... ja juz straciłam nadzieję wiem, że on nie wróci i trzeba sie z tym pogodzic innej rady nie ma poprostu

53 Ostatnio edytowany przez agrafka (2011-10-04 07:44:07)

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

wiem, że nie ma innej rady, mój też bardzo szczęśliwie zakochany gotowy nieba przychylić tamtej... zresztą mi też przecież życzy szczęścia, byle bez jego udziału:( a ja znowu wstałam rano po nocy snów o nim, o nas i znowu walka z kolejnym dniem...

54

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

MadziaW
tak zrobie. poczekam kilka dni i tak mu napisze. postawie sprawe jasno. dziekuje za twoj post.

55 Ostatnio edytowany przez domini182 (2011-10-04 13:26:50)

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Jejku dlaczego tak sie dzieje to jest straszne wręcz taka meka mi sie nic nie chce, ani gotowania ani prania nic poprostu nic a jak przychodzi weekend siedze w jedym miejscu boze kiedy to sie skończy ,naprawdę sie staram tłumaczę ale to i tak nic nie daje poprostu nic. Ciągłe mysli o nim przyłażą jak zmora....Agrafka masz gg??? napisz jak chcesz mój nr jest wyzszym poscie

56

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Moja Droga!
Po prostu gdybym czytała o sobie! Masz 23 lata tak jak ja! Przeżyłam poł roku temu taki sam koszmar jak teraz ty, była zima, przygnębiająca pogoda, z moim chłopakiem też zaczęlo się sypac. miałam pretensje że jezdził na dekiel, jako monter , nie było go cały tydzien w domu. Sytuacja z każdym razem była coraz bardziej napieta aż dowiedziałam się że zadał się z dziewczyną z pracy. Oczywiście to była moja wina, bo go nie słuchałam , nie rozumiałam, krzyczałam, a ona umiała go słuchać. Ja byłam go z byt pewna jego miłości i wierności i dał mi do zrozumienia że go nie szanowałam, ale sama to zrozumiałam. Byłam po prostu zazdrosna i czasem przeginałam. W koncu się wyprowadził , mimo tego że widział jaki dramat przeżywałam. Zrobił koszmar z mojego życia, tak jak tobie niby dawał jakieś nadzieje że może wróci, a z drugiej strony pisał o tej drugiej osobie że nie wie co ma robić. Też błagałam go żeby wrócił do mnie że po 5 latach się tego nie robi, że nawet mu wybacze tą drugą i t d ale on jak pozniej mi mowił był pod wpływem innych osób. Przyjeżdzał żeby się ze mną zobaczyc na poł godziny nie wiem po co ani on nie wiedział, też płakał i t d. Ale teraz wiem że te poniżanie się było na marne, nie wiem jak skonczy się w twoim przypadku,bo ja po jakimś czasie zaczęłam dostawac dziwne smsy , to były najpiękniejsze smsy jkaie od niego dostałam, wynikające z tego że chce do mnie wrocić. Spotkaliśmy się , jeszcze nie byłam tego świadoma co mi miął powiedziec, a powiedział mi że przez ten czas kiedy nie byliśmy razem, chciał o mnie zapomniec, ułozyc sobie życie z tą inną, raz się przespał, ale nie może o mnie zapomnieć i zrozumiał że z nikim nie bedzie w stanie ulożyc życia niż ze mną, i że teraz wybór należy do mnie, bo jeśli chcę żeby zniknął to pojedzie za granicę. Zranił mnie bardzo przez ten czas kiedy nie byliśmy , znajomi byli przeciwko niemu,odradzali mi to gdyby ewentualnie chciał wrocic ale tylko moja mama mi doradziła że jesli mu nie wybaczę to mogę żałować do konca życia i może też nie bede umiala ulozyc sobie życia...Życze tobie z całego serca zeby ciebie tez to spotkało, wiem że ciężko jest zacisąć zęby i nie poniżać sie zeby wrocił, bo to co piszą tu wszyscy to prawda. Co ma byc to bedzie Cuda się zdarzają , po tym zdarzeniu w to uwierzyłam, od tego momentu u nas minęło pół roku a wtedy w życiu bym nie pomyślała że po tym będziemy w stanie ze sobą być. Z jednej strony wyszło to nam na dobre: on teraz pracuje na miejscu a ja juz nie krzycze na niego i szanuję go bardziej.Czasem mam czarne myśli i one są natrętne. Najgorsze jest tylko to że ostatnio spotkałam tą dziewczynę i dałam jej za to po zębach. Teraz jej koleżanka odgraża mi się ale mam nadzieję ze jakoś wybrne z tego. Podaj mi swoje gg jesli chcesz to pogadamy

57

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

tego kwiatu to pół światu

na pewno znajdziesz sobie kogos komu bedzie zależeć na tobie

58

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

anett_88 to moje gg 9759228

59

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Byłam kiedyś w podobnej sytuacji... Miałam chłopaka z ktorym widywałam się przeciętnie co drugi dzien (weekendy spędzałam u niego) więc dośc często. Trwało to prawie 4 lata. Na początku było świetnie, nie oczekiwałam od mojego chłopaka jakiegos szczególnego traktowania, chciałam poprostu miłosci, zrozumienia, zaufania ktore w kazdym związku są naprawde wazne. Zapewniał mnie, że chce byc ze mna na zawsze.. Byłam szczesliwa bo nikt nigdy nie traktował mnie w taki sposob, planowalismy ślub, rodzinę, własny dom, jednak z czasem w nasze zycie zaczeła wkradac sie rutyna.. Z roku na rok wszystko zaczeło sie sypac.. Po 2 latach zwiazku zaczelismy sie sprzeczac o głupoty, ktore potem stawały sie głownym watkiem naszych codziennych juz kłotni, nieporozumnien.. Zaczelismy sie od siebie oddalac.. Przestalismy chodzic na imprezy, do znajomych, nawet w łozku nie było juz tak jak na początku. Wielokrotne dlugie rozmowy nie dawaly zadnego efektu, doszlo nawet do tego ze zaczelismy spac osobno, ale ja go nadal kochałam... Nie przesypiałm nocy, czesto plakalam gdy nikt tego nie widzial. Za kazdym razem mialam przed oczami nasze spotkania i kazdy wspanialy urywek z naszego zycia, ktory znikal mi sprzed oczu jak kadr z filmu. Zamykalam oczy i znow plakalam... Zastanawialam sie czemu tak jest, przeciez było nam razem tak cudownie, czemu to wszystko tak nagle sie tak zmieniło? 3lata razem a jednak osobno... Smiejac sie i płacząc zadawałam sobie pytanie: Czy moze ma kogos ? Pamietam jak ktoregos razu gdy bylismy sami w mieszkaniu, nie wytrzymalam i zapytalam go czy mnie zdradza, ale zamiast odpowiedzi, dostałam w buzke wtedy uderzyl mnie 1-wszy raz to bylo dla mnie okropne przezycie. Pozniej drugi.. piąty, szło mu jak z płatka. Oberwało mi sie za cokolwiek, że boli mnie brzuch, ze mam zły dzien, ze pogoda za oknem nie sprzyja.. Wtedy uswiadomilam sobie, ze zycie z "damskim bokserem" nie ma najmniejszego sensu- postanowilam odejsc. Ku mojemu zdziwieniu ON nawet sie tym nie przejął, co jeszcze kiedys mogloby sie wydawac nie do przyjecia, przeciez tak szalal za mna... Staralam sie zapomniec, spalic za soba most nieszczesc. Zmienialam nr tel, usunelam jego kontakt z ksiazki adresowej, jego maile ale wciaz ciezko bylo mi wymazac go z pamieci. Zastanawialam sie jak to bedzie gdy kiedys przypadkiem miniemy sie gdzies na ulicy. Bylo mi ciezko. Przez pare pierwszych tyg podupadlam na zdrowiu, nie mialam ochoty na nic, choc nie powinnam sie tak czuc (bo przeciez to ja zerwalam), wciaz gryzlam sie z tym czemu on potraktowal mnie tak obojetnie... wkoncu 4 lata to nie jest malo. 3miesiace po rozstaniu dowiedziałm sie przypadkim ze moj "eks" spotyka sie z jakas dziewczyna. Wsumie juz nie interesowałam sie czy ma kogos ale skoro tak nagle nasza wiez tak sie rozsypała to musial byc jakis istotny powod, nie mialam juz nic do stracenia wiec postanowiłam to sprawdzic. Okazało sie ze moj eksukochany dzialał na 2 fronty, 3 lata potrafił wracac odemnie i leciec do innej z ktora zreszta mial juz roczne dziecko a ja nic nie zauwazylam! jak moglam byc tak naiwna, a jednoczesnie slepo zakochana. Wybaczalam mu najgorsze rzeczy ale tego nigdy mu nie wybacze! Przez niego stracilam 4 najlepsze lata i zaufanie do facetow i od tamtej pory jestem ostrozna, nie widuje sie zbyle kim wiec dziewczyny , czasami warto byc samej niz miec zniszczone zycie przez jakiegos łajdaka!

60

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Dlaczego faceci sie tak zachowują?????????? mój mówił ze da nam szansę, że spróbujemy... i po setkach moich smsów i próśb żebyśmy sie spotkali i porozmawiali cisza... nie odpisuje nie odbiera i nie chce sie spotkac. nawet nie chce mi odpowiedziec na pytanie czy jestesmy razem czy nie:( mowil ze potrzebuje czasu ale nie wiem zy sie zastanawia czy juz podjal decyzje, nie odzywa sie po prostu i juz:(

61

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Jeżeli nie wiesz jak go na nowo rozkochać to znaczy, że nigdy nie wiedziałaś jak utrzymywać ciepło i ogień w miłości. Nie wiesz co on lubi, nie wiesz jakie zachowanie go urzeka, nie wiesz jak masz do niego podejść czyli przez te 5 lat nie dawałaś nic tylko brałaś. Więc on ma już dosyć i Cię zostawił.

62

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Bardzo się mylisz. Ja również dawałam z siebie wszystko tak jak On i dbałam o nasz związek. Starałam sie żeby wszystko było dobrze i wszystko robiłam z myślą o Nim wiec nie mów mi ze Go nie znałam i ze tylko brałam bo to nieprawda. wiem co lubił i jaki był ale teraz On stał się jakby inny. to co kiedyś by na Nim zrobiło wrazenie teraz nie ma znaczenia. stał sie obcy i niedostepny. nie potrafie do Niego dotrzec w żaden sposób.

63

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

No to odpuść. Skoro nie masz nic sobie do zarzucenia to po co się męczysz?

64

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

bo Go kocham i chce z Nim być. i nie napisalam ze nie mam nic sobie do zarzucenia. kazdy popelnia bledy.

65

Odp: Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Ale jak widać, może warto pogodzić się z faktem, że on już tego tak nie widzi i lepiej ocalić resztki godności i odpuścić.

Posty [ 1 do 65 z 88 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Po 5 latach mój chłopak chce mnie zostawić;( pomóżcie!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024