Im więcej ćwiczę tym więcej jem:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1

Temat: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

Nie wiem czy to wszystko w ogóle ma sens! Chciałabym schudnąć i nie mogę! Kupiłam karnet na fitness, latam na zajęcia 3 razy w tyg, wpadam w depresję że wszystkie laski są szczuplejsze ode mnie (a są ode mnie sporo starsze!) i tak już miesiąc i nawet nie drgnęło!Dlaczego? I po tych zajęciach strasznie chce mi się jeść, tak że nie mogę wytrzymać i coś zjadam...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

moja droga po pierwsze to myślę że powinnaś szczerze porozmawiać z trenerką fitnessu jako osoba kompetentna powinna doradzić Ci co jeść ,w jakich ilościach itd, druga sprawa jest taka że trenując spalasz więcej kalorii wiec to zrozumiale że potrzebujesz więcej jeść,wg mnie po treningu aby nie zaprzepaścić ćwiczeń staraj się jeść coś bardzo lekkiego np surówkę z pomidora i rzodkiewek z jogurtem, filet z kurczaka gotowany albo z grilla do tego np sałatę... po drugie zapomnij o tym że są laski szczuplejsze a starsze od Ciebie,każda na pewno ma jakieś kompleksy a Ty naprawdę olej to że one są szczuplejsze,przecież nawet na codzień spotyka się dużo ładnych zgrabnych dziewczyn,w autobusach ,tramwajach wszędzie! ja też mam swoje kompleksy, nie jestem za wysoka mam 164cm i jak widzę laskę która ma 175cm i dluuugie nogi też jej zazdroszczę ale myślę sobie wtedy że przecież mnie też niczego nie brakuje ,czuje się atrakcyjna sama dla siebie i swojego faceta i to jest najważniejsze,poza tym to że inne są wysokie i szczupłe to nie znaczy że są takie bardzo szczęśliwe.
Mogę Ci jeszcze doradzić kropelki o których ostatnio dużo czytałam mianowicie "krople odchudzające Herbapol" hamują apetyt i wspomagają trawienie ,czytałam że są naprawdę bardzo skuteczne w walce z nadwagą,ja właśnie wczoraj sobie kupiłam i też je spożywam, i pamiętaj nie odrazu Kraków zbudowano ,jeśli nastawisz się że będziesz mieć spektakularny spadek wagi w szybkim czasie to jasne że możesz popaść w depresje jeśli Ci się to szybko nie uda,wtedy zaczniesz zajadać smutki i będzie coraz gorzej ,grunt to postawić sobie realny cel np do sylwestra 5kg.

3

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

Czesc. Przede wszystkim daj swojemu cialu czas na przyzwyczajenie sie do cwiczen. Ile juz cwiczysz? Pewnie nie dlugo a juz bys chciala wielkich rezultatow;) Troche cierpliwosci:) Ja zanim znalazlam dla siebie odpowiedni sposob na schudniecie (dieta cambridge+pilates+aqua aerobic) to wyprobowalam mase rzeczy mniej lub bardziej skutecznych i wierz mi ze wiele razy chcialam wszystko rzucic w diably:) I najgorsze co mozesz zrobic to porownywac sie do innych!

4 Ostatnio edytowany przez panna_m (2011-09-27 15:08:31)

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(
lotka_ napisał/a:

wszystkie laski są szczuplejsze ode mnie

Możliwe, że dłużej ćwiczą albo mają inne figury niż Ty, poza tym w tej kwestii zgodzę się z huanitą.


lotka_ napisał/a:

tak już miesiąc i nawet nie drgnęło!Dlaczego? I po tych zajęciach strasznie chce mi się jeść, tak że nie mogę wytrzymać i coś zjadam...

Pamiętaj, że mięśnie "ważą" więcej niż tkanka tłuszczowa, więc nie jest powiedziane, że nie chudniesz, masa mięśniowa zastępuje tłuszcz i dlatego nie masz efektów na wadze; myślę, że to przyjdzie później smile A jeśli chodzi o podjadanie to uważam, że nie musisz nic nie jeść po treningach, zjedz po prostu coś lekkiego, najlepiej białkowego, możesz poszukać w internecie na forach sportowych. I przede wszystkim- nie poddawaj się! Trzymam kciuki smile

5

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

panna_m ma racje, mięśnie są cięższe od tłuszczu,może oprócz ważenia się ustal sobie jeden dzień w tygodniu w którym będziesz się mierzyć -biust,talie,brzuch na wysokości pępka ,biodra i uda. ja jak się odchudzałam co tydzień się mierzyłam i uwierz mi dopiero po tym widziałam efekty.do tej pory raz na jakiś czas się mierze i wpisuje wyniki aby mieć czarno na białym że nie tyje:) życzę Ci naprawdę dużo wytrwałości ,wierze że Ci się uda ,wierze w Ciebie!!!

6

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

nie patrz na inne laski kazda z nas ma inna budowe ciala,inna figure i kazda z nas jest na swoj -INNY sposob wyjatkowa:) zreszta wystarczy 30 min treningu dziennie i mozesz jesc noramlanie smile to ruch jest najwazniejszy:) ja osobiscie uwielbiam jesc:) kiedys bylam przy tuszy ale zaczelam intensywnie i regularnie biegac ,fakt sporo schudlam a teraz juz tylko biegam i nie chudne tylko trzymam wage:) wiadomo:P czasem zdarza mi sie gdy przechodzi (sila rzeczy) szczuplejsza dziewczyna  spojrzec na nia z delikatna zazdroscia i mysla ''ja tez tak chce'' smile ale co tam zaraz sobie mysle;) ona ma figure szkieletorka a ja za to jestem szczupla ale np hmmmm mam ladne oczy i juz mi lepiej smile:)

7

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

Tylko ja się boję, że jedząc normalnie wychodzę na zero w bilansie kalorycznym i nie schudnę! A z drugiej strony ruch wzmaga u mnie apetyt...

karolajjjno czy ty schudłaś jedynie dzięki ćwiczeniom czy byłaś też na diecie?

Ile cm powinno mi ubywać tyg z ud, bioder itp?

8

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

Chudnąć możesz zacząc dopiero po 2 miesiacu ćwiczeń. Natomiast jeśli bardzo dużo jesz, może jesz zle? Jezeli po ćwiczeniach się nawtykasz różnych kalorycznych produktów nie schudniesz. 3 x na tydz. to niedużo, też.

9

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

ja tez nie raz mam tak,ze pojde pobiegac a potem siedze i mysle to bym zjadla to czy tamto po prostu wtedy napij sie szklanke wode z cytryna i nie bd tak zle:)lotka_ na samym poczatku bylam na normlaniej diecie -nie jadla slodyczy zamiast bialego chleba razowy,gotowane zamiat smazonego ale ile mozna?:P potem postanowilam bd biegac codziennie ,swoim tempem i zaczne jesc normalnie a gdy mialam ochote na cos slodkiego to jadla jablka Boze nie raz kilogramami:P w koncu od owocow nie przytyjesz:)nie skupiaj sie na tym ,ze Ty musisz juz ,teraz , w tym momencie,natychmiast schudnac:)ruch to zdrowie i na pewno wplynie on na Twoja wage:)troche cierpliwosci:)bo najwazniejsze zeby to robic stopniowo i ''z glowa'' zebys pozniej nie odzyskala tych zgubionych kg:)nie patrz na miarke ile ona wskazuje mniej 2 czy 3 cm bo jak nie bd chudla ''od razu'' tyle ile oczekujesz to najzwyzajniej sie zniechecisz smile polecam Ci rowniez czerwona herbate (sypana-lisciata) 2 razy dziennie po posilku bez cukru naprawde pomaga Ci uzyskac ten wymarzony efekt poniewaz spala tkanketluszczowa:) szczerze mowiac fakt jem wszytsko ale szczerze mwoiac zrezygnowalam z masla,soli i cukru w herbacie oo to moje wyrzeczenia:P:P:P heheh:)

10

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

Czerwona herbata naprawdę działa? To nie efekt placebo? Ech pewnie trochę grzeszę z tym jedzeniem wieczorem (akurat tak wypada po treningu) W takim razie co mogę zjeść na kolację bez obawy że cały mój wysiłek pójdzie na marne? I czy dobrze by było np przejść na jakiś czas na ścisłą dietę żeby zbić parę kg, a potem dołożyć ćwiczenia/bieganie?

alaclaudie ile razy w tyg się ruszasz?

11

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

To zależy od tego jak się czuję. Czasem codziennie, wiec 7x tydz. a czasem tylko 5.

Czerwona herbata działa przeczyszczająco. Trzeba umieć ją zaparzyć (sposób jest na forum).
Podobno dobrze jest zjeść białko, czyli: kawałeczek ( np.: 150g. białego sera lub jajko). Albo zjeść kolację, odczekać godzinę i ćwiczyć, pozniej napić się herbaty.
Przechodzenie na "ścisłą" dietę jak rozumiesz? Jeżeli masz na myśli dietę kopenhaską to sobie daruj.
Ogranicz jedzenie chleba, ziemniaków, białego ryżu, makaronu. Nie pij napojów gazowanych, ogranicz cukier. Podziekuj przekąskom w stylu: chipsy, czekolada, cukierki, batony, ciasta, pączki, drożdżówki.
Staraj się jeść 5x na dzień, wypijaj 2l. płynów (herbata, woda, szklanka soku czy mleka).
A przede wszystkim nastaw się na to, że zmieniasz swoje życie w sposób nieodwołalny i nie robisz sobie tym krzywdy.
Pomału zobaczysz efekty, jeżeli nie na wadze, to mierząc obwód pasa czy bioder.
Ćwicz jednocześnie ze zmianą nawyków żywieniowych, ponieważ tylko dzięki temu zachowasz jędrne ciało.

12 Ostatnio edytowany przez huanita (2011-09-29 09:11:43)

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

A ja nadal będę się opierać przy "kroplach odchudzających Herbapolu" są genialne stosuje je trzeci dzień i już widzę że mam faktycznie dużo mniejszy apetyt ,nie mam ochoty na podjadanie (a to było moją największa zmorą),nie mam wzdęć wiec automatycznie mam dużo ładniejszy brzuszek:) moim zdaniem warto zainwestować,czytałam że wielu osobom pomogły one schudnąć. nie są drogie ja dałam za nie w sklepie zielarskim 14 zl, a zużywasz je w ten sposób że najlepiej w 1.5 litrową butelkę wlewasz 5 kropelek i pijesz sobie przez cały dzień,wiec są naprawdę bardzo,bardzo wydajne,poza tym nawodnienie organizmu jest ogromnie ważne przy odchudzaniu wiec tak czy siak trzeba wypić około 2 litrów dziennie wody(nie jakiś tak napojów gazowanych itp) wiec co szkodzi dolać sobie kropelek które są w 100% ziołowe wiec nie zaszkodzą.

Ps.Ścisłą dietę jak najbardziej ODRADZAM,ponieważ w czasie głodówek i ścisłych diet organizm nasz działa w ten sposób że w obawie o niedobór pożywienia zaczyna odkładać tkankę tłuszczową i efekt jest odwrotny od zamierzonego,wobec tego wg mnie najlepiej jeśli będziesz odżywiać się po prostu chudo tj,chude twarożki,dużo ,dużo warzyw najlepiej w postaci surówek,chudy drób tzn filet z kurczaka na zapiekany a nie smażony kotlet ,chleb tylko ciemny pełnoziarnisty,albo Wasa.jednym słowem odstaw  jedzenie smażone,tłuste i słodkie i jedz małe porcje a zobaczysz jak waga zacznie spadać.może postaraj się wybrać do dietetyka,albo lekarza pierwszego kontaktu,na pewno dobrze by Ci doradził jak się odżywiać tym bardziej jak trenujesz.

13 Ostatnio edytowany przez karolajjjna_? (2011-09-29 11:53:34)

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

Amerykanie nazywają Pu - Erh ?mordercą tłuszczu?. Badania prowadzone we Francji dowodzą, że 88% pacjentów pijących regularnie herbatę w ciągu miesiąca straciło od 3 do 10 kg. Utrata wagi nastąpiła przy normalnym sposobie odżywiania. Zawarte w herbacie Pu?Erh związki aktywują enzymy pokarmowe do wydzielania soków trawiennych oraz pobudzają perystaltykę jelit. Wszystkie te właściwości wpływają na metabolizm tłuszczowy, co wpływa na przyśpieszenie metabolizmu tłuszczu również tego odłożonego w tkance podskórnej. Herbata jest przede wszystkim dedykowana wszystkim dbającym o właściwa dietę. Herbatę Pu-Erh odróżnia od innych herbat duża zawartość flawonoidów, które nadają tej herbacie charakterystyczny smak i ziemisty aromat.
Herbata Pu-Erh:

   

Wspomaga pracę wątroby - skutecznie walczy z nadwagą

   

Obniża poziom cholesterolu

   

Oczyszcza organizm z toksyn

   

Pobudza procesy trawienne

   

Zawiera duże ilości cennych aminokwasów i biopierwiastków

   

Zapobiega powstawaniu agresywnych związków tlenu - wolnych rodników


Łagodzi skutki spożycia alkoholu

   

Wzmacnia organizm

14

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

Pamiętam jak kiedyś piłam czerwoną herbatę to czułam się lepiej. Muszę wrócić do niej. A jak myślicie 20 minut dziennie plus godzinny spacer -czy to ma sens?

15

Odp: Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

wiec moze warto do niej wrocic?:) na pewno lepsze bedzie niz ''specyfiki na idealna sylwetke'' :)20 min hmm ale czego xD ??? :)pamietam z lekcji biologii,ze  dopiero po 40 min cwiczen zaczynasz spalac tl;uszcze wczesniej spalasz glikogen itp smile wiec 45 min albo 40 min biegania swoim tempem i bd ok big_smile a Jak nie przepadasz za bieganiem  to wez sie za basen godzina ze 2,3 razy w tyg i bd bardzo ok smile basen naprawde z sylwetka potrafi poczynic cuda:)

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Im więcej ćwiczę tym więcej jem:(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024