zdradzila mnie i powiedziala ze juz mnie nie kocha,co mam robicrozwod? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-09-19 21:48:03

kokoszek27
Niewinne początki

zdradzila mnie i powiedziala ze juz mnie nie kocha,co mam robicrozwod?

10 lat malzenstwa na marno 1 dziecko zaczela dziwnie sie zachowywac stwierdzilem ze mnie zdradza podlozylem dyktafon i wszystko wyszlo czarno na bialym zdradzila dalem dla niej odsluchac to wkoncu sie przyznala i stwierdzila ze mnie niekocha co mam robic siedze ztruty nic niejem i wyprowadzilem sie bo na nia teraz patrzyc nie moge co mam robic rozwod?dzieki za kazda podpowiedz

#2 2011-09-19 21:52:51

Wielokropek
Moderator

Re: zdradzila mnie i powiedziala ze juz mnie nie kocha,co mam robicrozwod?

Ona Ciebie nie kocha.
Zdradziła Cię.
Ty nie możesz na nią patrzeć.
Wyprowadziłeś się.

Chcesz się rozwieść czy próbować (jeśli ona chce też) reaktywować związek?
Ważne jest to, czego TY CHCESZ. Nie to, co tutaj każdy doradzi.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

#3 2011-09-19 21:59:33

kokoszek27
Niewinne początki

moge wybaczyc ale niewiem czy to sie niepowtorzy z czasem ja ja kocham mysle o rozwodzie z jej winy szkoda dziecka

#4 2011-09-19 22:01:04

kokoszek27
Niewinne początki

to bylo 5 dni temu

#5 2011-09-19 22:08:13

Wielokropek
Moderator

Pewności nigdy nie będziesz miał. Możesz jedynie zaufać. Zależy to od Ciebie (przy założeniu, że żona chce "drugiej szansy").
Sprawa bardzo świeża, więc doradzam spokojne działania, nie pochopne, byś to nie żałował.

Co Twoja żona na to wszystko?

#6 2011-09-19 22:56:28

invisible
Woman In Red

kokoszek27 napisał:

moge wybaczyc ale niewiem czy to sie niepowtorzy z czasem ja ja kocham mysle o rozwodzie z jej winy szkoda dziecka

Powiem Ci szczerze, że nikt na forum nie powie Ci "tak na sto procent ona Cie zdradzi" lub "Nie ona nigdy więcej tego nie zrobi". Powiem Ci, że nawet w momencie gdybyście oboje zdecydowali sie na odbudowanie Waszych relacji-Twoja kobieta sama może nie znac odpowiedzi na to pytanie.

Życie jest przewrotne i pisze zadziwiające scenariusze. Z pewnością nie jedno z nas gdyby właśnie poznało swoją przyszłość-teraz spadło by z krzesła ze zdumienia, z zachwytu lub rozpaczy.

Moja rada jest taka: poznaj swoje potrzeby, otworz się na własne wartości, odpowiedz sobie na pytanie jak chcesz aby wyglądało Twoje życie i jakich cech wymagasz od partnerki, co jest dla Ciebie ważniejsze a co mniej istotne,wizualizuj to. Po prostu wyobraź sobie swoją przyszłość-będzie łatwiej podjąć decyzje.

„Nie oczekuj, a przyjdzie samo”

#7 2011-09-19 23:19:05

kokoszek27
Niewinne początki

ja mysle ze rozwod a po rozwodzie zaczac na nowo bo jak znowu zdradzi to moze juz tak niebede bral tego do serca powiem dziekuje i tyle .przez ostatnie 2 lata nieslyszalem od niej slowa kocham w lozku tez nie zaciekawie moze ja cos zle robie niemam pojecia ja ja kocham niewiem czy to dziala w druga strone bo mysle ze jak kogos kocha to nie szuka innych wrazen.ona mi wypomina wszystko przed 8 lat'.gralem w maszyny i ze wyppije sobie piwo po pracy .a tak wogule sie to zaczelo gdy zabralem jej karty bankowe na jednej minus 1000funtof druga dzis wzielem minus 3000funtow no niewiem co mam robic

#8 2011-09-19 23:27:16

Wielokropek
Moderator

No, to decyzję masz za sobą.

Powodzenia w układaniu sobie życia na nowo.

#9 2011-09-20 07:54:18

fenix
Przyjaciółka Forum

Pytanie brzmi czy ona zmieniała zdanie i powiedziała wybacz mi, czy dalej ostaje przy swoim czyli że nie kocha ciebie .
Jeśli nie będziecie razem chcieli naprawiać utraconych chwili nic nie zdziałacie.

#10 2011-09-20 15:07:40

kicia1978
Wróżka Bajuszka

Szczera rozmowa i wysłuchanie propozycji każdej ze stron ma tu ogromne znaczenie. Nie liczy się tylko to czego ty chcesz i oczekujesz ponieważ jest jeszcze żona. Nie możesz patrzeć tylko na dziecko, ponieważ one rosną i będą widziały co tak naprawdę dzieje się w domu - czy jest miłość, czy raczej kłótnie, smutek, cisza.................... Twoja decyzja będzie decyzją na całe życie. Zastanów się dobrze!!!!!

#11 2011-09-20 15:29:58

ciuciaa
Zbanowany

hej kokoszek pogadaj ze mna to moj nr gg26461089

Stopka forum