cukrzyca typu 1 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » cukrzyca typu 1

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: cukrzyca typu 1

Witajcie!nie wiem czy zakładam ten wątek w odpowiednim dziale,ale nigdzie nie mogę znaleźć tego tematu.Chciała bym się dowiedzieć, czy są tu osoby chore na cukrzycę, lub mamy dzieci z cukrzycą.Mój synek zachorował w Kwietniu tego roku, jest leczony osobistą pompą insulinową.Cukrzyca ujawniła się  podczas choroby, wówczas zachorował na zapalenie oskrzeli, zaczął strasznie dużo pić, przesikiwał się ogólnie bardzo dziwnie się zachowywał.Kiedy cukrzyca została u niego wykryta, był już w bardzo ciężkim stanie, jego organizm był bardzo zakwaszony.Czekam na inne osoby które również zmagają sie z tą chorobą, zapraszam do dyskusji:)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: cukrzyca typu 1

Witaj. Jestem żoną cukrzyka . Cukrzyca od 30 lat insulinozależna. 5  wkłuć  w ciągu dnia. Co prawda nie za bardzo orientuję się co do dawek jakie sobie wstrzykuje ale mogę porozmawiać z perspektywy osoby zajmującej się nim w trudnych sytuacjach. Chociażby takich jak choroby dodatkowe które dołączają  z czasem,  niedocukrzenia ( to ja wykonuję wtedy zastrzyk z glukagonu ) oraz o ich objawach.
Na necie bywam tylko w pracy a pracuję tydzień na tydzień więc w razie jakiś pytań czasami będziesz musiała trochę poczekać na odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie smile i życzę jak najmniej problemów z chorobą małego.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » cukrzyca typu 1

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018