Shuttersy- okiennice wewnętrzne. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Shuttersy- okiennice wewnętrzne.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Shuttersy- okiennice wewnętrzne.

Szukałam czegoś w necie i o to tak trafiłam na shuttersy.

SHUTTERS to inaczej wewnętrzne okiennice drewniane, wykonane z pięciu różnych rodzajów drewna, składające się z jednego lub większej liczby paneli. Jeden panel stanowi ramę, w której zamontowane są poziomo tzw. lamele, czyli konstrukcje wąskich i długich deseczek, ustawionych do siebie pod katem. Dzięki czemu przypominają drewniane żaluzje. SHUTTERS mogą być rozwierane, składane bądź przesuwane. Regulowany kąt nachylenia lameli, pozwala na kontrolę wpuszczanego światła.

Co o nich myślicie?
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSfdh935Ju26pXE1ApWG-_Ym72FDA4g-a4pHDImrLc9HJ32HJ5t
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1uwz4KUymoe8WZH0eX3ZuwzAsYAs-yWT7PqYTkFV0ihqKoUW2

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Shuttersy- okiennice wewnętrzne.

Nie znałam co prawda tego określenia, ale muszę przyznać, że aranżacja pokazanych wnętrz z wykorzystaniem zaproponowanych okiennic bardzo mi się podoba wink. Wydaje mi się, że shutters'y najlepiej sprawdzą się jednak w dużych i przestronnych pomieszczeniach, bo te małe, np. blokowe, mogą nieco przytłoczyć.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

3

Heh, już widzę piękny apartament nad morzem i jak słońce wpada przez te okiennice roll marzenie... smile Podobnie jak Olinka uważam, że to świetne rozwiązanie do dużych, przestronnych pomieszczeń.

"Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość"- W. Allen
Reklama

4

Tak, też tak uważam. Aby "pozwolić sobie" na takie okiennice przydałoby się posiadać trochę m2.
Myślę sobie, że takie rozwiązanie może dać zupełnie nowy charakter pomieszczeniom.  I jest zawsze coś innego, niż nasze popularne, poczciwe dekoracje okien.

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl

5

Mnie podobają się parawany, które oddzielają w salonie zakątek do czytania książek ...

Reklama

6

Bardzo mi się podobają, zastanawiam się nad takimi ale nie jestem pewna czy będą pasować do stylu mojego domu.

7

Boskie :-) Niestety u mnie takich nie da się zrobić więc zbieram na drugie rozwiązanie jakie mi się podoba, czyli żaluzje drewniane ;-)

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-12-14 13:47:50)

Te okiennice drewniane [nieregulaminowy link] są świetne. Zawsze marzył mi się dom 100 metrowy z ogródkiem.

[tu był nieregulaminowy link]

9

Niedługo taki domek będę miała i z pewnością shuttersy sobie zamówię.
Mam pytanie: co to znaczy,ze shuttersy mogą być składane?Tak jak parawan?

"Brak seksu flustruje" smile
z cyklu: mądrości forumowe smile

10

Gojko, tak, tak jak parawan, ale oczywiście po prowadnicach. Na pierwszym zdjęciu widać to dokładnie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

11

Pięknie się prezentują , ale niestety nie pasują do kazdego wnetrza. U mnie nie zdadzą egzaminu.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Shuttersy- okiennice wewnętrzne.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016