Pozbawienie praw rodzicielskich - proszę o pomoc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Pozbawienie praw rodzicielskich - proszę o pomoc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez kasiameta (2011-08-16 19:22:12)

Temat: Pozbawienie praw rodzicielskich - proszę o pomoc

witam miesiac temu rozstalam sie z ojcem mojego dziecka mieszkalam wraz z dzieckiem u niego lecz nigdy ja i dziecko nie bylismy tam zameldowani dawalam mu juz wiele szans ale tym razem nie dam  mam 2 obdukcje jedna z czasow ciazy i wykanczal mnie psychicznie do tego kiedy ja chodzilam na szkolenie wyzywal mnie ze sie korwie a ja nic zlego  nie robilam  teraz mieszkam u rodzicow i ciagle mnie nachodzi spoczatku normalnie bral dziecko na spacery ale dziecko zaczel opowiadac ze tata mowi ze ja i dziedki sa be maly ma 3 latka pozniej w nocy pytal sie czy nie oddam go do tatusia bo sie go boi choc ja ani moja rodzina nie mowilismy mu nic na temat jego ojca po 2 tygodniach zgodzilam sie na ich spotkanie i powiedzialam ze moze go wziasc od 13 do 18 to byla niedziela ojciec dziecka stwierdzil ze nie moze na tak dlugo bo on ma swoje zycie itd i ze chce go wziasc tylko na spacerek wiec w ogole go nie dostal wczesniej tez mowil ze jak ja chodzilam na szkolenie to on jak frajer pilnowal dziecka. chcialabym pozbawic go praw czy w mojej sytuacji jest to mozliwe? nie stac mnie na adwokata jak moge zalozyc i wygrac taka sprawe sama? bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pozbawienie praw rodzicielskich - proszę o pomoc

kasiu:
Radzę zamiast sprawy o pozbawienie władzy rodzicielskiej zacząć od sądownego uregulowania kontaktów ojca z dzieckiem. Złóż wniosek, w którym zaproponujesz najlepsze dla dziecka dni, pory, czas wizyt, a także ewentualnie to jak mają one wyglądać, jeśli obawiasz się złego wpływu ojca na dziecko. Np. kontakty ojca z dzieckiem tylko w Twojej obecności lub w obecności kuratora.
Już tłumaczę dlaczego. Mianowicie, pozbawienie władzy rodzicielskiej nie powoduje zakazu kontaktów. To dwie różne sprawy. Ojciec nadal miałby pełne prawo widywać się z dzieckiem, ale nie decydować o nim.
Ponadto widzę małe szanse na pozbawienie praw teraz, gdyż ojciec dzieckiem się interesuje, odwiedza, spędza czas. Jest osiągalny, więc współdecydowanie nie jest utrudnione.
Jednak decyzja należy do Ciebie. Zarówno jedna jak i druga sprawa nie wymaga pełnomocnika profesjonalnego, można sobie poradzić samemu. Aczkolwiek na pewno byłoby łatwiej korzystając z pomocy.
Działaj dla dobra dziecka. Powodzenia.

"I don't even want to try
to become the one who will save your halo."

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Pozbawienie praw rodzicielskich - proszę o pomoc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016