Typowa historia-zdrada,romans-i co dalej? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-08-15 21:42:22

miser211
Niewinne początki

Typowa historia-zdrada,romans-i co dalej?

Jestem z moim mężem już 10 lat jesteśmy młodzi, mamy 30 na karku. W zeszlym roku odkrylam, że mąż ma romans z koleżanką z pracy z innego kraju. Najpierw z nią gadał online, a potem spotkali się zagranicą i wynajęli hotel. Po konfrontacji mąż na kolanach błagał o przebaczenie. Wybaczylam mu ale postawilam warunki. Mial na moich oczach wykasować konto pocztowe z jej emailami. Do tego zaszłam w ciążę ( przez in vitro, dawca bo maz jest bezplodny )
Przez 2 miesiące było jak kiedyś, mąż sie starał i wydawało się, że cieszy się ciążą. Jednak potem stawał sie jakiś zimny, nieobecny. Założył hasło na telefon. Mowil, ze dlatego, ze ja spr komorke i potrzebuje prywatnosci. Potem pojechal zagranice do rodziny i mial byc na nartach w Austrii. W tym czasie duzo sie klocilismy bo ja mialam ciagla paranoje, ze on jest w kontakcie z nia
W kazdym razie niedawno urodzilo sie nasze dziecko, on pieknie sie nia zajmowal, lecz mnie ignorowal. Chodzil do wczesniej spac a jak wchodzilam do sypialni odkladal telefon.
Pojechal w delegacje, tam gdzie ona mieszka a ja spr jego billingi. Okazalo sie, ze caly czas byl z nia w kontakcie. Odkrylam mase ich smsów. Wydaje mi sie nawet, ze nie byl na nartach sam.
Najgorsze jest to, ze to przykladny ojciec, ktory sprzata, zmywa i duzo inwestuje w dom. Robi cuda niewida w ogrodzie. Tylko do mnie jakos sie stal zimny.
Juz raz mu wybaczylam chyba drugi raz nie ma sensu, co sadzicie?
szczegolnie, ze teraz w delegacji jak mu napisalam, ze wiem to odp, ze znow mam paranoje, a potem po godzinie, jak tam dziecko.
co robic pomocy!

#2 2011-08-16 17:50:40

Liwia
Przyjaciółka Forum

Re: Typowa historia-zdrada,romans-i co dalej?

Raz wybaczyłaś i chyba należy z tym skończyć. Jak widać cały czas ma kontakt z tamtą i zmian w nim nie widać. Chyba skruchy nie ma żadnej skoro zdradził a teraz nie ma poprawy, a jeszcze kłamstwa do tego dochodzą. Lepiej uciekać od takiego faceta. Może jest dobrym ojcem, stara się dla domu i dziecka, ale jest jeszcze ktoś TY. O tym zdaje się nie pamięta wcale. A miłość do zony nie polega na okłamywaniu, zdradzaniu, itd. Trzymaj się, przemyśl sprawę!

"Na zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto, by będąc tu przez chwilę wszystko zapamiętać. Nasza droga nigdy się nie skończy....." Wilki

#3 2011-08-16 19:28:20

Tisha
Przyjaciółka Forum

Liwia ma rację.
Żeby wybaczyć to najpierw ktoś musi tego wybaczenia chcieć. Jeśli chciał, a teraz dalej ciągnie romans to znaczy, że nie szanuje tego, że mu wybaczyłaś i tak naprawdę nie szanuje Ciebie skoro ma inną babę na boku. Powinnaś odejść od niego. Takie tkwienie w związku, na którym jednej stronie nie zależy to marnowanie czasu i nerwów. Bycie razem dla dziecka tylko skrzywdzi malucha. Dzieciaki więcej widzą i rozumieją niż nam się wydaje. Nie ma sensu w tym trwać. Spójrz już teraz na siebie - paranoje, strach, panika. Tego właśnie chcesz? Jesteś młoda, jeszcze ułożysz sobie życie. Naprawdę, nie marnuj swojego cennego czasu - życie masz tylko jedno i przeżyj je tak, żebys była z niego zadowolona.

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

#4 2011-08-16 19:37:00

Teo
Przyjaciółka Forum

Musicie się dogadać. Skoro jest przykładnym gospodarzem i ojcem to nie zapomni o swojej córce zwłaszcza, że nie zrobi sobie następnego dziecka raczej smile Pomyślcie o rozwodzie. On widać już nic do Ciebie nie czuje, a Ty zasługujesz na kolejną szansę, a tak tylko się ograniczacie. On niech idzie w swoją stronę a Ty w swoją.

Nie jestem nerwowa. Ja tylko żwawo i asertywnie reaguję na pieprzenie głupot.
                                              ~~*~~
"Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."
Moje własne, prywatne - http://babe-zeslal-bog.blogspot.com/

#5 2011-08-16 19:47:28

Zaskri
Niewinne początki

Witam. Jestem tu pierwszy raz. Poczytam - ups.

Ostatnie tematy :

Stopka forum