myto czeskie potwierdzenie zwrotu - czy liczy się w koszty - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » myto czeskie potwierdzenie zwrotu - czy liczy się w koszty

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: myto czeskie potwierdzenie zwrotu - czy liczy się w koszty

Witam,

Mam problem i w sumie nie wiem, gdzie szukać odpowiedzi...
Kierowca jadąc na Czechy wykupił myto, które potem zwróciliśmy, a ostatnio jadąc znów na Czechy dostał potwierdzenie tego zwrotu, czy to w jakiś sposób trzeba dokumentowac? Liczyć w koszty? Czy coś takiego? Czy po prostu zatrzymać i nic z tym nie robić?

Może Netkobietki znają odpowiedź:)

Życie... Balansowanie na linie kilometr nad ziemią...
Ja? Jestem słaba w akrobatyce.
Często spadam.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez smutna123 (2011-08-03 22:15:11)

Odp: myto czeskie potwierdzenie zwrotu - czy liczy się w koszty
just_anias90 napisał/a:

Witam,

Mam problem i w sumie nie wiem, gdzie szukać odpowiedzi...
Kierowca jadąc na Czechy wykupił myto, które potem zwróciliśmy, a ostatnio jadąc znów na Czechy dostał potwierdzenie tego zwrotu, czy to w jakiś sposób trzeba dokumentowac? Liczyć w koszty? Czy coś takiego? Czy po prostu zatrzymać i nic z tym nie robić?

Może Netkobietki znają odpowiedź:)

Kiedyś byłam na otwartym wykładzie odnośnie firm transportowych, kosztów etc. Pamiętam o ile mnie pamięć nie myli, bo to dawno dość było), że winiety i inne tego typu opłaty były w kosztach, a więc i myto powinno się tam znaleźć, gdyż z tego, co się orientuje myto ma zastąpić winiety.

Z tego, co wiem z księgowości przedpłat nie księgujemy, ale na koniec miesiąca noty obciążeniowe. Tak mi się wydaje, ale poczekaj aż się wypowie ktoś doświadczony, kto na co dzień ma z tym styczność.

Mam bardzo niewiele info. 
A może to tylko w formie kaucji było? Jakoś tak napisałaś, że rozgryźć nie mogę. Kierowca wpłacił, a potem mu zwrócili czy jak? Bo jeżeli mu zwrócili to nic bym z tym nie robiła. Kaucja nie jest kosztem, gdyż ma charakter zwrotny. Pozdrawiam!

Akcja: "karmimy psiaki"

3

Odp: myto czeskie potwierdzenie zwrotu - czy liczy się w koszty

Witam Smutna123,

Jeśli chodzi o winiety to ja wiem, że w koszty. A z tym mytem to było tak, że mnie tu jeszcze nie było i kierowca mi tłumaczył, że wykupili myto na trasę, ale on tą trasą nie jechał tylko inną i potem to zwrócił i teraz jak jechał to dali mu potwierdzenie tego zwrotu czy jakoś tak. I teraz leżę bo księgowa też nie wie jak to z tym mytem jest. A dziewczyna, która pracowała przede mną mi o mycie akurat nic nie mówiła więc sama nie wiem jak to ugryźć.

Dziękuję za pomoc;) czekam może jeszcze ktoś się wypowie, pozdrawiam

Życie... Balansowanie na linie kilometr nad ziemią...
Ja? Jestem słaba w akrobatyce.
Często spadam.
Reklama

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » myto czeskie potwierdzenie zwrotu - czy liczy się w koszty

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016