Małolata wita - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Małolata wita

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez tygrysek90 (2011-08-02 18:51:59)

Temat: Małolata wita

Tytuł taki bo za kilkanaście dni będę obchodzić swe 21 urodziny smile. Mimo młodego wieku mam już spory bagaż życiowy, który czasem jest wynikiem impulsywnego działania młodego rozumu.
Trochę o mnie, na imię mam Dominika i jak już pisałam będę miała 21 lat, zapewne jestem jedną z młodszych użytkowniczek. Mam narzeczonego o imieniu Artur(24l) i córeczkę Marike (1,5roku). Z racji tego że Marika jest mała to ja nie pracuję i siedzę z nią w domu, mieszkamy razem z rodzicami narzeczonego w niewielkim pokoiku (bo wynajem jest dość drogi hmm) ale dajemy rade:P.
Moim hobby jest fotomodeling, pokażę wam kilka fotek jak się tu zaklimatyzuję o ile będziecie chcieli mnie zobaczyć:). Mam 2 chomiki i psa, nie wiem co by jeszcze o sobie napisać więc pytajcie smile
Serdecznie witam wszystkie panie :*:)

mały edit: zapomniałam dodać że choruję na Leśniowskiego-Crohna,jest to nieuleczalna choroba.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Małolata wita

witamy.
współczuję schorzenia, trzymaj się!

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Małolata wita

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024