facet zodiakalny baran - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-08-01 09:11:18

amitka
Niewinne początki

facet zodiakalny baran

...

Ostatnio edytowany przez amitka (2011-08-01 21:52:53)

#2 2011-08-01 09:27:06

marena7
Przyjaciółka Forum

Re: facet zodiakalny baran

Mam męża, syna i teściową spod tego znaku. Znak szczególny - upór i niezłomność w dążeniu do celu!

#3 2011-08-01 09:30:38

Kaja83
Przyjaciółka Forum

No ja się spotykałam, dwa razy wink

... you make me feel like a natural woman ...

#4 2011-08-01 09:45:13

amitka
Niewinne początki

Oj tak upór w dążeniu do celu jak najbardziej. Znak który narzuca swoje zdanie, oczywiście trzeba umiejętnie go podejść, na początku zgodzić się z nim a potem delikatnie tak zakręcić i przekazać swój pomysł, żeby myślał, że sam na niego wpadł. Bardzo towarzyski. Uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do życia, pomysłowy, spontaniczny, średnio zorganizowany, oj bardzo średnio;) ale czy wierny ?

#5 2011-08-01 09:57:26

soniqueee222
Przyjaciółka Forum

Każdy baran jest inny, owszem są pewne podobieństwa charakterystyczne dla tego znaku zodiaku, ale radzę się nimi nie sugerować w wyborze partnera. Aczkolwiek wszystkie barany, jakie znam są niezwykle towarzyskie (łatwo nawiązują relacje interpersonalne) , a jednocześnie nieznośne, uparte i zawzięte. Piszę z własnych doświadczeń (baranica) smile. Pozdrawiam cieplutko smile

W moim życiu nie ma miejsca na miłość. big_smile

#6 2011-08-01 10:03:23

Kaja83
Przyjaciółka Forum

Barany są namiętne wink

Uparte i jak sobie coś postanowią to osiągają ten cel, cieżko jest z nimi wygrać w negocjacjach, lubią dominować i mieć ostateczne zdanie. Mają  duze wymagania co do partnerki, nie tylko musi być atrakcyjna, mądra..dobra, baran jest także wymagający w łóżku big_smile

Baran jest impulsywny, niecierpliwy, już natychmiast! ponadto ma dobrze rozwinięte myślenie logiczne.

Baran jak sie zakocha, oczywiście w odpowiedniej partnerce to będzie robił wszystko dla niej, aby czuła sie dobrze, komfortowo, potrafi być bardzo oddany.

... you make me feel like a natural woman ...

#7 2011-08-01 10:06:46

Malwina69
Przyjaciółka Forum

A co myślicie o facetach Wodnikach....   pliiis   zależy mi bardzo na waszej opini ;-))

Nie ma dwóch takich samych historii......

#8 2011-08-01 11:23:04

Claire
Dobry Duszek Forum

Proszę Was...wierzycie w to? Naprawdę jest sens kierowania się znakiem zodiaku?

#9 2011-08-01 11:24:34

Malwina69
Przyjaciółka Forum

ja wierzę  ;-)))))

Moja charakterystyka faceta Wodnika w ogromnym skrócie ; apodyktyczny, narzucający swoje zdanie, uparty jak osioł, najlepszy kolega..mniej dobry partner... ;-))

Ostatnio edytowany przez Malwina69 (2011-08-01 14:30:25)

#10 2011-08-01 15:57:36

vinnga
Moderator

Uwielbiam facetów spod znaku Barana smile Tylko nie mogłabym mieć takiego partnera, bo sama jestem spod tego znaku i pewnie bym szybko takiego utłukła smile Ale do Baranów mnie zawsze ciągnęło. Są świetni: bardzo żywotni, pełni pomysłów, uparci. Rywalizacja z Baranem to prawdziwa przyjemność. No i zasadniczo mają w nosie opinię otoczenia i nigdy nie podążają za tłumem. Baran w łóżku - ogień tongue

A zasadniczo nie bardzo w to wierzę. Spotykałam osobników o ww cechach spod innych znaków. Aczkolwiek beznadziejnego Barana nigdy nie spotkałam smile

#11 2011-08-01 16:39:31

marynata
Słodka Czarodziejka

Claire napisał:

Proszę Was...wierzycie w to? Naprawdę jest sens kierowania się znakiem zodiaku?

Wiesz, Claire, ja się nie kierowałam. Kiedy poznałam mojego obecnego męża, nie wiedziałam, spod jakiego jest znaku. Po prostu zakochaliśmy się w sobie. Miłość jest najważniejsza, to oczywiste.
Ale nic nie poradzę na to, że mój Baran ma dokładnie te cechy, o których napisały dziewczyny smile Ja po prostu tego doświadczam każdego dnia smile

#12 2011-08-01 16:48:36

Malwina69
Przyjaciółka Forum

............. a o wodniku ani słowa  ;-)))))

#13 2011-08-01 18:07:16

hana
100% Netkobieta

Barany są mądrzejsze(w sensie życiowym) od wodników ale co się dziwić: żywioł kontra woda. Wiem,bo sama jestem baran a mój mąż wodnik big_smile

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

#14 2011-08-01 18:23:41

miśka1234
Słodka Czarodziejka

Barana znam tylko jednego i zgadzam się z opiniami Koleżanek powyżej... a mój Ukochany jest strzelcem i nie mam pojęcia jak z Niego wykrzesać odrobinę romantyczności tonguetonguetongue hihihi ale to chyba nie ten znak wink

#15 2011-08-01 19:01:07

Teo
Przyjaciółka Forum

Ja jestem baranem, ale nie chłopakiem smile Gdybym była chłopakiem pewnie często zmieniałabym partnerki tongue Albo one by mnie rzucały... Barany są faaajne big_smile To wiosenny znak, a wszyscy wiosenni są pogodni i weseli big_smile

Nie jestem nerwowa. Ja tylko żwawo i asertywnie reaguję na pieprzenie głupot.
                                              ~~*~~
"Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."
Moje własne, prywatne - http://babe-zeslal-bog.blogspot.com/

#16 2011-08-01 19:37:56

marynata
Słodka Czarodziejka

Teo napisał:

Ja jestem baranem, ale nie chłopakiem smile Gdybym była chłopakiem pewnie często zmieniałabym partnerki tongue Albo one by mnie rzucały...

Barany szukają bratniej duszy. Nie zmieniają partnerów, tylko sprawdzają opcje, by wybrać najlepszą wink

#17 2011-08-01 20:29:20

Teo
Przyjaciółka Forum

marynata napisał:

Teo napisał:

Ja jestem baranem, ale nie chłopakiem smile Gdybym była chłopakiem pewnie często zmieniałabym partnerki tongue Albo one by mnie rzucały...

Barany szukają bratniej duszy. Nie zmieniają partnerów, tylko sprawdzają opcje, by wybrać najlepszą wink

Ej, coś w tym jest tongue

Nie jestem nerwowa. Ja tylko żwawo i asertywnie reaguję na pieprzenie głupot.
                                              ~~*~~
"Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."
Moje własne, prywatne - http://babe-zeslal-bog.blogspot.com/

#18 2011-08-01 20:35:00

marena7
Przyjaciółka Forum

Malwina69 napisał:

Mój bratanek wodnik....wizjoner, niesamowite pomysły, otwarty umysł, ale i słomiany zapał. Inteligentny, gadatliwy, ciekawy życia. Gdzieś przeczytałam, że pierwsze małżeństwo nie udaje sie wodnikowi i w przypadku bratanka to się sprawdziło, jest po rozwodzie.

Inny wodnik z rodziny - oryginał, dziwak i najbardziej niesamowity umysł jaki znam. Nie zapomina niczego czego się nauczył, pamięć absolutna. Infantylny. Jego małżenstwo trwa wiele lat tylko dlatego, że znalazł najbardziej opiekuńczą kobietę na świecie. Ona zajmuje sie wszystkim, a on ma głowę w chmurach.

Znam tez małżeństwo wodników w średnim wieku. To najbardziej nieszczęśliwe małżeństwo jakie widziałam. Każde żyje w swoim świecie. On spokojny, oddany swojej pracy i nieporadny w codzienności. Ona ambitna do przesady, bez społecznych umiejętności, furiatka.

Różne te wodniki!

Acha! Wodnik to żywioł powietrza, nie wody. Nazwa myli. Trygon powietrza tworzą Bliźnięta, Waga i Wodnik.
Baran to ogień.
Jak wpływają na siebie Baran i Wodnik można sobie wyobrazić obserwując wpływ na siebie ognia i powietrza.

Ostatnio edytowany przez marena7 (2011-08-01 20:42:08)

#19 2011-08-01 20:45:31

Aniołeczek1313
O krok od uzależnienia

Mój chłopak jest baranem i ja też :d 
Fakt,oboje zawsze próbujemy postawić na swoim,dlatego musieliśmy sie nauczyć co to jest kompromis. Ale barany są bardzo czułe i szukają prawdziwej miłości.
Choleryczny charakter sprzyja częstym wybuchą złości z byle czego - wiem coś o tym wink   ale wystarczy pogłaskać po glowie i dać buzi i jest ok smile   

Co do wodników to znam jednego i faktycznie - świetny kumpel,ale nic wiecej.

„Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?”

#20 2011-08-01 21:31:43

Karolinuss
Słodka Czarodziejka

co do barana nic dodac nic ujac smile
też jestem baranem mam brata barana i tate barana i z moim bardzo wybuchowym charakterem nie moglabym miec faceta barana zbyt czeste mam spiecia z tata, brat bardziej spokojny xD

#21 2011-08-01 22:31:36

igla16
Przyjaciółka Forum

Ja sama jestem baranem, mój facet zresztą też. ;D I muszę przyznać, że opis tegoż znaku zodiaku pasuje zarówno do mnie, jak i do mojego mężczyzny. Wiecznie walczymy o wyższą pozycję w związku, z kompromisami zresztą też jest problem. Straszliwie jesteśmy temperamentni i uparci, więc jest ciężko w związku. Ale, całe szczęście, dajemy radę. wink

'I can feel the magic floating in the air
Being with you gets me that way...'

#22 2011-08-02 09:11:17

Malwina69
Przyjaciółka Forum

marena7 napisał:

Malwina69 napisał:

Mój bratanek wodnik....wizjoner, niesamowite pomysły, otwarty umysł, ale i słomiany zapał. Inteligentny, gadatliwy, ciekawy życia. Gdzieś przeczytałam, że pierwsze małżeństwo nie udaje sie wodnikowi i w przypadku bratanka to się sprawdziło, jest po rozwodzie.

Inny wodnik z rodziny - oryginał, dziwak i najbardziej niesamowity umysł jaki znam. Nie zapomina niczego czego się nauczył, pamięć absolutna. Infantylny. Jego małżenstwo trwa wiele lat tylko dlatego, że znalazł najbardziej opiekuńczą kobietę na świecie. Ona zajmuje sie wszystkim, a on ma głowę w chmurach.

Znam tez małżeństwo wodników w średnim wieku. To najbardziej nieszczęśliwe małżeństwo jakie widziałam. Każde żyje w swoim świecie. On spokojny, oddany swojej pracy i nieporadny w codzienności. Ona ambitna do przesady, bez społecznych umiejętności, furiatka.

Różne te wodniki!

Acha! Wodnik to żywioł powietrza, nie wody. Nazwa myli. Trygon powietrza tworzą Bliźnięta, Waga i Wodnik.
Baran to ogień.
Jak wpływają na siebie Baran i Wodnik można sobie wyobrazić obserwując wpływ na siebie ognia i powietrza.

.....ech te wodniki.....      kiedyś poczytałam sobie właśnie jakieś forum gdzie dosłownie wylał się ocean pomyj na facetów Wodników i oniemiałam ;-))) wręcz sie przestraszyłam ;-)) duuuuuuuuuużo sie sprawdziło w życiu... Ja jednak jestem Ryba... a On Wodnik i mam jakieś wrażenie, że sie uzupełniamy...pomimo tego co wypisuja o takim wariancie..

#23 2011-08-02 11:18:45

marena7
Przyjaciółka Forum

W astrologii nie określa się człowieka tylko po znaku, w którym przebywa jego urodzeniowe słońce. Jest jeszcze Księżyc, Mars, Wenus i inne planety, są relacje między nimi i mnóstwo innych szczegółów. Trochę się tym kiedyś interesowałam i mam sporo literatury na ten temat. Dosyc to skomplikowana wiedza.
A Wodnik to dla mnie jeden z najbardziej fascynujących znaków, ze względu na ścieżki, którymi wędruje ich umysł. Znane Wodniki to między innymi Karol Darwin, Thomas Edison, K.K.Baczyński, Juliusz Verne, K.I.Gałczyński, Milos Forman, James Dean, Mozart, Schubert, Mendelssohn, Kościuszko, Ronald Reagan, Wincenty Witos. Wybrałam tylko parę nazwisk, ale są imponujące.

Może właśnie uduchowiona Ryba jest najlepszym towarzyszem dla wizjonera Wodnika?

#24 2011-08-02 11:23:12

Malwina69
Przyjaciółka Forum

marena7 napisał:

W astrologii nie określa się człowieka tylko po znaku, w którym przebywa jego urodzeniowe słońce. Jest jeszcze Księżyc, Mars, Wenus i inne planety, są relacje między nimi i mnóstwo innych szczegółów. Trochę się tym kiedyś interesowałam i mam sporo literatury na ten temat. Dosyc to skomplikowana wiedza.
A Wodnik to dla mnie jeden z najbardziej fascynujących znaków, ze względu na ścieżki, którymi wędruje ich umysł. Znane Wodniki to między innymi Karol Darwin, Thomas Edison, K.K.Baczyński, Juliusz Verne, K.I.Gałczyński, Milos Forman, James Dean, Mozart, Schubert, Mendelssohn, Kościuszko, Ronald Reagan, Wincenty Witos. Wybrałam tylko parę nazwisk, ale są imponujące.

Może właśnie uduchowiona Ryba jest najlepszym towarzyszem dla wizjonera Wodnika?

jestem tego pewna  ;-)))))))

#25 2012-05-08 17:10:22

gracjana1992
Dobry Duszek Forum

Facet Baran...
na pewno temperamenty, ocierający się o erotomanię ;p . Generalnie często sprawia wrażnie spokojnego i opanownego,a le niech tylko cos pójdzie nie pojego myśli... nie odpuści smile

"Bo prawdziwa miłość jest czymś wyjątkowym, zdarza się dwa, może trzy razy na wiek. Poza tym jest próżność lub nuda.” Camus

#26 2012-05-11 23:48:28

Katerine
Powoli się zadomawiam

Mój były był Baranem. No i dlatego nie jestmy razem... bo nie było po jego myśli, tak jak chciał. Jest uparty więc na powrót nie licze. Szkoda że nie zajrzałam tu wcześniej xD

"Nie ma gorszego zła od pięknych słów, które kłamią."
"Przemija tylko to, co jest kłamliwe i złudne, nieistotne, co właściwie nigdy nie miało rzeczywistego bytu..."
"Żeby był, żeby chciał być, żeby nie zniknął."

Stopka forum