pomóżcie co sie ze mna dzieje? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-07-26 10:13:55

paroniona
Zaglądam tu coraz częściej

pomóżcie co sie ze mna dzieje?

Już dłuższy czas boli mnie głowa, właściwie, to nie przestaje od 3dni i tak mam już 2gi raz w tym miesiącu. Najpierw myślałam, że to przez to, że zaczęłam więcej palić po rozstaniu się z facetem, z którym byłam szczęśliwa i przez stresujący okres w pracy do tego. Ale teraz jak mi trochę przeszły emocje i zredukowałam papierosy, ból nawrócił i się nasilił na połowie głowy. w zasadzie pytam bo nie wiem, czy mam iść do lekarza bo w sumie co mu powiem? Boli mnie głowa? Dla tego chciałam się poradzić na forum. Od czego to może być? Czy to emocje po rozstaniu jeszcze dają znać o sobie, pomóżcie, bo boli już tak, że nie wiem co zrobić

#2 2011-07-26 10:21:44

Wielokropek
Moderator

Re: pomóżcie co sie ze mna dzieje?

Proponuję, byś jednak poszła do lekarza i powiedziała o tym bólu głowy. Może być to błahostka (oby), może być to objaw jakiejś choroby. W przebiegu różnych chorób ból głowy jest jednym z podstawowych objawów.

Trzymam kciuki.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

#3 2011-07-26 11:04:54

Słowik
Wkręcam się coraz bardziej

Witam, najlepsze wyjście w tym wypadku to jak koleżanka wyżej napisała pójście do lekarza zaczęłabym od pójścia do lekarza pierwszego kontaktu on sam może ci nie pomóc ale da skierowanie do specjalisty który już na pewno będzie wiedział co zrobić wyśle na badania i okaże się co może być przyczyną dolegliwości to może być np migrena na to wskazywał by czas przez jaki boli cie głowa bo 3 dni to długo a migrena trwa zwykle od 4 do 72h wiec czym prędzej do lekarza

#4 2011-11-10 22:34:53

tara
Zaglądam tu coraz częściej

paroniona napisał:

Już dłuższy czas boli mnie głowa, właściwie, to nie przestaje od 3dni i tak mam już 2gi raz w tym miesiącu. Najpierw myślałam, że to przez to, że zaczęłam więcej palić po rozstaniu się z facetem, z którym byłam szczęśliwa i przez stresujący okres w pracy do tego. Ale teraz jak mi trochę przeszły emocje i zredukowałam papierosy, ból nawrócił i się nasilił na połowie głowy. w zasadzie pytam bo nie wiem, czy mam iść do lekarza bo w sumie co mu powiem? Boli mnie głowa? Dla tego chciałam się poradzić na forum. Od czego to może być? Czy to emocje po rozstaniu jeszcze dają znać o sobie, pomóżcie, bo boli już tak, że nie wiem co zrobić

Masz podobne objawy do moich. To wygląda raczej na migrenę. Oprócz bólu głowy masz inne dolegliwości? Ale i tak powinnaś się zglosić do lekarza..

#5 2011-12-26 17:30:42

franek
Niewinne początki

To na pewno jest migrena. Powinnas udac sie do lekarza.

#6 2011-12-27 18:27:35

franek
Niewinne początki

Słowik napisał:

Witam, najlepsze wyjście w tym wypadku to jak koleżanka wyżej napisała pójście do lekarza zaczęłabym od pójścia do lekarza pierwszego kontaktu on sam może ci nie pomóc ale da skierowanie do specjalisty który już na pewno będzie wiedział co zrobić wyśle na badania i okaże się co może być przyczyną dolegliwości to może być np migrena na to wskazywał by czas przez jaki boli cie głowa bo 3 dni to długo a migrena trwa zwykle od 4 do 72h wiec czym prędzej do lekarza

U mnie trwa trzy dni,

#7 2011-12-28 00:18:22

LadyInBlack
Przyjaciółka Forum

Nigdy nic nie wiadomo. Najlepiej udać się do specjalisty, czasem nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo narażamy własne zdrowie i życie...

"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

#8 2011-12-28 13:52:42

franek
Niewinne początki

Najlepiej byloby sie udac do specjalisty, ale wiecie jakie sa odlegle terminy. A na prywatne wizyty nie kazdego stac niestety.

#9 2011-12-28 14:39:02

tartinka
Przyjaciółka Forum

Ból głowy to poważna sprawa, bagatelizowana przez wiele osób. Co innego jeśli wieczorem rozboli nas głowa po ciężkim dniu, a co innego gdy ból nie przechodzi przez kilka dni. Nie wyłamię się i radzę to co koleżanki wyżej - do lekarza!

Stopka forum