Dowiedziałam się o zdradzie męża od jego kochanki. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dowiedziałam się o zdradzie męża od jego kochanki.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Dowiedziałam się o zdradzie męża od jego kochanki.

Witam.Nie mam komu się zwierzyć. Sprawa jest poważna. Zdrada, znów zdrada raczej. Po raz kolejny mój mąż mnie zdradził. Ale żeby było ciekawiej poinformowała mnie o tym jego kochanka.Wynikiem ich związku było  dziecko które ona nie donosiła. Poroniła w 5 miesiącu.Skwapliwie mnie otym poinformowała dodając że z mojego męża to kawał h..a. W sumie chyba muszę się w końcu z nią zgodzić. Facet robi dobrą kasę, jest przystojny i panienki chętnie się do niego kleją. Mamy dwóch synów praktycznie już dorosłych. Ale jeszcze uczących się. Odeszlabym od niego ale boję się, że nie poradzę sobie sama. Do tej pory nie pracowałam, nie musiałam. Obecnie poszukuję pracy. Mieszkam w małym miescie i trudno tu o przyzwoita pracę. Rozpoczęłąm studia o których zawsze marzylam i które on opłaca.To byla najgorsza decyzja w moim życiu gdy dla jego interesów zrezygnowalam z pracy  i zajęłam się prowadzeniem domu i wychowywaniem synów. Czy to moja wina, że tak się stało?? Za bardzo mu odpuścilam? On nie chce odejść, ja nie mam gdzie... jak dalej żyć??


Staraj się nadawać tytuły adekwatne do treści postu.
Moderatorka-apoteoza

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dowiedziałam się o zdradzie męża od jego kochanki.

Wiem, że będzie Ci ciężko, ale bądź realistką... skończ studia, znajdź pracę, skoro dzieci są już dorosłe, masz pewnie dużo czasu dla siebie. Jak już wyjdziesz na prostą odejdź. To jedyne rozsądne rozwiązanie. Pewnie, że nie dojdziesz do standardu życia, jaki on Ci zapewniał, ale będziesz chociaż wolna. No i nikt Ci nie zabrania, na tych studiach na przykład, zaprzyjaźnić się z kimś wartościowym:) Nie mówię o kochanku, tylko o towarzystwie na kawę lub do kina - tak, żebyś odzyskała wiarę w mężczyzn i w samą siebie.

3 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-07-19 14:48:27)

Odp: Dowiedziałam się o zdradzie męża od jego kochanki.

Wytłumacz mi jak chce z Tobą być skoro skacze na boki że aż mu się kurzy z ...?
Aż mnie złość bierze na takiego s...
Jak tak można?
Kobiety rezygnują ze swoich obowiązków, taki karierę zrobi kosztem żony i pójdzie do jakiejś wulgaryzm... Bo takiej łatwo przychodzi nogi rozłożyć a ty cierp.
W głowie mi się to nie mieści. Ja bym jaja obcięła i już by nie miał czym zaszaleć. Szlak trafia na coś takiego. Chciałoby się zrobić to samo takiemu.

4

Odp: Dowiedziałam się o zdradzie męża od jego kochanki.

Dzięki. Macie rację. Tak Kasia muszę stanąć na nogi, KONIECZNIE znaleźć pracę i odejść. Życie w takim bagnie to nie dla mnie.Dowiedziałam się własnie, ze ta baba dalej za nim biega i przeprosila go za to, ze mi o wszystkim powiedziała!!!! Boże co się dzieje z tymi młodymi kobietami? Zero szacunku nawet dla siebie!!!

5

Odp: Dowiedziałam się o zdradzie męża od jego kochanki.

To upakarzające!
Zbieraj dowody jego zdrad i kiedy juz będziesz mogła wystąp o rozwód j jego winy. A także o alimenty DLA SIEBIE.
Oddałaś mu kawał swojego zycia, zajęłas sie prozą życia, żeby on mógł spokojnie pracowac i zarabiać. Włozyłaś istotny wkład w jego suksecy. Po rozwodzie Twoja sytuacja zdecydowanie sie pogorszy, bo nie masz doświadczenia zawodowego, należy Ci się więc rekompensata.

To co najgorszego może zrobić kobieta, to uzależnic się od mężczyzny! Juz o tym wiesz.

6

Odp: Dowiedziałam się o zdradzie męża od jego kochanki.

Tak. Ku przestrodze młodym naiwnym kobietom. Nie rezygnujcie z SIEBIE nigdy!!!! Chcialam byc dobrą żoną, poświęcić się kochanemu mężczyźnie. I co z tego mam? Brak poczucia wlasnej wartości, brak doświadczenia zawodowego i brak 20-tu lat aby pokierować swoim życiem inaczej..

7

Odp: Dowiedziałam się o zdradzie męża od jego kochanki.

Nie bój się odejść od takiego ch*ja ! Co to za chłop , który zdradził po raz to kolejny. Dasz sobie radę w życiu , nie masz się czego obawiać ! My kobiety zawsze damy sobie rade big_smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dowiedziałam się o zdradzie męża od jego kochanki.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024