Wejście do pochwy - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-07-16 21:25:38

cyniczna
Woman In Red

Wejście do pochwy

Dzień dobry moje Drogie Kobietki!

jako iż nieco zadomowiłam się na tym forum i mam do Was zaufanie, mam nadzieję, że mi pomożecie... Jestem nieco zaniepokojona tym, że nie mogę (może to dziwnie zabrzmieć) znaleźć wejścia do pochwy - wejście jest jakby sklejone i nie ma możliwości, żebym nawet włożyła tam palec (a jeżeli już miałabym to zrobić to odczuwam wielki ból). Martwię się, bo za tydzień przyjeżdża mój chłopak i nastawialiśmy się na "coś więcej" - tymczasem, ja obawiam się, że na tym się skończy... Nigdy nie byłam u ginekologa i jak można wywnioskować - nigdy nie współżyłam. Wszelkie rzeczy ograniczały się do tego, że partner podczas pieszczot nie mógł wsadzić palca bo po prostu NIE MÓGŁ znaleźć wejścia i każda próba kończyła się moim "zastopowaniem" ze względu na ból. Proszę o pomoc, bardzo mi na tym zależy! Z góry dziękuję! :-)

#2 2011-07-16 22:09:32

Shanty
Przyjaciółka Forum

Re: Wejście do pochwy

witaj,
kurcze, powinnaś udać się koniecznie do ginekologa, nic innego nie widzę.
zaskoczyłaś mnie tym wątkiem, ja się z takim czymś nigdy nie spotkałam.
ja rozumiem, ze no ciężko jest coś wsunąć z nerwów, bo sucho a Ty mówisz o jakiejś "sklejance", hmm, szkoda, że nie zawitałaś u lekarza, on by Ci wszystko elegancko podpowiedział.

ale Ty na pewno wiesz, gdzie ta miejscówka? smile
dobrze szukałaś ? pytam kontrolnie.

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

#3 2011-07-16 23:11:21

cyniczna
Woman In Red

tak, wiem, wiem smile. Zauważyłam to już dawno, ale jakoś nie miałam szczególnej potrzeby by udać się z tym do lekarza. Wejście wydaje się tak cholernie małe, że aż zaczynam się bać. Zastanawiam się, czy to też nie kwestia psychiczna, bo pierwszy facet, z którym doszło do zbliżenia, robił to niesamowicie "nieuczuciowo" i na chama, że tak powiem - bolało nie do zniesienia. Teraz mam obawy odnośnie jakiegokolwiek zbliżenia, bo skoro nawet takie coś sprawia mi ból... sad

#4 2011-07-17 07:11:22

anka23
Dobry Duszek Forum

Piszesz że jesteś dziewicą a w 2 poście o facecie z którym do zbliżenia doszło...to może ustal najpierw wersje?

#5 2011-07-17 19:03:48

cyniczna
Woman In Red

anka23 napisał:

Piszesz że jesteś dziewicą a w 2 poście o facecie z którym do zbliżenia doszło...to może ustal najpierw wersje?

miałam na myśli pieszczoty wink

#6 2011-07-17 20:56:31

Shanty
Przyjaciółka Forum

jeżeli udasz się go gin'a mogłabyś napisać co Ci "zdiagnozował" ?

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

#7 2011-07-17 21:04:33

cyniczna
Woman In Red

tak, pewnie, tylko nie wiem, kiedy to będzie smile

Ostatnie tematy :

Stopka forum