dziewczyna kolegi mnie podrywa - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-07-14 23:54:10

caserequest
Net-facet

dziewczyna kolegi mnie podrywa

Witam,

Zagmatwana sytuacja, dziewczyna kumpla ktorego znam od wielu lat (chociaz nie najlepszego) od okolo 2 lat czyli od kiedy sie z nia znamy wykazuje oznaki zainteresowania moja osoba, tzn. tlumaczy ze niby jestem jej przyjacielem ale swobodnie ze mna rozmawia, lubi spedzac ze mna wspolnie czas, gdy siedzimy razem ciagle sie na mnie patrzy, gdy jestesmy np. w sklepie wrecz mnie ciagnie do siebie poklepuje etc. Raz wyslala mi swoje pozowane prawie nagie zdjecia (niby zebym ocenil). Dodatkowo juz dwukrotnie pytala sie czy kobiety mnie kreca, jakie etc, i czy moze takie jak ona....

Prosze o pomoc czy ona na cos liczy czy to nic groznego..

Dziekuje.

Staraj się nadwać tytuły adekwatne do treść i proszę o zapoznanie się z regulaminem
Moderatorka-apoteoza

Ostatnio edytowany przez caserequest (2011-07-14 23:59:17)

#2 2011-07-14 23:58:01

truskaweczka19
100% Netkobieta

Re: dziewczyna kolegi mnie podrywa

Moim zdaniem jej zachowanie wobec swojego faceta, a Twojego kumpla jest nie w porządku. Pokaż jej wyraźnie, że nie jesteś nią zainteresowany, dobrze też, gdybyś mu powiedział, choć może być tak, że nie uwierzy, ale przecież dowody na to chyba masz.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#3 2011-07-14 23:59:40

caserequest
Net-facet

Czyli cos jej chodzi po glowie?

#4 2011-07-15 00:04:32

truskaweczka19
100% Netkobieta

Moim zdaniem ewidentnie. Ja nie wyobrażam sobie być z facetem i jakiemukolwiek innemu pokazywać swoje półnagie zdjęcia lub pytać go jakie dziewczyny mu się podobają. To strasznie nie w porządku wobec jej chłopaka.

Wisława Szymborska

#5 2011-07-15 00:09:22

Teo
Przyjaciółka Forum

Podchody robi smile Może ma ochotę zmienić chłopaka na Ciebie? Albo tak podrywa dla rozrywki, ciężko powiedzieć. A jak się im układa? Może dziewczyna szykuje sobie nowy grunt? Albo po prostu podobasz jej się i tak sobie flirtuje smile

Nie jestem nerwowa. Ja tylko żwawo i asertywnie reaguję na pieprzenie głupot.
                                              ~~*~~
"Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."
Moje własne, prywatne - http://babe-zeslal-bog.blogspot.com/

#6 2011-07-15 00:11:11

truskaweczka19
100% Netkobieta

Flirtuje, bo jej się podoba ? Phi, dla mnie to po prostu śmieszne. Podobać , to i się może , ale to co robi to jasny dowód, że nie zależy jej na jej chłopaku i to jeszcze podchody do jego kumpla .. żal hmm

Wisława Szymborska

#7 2011-07-15 09:10:36

Teo
Przyjaciółka Forum

truskaweczka19 napisał:

Flirtuje, bo jej się podoba ? Phi, dla mnie to po prostu śmieszne. Podobać , to i się może , ale to co robi to jasny dowód, że nie zależy jej na jej chłopaku i to jeszcze podchody do jego kumpla .. żal hmm

truskaweczka19 nie przesadzaj smile nie każdy jest tak restrykcyjny jak Ty smile Mały flirt nikomu nie zaszkodził jeszcze z tym że my nie wiemy w jakim stopniu ona flirtuje.

Nie jestem nerwowa. Ja tylko żwawo i asertywnie reaguję na pieprzenie głupot.
                                              ~~*~~
"Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."
Moje własne, prywatne - http://babe-zeslal-bog.blogspot.com/

#8 2011-07-15 09:15:12

Kaja83
Przyjaciółka Forum

a może ona chce trójkątu ? może twój kumpel o tym wie ?

żartuję teraz, laska jedzie po bandzie, z tymi zdjeciami to przesadziła, jesli nie chcesz tego, to powiedz jej wprost, że sobie nie życzysz, a jesli nie ustapi to jest taka opcja - prześlij dalej w telefonie, a numer kumpla masz na pewno, wink

... you make me feel like a natural woman ...

#9 2011-07-15 12:43:02

caserequest
Net-facet

WItam

Dziekuje za porady. Jej Chlopak siedzi za granica i w sumie niewiele sie przejmuje. Srednio im sie uklada, on niby wiaze z nia plany na przyszlosc (tak mowil) ale co ona chce w zyciu to sama nie wie.

#10 2011-07-15 12:50:52

Woman in black
Niewinne początki

Laska jest stęskniona.... i mysli że może z Tobą, bo jakby nie było jestes na miejscu.... no i zna Cie juz więc wprowadzenie byłoby z głowy.... Takie związki to kruchy lód.... Na Twoim miejscu zapoznałabym ja z innym kumplem i niech da Ci spokój wink

No chyba że Ty tez cos do niej to powodzonka  smile

Ostatnio edytowany przez Woman in black (2011-07-15 12:54:40)

Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.

#11 2011-07-15 12:52:09

hm...
Przyjaciółka Forum

Zważając na to, że niektórzy ludzie są bardzo dziwni, mają dziwne potrzeby i czasem dziwne zachowania wydaje mi się, że najlepiej zapytać wprost o co chodzi, zawsze można dodać, co nam się wydaje. No i wyjaśnić czy nam się to podoba czy nie. Trza być asertywnym, bo są pewne granice bycia miłym.

"Ustawienie żagli, a nie kierunek wiatru, wyznacza drogę, którą podążamy". - Jim Rohn
Nadzieja umiera ostatnia. Jak umrze będziesz wolna. Masz dwa wyjścia. Albo ją zabić albo poczekać aż sama odejdzie.

#12 2011-07-15 12:54:33

NieInteresujSie
Net-facet

wczesniej czy pozniej chodz by po pijaku ulegniesz tej kokietce. a moim zdaniem kolega, koledze takiego numeru nie powinien robic. przyjedzie kolezka i mu powiedz co jest piec, zeby wiedzial na czym stoi. wydaje mi sie ze takich jak ty ona ma przynajmniej juz kilku. taki typ dziewczyny, moze i nic na powaznie nie chce, tylko se filtrowac, ale z mojego doswiadczenia  najlepiej nie wdawac sie w dluzsza znajomosc z takimi dziewczynami, sprawiaja duzo problemow, a uciech z nia tyle samo co z kazda inna panna ;p

Ostatnio edytowany przez NieInteresujSie (2011-07-15 13:01:48)

najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety by kierować głupcem.

#13 2011-07-15 19:00:44

truskaweczka19
100% Netkobieta

Teo napisał:

truskaweczka19 napisał:

truskaweczka19 nie przesadzaj smile nie każdy jest tak restrykcyjny jak Ty smile Mały flirt nikomu nie zaszkodził jeszcze z tym że my nie wiemy w jakim stopniu ona flirtuje.

Mały flirt ? Może dla Ciebie, ale dla mnie to wielka przesada...

Wisława Szymborska

#14 2011-07-15 20:45:25

helpex
Net-facet

Powiedz kumplowi o niej, co wyprawia.

#15 2011-07-17 23:14:18

Black_Cat
Wróżka Bajuszka

Koniecznie powiedz kumplowi, szkoda chłopaka. Bez względu na to czy się komuś układa czy nie tak zachowanie jest bezczelne.

'Serce kobiety to ocean pełen tajemnic' smile:*

Stopka forum