duzy problem.. czarna farba!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » duzy problem.. czarna farba!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: duzy problem.. czarna farba!!!

Mam czarne włosy i blond odrosty.. Chcialabym wrocic do naturalnego koloru... Jak to zrobic aby odrosty byly mniej widoczne?? Czarna farba nie płowieje az tak.. pomocy

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: duzy problem.. czarna farba!!!

Farbuj tylko odrosty szamponem koloryzującym... Albo zdejmij kolor w zakładzie fryzjerskim smile
Ja zdejmowałam kolor, ale po dwóch miesiącach znów zrobiłam sie na czarno smile)

3

Odp: duzy problem.. czarna farba!!!

Najlepiej wybrać się do fryzjera na dekoloryzację. Nigdy nie próbuj tego zrobić na własną rękę.  Pamiętaj że od razu nie wrócisz do naturalnego koloru włosów. I druga sprawa przy dekoloryzacji włosy również strasznie cierpią.

4

Odp: duzy problem.. czarna farba!!!

boje sie dekoloryzacji poniewaz zanim stalam sie czarna mialam platynke na glowie.. dzieki za rady

5

Odp: duzy problem.. czarna farba!!!

też jestem blondynką i kiedyś pomalowałam się na czarno (masakra ) no i po jakimś roku męczarń z odrostami zrobiłam dekoloryzację i fakt kolor nie był ten sam ale fryzjerka pomalowała mi na zbliżony do naturalnego, więc odrosty potem nie były już tak widoczne a teraz mam już piękne naturalne włoski smile  więc nie zastanawiaj się tylko idź do fryzjera smile

6

Odp: duzy problem.. czarna farba!!!

a wiec wybieram sie na dekoloryzacje smile dziekuje dziewczyny !

7

Odp: duzy problem.. czarna farba!!!

Najlepszym rozwiązaniem jest udać się na dekoloryzację lub zafarbować na naturalny kolor wink

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » duzy problem.. czarna farba!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024