Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Strony 1 2 3 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 278 ]

1

Temat: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Nie wiem czy dobry dział ale nie miałem pojęcia gdzie założyć ten temat .

Osoby czytające to forum wiedzą ,że w marcu przyszłego roku zginę .
Pisze tego posta by dowiedzieć się co Wy drogie kobiety zrobiłybyście w ostatnie miesiące swojego życia. Jakie marzenie zrealizowały itd.
W tym momencie wpłaciłem 20 tys. złotych na fundusz emerytalny -3 filar w Commercial Union. Moi rodzice gdy odejdę dostaną z tego funduszu 200 tysięcy złotych ( tak jest gdy posiadacz funduszu umrze) .
Oprócz tego wyznaczyłem sobie pewne „cele” (że tak to ujmę ) :
-    wycieczka do USA -  2 luty wyjazd(pożegnam się z  ciocią i kuzynkami , pójdę na koncert swojego ulubionego zespołu na który kuzynka ma mi kupić bilet ) – Będę tam miesiąc
-    Pożegnanie z przyjaciółmi . W styczniu zabieram swoich najbliższych przyjaciół i kuzyna  do domku w górach , będziemy jeździć na nartach i razem spędzać czas .Za domek sobie płacą sami ale mam zamiar sponsorować im wszystko ( alkohol , jedzenie  , prostytutki itd. ) Chcę by mnie zapamiętali na zawsze
-    Uprawianie sexu z dziewczyną mojego byłego kolegi i nagranie to na kasetę by później mógł sobie oglądnąć dla jakiej ***** zakończył ze mną znajomość . ( Raczej do tego dojdzie to tylko kwestia czasu .Dziewczyna była u mnie w domu na kawce i całowanie mamy już za sobą )
-    Spróbowanie grzybów halucynogennych , lsd i cracku są to używki , których jeszcze nie kosztowałem bo wiedziałem ,że strasznie niszczą mózg i człowieka .
-    Przejechanie wypożyczonym Hammerem całej Polski i „zaliczenie” wszystkich najlepszych dyskotek

Dzień w dzień wydaje wszystkie pieniądze , które zarabiałem ostatnie miesiące i na nicsobie nie żałuję .

Jeżeli macie jakieś pomysły co można jeszcze zrobić w ostatnie dni przed śmiercią prosze pisać .

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Ziomek- to co przeczytałam- było jak zły sen.Zaczęłam latać po Twoich wpisach- by wyczaić  o co chodzi.Pomyślałam,ze może dowiedziałeś się o jakiejś Twojej nieuleczalnej chorobie - i ta świadomość tak Cię zdołowała,że konsekwencją jej są Twoje wpisy. Ale skóra mi ścierpła - gdy przeczytałam Twoje plany i ich powody.Ziomek....... Ty się chłopie opamietaj.Gość,który ma 19 lat - świadomie idzie na zatracenie........ dla mnie to niepojęte.Ty jesteś cholernym egoistą wiesz????? Proszę ........ panisko sam decyduje o swoim życiu...... a właściwie jego końcu.Dla mnie to niepojęte!!!! Bo co? bo koledzy mają dziewczyny- i przyjaźń z Tobą zamienili na laski?A Ty biedny żuczek nie mozesz sobie z tym poradzić i sięgasz po najgorsze dziadostwo........ narkotyki??????? Jesteś młody a z tego co piszesz- masz dobrą pracę....... kurcze ja zasuwam i z pensji utrzymuję dom- i naprawdę nie zarabiam kokosów a radze sobie doskonale-jednak nie stać mnie na takie szaleństwa ,o ktrych wypisujesz.Puknij Ty się w głowę- albo idź z Twoimi problemami do specjalisty- albo wyładuj frustrację rąbiąć jakiejś babci drewno......... a nie myśl o śmierci.Ludzie tracą fortuny by ratować zdrowie- a Ty walkowerem chcesz oddać życie???????Popieprzyło Ci się dokladnie wszystko.Masz 19 lat....... to przecież dopiero początek a nie koniec.Kolegów, dziewcząt- to Ty jeszcze mozesz mieć na kopy.Odkreśl grubą krechą to co było- skoro masz świadomość,że tak do końca to Ty nie jesteś dobrym człowiekiem i nie rań do cholery swoich bliskich.Dobra- kuzynka nie zapewni Ci lokum....... ale czy na niej kończy się świat?????? Jak musisz- wyjedź.......... zacznij od nowa - tysiące ludzi sobie radzi nie mając kuzynki z mieszkaniem- tylko do piernika ciężkiego nie myśl............ o śmierci.......... zrób nareszcie coś pożytecznego - dla siebie ........dla innych.Zostaw w spokoju dziewczynę kolegi- tak chcesz sie zemścić???? uwodząć Ją????????? Porąbało Cię????????? Jestem wzburzona ziomek........ jak Morze Czarne.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak mi bigos nie wyjdzie - to będzie przez  Ciebie głupolu bo zamiast go mieszać  czytam Twoje wpisy - by Cię zrozumieć........... i uwierz mi...... albo ja taka prosta albo Ty taki walnięty.........ni groma Cię nie rozumiem.Więc zamiast zatracać się w tych durnotach- wytłumacz mi......... o co Ci dziecko tak naprawdę biega??????????

3

dzieciaku popieram w 100% wpis Danusi a od siebie dodam tylko że jak na 19latka masz bardzo przyziemne poczucie humoru-jeśli potrzebujesz nas czymś zainteresować żeby pogadać to podaj jakiś normalny temat a nie wypisujesz coś o czym nie masz pojęcia.Piszesz takie głupoty że ty dobroduszny rodzicom pieniądze zostawisz???a na co im one?chyba na trumnę dla ciebie!!!!!wiesz jakie jest najgorsze nieszczęście dla rodzica?:przeżyć własne dziecko!!!!nie ma nic gorszego!!!Pomyśl chłopcze i zmień nastawienie do życia bo na kumplach i panienkach życie się nie kończy!!!!Oszczędź nam nerwów bo w końcu ktoś będzie nadgorliwy i nasle na ciebie policję-i chcąc nie chcąc będziesz musiał iść się leczyć-pomyśl o tym.

Reklama

4

Anna M. napisał/a:

Po co jednak piszesz o tym na forum? Wszyscy mają Tobie współczuć i płakać w marcu? To takie głupie. W stylu tchórza.

Ziomek jak zwykle chce zwrócić na siebie uwagę i znów mu to wychodzi ... Szkoda czasu na to ...

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

5

to jest chore....jak tak mozna w ogóle???

uwięziona pomiędzy niebem a ziemią
Reklama

6

Są równi i równiejsi...

Jak wyrażałem w "kąciku kobiet zgwałconych" podobną opinię to  moje posty zostały usunięte.

Tylko, że w tamtym temacie padały odpowiedzi często jednowyrazowe, a o edycji postów nie było żadnej mowy.

Żeby nie robić offtopa, chciałbym się od Ciebie "Ziomek" dowiedzieć jaka jest tego przyczyna?

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

7

Nagdał,naplótł...... i poszedł...... nie wiadomo gdzie. Zarazo Ty jedna pisz mi tu zaraz - co Ty wogóle sobie myślisz- ja przez Ciebie na serce wykorkuję.Z nerwów 8 okien umyłam - i za to Ci akurat  dziękuję - bo coś nie mogłam się zebrać.Nawet przez moment nie umiałam przestać myśleć- czy tylko pleciesz androny czy rzeczywiście ..... idziesz na zatracenie. Pomyśl o mamie- nie rań Jej...... sam mówiłeś jak bardzo Ją kochasz.A najchętniej - to bym Cię przełożyła przez kolano i stłukła na kwaśne jabłko.!!!!!

8

ziomek napisał/a:

W tym momencie wpłaciłem 20 tys. złotych na fundusz emerytalny -3 filar w Commercial Union. Moi rodzice gdy odejdę dostaną z tego funduszu 200 tysięcy złotych ( tak jest gdy posiadacz funduszu umrze) .
.

Ziomek, ty się lepiej upewnij, czy jeśli odejdziesz z tego świata na własne życzenie - to uposażeni dostaną przewidzianą umową kwotę.  Często takie przypadki "jak twój marzec" są w tzw "wyłączeniach".

A nawiasem mówiąc to lubiłam sobie czasem poczytać twoje posty, jednak ten wątek - w bardzo złym guście. Spodziewałam się, że prezentujesz jednak trochę lepszy poziom...

9

o co chodzi temu gościowi chce być w centrum udało się bo nawet ja sprawdziłam o co mu chodzi i nie rozumiem ciężko chory ma zamiar samobójstwo popełnić czy tak se napisał i znika ?

10

o co chodzi temu gościowi chce być w centrum udało się bo nawet ja sprawdziłam o co mu chodzi i nie rozumiem ciężko chory ma zamiar samobójstwo popełnić czy tak se napisał i znika ?

11 Ostatnio edytowany przez Samanta (2008-12-13 20:01:48)

Ziomek trochę nie rozumiem, co się stało, przecież pisałeś z nami wcześniej i było wszystko oki. Może było Ci źle, ale chyba narkotyki poprzewracały Ci w głowie. Podobno prawdziwy samobójca, nie afiszuje się ze swoimi zamiarami, wiec jeśli to ma być żart, to uwierz mi, że jest nie na miejscu.

Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów..

12

Mam powody .
Powiecie co można zrobić w ostatnie miesiące czy dalej będziecie pisały gadki umoralniające albo epitety w moim kierunku ,że jestem głupi itd. : ?

13

ziomek napisał/a:

W tym momencie wpłaciłem 20 tys.
-    wycieczka do USA
pójdę na koncert swojego ulubionego zespołu

Będę tam miesiąc
-    Pożegnanie z przyjaciółmi . W styczniu zabieram swoich najbliższych przyjaciół i kuzyna  do domku w górach , będziemy jeździć na nartach i razem spędzać czas .Za domek sobie płacą sami ale mam zamiar sponsorować im wszystko ( alkohol , jedzenie  , prostytutki itd. )

-    Przejechanie wypożyczonym Hammerem całej Polski i ?zaliczenie? wszystkich najlepszych dyskotek

Dzień w dzień wydaje wszystkie pieniądze , które zarabiałem ostatnie miesiące i na nicsobie nie żałuję .

hm. ciekawe. sluchaj... masz 19 lat, czyli w tym roku zdales mature. ciekawa jestem w jaki sposob dorobiles sie takiej kasy w tak krotkim czasie?

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

14

10 tys. dostałem od rodziny na 18stkę . Poza tym w wakacje pracowałem za granicą całe dnie , płaca była dosyć dobra . Od października pracuję cały czas biorę nadgodziny ,wynagrodzenie jest spore .
Cookie co w tych czasach znaczy 40 tys. złotych ??
Mam te pieniądze i kiedyś były moim celem ale mam już dośc , to wszystko nie ma sensu hmm

15

po przeczytaniu tego wątku ,prześwietliłam wszystkie Twoje wątki. I wiesz co jak czytałam ten to mi łzy naszły do oczu,ale jak wczytałam się w reszte to stweirdziłam -głupi guwniarz nie ma laski,nudzi mu się w domu i chce na sibie zwrócić uwage,a takie tematy są najlepszym sposobem żeby to osiągnąć jestem ciekawa ile jest prawdy w tych twoich wypowiedziach,w tym gdzie byłeś i itp.  jakbyś chciał coś zrobić to już byś to zrobił dawno ale jednak zauważyłeś że jest co do robienia jeszcze na tym świecie. No to chłopie po co masz się tak męczyć  w kilka miesięcy,rozłóż te zamierzone sprawy na kilka lat i bedzie ok.

16

w jednym z postów odradzasz dziewczynie samobójstwo.....nie pomyślałeś jak twiji bliscy będą cierpiec...przecież sam zamierzasz to zrobic... jesteś młody całe zycie przed Tobą wiele wspaniałych chwil,zycie jest tylko jedno drugiego nie dostaniesz... dlaczego?? powiedz dlaczego tak bardzo tego chcesz

17 Ostatnio edytowany przez ziomek (2008-12-14 22:32:35)

Moi bliscy w tym momencie cierpią . Po tym jak zrezygnowałem ze studiów matka się ropłakała ,że nie mam żadnego celu w życiu i cały czas chodzę załamany . Ojciec ,którego nie widziałem miesiące opił się i bił mnie po twarzy ,krzycząc ,że jestem jego największą porażką życiową .
Na świecie jest 6 miliardów ludzi , co znaczy jedno marne życie .
Jeżeli uważacie ,że chciałem nasiebie zwrócić uwagę na forum internetowym - wasza sprawa .

18

Słuchaj możemy porozmawiać na gg??

19

12147170 odezwij się

20 Ostatnio edytowany przez Danusia (2008-12-14 12:05:43)

Ziomek........nie rób do piernika ciężkiego żadnych głupot.Zdążyłyśmy polubić Ciebie .... takim jakim jesteś- często nieobliczalnego, szalonego  ale sympatycznego  młodego  człowieka.To wszystko - to nie są powody by kończyć życie........ dzieciaku- Ty nie masz świadomości co czasem trzeba przejść - a i tak nie chce się odchodzić.Samobójstwo- to w gruncie rzeczy- tchórzostwo.Ziomek....... proszę i błagam.......... wszystko da się naprawić.......... nie rób sobie nic  złego.
Guzik mnie obchodzi 6 miliardów- mnie obchodzi jedno- Twoje........

21

Walka
Spowite mgłą bladą zimne marmury
Splamią się krwią i deszczu potokiem
Dobiegnie końca ten dzień ponury
Ciemność zawładnie wnet naszym wzrokiem
Myśli uciekną, rozpłyną się w przestrzeni
Zmysły zemdleją wbrew naszym słowom
A my staniemy otumanieni
Lecz z dumnie podniesioną głową
Nie myślmy, nie czujmy, brnijmy do przodu
By wygrać, zwyciężyć, by w siebie uwierzyć
Z kamiennym spojrzeniem i z sercem z lodu
We wroga całą siłą i mocą uderzyć
By spadł na ziemię i głośno wykrzyczał
Że nie chce już walczyć, że sie poddaje
I aby z oczu on naszych odczytał
Żeśmy silniejsi niż mu się wydaje
Bo silny jest człowiek,
który w siebie wierzy
Nie dajmy złu wygrać
Nie dajmy mu przeżyć

22

no właśnie............ nie daj  się pokonać złu.

23

jakby kazdy myślał że nić nie znaczy jedno jego zycie wśród tych wszystkich innych to nie było by ludzi na ziemi bo przecież to wszystko nie miało by sensu a jednak ma

24

Skoro tak chętnie opowiadasz o tym, że w lutym ma coś nastąpić, to konkretnie to nazwij ... Powiedz nam co chcesz zrobić, a nie uciekasz obrażony, zostawiając połowę ludzi z forum z obawą, że faktycznie coś sobie zrobisz, a oni nie będą mogli Ci pomóc.

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

25

paranoja jakaś..

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

26

Lol, a moze ktos mi w skrocie powiedziec czemu on chce odejsc ze swiata? Nie chce mi sie tracic czasu na czytanie tych glupot, bo wnioskuje, ze jesli w taki sposob chlopak chce zwrocic na siebie uwage... to jakies glupoty sa na pewno...

"Milsza mi niebezpieczna wolnosc, niz bezpieczna niewola."

27

Tak wywnioskowałam, że życie go nudzi, nic mu się nie układa, nie ma żadnego celu w życiu i oto tak postanowił odejśc z tego świata...co dla mnie jest krokiem wprost bezsensownym!po prostu pojsciem na skroty...nawet w najgorszych chwilach mojego życia nie przyszłoby mi do głowy żeby ze sobą skończyc...no ale są LUDZIE i ludzie..

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto życ smile

28 Ostatnio edytowany przez Ansja (2008-12-14 15:42:11)

ziomek napisał/a:

Nie mam zamiaru już nic tu pisać .Jeżeli uważacie ,że chciałem nasiebie zwrócić uwagę na forum internetowym - wasza sprawa .
Nie będe tu już NIC pisał .
Zbanujcie mnie , żegnam .

Kurczę, normalnie straciłam do Ciebie szacunek, który zdobyłeś wieloma inteligentnymi wpisami... Rzucasz się jak nastolatek, strzelasz fochy i nara!!!

29

Un hombre - ja Ci zreferuję po krótce:
1. koledzy Ziomka zamienili przyjaźń z Nim....... na bliskie stosunki z dziewczynami
2. Nie stać Go na samochód- o którym marzy
3. źle Mu szło na studiach- a teraz czytam,że zrezygnował
4. jak stwierdził Jego tato- waląć Go w gębę jest  zakałą rodziny
5. dziewczyny kolegów stwierdziły,że ma na Nich zły wpływ- więc raczej niech się trzyma z dala
6. kuzynka,która mogła by zapewnić Mu mieszkanie na emigracji- zamieszkała z chłopakiem...... więc nic z tego
7. Nudzi Go życie
8.Nie ma celu a więc i pewnie pomysłu na nie

Ale......... na Boga........ czy są to powody - by odbierać sobie życie???????????????????

30

Zachowuje się jak rozpuszczony dzieciak....

31

On jest po prostu troszkę zagubiony wiele przeszedł ale mam nadzieję że teraz już po malutku ale bedzie coraz lepiej smile

32

Anula........ jesli wiesz coś czego my nie........... to juz sie cieszę,że idzie ku dobremu.

33

Danusia napisał/a:

1. koledzy Ziomka zamienili przyjaźń z Nim....... na bliskie stosunki z dziewczynami
5. dziewczyny kolegów stwierdziły,że ma na Nich zły wpływ- więc raczej niech się trzyma z dala
6. kuzynka,która mogła by zapewnić Mu mieszkanie na emigracji- zamieszkała z chłopakiem...... więc nic z tego
7. Nudzi Go życie

Ale......... na Boga........ czy są to powody - by odbierać sobie życie???????????????????

Zgadzam się z Danusią....Czy to są powody? Ludzie zmagają się z ogromnymi kłopotami życiowymi....ze śmiertelnymi chorobami....i żyją....chcą żyć...

34

Moze mu si ejkoas koncepca na zycie albo i niezycie odmieni...bo to bez sensu wszytsko jest!odbierac sobie zycie bo nie mam co ze soba zrobic??masakra jakas normalnie!i to teksanska pila mechaniczna na dodatek!

W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto życ smile

35

szok.

mi się wydaje [nie chcę obrażać niogo, to tylo moje zdanie] że ziomek chce zwrócić na siebie uwage i mu się to udaje ja narazie.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

36

oazuu napisał/a:

szok.

mi się wydaje [nie chcę obrażać niogo, to tylo moje zdanie] że ziomek chce zwrócić na siebie uwage i mu się to udaje ja narazie.

Ale jak sądzisz czemu on chce zwrócić uwagę ? jak dla mnie jest to wołanie w pewnym sensie o pomoc ... Fakt stworzył otoczkę dość dziwną ale mimo wszystko uważam iż pragnie aby ktoś mu wskazał jakiś cel i sens w tym wszystkim ... Pomyśl sobie jak on się musi samotnie czuć wokół zero zrozumienia i uwagi do tego otoczenie pewnie nie widzi jak bardzo chłopak cierpi bo on przed nimi zgrywa twardziela i nie ma się przed kim otworzyć dlatego przyszedł na to forum tak myślę ...

37

Danusia napisał/a:

7. Nudzi Go życie

jeśli to są jego powody by umierać... to ja już dawno powinnam leżeć w grobie.
ludzie mają poważniejsze problemy i sobie radzą.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

38

CookieBitch napisał/a:

jeśli to są jego powody by umierać... to ja już dawno powinnam leżeć w grobie.
ludzie mają poważniejsze problemy i sobie radzą.

no takim stwierdzeniem i podejściem na pewno uratowałabyś samobójce GRATULUJE ....
Zrozum w końcu ze ty to Ty a inni mogą mieć granice ustawioną w innym miejscu ...

Posty [ 1 do 38 z 278 ]

Strony 1 2 3 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka Ziomka - rozmowy niekontrolowane o wszystkim

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016