Zagubiona w miłości - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zagubiona w miłości

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zagubiona w miłości

Witam was wszystkie drogie kobietki wink
Początkowo znalazłam się na tym portalu by opisac mój ból po rozstaniu z chłopakiem, "emocjonalnym gówniarzem" 2 lata młodszym ode mnie, który rzucił mnie po roku wspaniałej "miłości" po to aby wybawic się na wakacje.
Wiem to był mój błąd, zaufałam nieodpowiedzialnemu dziecku.
Pojawiła się nowa szansa na ułożenie ? sobie życia.
Poznaliśmy się przez jego młodszego brata, początkowo tylko pisalismy, dzwonił a ja po tak okropnym przezyciu jakie mnie spotkało ze strony faceta traktowałam go tylko przedmiotowo cieszyłam się  z tego że ktoś się mną interesuje dzwoni że komus na mnie zalezy..
Spotkalismy się w koncu.. okazało się że jest bardzo miłym kulturalnym mężczyzną i widzialam ze bardzo mu się podobam niestety on nie był w moim typie chodzi o wygląd.
Spotkałam się drugi raz.. myslalam ze moze sie przekonam że tak się stara, że będzie dla mnie dobry, że robi sobie już nadzieje może warto sprobowac..
On chce się spotykac prawie codziennie..ale mnie to nie cieszy a z drugiej strony nie chce tracic osoby której zależy. Świetnie dogadujemy się przez tel ale jednak na zywo to nie to samo dla mnie.
Pewnie to egoistyczne podejście to co wam wypisuje..jednak która kobieta nie jest w jakims stopniu egoistką po tym jak rzucil ją facet?
Prosze o pomoc, doradzcie mi cos wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zagubiona w miłości

JA  bym szczerze z nim pogadała że poprostu to dla Ciebie za szybko na jakikolwiek związek niechcesz mu dawc złudnych nadziei ale miło jest mieć kogos takiego jak on tylko nie chcesz nic wiecej

3

Odp: Zagubiona w miłości

dziekuje wink w sumie to ja z nim juz rozmawialam ale on sie upiera że jestem kobietą jego marzen itp.. podoba mi się charakter ale wydaje mi się, że kwestii jego wyglądu chyba nie uda mi się przeskoczyc. Mówi że będzie cierpliwy będzie czekał ile bedzie trzeba ale jednak chyba powinnam zakonczyc tą znajomosc i nikogo nie ranic.
Kumpele mówią mi "pospotykaj się, to facet on sobie poradzi" ale nie jestem przekonana.
Jak myślicie? smile

4

Odp: Zagubiona w miłości

Jeżeli nie potrafisz przekonać się do Jego wyglądu, przeszkadza Ci, to nie zmuszaj się, skoro spotykacie się już jakiś czas, to moim zdaniem nie powinnaś dalej dawać mu nadziei. Chłopak pewnie się w Tobie zakochał i stąd ciągle łudzi się, że coś z tego będzie, jednak Ty bądź twarda i najlepiej jeśli zerwiesz tę znajomość. Oszczędzisz chłopakowi większego bólu i dalszych złudzeń.

Gdybyś miała do Niego coś poczuć, to po prostu już byś poczuła.

Kolejną kwestią jest fakt, że cierpisz nadal po rozstaniu. Fakt faktem, zdajesz sobie sprawę, że Twój poprzedni związek to była gra niewarta świeczki. Widać, że nie jesteś jeszcze gotowa na nowy związek - tak mi się wydaję.
Masz rację, w pewnym stopniu po rozstaniu wiele osób jest egoistami, lecz nie posuwaj się do tego, by kogoś zranić, najpierw wylecz złamane serduszko, tak będzie lepiej.
Pozdrawiam.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zagubiona w miłości

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024