Zdradził czy nie jak myślicie?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zdradził czy nie jak myślicie??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 55 ]

Temat: Zdradził czy nie jak myślicie??

Rok temu mój chłopak dał mi swoje hasło do nk i chyba o tym zapomniał ponieważ dwa dni temu kiedy napisała do mnie ,,wiesz jakaś laska do mnie napisała " zapytałam co a on na to ,,a nie żartowałem ". Coś mnie podkusiło zeby tam wejść i odczytałam wiadomość od poznanej przez niego 2 tyg temu dziewczyny ,,Witaj moja przygodo miłosna jak sie czujesz , dziwnie to zabrzmi ale ja niewiele pamiętam ;* " napisałam do niego ze chyba mnie kłamie i zaraz wejde sprawdzić na na nk sama. zalogowałam sie po raz 2 i wiadomości nie było. Wkurzyłam sie i napisałam ze o wszystkim wiem, ze odczytałam wiadomość. On tłumaczył sie ze to koleżanka z którą przyszedł jego kolega świętowac na imprezie awans i on tylko z nią zatańczył a jej sie coś pokręciło. Powiedział ze wysłał jej wiadomość na nk zeby sie odczepiła po czym usunął nk i fb. Stwierdził ze nie powie mi o tym bo nie chce mnie denerwować.... hmm Napisałam do tej dziewczny , stwierdziła że mojego chłopaka nie zna , napisalam jej wiadomość na która odpisała po 20 min że wie jednak kto to jest i ze pomyliła się wysyłając wiadomość do niego Coś mi tutaj nie gra Prosze o wsze zdanie i pomoc...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Moim zdaniem on Cię oszukuje... Może nie zdradził np nie przespał się z nią ale coś na pewno było... taniec , może jakiś pocałunek lub flirt... Ale coś w tym jest bo za dużo wykrętów

3

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Sama nie wiem co mam sobie myśleć , czy wierzyć mu na słowo....

4

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Ja też myśle jak Blanka, że coś napewno było....trochę to jest pokręcone, ale porozmawiaj z nim na spokojnie o tym, chociaż prawdy raczej Ci nie powie, ale jak będzie się motał tzn że cos ma do ukrycia:(a po drugie na pewno wyczujesz że coś jest nie tak.

5

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

A może dla pewności odnowić jego konto na fb , bo tak też można ... i napisac do niej ?? ciekawe co by odpisała...
Jak myślicie to dobry pomysł??

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??
sylkaxxx12 napisał/a:

A może dla pewności odnowić jego konto na fb , bo tak też można ... i napisac do niej ?? ciekawe co by odpisała...
Jak myślicie to dobry pomysł??

no ja myślę , że po tym już tak czy inaczej nie odpisze , ach jacy ci nasi faceci zapominalscy... Coś jest na rzeczy może nie koniecznie zdrada może to był zwykły firt. Tak czy inaczej ciche dni m się należą , ale podczas nich postaraj się wyglądać najseksowniej jak potrafisz. teraz już się nie dowiesz , czasem lepiej nie wiedzieć a może to naprawdę nie było nic strasznego.

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

a ja uwazam ze powinnas do niej napisac ..... ja bym dazyla do poznania prawdy....a naprawde cos tu smierdzi ...sprawdz to bo moze cie robi w balona i mozliwe ze bedzie to robil nadal albo zaluje i chce to ukryc bo mu zalezy smile ale sprawdz to

8

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Zabaw się troszkę w detektywa i obserwój go bacznie.

9

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

kanci, powiedz mu, ze jesli cos było to zeby sie do tego przyznał, i tak wkoncu sie dowiesz i wtedy moze byc juz gorzej. a jezeli dla niego jest wazny wasz zwiazek, to powie Ci prawde, tak mysle.. a wtedy mozesz sprobowac mu wybaczyc..

10

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??
sylkaxxx12 napisał/a:

Rok temu mój chłopak dał mi swoje hasło do nk i chyba o tym zapomniał ponieważ dwa dni temu kiedy napisała do mnie ,,wiesz jakaś laska do mnie napisała " zapytałam co a on na to ,,a nie żartowałem ". Coś mnie podkusiło zeby tam wejść i odczytałam wiadomość od poznanej przez niego 2 tyg temu dziewczyny ,,Witaj moja przygodo miłosna jak sie czujesz , dziwnie to zabrzmi ale ja niewiele pamiętam ;* " napisałam do niego ze chyba mnie kłamie i zaraz wejde sprawdzić na na nk sama. zalogowałam sie po raz 2 i wiadomości nie było. Wkurzyłam sie i napisałam ze o wszystkim wiem, ze odczytałam wiadomość. On tłumaczył sie ze to koleżanka z którą przyszedł jego kolega świętowac na imprezie awans i on tylko z nią zatańczył a jej sie coś pokręciło. Powiedział ze wysłał jej wiadomość na nk zeby sie odczepiła po czym usunął nk i fb. Stwierdził ze nie powie mi o tym bo nie chce mnie denerwować.... hmm Napisałam do tej dziewczny , stwierdziła że mojego chłopaka nie zna , napisalam jej wiadomość na która odpisała po 20 min że wie jednak kto to jest i ze pomyliła się wysyłając wiadomość do niego Coś mi tutaj nie gra Prosze o wsze zdanie i pomoc...

sraty taty dupa w kwiaty,dla mnie też tu coś jest niejasne,za dużo tłumaczenia przez ich obojga ,przeczekaj to może sqam się zdradzi,pozdrawiam

11

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Hmmm nie co dziwne, na początku od razu pomyslalam , że sie z nia przespał ,, moja przygodo miłosna"na całowanie raczej tak sie nie mówi ? i że nic nie pamieta to juz wogole. zd rugiej strony skoro było by cos na rzeczy po co mowil by Ci ,, jakas laska do mnie napisala" a zachwile pomyslal pewnie,, kurde bedzie awantura" wolal powiedziuec ze zartowal .. naprawde takie rzeczy moga takze byc pomylkami, chociaz to by juz musial byc czysty przypadek . Po co usuwał te wiadomosc? Skoro miałby jakis romans napisałby do tej dziewczyny ze ma nic nie mowic bocos usunal wiadomosc nk i fb zeby nie podpadlo i ona siedzialaa cicho jak ja zapytałas nie wiem dziwne! postaw sprawe jasno mu ! powiedz moze ze ma sie przyznac bo itak wszystkowiesz.. ! np. zobaczymy co powie :0

12

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

powiedziałam mu że o wszystkim wiem , stosowałam te strategie ale on dalej sie wypiera... Kusi mnie jednak zeby spróbowac z tym jego fb.. i napisac do niej jako wlaśnie ON. Co wy na to ??

13

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Bo ja już nie wiem , dobija mnie cała ta sytuacja... Proszę poradźcie coś hmm...

14

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Po pierwsze - okłamał Cię, bo na początku powiedział, że napisała do niego jakaś laska, potem zaprzeczył i na końcu jeszcze usunął wiadomość, żebyś się nie dowiedziała. Powinno mu być przykro. Bez powodu tamta dziewczyna by nie napisała do niego per "moja przygodo miłosna". Nie wiadomo do końca, co dziewczyna miala na myśli, ale musiało na bank coś między nimi zajść, a to już jest zdrada, czy to pocałunek, czy coś więcej. Ile macie w ogóle lat?
Napisz jeszcze raz do tej dziewczyny, ale wiedz, że ona moze w tym czasie napisać/zadzwonić do Twojego chłopaka i przekazać mu, że masz takie obiekcje.

15

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

On ma 23 ja mam 21 lat. Chciałam do niej napisać podając sie za niego... Mój chłopak jest aktualnie za granicą i ma inny numer telefonu, jestem w 100% pewna ze ona go nie ma...

16

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??
sylkaxxx12 napisał/a:

On ma 23 ja mam 21 lat. Chciałam do niej napisać podając sie za niego... Mój chłopak jest aktualnie za granicą i ma inny numer telefonu, jestem w 100% pewna ze ona go nie ma...

Nie, nie rób tego, bo kłamstwo ma krótkie nogi i jak on wróci, moze do niej napisać, ona spyta go o coś, a on nie bedzie wiedział wtedy, o czym ona pisze, bo niby skąd?
Napisz po prostu do niej, ale bardzo twardo i stanowczo: "Powiedz mi szczerze - co między wami zaszło? Nie będę na Ciebie zła, bo jeśli (tu wpisz imię chłopaka) mnie zdradził, to nie jest Twoja wina, ale jego, to on powinien być mi wierny, dlatego chcę wiedzieć, na czym stoję." Nie pytaj, czy coś zaszło, tylko od razu spytaj CO, wtedy taka "sztuczka" może zadziałać.

17

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Pytałam już, ona się pewnie boi powiedzieć , żeby mój chłopak nie zareagował zbyt ostro.

18

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

W takim razie nie wiem już, jak zaradzić, ale jeśli napiszesz do niej, podając się za chłopaka, napisz, jak potoczy się dalej cała sytuacja.

19

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Na pewno napisze, jutro rano to zrobie kiedy bedzie w pracy i nie bedzie miał możliwości zeby sprawdzić maila który przyjdzie na pewno z fb:)

20

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Jednak ona usunęła fb. Nie mam jak sie z nia skontaktować a moj chłopak wmawia mi brak zaufania i jest na mnie zły. Mam prawo mu nie ufac w pełni. Tym bardziej ze teraz przypomniałam sobie że pół roku temu pisał do laski z którą raz sie przespał a nawet nie byli na ,,cześć" i zaproponował jej spotkanie...

21 Ostatnio edytowany przez czarnamadzia (2011-07-12 14:00:19)

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??
sylkaxxx12 napisał/a:

Jednak ona usunęła fb. Nie mam jak sie z nia skontaktować a moj chłopak wmawia mi brak zaufania i jest na mnie zły. Mam prawo mu nie ufac w pełni. Tym bardziej ze teraz przypomniałam sobie że pół roku temu pisał do laski z którą raz sie przespał a nawet nie byli na ,,cześć" i zaproponował jej spotkanie...

Nie dziwię Ci się, że mu nie ufasz, a on Tobie wmawia brak zaufania, bo nie wie, jakiego użyć argumentu. Może i sprawdzasz go, ale jak tu spokojnie żyć? Te pół roku temu byłaś z nim, czy tylko dowiedziałaś się od kogoś? Zdradził Cię? Nie chcę nikogo oceniać, a pomóc.

Nie masz jej numeru telefonu?

22

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

nie mam jej numeru niestety, on też nie miał.. pól roku teu byliśmy razem ale on twierdzi ze tylko napisał z rzeczności a do żadnego spotkania nie doszło

23

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Napisałaś, że przespał się z jakąś laską, której nie znał, zatem zdradził Cię?

24

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Przestał sie z jakąś laską kiedy jeszcze nie byliśy razem na domówce ktorą znał tylko z widzenia, nigdy sie nie spotykali i wczesniej nie rozmawiali, poźniej też. A mimo to do niej napisał.

25

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Przestał sie z jakąś laską kiedy jeszcze nie byliśy razem na domówce ktorą znał tylko z widzenia, nigdy sie nie spotykali i wczesniej nie rozmawiali, poźniej też. A mimo to do niej napisał.

26

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

A podobno nigdy wcześniej i później nie rozmawiali, wiec dziwne ze pisał do niej zdrobniale i jeszcze troskliwie sie nieą interesował proponjac spotkanie...

27

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

W takim razie, skoro z Tobą jest, powinien zerwać kontakt, a tego nie zrobił. Wchodzi Ci na głowę i robi, co chce, bo myśli, że ma Cię na smyczy. Poważna rozmowa albo - pa pa!

28

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

tak a najlepsze jest to że on z nią nie miał jak zerwac kontaktów bo nigdy sie ze sobą nie kontaktowali ( wyłączając ten jeden, jedyny raz). Dziwi mnie wiec ze do niej napisał po tak długim okresie czasu i to jeszcze z propozycją spotkania. Teraz mnie to zirytowało kiedy sie dowiedziałam o tym co zaszło i ze nawet z nia nigdy nie gadał, wcześniej te wiadomości nie wzbudzały podejrzeń bo myslałam ze to od kolezanki zwykłej. ale teraz sie przestraszyłam

29

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Widać, że ma interes, zresztą chłopak jest "podatny" na inne dziewczyny. Mam nadzieję, że nie uraziłam Cię tym opisem, nie chcę oceniać, ale tak to odbieram.
Bez powodu nie chce się z nią spotkać... Nie tłumaczył się, dlaczego chce się z nią zobaczyć?

30

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Tak powiedział ze zaproponował jej z grzeczności spotkanie tylko , ale i tak by do niego nie doszło... Dziwne po co proponuje spotkanie jakiejś dziewczyne która nigdy nic dla niego nie znaczyła i z ktorą nawet nigdy sie nie spotkał nawet na kawe. Czym ona zasługuje na jego grzeczność? Tym że przespała sie z chłopakiem którego imie poznała zapewne 10 min przed stosunkiem...

31

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Zastanów się naprawdę, czy warto być z kimś takim, kto oszukuje Cię i ma przed Tobą tyle tajemnic. Można popełnić błąd i go naprawić, ale tutaj widać, że on nawet nie próbuje się poprawić.

32

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

sylkaxxx12 błagam Cie nie bądź głupia i mu nie ufaj. Zdradził Cie i koniec. Nie ważne jak. Okłamał, zdradził. Przerwij to bo teraz bedzie jeszcze bardziej ostrożny !!!

33

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Jestem na niego zła i jest mi przykro... jak myślisz czy on mnie zdradził... Możesz oceniać do woli, o to cie prosze...

34 Ostatnio edytowany przez czarnamadzia (2011-07-12 17:59:59)

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??
sylkaxxx12 napisał/a:

Jestem na niego zła i jest mi przykro... jak myślisz czy on mnie zdradził... Możesz oceniać do woli, o to cie prosze...

Nie wiem, nie mam pojęcia, Sylwio... Nie znam jego, ani Ciebie, nie mogę być wyrocznią w tak ważnych kwestiach... Na pewno nie jest to zdrowy związek i jeśli chłopak nie ma wyrzutów sumienia, nie przeprosił, to bym nie chciała być z kimś takim, tyle mogę Ci napisać.

35

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Tyle że on przeprosił , ale za to  że uważa że jedyną jego winą było to ze tanczył z inną laska jeden jedyny raz (wcześniej tego nie robił podobno hmm) a co do tamtej to jego winą wina jest to ze był glupi i napisał. co z tego ze przeprosił i czuje sie winny  jak ja mu nie ufam i nie wierze w jego jego ,,tylko pisanie " ,,tylko raz zatańczyłem "

36

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Czas wszystko zweryfikuje, może na razie nie podejmuj pochopnych decyzji. Jeśli pojawi się podobna sytuacja, będziesz miała więcej argumentów, by naprawdę mu nie ufać i dać mu szansę na poprawę albo zakończyć związek.

37

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

jedno jest pewne.ma coś ma sumieniu ...
usunięcie kont na NK i FB świadczy o tym,że najzwyczajniej w świecie bał się,że coś więcej wyjdzie na jaw:(

38

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Wiem ze cos może mieć na sumieniu , ale on ciągle usilnie sie wypiera i mówi ze zrobił to bo nie chce jeszcze kiedyś jakas pomyłka sprawiął mi ból:/.. on tak to sobei tłumaczy

39

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??
sylkaxxx12 napisał/a:

Wiem ze cos może mieć na sumieniu , ale on ciągle usilnie sie wypiera i mówi ze zrobił to bo nie chce jeszcze kiedyś jakas pomyłka sprawiął mi ból:/.. on tak to sobei tłumaczy

ubezpieczył się:/oby tylko nie obrócił kota ogonem i winą,za np:kłótnie itd nie obarczył ciebie tłumacząc,że coś sobie wkręcilaś itd..

40

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Poczekaj, daj czas, ochłoń. Teraz nic nie zrobisz.

41

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

ciezko powiedziec,moze przypadek moze nie. jesli bedziesz widziala kolejny raz jakies sygnaly to poprostu daj sobie spokoj.

42

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Naprawdę czuje, że on Cię zdradził... i nie jest to bezpodstawne... mój były zrobił podobna akcje ... a potem prawda wyszła na jaw...

43

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

zdradzil, za bardzo maci.

44

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Kurcze... ale narobiłyście mi teraz niezłego strachu... Poważnie myślicie ze zdradził? tylko jak to z niego wydusić...??

45

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Musze wam jeszcze o czymś powiedzieć... moze to rzuci jakieś światło. kiedyś okłamywał mnie bardzo czesto, na poczatku zwiazku jeździł na imprezy z kolegami nie mówiąc mi o tym okłamał mnie nawet kiedy po 8 miesiacach zwiiazku wyznał mi miłość. Po 2 tyg przyznał sie ze jednak kłamał igo to meczy... oczywiście popłakałam sie i stwierdziłam ze nie chce go ogladać, jednak po jakimś czasie postanowiłam dac mu szanse. Po ok 11 miesiacach kiedy nie widzieliśmy sie miesiąc bo ja miałam ważny wyjazd stwierdził ze te rozstanie dało mu do myslenia i jednak mnie kocha... Z czasem sama zaczełam dostrzegać jego miłość , nawet w drobnych sprawach, jadnak te sytuacje troche zbiły mnie z tropu. Zachwiał już i tak niezbyt stabilny fundament zaufania jakim go darzyłam...ale mam taką wadę, zawsze staram sie wierzyć w ludzi... Nie wiem może to rzuci jakieś światło na całą te sytuacje.

46

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

ależ to wszystko popier**lone jest!!

47

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

??

48

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Co mamy Ci tu dodać? Wszystko zostało już napisane. Sprawdzisz go, jedynie czekając.

49

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

nie wiem chyba po prostu panikuje...

50

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

Rozumiem Twoją frustrację, ale musisz zaczekać, tak naprawdę nie masz innego wyjścia, jakby nie patrzeć. Pisanie postów co 5 minut na forum niczego nie zmieni. Rozmowa z partnerem, czas, ewentualne sprawdzenie w dyskretny sposób, wszystkie metody zostały już podane, teraz należy wykonać i czekać na efekt. Powodzenia.

51

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??
sylkaxxx12 napisał/a:

nie wiem chyba po prostu panikuje...

Mój post będzie zapewne nie na czasie, bo chyba już nie dręczy Cię pytanie, czy Cię chłopak zdradził?
Wy oboje nie zasługujecie na zaufanie.
Ty go też zdradziłaś w pewien sposób.
Nie wiesz, że nie czyta się cudzej korespondencji?
Tym bardziej, że ta na n/k była zabezpieczona hasłem.
To Twój chłopak okazał Ci zaufanie, podając Ci swoje hasło.
Widać, że w owym czasie, nie miał przed Tobą tajemnic.
Czy któraś z dziewczyn, doradzających Ci, jak masz postąpić, chciała by, by czytano jej korespondencję?
Czy była byś z facetem, który naruszył Twoją prywatność i złamał tajemnicę korespondencji?

52 Ostatnio edytowany przez iruda (2011-08-04 04:47:50)

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

To prawda, ze nie czyta sie cudzej korespodencji, ale brak zaufania w zwiazku jest zabójczy dla godności i popełnia sie w desperacji rozne rzeczy, których sie potem załuje.
Nie jest istotne, czy zdradzil czy nie, tylko to, co odbyło sie potem.
W moim małzenstwie bylo sporo flirtów i różnych dwuznaczności, gdzie ja sie dowiadywałam "że to mi sie wydawało", "to tylko taka znajomość"... po czym okazalo sie, ze to ma zdecydowanie głebsze podłoze, a mój m. jest powaznie uzalezniony od flirtów, miłostek, zakochania itp. A to czubek góry lodowej. Wmanipulowuje sie partnera w system kłamstw i zaprzeczeń.
To sie nazywa i to sie leczy - jak inne uzależnienie - ale bardzo trudno i to bolesne.

53

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

"przygodo milosna" -> zdradził...

54

Odp: Zdradził czy nie jak myślicie??

zdradzil o koniec tematu.
zastanow sie czy chcesz z kims takim byc.

Posty [ 55 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zdradził czy nie jak myślicie??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024