Piekne kobiety :) - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-06-17 19:38:39

ala321
Niewinne początki

Piekne kobiety :)

Witam was kobiety.Jak to jest z wami (ładnymi kobietami)...to prawda,że kobiety ładniejsze są bardziej zazdrosne,bo chcą większość uwagi skupić na sobie? Jak zachowujecie się gdy wasz facet komplementuje przy was inne kobiety, jesteście zazdrosne czy na tyle pewne siebie żeby to olać? Czy faceci,wzbudzają w was zazdrość..żebyście też poczuły ukłucie zazdrości? Co robicie gdy wasz facet czasem zapomina docenić to,że ma taką fajną kobietkę..albo gdy jakaś inna podrywa waszego faceta?

Chciałabym poznać,wasze opinie i dowiedzieć się jak to jest z wami,piękności wink

#2 2011-06-17 19:52:39

Kyaa
Przyjaciółka Forum

Re: Piekne kobiety :)

Mi wszyscy mowia ze jestem ładna ,slicza itp itd ale hymmm szczeze?? jestem taka osoba ktora nawet dziwi sie innym ze tak o mnie sadza he he he^^" jesli chodzi o faceta to moj nie mowi o zadnej ze jest łądna dla niego licze sie tylko ja dzieki bogu bo jesli by tak gadał była bym po 1 zła było by mi przykro i mam mało wiary w siebie dlatego było by to dla mnie ciezkie:) Poza tym z tego co zauwazyłam wiekszosc ładnych kobiet ma ciezko w znalezieniu partnera nie wiem jakie sa tego powody sadze ze moze faceci uwazaja ze zadna z takich łądnych nie spotka sie z nim:P a jak by mi jakas podrywała to bym jej oczy wydłubała:Ptongue hihihihi^^

"Chciałabym żyć pięć razy.Urodziłabym się wtedy w różnych pięciu miastach.
Jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości
I..zakochałabym się pięć razy...w tej samej osobie."

#3 2011-06-17 22:24:58

Konwalia07
Netbabeczka

mój facet wkólko mi powtarza jaka jetem piekna na inne kobiety raczej nie zwraca uwagi raczej na ich piersi kiedys mi to przeszkadzało teraz juz nie i tak wiem że moje kocha najbardziej zreszta to tylko głupie cycki, a faceci ogólnie tez mnie komplementuja obcy i to jest miłe bardzo podnosi moje i tak niskie i pełne kompleksów poczucie własnej wartości, a ładne naprawde ładne laski zazwyczaj stawiaja tylko na urode a na dlższa mete to facet z dziewczyna chyba musi miec o czym pogadac, tak mis sie wydaje
zreszta ja wole usłyszec od faceta ż ejestem fajna i miło mi sie ze mna gada że taka spoko babka niz ze jestem ładna bo to mi sie juzprzejadło zrestzą na urodzie mi az tak nie zalezy a faceci jak na złośc czesto tylko to dostrzegaja

#4 2011-06-17 23:48:55

truskaweczka19
100% Netkobieta

ala321 napisał:

Witam was kobiety.Jak to jest z wami (ładnymi kobietami)...to prawda,że kobiety ładniejsze są bardziej zazdrosne,bo chcą większość uwagi skupić na sobie? Jak zachowujecie się gdy wasz facet komplementuje przy was inne kobiety, jesteście zazdrosne czy na tyle pewne siebie żeby to olać? Czy faceci,wzbudzają w was zazdrość..żebyście też poczuły ukłucie zazdrości? Co robicie gdy wasz facet czasem zapomina docenić to,że ma taką fajną kobietkę..albo gdy jakaś inna podrywa waszego faceta?

Chciałabym poznać,wasze opinie i dowiedzieć się jak to jest z wami,piękności wink

Ja piękna nie jestem, raczej średnia, a niektórzy mówili brzydka. Aczkolwiek mimo kiepskiego wyglądu akceptuje siebie.
Mój facet nie komplementuje przy mnie innych kobiet, na pewno gdzieś w duchu mu się niektóre podobają, ale wiem, ze chce tylko mnie.
Gdyby mówił jakie to inne są piękne to nie byłabym zadowolona, tak to niech sobie gada z kumplami ;-)
Nie wzbudza we mnie zazdrości i ciągle powtarza jak bardzo mu się podobam smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#5 2011-06-18 03:13:35

paulina20
Przyjaciółka Forum

Konwalia07 napisał:

zreszta ja wole usłyszec od faceta ż ejestem fajna i miło mi sie ze mna gada że taka spoko babka niz ze jestem ładna bo to mi sie juzprzejadło zrestzą na urodzie mi az tak nie zalezy a faceci jak na złośc czesto tylko to dostrzegaja

Ciekawe, u mnie jest odwrotnie wink Bardziej mi zależy na urodzie (przynajmniej chwilowo, bo tak ogólnie to nie), a takie komplementy długo by mi się nie przejadły.

Screw gravity.

#6 2011-06-18 08:42:27

Shanty
Przyjaciółka Forum

mam powodzenie i nie jestem z  tego zadowolona. wynikają z tego różne przykre sytuacje a ja sama nie czuję się z tym jakoś cudownie. owszem, bardzo miło jest dostać komplement ale co za dużo.. smile
moi byli partnerzy mieli z tym problem, często wściekali się o spojrzenia mężczyzn, o które ja i tak ubiorem zdecydowanie nie prosiłam. ciężko było wyjść z kolegami gdzieś ( a stanowią oni większość moich znajomych). ja sama nie chcę wzbudzać zazdrości, bo zazdrość to pozornie nawet dobre uczucie, ale nie wiadomo kiedy przeradza się w coś gorszego.
oni też nigdy nie dawali powodów do zazdrości takich celowych, o nie.
smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

#7 2011-06-18 17:11:18

papillon
Cioteczka Dobra Rada

ja uważam się za ładną, może nie piękną, no, ale na pewno bardzo atrakcyjną i widzę tego potwierdzenie wśród społeczeństwa.
niestety trochę mam obsesję na punkcie swojego wyglądu, a tak naprawdę na punkcie dążenia do perfekcji. ciągle mam wrażenie, że nie jestem dość dobra, że nie jestem tak idealna, jak oczekuję tego od siebie ja i inni.
za tym idzie z jednej strony pewność siebie, a więc teoretycznie brak zazdrości. bardzo podobają mi się (wizualnie!) inne kobiety i czasami je komentuję w towarzystwie mężczyzn (pozytywnie).
z drugiej strony, kiedy się zaangażuję w związek, odzywa się moje poczucie bycia "nie-dość-dobrą" no i tu pojawia się zazdrość, czasami kompletnie absurdalna... ale walczę z tym.
za to z mojej strony, ja staram się nie wzbudzać zazdrości, nie lubię tego.

#8 2011-06-18 20:08:59

vanila
Cioteczka Dobra Rada

mam bardzo podobnie jak papillon. mysle, ze jestem calkiem ladna, bardzo czesto slysze duzo komplementow, ale przez moje ciagle dazenie do perfekcji i wysokie wymagania wobec swojego wygladu sprawiaja, ze wcale nie czuje sie tak super w swojej skorze.
natomiast jezeli chodzi o zazdrosc- nie czesto towarzyszy mi to uczucie. teraz nie jestem w zwiazku, ale o zadnego swojego poprzedniego faceta niegdy nie bylam zazdrosna. wrecz przeciwnie- podobala mi sie swiadomosc, ze dziewczyny ogladaja sie za moim facetem i ze ma powodzenie. lubilam zawsze patrzec, jak jakas dziewczyna przyglada sie mojemu chlopakowi i czasami specjalnie sie od neigo oddalam, zeby zobaczyc, czy odwazy sie do niego podejsc.
sama tez lubie wzbudzac zazdrosc. nigdy zadnego faceta nie zdradzilam, ale zawsze chcialam, zeby moj chlopak wiedzial, ze podobam sie innym i zeby nigdy nie byl mnie tak do konca pewny. to kiepska metoda, bo zazwyczaj na tym tracilam.

#9 2011-06-18 20:12:14

anka23
Dobry Duszek Forum

a ja się uważam za piękną i nie tylko ja:)zeby nie było ze sie wychwalam ...jakos zazdrosna nie byłam nigdy o nic ,zreszta zazdrośc to destrukcyjne uczucie,nie przeszkadza mi jak ktos sie patrzy na mojego partnera po to maja oczy:)

#10 2011-06-18 20:23:43

truskaweczka19
100% Netkobieta

anka23 napisał:

a ja się uważam za piękną i nie tylko ja:)zeby nie było ze sie wychwalam ...jakos zazdrosna nie byłam nigdy o nic ,zreszta zazdrośc to destrukcyjne uczucie,nie przeszkadza mi jak ktos sie patrzy na mojego partnera po to maja oczy:)

Oj nie musisz się tak chwalić, na pewno znalazłby się ktoś komu byś się nie spodobala wink

Wisława Szymborska

#11 2011-06-18 20:25:12

anka23
Dobry Duszek Forum

nawet najbrzydsza znajdzie kogoś komu się spodoba truskaweczko:)

#12 2011-06-18 20:27:25

truskaweczka19
100% Netkobieta

anka23 napisał:

nawet najbrzydsza znajdzie kogoś komu się spodoba truskaweczko:)

No pewnie, że tak. Ale nawet najpiękniejsza może się też komuś nie soodobać. Różne są gusta .

Wisława Szymborska

#13 2011-06-18 20:40:51

czarnamadzia
Przyjaciółka Forum

O, dokładnie, gusta są różne. Też jestem uważana za ładną, komplementy się sypią, czasem obrosnę w piórka, ale potem i tak zlatuję na ziemię, bo coś jest nie tak. Kobieta choćby była niewiadomo jak perfekcyjna, i tak znajdzie coś, co będzie w niej nie tak, jak powinno. Nie jestem na pewno piękna, choć mój facet w kółko mi to powtarza i wiem, że on tak czuje i taką mnie widzi, bo jak widzę, jak to mowi do mnie, to aż oczka mu się świecą, a chemia w związku niby tylko na początku? Guzik prawda, jak się kocha, to ta chemia trwa ciągle! Lubię jak inni się na mnie oglądają i nie muszę zakładać miniówek, aby zwracać na siebie uwagę. Śmieję się wręcz z facetów, że łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie. tongue
Mój facecik nie ogląda się w ogóle na inne, co jest naprawdę niesamowite. Mowię poważnie... Ja tam lubię popatrzeć na facetów, ale popatrzę i idę dalej. Zdecydowanie bardziej lubię patrzeć na ładne kobiety np. aktorki.
Chłopak strasznie jest zazdrosny, ja na pewno mniej niż on, ale jak powiedział mi niedawno, że jakaś laska w szkole upuściła zeszyty na jego widok... zazdrość była, ale i taka duma, że mój Mężczyzna ma takie wzięcie w oczach innych. smile Dobraliśmy się i jest nam dobrze razem, chorobliwej zazdrości nie ma, a takie małe zazdrości są w porządku, bo zależy, bo kochamy, bo nie chcemy się sobą dzielić. smile

Ostatnio edytowany przez czarnamadzia (2011-06-18 20:45:23)

Staram się mieć więcej empatii i wyrozumiałości dla świata, który gryzie mnie w dłonie.

Ostatnie tematy :

Stopka forum