Przepowiednie o końcu świata - wierzyć czy nie ? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2008-12-03 10:24:54

brysia
Zbanowany

Przepowiednie o końcu świata - wierzyć czy nie ?

Oglądałyście wczoraj Uwagę?kurcze-siedziałam jak wryta i nie wiem co myśleć o tym co pokazywali,mianowicie:był nasz nieomylny jasnowidz,pokazywali jego wypowiedź z zeszłego roku kiedy to przepowiedział problemy banków i krach na giełdzie-sprawdziło się,ma na swoim koncie 600 trafnie przepowiedzianych wizji,a w Uwadze z 02,12 powiedział że będzie wojna,potężniejsza niż druga światowa,będą miliony ofiar-z jego relacji wynika że wszystko to ma się rozpocząć w przeciągu kilku miesięcy.
Powiem wam że jestem realistką ale mnie przestraszył-jeżeli oglądałyście ten program to napiszcie w tym wątku swoje odczucia.

#2 2008-12-03 10:36:25

Samanta
100% Netkobieta

Re: Przepowiednie o końcu świata - wierzyć czy nie ?

Nie oglądałam wczoraj, ale szukam tej emisji na stronce uwagi i nie mogę znaleźć, z wczorajszego dnia coś tam jest, ale nie to co piszesz. Może macie pomysł jak odnaleźć ten program, żeby go zobaczyć?

Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów..

#3 2008-12-03 10:38:17

brysia
Zbanowany

zaraz poszukam-może mi się uda.

#4 2008-12-03 10:42:14

brysia
Zbanowany

już mam!!przepraszam!!to nie Uwaga tylko interwencja.Te programy mi się wiecznie mylą!!

#5 2008-12-03 10:43:24

Samanta
100% Netkobieta

smile no to szukam..i też muszę zobaczyć..

Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów..

#6 2008-12-03 11:16:23

brysia
Zbanowany

czytałam forum w tym temacie i powiem ci że zdania są podzielone-facet wystraszył tym jasnowidzeniem ludzi-w tym mnie.Niby przewidziany jest koniec na 2012rok,ale i 2000też był przewidziany.Jednak wizja wielkiej biedy a co za tym idzie wojny jest faktycznie cieniem dnia codziennego.Jest coraz gorzej a najgorsze że nie ma dokąd uciec bo źle się dzieje wszędzie.

#7 2008-12-03 11:33:05

Aniaa
Gość Netkobiet

na youtube wpiszcie interwencja jackowski

#8 2008-12-03 11:46:16

brysia
Zbanowany

ja bym chciała ogólne informacje o tym Jackowskim bo mnie facet zdenerwował wczoraj a czytałam że to nie dkońca jest tak że on taki wspaniały-podobno w jego rodzimej miejscowości maj a go po dziurki w nosie

#9 2008-12-04 00:22:15

Ansja
100% Netkobieta

Ja wolę unikać takich programów i być nieświadomą ...

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

#10 2008-12-04 08:28:23

brysia
Zbanowany

no właśnie-czasami nie wiedzieć znaczy żyć dłużej!
Nie po nic mądrzy ludzie przysłowia wymyślili.

#11 2008-12-04 08:34:11

atina
Przyjaciółka Forum

Wczoraj rozmawiałam z mężem o tym co napisałaś,bo my nie ogladaliśmy tago programu.sad
Mąż mówił że gdzieś już było napisane że w 2012roku wybuchnie straszna wojna,ktora pochłonie wiele ofiar.Tylko że tam było napisane że to będzie gdzieś daleko od nas.

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

#12 2008-12-04 08:57:07

brysia
Zbanowany

a tu stwierdzili że 2012 to jakby inna bajka,bo ten jasnowidz to stwierdził że za parę miesięcy wybuchnie wojna straszna i potężna.
Nie wiem już w co wierzyć,człowiek się nasłucha , napatrzy a później wyobraźnia działa.Co ma być to będzie i pewnie co byśmy nie zrobili to przeznaczenia nie zmienimy.

#13 2008-12-04 09:22:24

Jeanne
Zbanowany

Słuchajcie , nie wiem czy czytałyście przepowiednie Michaldy.Kiedyś to czytałam i o ile pamiętam , to była tam mowa o wojnie.Jednak Polska, Francja , Wlochy , czyli te kraje najbardziej katolickie mają najmniej na tym ucierpieć , a najgorzej Rosja i Stany Zjednoczone, które mają pójść pod wodę , czy coś takiego.Musiałabym wrócić duo tej lektury , żeby to jeszcze sprawdzić, ale na razie nie mam jak , chyba ,że w necie coś by o tym było.

#14 2008-12-04 09:38:37

brysia
Zbanowany

jak znajdziesz czas to popatrz za tym i napisz co ciekawego wyczytałaś.Będę bardzo wdzięczna.

#15 2008-12-04 09:52:25

Ansja
100% Netkobieta

brysiu- widzę, że się na serio wystraszyłaś ?? Może nie czytaj szczegółów tej przepowiedni.. Wtedy będziesz spokojniejsza..

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

#16 2008-12-04 10:08:27

Jeanne
Zbanowany

Słuchajcie , ja te przepowiednie czytałam , jak jeszcze chodziłam do szkoły.Pamiętam , że było tam o tym , że księża będą żyli jak świeccy ludzie, brat będzie zabijał brata , nie będzie można odróżnić kobiet od mężczyzn, no i to , co napisałam wcześniej.Było tam również o tym , że ostatnim papieżem ma być chyba Włoch( ? )  Piotr, tak jak pierwszy papież.Po naszym papieżu Polaku , miał być następny Murzynem ,a nie jest, a o ile pamiętacie był Murzyn jako kandydat na papieża!Byłam niemalże pewna , że to on będzie następcą Jana Pawła II, i że przepowiednia się sprawdzi , ale nie...choć z drugiej strony w herbie Benedykta XVI jest Murzyn ! Zobaczcie : http://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Benedykta_XVI

A to sobie poczytajcie : http://koniec-swiata.bloog.pl/
Tajemnice Papiestwa

A tu znalazłąm fragment z przepowiedni Michaldy:

"...Wojny wszelkie trwać będą, a z jednej powstawać będzie druga tak, że końca ich nie będzie. Wojska niezliczone ilości przechodzić będą z kraju do kraju, ale liczba ich tak będzie wielka, że nie mogę ich określić. Lecz wojska te potężne będą, nieugięci, zakuci w żelaza rycerze walczyć będą przeciwko sobie, a duch ludzki wymyślać będzie coraz potężniejsze przyrządy do zabijania służące. Lecz w narodzie i w ludzie mądrość życiowa wielka będzie w ciągłym czuwaniu nad swoim dobrem w ciągłej trosce i obawie wyćwiczy się myśl ludzka. Powstaną tacy sędziowie pogańscy, którzy choć sami kłamcami i łotrami będą, jednak sądzić będą i o sprawiedliwości dużo i mądrze mówić. Całą korzyść ze sprawy, albo już co najmniej połowę, sędziowie zabierać będą. A liczba ich będzie wielka i praw nowych napiszą wiele, choć sami będą lichwiarzami i kłamcami. Do tego zaś wszystkiego doprowadzi mąż ów, gdyż on natworzy nowych praw i wielu sędziów ustanawiać będzie. Mąż ten będzie miał jedną zasadę w życiu i czynach.

Jeden Bóg na niebie jeden cesarz na ziemi.I przeto będzie się wywyższał nad innych, a żądzą jego będzie zagarnąć pod swe panowanie wszystkie ludy i wszystkie kraje. I oto słuchaj, wielki Salomonie, za to Bóg poniży stolicę jego, odbierze mu to, co zdobył ręką pańską i odbierze mu wszystkie godności. Zagnieździ się zło największe, bo Rzymianie złym przykładem ludowi świecić będą, lichwą się zajmować i biednych uciskać. Zaś gdy prosty lud zobaczy niesprawiedliwość i żądzę zysków ze strony sędziów, a nic, prócz chciwości nienasyconej, sam odstąpi ad przykazań bożych, a źle, podług przykładu z góry idącego, czynić będzie. Pomsta Boża spadnie jak grom karzący na lud. Wtedy to nastąpi spis ludności, gdyż będą chcieli widzieć ilość ludzi na ziemi, a to nie z prostej ciekawości, jeno żeby wojska móc okrutnie wystawić. Spis ten czynić się będzie szczegółowo i pilnie w całym kraju i stąd to narody ze wschodu i zachodu zejdą się i powstanie wojna wielka, krew bratnia się poleje, a wiele ludów zginie. A do wojny więcej zapału będzie mieć kraj zachodni, prowadząc wojny lądowe i morskie i starając się zgnębić ludy wschodnie. Wtedy to jedna z królewien panujących zgrozą przejęta, ofiaruje się żeby kres położyć laniu się krwi, lecz, choć spełni się jej ofiara, jednak wojny nie ustaną i we wszystkich chęciach ludy tylko orężem posługiwać się będą, bitwami i mordami żyjąc. I nikt już w tej powszechnej zawierusze nie pozna rodaka, ani brata, wszyscy się będą mieć za obcych, każdy będzie się obawiał w dzień i w nocy o życie swoje, nie odpinając broni. Taka to pomsta Boża będzie za wszelkie grzechy i nieprawości, za fałsz, niesprawiedliwość, lichwę, rozpustę. A diabeł próżnować nie będzie, wymyśli coraz to nowe stroje i mody, niewiasty zamiast bogobojnie żyć, dzieci wychowywać i mężów kochać, o niczym innym myśleć nie będą, a to nie tylko u bogatych, ale i wśród biednych. Biedni równością stroju dumni będą, a porównywać się ze zwierzchnikami i nad innych wynosić, gdyż nikt nie odróżni bogatego od biednego. ..."

"..."...w tych dniach na stolicy Mesjasza papież Piotr będzie siedział, drugi z rodziny Rzymianin. Święty Apostoł Pański pierwszym papieżem będzie, który zacznie paść trzodę Chrystusa, a Piotr drugi reszty dokona. Po nim już żadnego papieża nie będzie."

Żródło

Proroctwa Michaldy są dostępne w wersji HTML .Wpisując w Google : wojna w przepowiedniach Michaldy - 6 od góry.

Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-12-04 10:44:53)

#17 2008-12-04 10:29:07

Ansja
100% Netkobieta

wrrr... hmm

#18 2008-12-04 10:45:55

brysia
Zbanowany

może nie tyle się przestraszyłam bo emocje mi już opadły co mam cholernie bujną wyobraźnie i jak sobie pomyśle o dzieciach to aż mam ciarki-nie wyobrażam sobie że coś się może stać moim albo obcym dzieciom.

#19 2008-12-04 10:47:02

Jeanne
Zbanowany

brysia napisał:

może nie tyle się przestraszyłam bo emocje mi już opadły co mam cholernie bujną wyobraźnie i jak sobie pomyśle o dzieciach to aż mam ciarki-nie wyobrażam sobie że coś się może stać moim albo obcym dzieciom.

Ja mam to samo sadsadsad

#20 2008-12-04 11:09:49

brysia
Zbanowany

Jeanne-no to się narobiło!!!!!naczytałam się tak że chyba sama zacznę mieć wizje!!!!!jak patrzę sobie za okno to widzę normalny tryb dnia,i jak pomyślę sobie że to wszystko ma upaść bo ktoś tak zaplanował to ogarnia mnie wściekłość a ponieważ należę do ludzi którzy nie potrafią być bezradni-taki stan mnie wyprowadza z równowagi.

#21 2008-12-04 11:20:56

Jeanne
Zbanowany

Znalazłam coś równie ciekawego:

Przepowiednie Ojca Pio

Ojciec Pio, przepowiednie 2012 i oświecenie.Wywodził się zakonu Kapucynów. Do końca swoich dni przebywał w klasztorze w San Giovanni Rotondo. 20 września 1918 r. w czasie modlitwy przed Ukrzyżowanym, otrzymał stygmaty na boku, stopach i rękach. Zmarł w 1968r. Twierdził, że 15 stycznia 1957 otrzymał objawienie od Jezusa Chrystusa. Oto jego treść:

Godzina mego przyjścia jest bliska. Przy tym przyjściu będzie Miłosierdzie, a jednocześnie twarda i straszna kara. Moi Aniołowie powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciwko tym, którzy nie wierzą i bluźnią przeciwko objawieniu Bożemu. Z chmur powstaną orkany ognistych strumieni padających na całą ziemię. Niepogody, burze, pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi będą jedne po drugich następować
w różnych krajach. Nieustannie będzie padać deszcz ognisty. Rozpocznie się to w bardzo mroźną noc. Grzmoty i trzęsienia ziemi będą trwać trzy dni i trzy noce. Będzie to dowodem, że przede wszystkim jest Bóg. [...]
Abyście się na to przygotowali, podaję wam znaki: noc będzie bardzo zimna, wiatr będzie huczał, a po pewnym czasie powstaną grzmoty. Wtedy zamknijcie drzwi i okna, nie rozmawiajcie z nikim poza domem. [...]
Podczas, gdy ziemia trząść się zacznie, nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew Ojca mego jest godny szacunku. Kto rady tej nie usłucha, ten zginie w okamgnieniu, bo serce jego widoku tego nie wytrzyma. [...]
W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienie ziemi, a w dniu następnym świecić będzie słońce.
W postaciach ludzkich zstąpią na ziemię Aniołowie i przyniosą z sobą ducha pokoju.
Kara, jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną, jaką Bóg dopuścił na stworzenia od początku świata. Jedna trzecia ludzkości zginie. [...]
Wobec krótkiego czasu należy go gorliwie wykorzystać, nie poddawać się złu ani nie ustępować. Waszym zadaniem i obowiązkiem jest wskazać na nadchodzące niebezpieczeństwo, ponieważ nie będzie usprawiedliwienia, że nie wiedzieliście. Niebo długo bowiem czeka i ostrzega, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z białej mgły poprzez noc - noc bez wypowiedzenia wojny. Od Budapesztu do Norymbergii i od Drezna do Berlina linie te będą zajęte wojskiem. Trzecia linia będzie przebiegać od Zagłębia Ruhry po Królewiec. Potem przylecą z południa czarne i szare ptaki
z taką mocą, że zmienią niebo i ziemię. Główna kwatera wojsk - Kiersberg koło Bonn. Pierwsza bomba wpadnie do kościoła w Bawarskim Lesie. Wszystko zostanie zniszczone
i nikt nie może tych stron przekroczyć. Dużo materiału niszczycielskiego spadnie na ziemię. Oto tam jadą czołgi przez chaty i domy, w tych pojazdach siedzą ludzie, ale ich ciała zwisają, bo są martwi, lecz dookoła z twarzami czarnymi. Wskutek powodzi zginą wsie i miasta. Południowa Anglia z północnym brzegiem zniknie, Szkocja ocaleje. Na zachodzie ziemia zniknie, a powstaną nowe lądy.
Zginą Nowy Jork i Marsylia. Paryż będzie zniszczony w dwóch trzecich. Reisten, Augsburg, Wiedeń zostaną oszczędzone. Augsburg i kraje na południe od Dunaju nie odczują skutków wojny. Kto spojrzy w kierunku zniszczeń, zginie, bo serce jego nie wytrzyma tego strasznego widoku. W jedną noc zginie więcej ludzi niż w dwóch wojnach światowych.
Potem wiara będzie silna.
W parę lat po tych okropnościach przyjdą złote czasy.
żródło

#22 2008-12-04 11:30:27

brysia
Zbanowany

złote czasy.............jak to pięknie brzmi zaraz po tym o czym się czyta!Nie wiem jak mam się do tego odnieść mówiąc szczerze-czy mam myśleć że to wszystko to tylko po to aby nas przestraszyć czy naprawdę ma to jakiś głębszy sens.
Słyszałam kiedyś że nasz Papież znał dokładny termin zagłady ludzkości ale nie zostało mu pozwolone oznajmienie tego aby nie wprowadzać paniki-teraz media same ją szerzą -nie wiem gdzie szukać w necie-może ty Jeanne będziesz wiedziała(albo jak zwykle coś tu wkleisz) w temacie nie wyjawionej tajemnicy Jana Pawła II?

#23 2008-12-04 11:32:50

Danusia
Zbanowany

Panie mądralińskie!!! Zabraniam Wam "nakręcać się" tymi przepowiedniami.Jakby człowiek wiedział,że się przewróci..... to by się położył.Co Wy chcecie osiągnąć?????? Stresować się tym co będzie........??????? a co tak naprawdę to da?  Że trzeba   byc dobrym człowiekiem- to każdy wie,-bez obawy czy pizgnie świat  czy też nie.Mało macie problemów dnia codziennego-? a dokladacie sobie  czymś na co  i tak nie mamy wpływu.Wkurzyłam się na Was.

#24 2008-12-04 11:39:08

brysia
Zbanowany

nie krzycz na nas...plis,plis,plis

#25 2008-12-04 11:40:39

Jeanne
Zbanowany

Danusia , widzę , że Ci się ciśnienie podniosło smile To nie chodzi o to , żeby się nakręcać.Ja wiem , i myślę , ze inni też , że to co ma być , to nas nie ominie , niestety.Jednak uważam , że człowiek powinien być przygotowany na taką ewentualność , bo mimo wszystko wierzę , że w takich przepowiedniach , zwłaszcza ludzi świętych , jest dużo prawdy , o czym świadczą fakty , które się już sprawdziły sad  Danusiu , proszę nie robić miny nr.7 smile
No i oczywiście masz racje we wszystkim co napisałaś smile

Ostatnio edytowany przez Jeanne (2008-12-04 11:42:10)

#26 2008-12-04 11:44:16

atina
Przyjaciółka Forum

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

#27 2008-12-04 11:45:26

Danusia
Zbanowany

Jeanne......... rzeczywiście./......... mam minę numer 7 ..... kurde i będę ją miała - bo widzę jak bardzo dotyka ten temat szczególnie Brysię.Nie ma na to mojego przyzwolenia.Piszesz.... człowiek powinien byc przygotowany........ właśnie...... ja na przykład myję naczynia przed wyjściem z domu do pracy- bo kiedyś ...... nie umyłam .... a w drodze do pracy dostałam udar....... i wróciłam w bałagan po kilkunastu dniach leżenia w szpitalu.Na wszelkie kataklizmy......... nie można się przygotować/./// bo jak????????

Atina......... bo Cię pacnę...........jak mi Bóg miły........... pacnę!!!!

#28 2008-12-04 11:54:13

Ansja
100% Netkobieta

Hehehehehe smile Nareszcie ktoś tu zaprowadził porządek smile

#29 2008-12-04 11:54:19

Jeanne
Zbanowany

Danusiu , mnie bardziej chodziło o samą świadomość tego , co może nas czekać.O to , że tak jak piszesz , trzeba być dobrym człowiekiem , żyć moralnie , w zgodzie z własnym sumieniem.Też myślę o tym , żeby moim dzieciom, mojemu mężowi  nie stała się żadna krzywda , ale zdaję sobie sprawę z tego , że nie mam na to wpływu.Nie chcę żyć w nieświadomości , to jest tak , jak z myślą , że kiedyś trzeba umrzeć.Piszesz , ze teraz myjesz naczynia przed wyjściem z domu , bo nie wiesz , co się może przydarzyć zanim do niego wrócisz.Tak samo jest z końcem świata.Trzeba żyć dobrze , żeby w chwili ostatecznej nie pomyśleć , że nie mam już czasu , żeby coś zmienić.

#30 2008-12-04 11:56:37

brysia
Zbanowany

dlaczego ty kochana moja "mamusiu" tak na mnie i resztę kobietek krzyczysz?przecież ja cię w ogóle nie rozumiem    :smile

#31 2008-12-04 12:05:15

Danusia
Zbanowany

widzisz Brysiu....... bo ja taka krzykliwa mateczka jestem.Jeśli mnie nie rozumiesz.... to widocznie .... przez różnicę pokoleń- nie uważacie,że to fajne wytłumaczenie na wszystko?... różnica pokoleń.
Jeanne....... masz rację- ja też często się boję..... o bliskich głównie.... a to moje krzyczenie...... to taka zmiana tematu.

#32 2008-12-04 12:09:49

atina
Przyjaciółka Forum

Wiecie co ,na dzień przed moją operacją głowy ,przyszedł wieczorem do mnie ksiądz,z pytaniem czy chce sie wyspowiadać?
Nie chcialam-może to głupie,co wtedy pomyślałam,ale jak sie wyspowiadam to napewno operacja sie nie uda,bo bedę "czysta",wolna od grzechu,przygotowana na przejscie na druga stronę.sad
NO cóż,tonący brzytwy się chwyta.sad

Ostatnio edytowany przez atina (2008-12-05 08:19:46)

#33 2008-12-04 12:32:46

Malwinka317
Woman In Red

Krzysztof Jackowski z Człuchowa pomógł sąsiadce z mojego bloku.5 lat temu jej maz wyszedł z domu i nie wrócił..........Szukała go policja, straz pozarna, my-cała wies i nic.....Do Człuchowa mamy nie daleko wiec Jackowski był ostatnia deska ratunku.Powiedział jej , ze on popełnił samobójstwo i narysował na kartce mapke wg której mielismy znalezc jego ciało.Sprawdziło sie, ciało było tam gdzie narysował jasnowidz, lezało w takiej pozycji jak on powiedział miał racje, ze to samobójstwo.

Takze ja mu wierze, kie3dys oglądałam taki program na polsacie w odcinkach "Jasnowidz" pare lat temu jak pomagał policji w poszukiwaniach zaginionych ofiar, policja sie wypowiadała, ze czesto korzysta z jego pomocy bo odnalazł wiele osób i pomogł w sledztwach.

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

#34 2008-12-04 12:59:20

Verissimo
Przyjaciółka Forum

z ciekawością obejrzałam na yotube ten program i powiem tak zawsze mnie fascynowały zjawiska paranormalne bo za takie uważam jasnowidzenie jednak twierdze że jesteśmy kowalami własnego losu.
Przepowiednie mają to do siebie że wywołują reakcje i czasami staje się tak że reakcja jest sugestią przepowiedni.
Dla uspokojenia opowiem wam o pewnej wróżce, moja mama przez wiele lat chodziła do bardzo znanzej wróżki ta przepowiedziała jej ślub , dzieci , chorobe męża.... i powiedziała jej że jak będe miała 16 lat to zajde w ciąże. Wszystkie przepowiednie się sprawdziły oprucz mojej ciąży gdy mama poszła do wróżki w ubiegłym roku spytała o to czemu wszystko się sprawdziło a to nie.
Wróżka jej odpowiedzizała : znając przyszłośc możemy na nią wpłynąc bo tak na prawde to my decydujemy o naszym losie mówiąc córce o ciąży sprawiła pani że ta wzieła spprawy w swoje ręce i odmieniła swój los smile

#35 2008-12-05 08:17:07

brysia
Zbanowany

więc właśnie!przepowiednie które dotyczą naszego losu mają za zadanie ostrzegać-wróżki które stawiają karty tarota zawsze mówią że to jest to co pokazują karty a my mamy szansę zmienić to co jest złe na to co nam odpowiada.Niestety jeśli chodzi o przepowiednie dotyczące losów świata nijaki mamy wpływ na to co będzie,pozostaje tylko patrzeć i godzić się na to co nam gotuje rząd.Wydaje mi się że gdyby głowy państw były mniej zapatrzone w siebie a bardziej otwarci na losy państwa to może koniec świata byłby tylko przykrym wspomnieniem.?

#36 2008-12-05 08:25:02

atina
Przyjaciółka Forum

Tak jest jak piszesz Brysiu,na wiele spraw nie mamy poprostu wpływu.sad
Wczoraj jeszcze raz tak na spokojnie przeczytałam Trzecią Tajemnicę Fatimską do której link zamieściłam powyżej,kurcze dało to mi wiele do myślenia.
Wiem,wiem Danusia zaraz powie czym mam sie zająć.wink

#37 2008-12-05 08:27:43

Jeanne
Zbanowany

atina napisał:

Wczoraj jeszcze raz tak na spokojnie przeczytałam Trzecią Tajemnicę Fatimską do której link zamieściłam powyżej,kurcze dało to mi wiele do myślenia.

Atina , ja tez chciałam poczytać , ale jak wchodzę na ten link co wkleiłaś , to wskakują mi jakieś głupoty sad

#38 2008-12-05 08:29:50

atina
Przyjaciółka Forum

Wiesz że mi dzisiaj też,postaram się coś z tym zrobić.wink

Stopka forum