Dziwny, mocny ból podbrzusza.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dziwny, mocny ból podbrzusza..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Dziwny, mocny ból podbrzusza..

Witajcie, mam pytanie do was, bo może któraś z was będzie w stanie mi pomóc.  Kiedy współżyję z moim chłopakiem i muszę zaznaczyć ze jest delikatny jeżeli o to chodzi to kiedy kochamy się na pieska, lub mam nogi na jego barkach lub kochamy się że to ja jestem na nim odczuwam silny ból w podbrzuszu.. Czy to normalne.? Czy to z czasem minie.?
Pozdrawiam was wszystkie serdecznie wink

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwny, mocny ból podbrzusza..

czyli w określonej pozycji tylko to odczuwasz? np gdy jesteś w pewien sposób ułożona?
czy ten dyskomfort jest zawsze?
ja bym może skoczyła do ginekologa, warto zobaczyć co słychać smile nie chce prorokować ale jakies badanko może się przydać smile
mnie kiedys bolało bo nie byłam dość wyluzowana,może to taka kwestia?
w czynniki typowo ginekologiczne nie chcę się wgłębiać aby nie daj Boże straszyć czy coś smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

3

opisałaś akurat te pozycje w których partner zazwyczaj wchodzi bardzo głęboko, myślę że ból może być tym spowodowany, ale wizyta u gina oczywiście nie zaszkodzi.

Reklama

4

koniecznie idź do lekarza, bo to może być spowodowane np mięśniakami czy torbielami czego oczywiście nie życzę, ale lepiej wiedzieć. Może to być też tyłozgięcie macicy, co ponoć samo się 'naprawia' po pierwszym porodzie, a do tego czasu należy unikać problemowych pozycji.

5

Mam dokładnie ten sam problem - silny ból podbrzusza w pozycjach, w których partner wchodzi głęboko i pod kątem. Przyczyna wg ginki: tyłozgięcie (czy tam przodo-, nie pamiętam tongue) szyjki macicy smile Badam się regularnie, więc to raczej żadna choroba. Jak napisała bloody_mary, po porodzie najczęściej samo się prostuje, a do tego czasu chyba musisz przecierpieć bądź po prostu unikać pozycji z głęboką penetracją.

Reklama

6

ja odczuwam bol podbrzusza jezeli nie kocham się dlugo to wtedy po pierwszym stosunku boli mnie na prawde mocno lub po bardzo agresywnym sexie ! wink u ginekologa byłam i zadnych problemow smile

7

Mam tak samo... Gdy mam nogi uniesione wysoko boli mnie podbrzusze, boli mnie również na stojąco od tyłu, jest jeszcze kilka pozycji w której odczuwam taki ból. Nie praktykujemy tych pozycji...

Do ginekologa chodzę regularnie i jestem zdrowa jak rybka smile
Choć nigdy nie zapytałam dlAczego mnie to boli.... Ale skoro wszystkie badania sa ok ...

Umiesz liczyć? Licz na siebie...!

PKU - Patrz Komu Ufasz.!

8

Nie zgodzę się , że po porodzie się to normuje....

Jestem 6 miesiecy po porodzie, jak bolało tak boli...

Umiesz liczyć? Licz na siebie...!

PKU - Patrz Komu Ufasz.!

9

Kiedy ja opisałam taka historię swojej gin to odpowiedziała, że partner ma być delikatniejszy... Nic mi nie pomogła, bo on jest delikatny...

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dziwny, mocny ból podbrzusza..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016