Nawadnianie organizmu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nawadnianie organizmu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nawadnianie organizmu

Zastanawia mnie ile wody wipijacie dziennie. Czy siegacie po butelke wody sporadycznie czy tak jak ja codziennie? Namawiam was do tego by pić wiecej i częściej takze miedzy posiłkami. Warto równiez przeżucić sie ze słodzonych napojów gazowanych na zdrową żrodlana wodę mineralną najlepjej niegazowaną. A może ktos z was napisze coś więcej na ten temat. Czekam i Pozdrawiam Was serdecznie.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Shanty (2011-06-10 21:21:50)

Odp: Nawadnianie organizmu

ja piję sobie puchę Mouintain Dew-ale raz, dwa w miesiącu. tak to omijam słodkie napoje. i gazowaną wodę, ble tongue
3 lata temu sprawiłam sobie maszynkę i sama robię soki z marchewek i jabłek, a z wyciskarki robię bombę wit C - cytrynka + pomarańcze.
ogółem piję zieloną herbatę, rumianek i dużo wody.
w lato potrafię zwłaszcza w aktywny dzień wychlipać ze 3 litry wody w ciągu dnia. popijam,ażeby być odpowiednio nawodnioną, to ważne dla skórki poza tym. słyszałam, że zaleca się picie 8 szklanek wody dziennie smile

3

Odp: Nawadnianie organizmu

Warto przerzucić się ale większość społeczeństwa zdecydowanie wybiera te tańsze słabsze produkty, kolorowe wody które nie mają nic w sobie poza cukrem (chemia gratis!). Mnie udało się oduczyć picia napojów, owszem zdarza mi się czasem wypić colę czy inny mocno schłodzony napój ale jest to sporadyczne. I na pewno nie do obiadu smile

4

Odp: Nawadnianie organizmu

Herbaty, woda, czasem cola (z tych niezdrowych i gazowanych), dziennie minimum dwa litry, dochodzę czasem do trzech albo i więcej, zależy od dnia. Wodę tylko przegotowaną, nie kupuję butelkowanej, może bład, ale szkoda mi na to kasy. Chyba, że w podróży jestem, to inna sprawa.

5 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-04-10 11:42:49)

Odp: Nawadnianie organizmu

Ja nawadniam organizm nie tylko wodą, ale i ziołami. Kupuję mieszankę dla sportowców w sklepie zielarskim (ja akurat na reklama na forum jest płatna i i popijam w zależności od pory roku na zimno, albo na gorąco. Od kiedy tak robię, to pozbyłam się bólów głowy w okresie wakacyjnym. Chodziłam wiecznie odwodniona i migreny w czasie upałów miałam na okrągło...

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-04-16 14:51:59)

Odp: Nawadnianie organizmu

Ja organizm nawadniam zarówno od środka jak i od zewnątrz. Piję duże ilości płynów (zwłaszcza wody mineralnej) i nawilżam się balsamem do twarzy i ciała
spam. Jest bardzo skuteczny a przy tym delikatny.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nawadnianie organizmu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024