Relacja z mezczyzna o 10 lat starszym...? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-06-10 10:47:46

jasmine_24
Na razie czysta sympatia

Relacja z mezczyzna o 10 lat starszym...?

witam,
chcialabym prosic o obiektywne spojrzenie na sprawe. smile

Jakis czas temu poznalam faceta;jest ode mnie 10 lat starszy, swietnie nam razem uplywa czas, wspaniale sie dogadujemy no i ma zniewalajace poczucie humoru.. smile
Jednym slowem ma w sobie "to cos" co mnie do niego przyciaga; no i te jego duze brazowe oczy smile
  Na 1 spotkanie przejechal ponad 100km by spedezic ze mna pare godzin .
To on proponuje spotkania , z ktorych kazde jest coraz bardziej ciekawe ; wspaniale miejsca, romantyczne kolacje..smile
Twierdzi,ze chce miec kogos na stale, zreszta i ja mam taki sam cel.
   I sama nie wiem "czego by sie tu uczepic" ale wydaje mi sie to zbyt piekne by bylo pawdziwe..
Wiem,straszna jestem...;p  Pozostaje chyba  czekac na rozwoj sytuacji...

No bo z 2 strony - facet inteligentny,wyksztalcony , z dobra praca ....i samotny...
Jakos nie wydaje mi sie to "realne" w dzisiejszym swiecie...

No i po co mialby sie spotykac z dziewczyna o 10 lat mlodsza od siebie?

Po ostatnim spotkaniu powiedzial,iz " jest optymistycznie nastawiony co do naszej relacji , no i ze moje perfumy dzialaja na niego oszalamiajaco " tongue

Nie chce sie "wkrecic" , chcialabym spojrzec ann to obiektywnie , poznac opinie ludzi,ktorzy lepiej znaja zycie smile

"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć."

#2 2011-06-10 10:52:08

Norvil
Zbanowany

Re: Relacja z mezczyzna o 10 lat starszym...?

A zaprosił Cię do domu, pokazał jak mieszka, gdzie pracuje ?

#3 2011-06-10 10:58:35

jasmine_24
Na razie czysta sympatia

tak.

"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć."

#4 2011-06-10 11:13:55

Norvil
Zbanowany

Przepraszam Cię ,że tak Cię zinwigilowałem smile - ale w pierwszej chwili przyszło mi na myśl, że facet szuka sobie kochanki na boku smile

Różnie się w życiu układa - może akurat ten meżczyzna nie miał czasu , sposobności kogoś spotkać , poznać ? Lub czekal na swoją połówkę ? - oby tak było.
A powiedz mi czy dopytywałaś się - albo opowiadał Ci o swoich poprzednich związkach ?

A poza tym nie ma nic złego w tym, że facet szuka sobie młodszej.   Ja też bym tak chciał smile
To w jakiś sposób go mobilituje i jak spojrzeć to "cieleśnie" młodsze kobiety są bardziej apetyczne - przynajmniej dla nas potrzydziestolatków  ( oczywiście w fantazjach erotycznych smile ).

Także jaśmine głowa do góry, pełen optymizm ( ale staraj się zachować jakiś instynkt samozachowawczy { już drugi raz o tym instynkcie dzisiaj piszę } i zaczynaj " tokowanie" .
Powodzenia

#5 2011-06-10 14:20:33

katherine
Wkręcam się coraz bardziej

Moim zdaniem to na pewno minie. Popatrz na ten związek w dłużej perspektywie, bo nie sądzę, aby on tak chciał ciągle jeździć i robić niespodzianki. Nie chodzi mi o to, że on jest jakiś zły, ale po prostu musisz go poznać w momencie, kiedy minie mu takie pierwsze zauroczenie, kiedy przenosi się góry ; )

#6 2011-06-10 15:00:02

marynata
Słodka Czarodziejka

jasmine_24 napisał:

No bo z 2 strony - facet inteligentny,wyksztalcony , z dobra praca ....i samotny...
Jakos nie wydaje mi sie to "realne" w dzisiejszym swiecie...

Jasmine, właśnie powiedziałabym, że jest to bardzo "realne" w dzisiejszym świecie smile Kształcenie się i zdobywanie dobrej pracy w tym dzisiejszym świecie mogą w dużym stopniu utrudnić powstawanie relacji damsko-męskich. Tobie wydaje się, że on ma aż 34 lata. A ja powiem Ci, że on ma dopiero 34 smile Wiele osób zaczyna układać sobie życie dopiero po 30-stce. Kiedy właśnie mają już wykształcenie, dobrą pracę. Uważają, że dopiero wtedy mogą pomyśleć o żonie i dzieciach - by niczego nikomu nie brakowało. To jest kwestia priorytetów, planów życiowych.
A że spotyka się z Tobą - kobietą młodszą od siebie o 10 lat? Nic specjalnego, może takie woli smile Między mną a moimi braćmi jest podobna różnica wieku i mamy ze sobą świetny kontakt.

Pamiętaj o rozmowie i poznaniu go w różnych okolicznościach, sytuacjach. Tak, jak w każdej powstającej tego typu relacji, należy zachować ostrożność smile

#7 2011-06-10 22:23:31

jasmine_24
Na razie czysta sympatia

Dziekuje Wam serdecznie za wyrazenie zdania. smile

#8 2011-06-11 03:55:19

Anna1985
Niewinne początki

Jasmine mój chłopak też jest ode mnie starszy, co prawda 6 lat, a nie 10, ale początkowo też sądziłam, że to za piękne, żeby było prawdziwe, a teraz wiem, że może być cudownie. Jednak zdrowy rozsądek jest w takiej sytuacji bardzo potrzebny, więc życzę dużo rozwagi i powodzenia!

#9 2011-06-12 20:13:34

jasmine_24
Na razie czysta sympatia

Witam ponownie,

dzis znowu sie spotkalismy.. smile

Dzien nam minal b.szybko ; spacerowalismy, bylismy na lodach smile i zaprosil mnie do siebie do domu na herbate smile

Poczatkowo sadzilam,ze "wiadomo o co chodzi " z ta herbata i zastanawialam sie czy przyjac to zaproszenie,ale w koncu skorzystalam smile

No i nie zaluje bo bylo najnormalniej w swiecie.smile

Sama nie wiem co mam myslec... chyba mu sie troche podobam ;P
Patrzy mi prosto w oczy, wyczuwam zainteresowanie z jego strony , w zartach stosuje subtelne podteksty... 

Ja mu sie nie narzucam, wrecz przeciwnie; spotykamy sie jesli on wyrazi chec, staram sie zachowywac taktownie w tym zakresie, chcialabym by sie to dobrze ulozylo:)

Facet jest naprawde wartosciowy i jest to "typ" jakiego zawsze szukalam:)

Tak sie zastanawiam czy dobrze robie ; no bo "facet zdobywca,on powinien wykazywac inicjatywe "etc.?

Jak sadzicie?

#10 2011-06-13 14:18:30

robertwu
Net-facet

Moim zdaniem on powinien proponować tobie spotkania, nie narzucaj się, ale nie bądź także uległa.

#11 2011-06-13 17:11:27

truskaweczka19
100% Netkobieta

Nie szukaj dziury w całym, bo może wtedy niechcący stracisz całkiem fajnie zapowiadającą się relację i będziesz tego potem żałować. Ciesz się chwilą, poznawaj go coraz lepiej. Różnie się ludziom życie układa, uwierz, że są przecież ludzie w długoletnich związkach, a np zdradzają po kątach i nie wolno im ufać, a zdarzy się także nawet ktoś kto tak długo jest w stanie wolnym wprawdzie, lecz jest super facetem, choć niezbyt zauważanym wśród płci przeciwnej. Dlatego moim zdaniem nie powinnaś go skreślać. A różnica 10 lat to nie tragedia, co innego, gdyby to było 30 - 40 lat to może i byłyby schody przyznaję....a tak, przecież jest tyle udanych związków nawet gdzie jest taka różnica i ta różnica nie jest kolosalna, tym bardziej. że oboje jesteście już dorośli. Spokojnie smile
Pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-06-13 17:14:08)

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Stopka forum