Gdzie zrobić obdukcję lekarską w Opolu - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-05-31 15:31:51

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Gdzie zrobić obdukcję lekarską w Opolu

Witam, może wiecie, gdzie w Opolu lub okolicach (Niemodlin-Nysa-Brzeg) można zrobić obdukcję lekarską?? A i czy można to zrobić np po dwóch dniach od zdarzenia? Jakie są koszty?? Proszę o wszelkie informacje. Pozdrawiam

#2 2011-05-31 16:23:15

żyworódka
Przyjaciółka Forum

Re: Gdzie zrobić obdukcję lekarską w Opolu

ANUSIAAA_88

Wystarczy udać się do lekarza pierwszego kontaktu i on również wyda zaświadczenie o uszkodzeniu ciała z zaznaczeniem okoliczności powstania obrażeń ciała z wywiadu pacjenta.

Gdy mój syn kiedyś został napadnięty, to pojechałam z nim na pogotowie ( na drugi dzień) i lekarz wydał takie zaświadczenie. Nie pamiętam, czy płaciłam...
Gdy złapali sprawcę, zaświadczenie to było respektowane.
Spróbuj jeszcze dzisiaj, skoro zdarzenie było dwa dni temu.
Pozdrawiam.

EDIT:
Jeśli jesteś w szoku po zdarzeniu, a zamierzasz skierować sprawę do Sądu p-ko sprawcy, to zgłoś się do Poradni Zdrowia Psychicznego i opowiedz o zajściu oraz traumie jaką przeżywasz.

Ostatnio edytowany przez żyworódka (2011-05-31 16:31:56)

"Im dalej w życie, tym więcej musimy odrzucić iluzji, marzeń i pragnień młodości, tym silniejsze w nas poczucie, że padliśmy ofiarą złego świata i innych ludzi. Zawsze znajdziemy kogoś, kto winien jest naszemu nieszczęściu i porażce, kogoś, kogo chcielibyśmy wykluczyć. Przyjęcie doktryny, która uwzniośli tę zawiść i poczucie krzywdy, daje pocieszenie i siłę." Carlos Luiz Zafón.

Stopka forum