Jak sprawić żeby mnie pokochał - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-05-27 17:45:30

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Jak sprawić żeby mnie pokochał

Witam, jakiś czas temu poznałam bardzo interesującego mężczyznę. Z mojej strony zaiskrzyło już od pierwszego spotkania. Prawdopodobnie się w nim zakochuję. Wszystko byłoby ok gdyby nie jego nastawienie. A więc krótko o nim. Ma 36 lat, jest kilka lat po rozwodzie, jest kobieciarzem, przynajmniej takie plotki o nim chodzą i sam się przyznaje, że miał sporo kobiet. Jest przystojny, pewny siebie i zdecydowany. Jeszcze nie poszłam z nim do łóżka, bo właśnie tego się boję, że wtedy zerwie ze mną kontakt jak dostanie to, co chce. Mimo tego, jaką ma opinię i za jakiego chce uchodzić, wydaje mi się, że jest zupełnie inny. Przy mnie jest czuły, kochany, troszczy się o mnie. Mówił, że nasza znajomość nie musi tak wyglądać, że tylko łóżko i tyle. Możemy się nawet tylko przyjaźnić jeśli tego będę chciała. Niestety jak zaczęliśmy rozmawiać na temat tego, co będzie dalej, to powiedział, że jak kobieta się w nim zakochuje to on zrywa znajomość bo narazie nie chce się wiązać. Wiedziałam od początku, w co się pakuję, jednak ciągle mam nadzieje, że on się we mnie zakocha. Może jestem młoda i naiwna bo mam zaledwie 22 lata (jest między nami spora różnica, ale mi to nie przeszkadza), ale wydaje mi się, że to nie tylko zwykła znajomość również z jego strony, tylko nie chce sie do tego przyznać. Jak wspomniałam, miał sporo kobiet i co kilka dni widzałam, że ktoś u niego jest... (mieszkamy niedaleko) a od momentu, kiedy się spotykamy, jeszcze żadna kobieta do niego nie przyjechała... co mam o tym myśleć?? Jak sprawić, żeby mnie pokochał?? Proszę o rady.

#2 2011-05-27 18:26:29

Aaricia
Woman In Red

Re: Jak sprawić żeby mnie pokochał

Co masz o tym myśleć? Że teraz akurat ma ochotę na młode mięsko. 22-letnia naiwna romantyczka nie sprawi, aby 36-letni doświadczony casanova zapałał do niej wielką miłością i postanowił porzucić swój tryb życia. Oczywiście, że jest dla Ciebie czuły i kochany - przecież wie, jak się zdobywa młodziutkie naiwniaczki. Więc porzuć swe nadzieje i poszukaj sobie bardziej odpowiedniego obiektu do zakochiwania się.

#3 2011-05-27 18:28:33

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Wiesz, dziękuję za radę, ale ja to jednak widzę troszkę inaczej. Wydaje mi się, że on już ma dość tego stylu życia, jednak nie jest tak łatwo się zmienić.

#4 2011-05-27 18:37:15

Aaricia
Woman In Red

Kazdy facet jest czuły i w ogóle super kiedy na jego horyzoncie pojawia się atrakcyjny obiekt do upolowania. Aby rozgryźć jego prawdziwe intencje należy mieć sporo doświadczenia i absolutny obiektywizm. Ponieważ u Ciebie już pojawiły się jakieś uczucia to o obiektywiźmie nie ma mowy. Prawdopodobnie widzisz te rzeczy, które chcesz widzieć. Miliony kobiet wpadły w pułapkę "ja go zmienię, na pewno dla mnie się zmieni". 99% z tych milionów się rozczarowała...

Ostatnio edytowany przez Aaricia (2011-05-27 18:37:34)

#5 2011-05-27 18:48:22

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

W pewnym sensie masz racje. Ja wcale nie chce go zmieniać bo podoba mi się taki jaki jest. Szczerze mówiąc, nie oczekuję, że tak od razu porzuci dotychczasowy tryb życia i zmieni się właśnie dla mnie. Nie liczę też od razu na związek, bo wiem, że po rozwodzie nie jest łatwo znowu się zakochać... chcę po prostu stać się dla niego kimś ważnych, kimś, na kim będzie mógł polegać, przed kim się otworzy. Może faktycznie nie zauważam wszystkiego, ale wierze, że on nie jest taki zły, na jakiego stara się wyglądać. Wiele przeszedł w życiu. Nie staram się go tłumaczyć, po prostu to rozumiem. Chce tylko, żeby coś do mnie poczuł tak jak ja do niego. Bo to jest w głębi serca dobry człowiek i ja to widzę. Niestety nie wszyscy to dostrzegają.

#6 2011-05-27 18:58:52

Aaricia
Woman In Red

Anusia, Ty mylisz dwie odmienne sprawy - możesz być jego przyjaciółką i tu możesz jak najbardziej odnieść sukces. Możesz być dla niego najbliższą osobą. Ale jeśli się w nim zakochasz to przegrałaś. Nie rozdzielasz tych dwóch spraw, więc leziesz jak ćma do ognia. A potem będziesz cierpiała, że on nie odwzajemnił Twoich uczuć. I przyjaźń też wcięło. A zapewniam Cię, że taki mężczyzna umie odróżnić przyjaźń od miłości. Prawdopodobnie on nawet może sypiać z przyjaciółką, ale jej nie pokocha. A Ty będziesz po uszy zakochana.

#7 2011-05-27 19:07:28

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Nie mylę tych dwóch spraw, tylko wiem, że miłośc tak łatwo nie przychodzi. Dlatego najpierw chce stać się dla niego kimś ważnym i może z czasem mnie pokocha. Dzięki bardzo za odpowiedz, przyda mi się takie krytyczne spojrzenie na to. Będę musiała się poważnie zastanowić, czy brnąć w to nadal.

#8 2011-05-28 10:13:01

zosia samosia1
Niewinne początki

Witajcie smile
Ten mężczyzna jest po rozwodzie. Nie wiemy, jaki był powód rozstania z" byłą " żona. Moze on się po prostu boi, że powtórzy się sytuacja. Zrywa kontakty z kobietami, które się w nim zakochują, bo nie chce pewnie nikogo rozkochać w sobie.
Jesteś jeszcze młoda , on traktuje Ciebie jako znajomą, a powiedział Ci o tym może dlatego,żebyś wcześniej wiedziała i "trzymała  swoje uczucia na wodzy".On chyba Ciebie ostrzega przed pokochaniem go.

#9 2011-05-28 13:28:54

IntymnaBielizna
Do zakochania jeden krok

Zgadza się,możliwe ze boi się powtórki z przeszłości lub jego żona skrzywdziła go i dlatego woli teraz nie angażować emocjonalnie. Możesz jedynie być przy nim i dawać mu sygnały swojego zainteresowania. Jednak mimo wszystko mam przeczucie,ze po tym jak pójdziecie do łóżka,cały czar pryśnie...

#10 2011-05-28 13:40:46

uoyretfatsul
Niewinne początki

Na podstawie własnego doświadczenia powiem Ci, że facet typ don Juan choćby nie wiem jak Ci słodził, zamęczy się próbując wytrwać w poważnym związku z jedną kobietą. Seks też przestanie go bawić.

Lovin' eyes can never see.

#11 2011-05-28 13:42:25

netchłopak
net-facet

Najleprza jest szczerość.

Zadaj mu konkretne pytania.
Co sądzi o was, wyciągnij informacje, podpytaj.
Tle że nie idź z nim do łóżka. A mając dystans i otwarte oczy będzesz wiedziała co myśli smile

A ze kleżanka pisze o tymto jestnadzieja żemyśli i nie kocha z klapkai na oczach. smile

#12 2011-05-28 15:27:59

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Wiedzie, ślepa ja nie jestem smile i wolę być ostrożna. A jest jeszcze coś, czego nie napisałam... jeszcze do niedawna byłam w związku ale nie układało się już długi czas. Jak poznałam tego faceta (o którym mowa od początku) to żartowaliśmy na temat że on się zakocha albo ja... a na koniec powiedział, że woli żeby to nastąpiło jak już będę sama. Niby taki drobiazg, a jednak coś chyba znaczy. A jego żona odeszła od niego bo jak to ujęła "przestała go kochać..." wiem, że po prostu znalazła sobie innego. Byłi ze sobą sporo czasu więc napewno bardzo go zraniła. Może jestem naiwna ale zawsze staram się znaleźć w każdym coś pozytywnego. A co do tego, że traktuje mnie tylko jak koleżankę to się nie zgodzę...

#13 2011-05-28 17:12:08

tatyana84
O krok od uzależnienia

Facet wprost Ci powiedział, czego oczekuje po znajomości z Tobą, a Ty się doszukujesz ukrytego sensu. Faceci naprawdę nie działają w ten sposób, że myślą "tak", a mówią "nie". Tym bardziej, że to 36 letni mężczyzna, więc z reguły wie, czego chce od życia. Dodatkowo po związku małżeńskim. Równie dobrze może się z kimś spotykać tylko dla seksu. Bez poważnych deklaracji i planów na przyszłość. I o ile obie strony to akceptują i nikogo to nie rani, to nie widzę w tym nic złego. Życie różnie się układa. Poza tym śmiem twierdzić, że ów facet ma zupełnie inne priorytety niż Ty. Naprawdę chcesz poświęcić się nawracaniu go na słuszną, w Twoim mniemaniu, ścieżkę? A tak w ogóle to za bardzo go idealizujesz.. "Żona odeszła, bo znalazła innego". Rozmawiałaś z nią i wiesz, dlaczego tak zrobiła? Wina zwykle leży po obu stronach... Ochłoń troszkę i spójrz na to z dystansu.

#14 2011-05-30 12:23:43

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Dziękuję za wszystkie rady... i faktycznie wciąż nie poszłam z nim do łóżka, mimo, że byliśmy razem na 2-dniowej imprezie i spałam z nim w jednym pokoju tongue. Właśnie na tej imprezie troszkę za dużo wypił, zresztą ja też... i powiedział, że mnie kocha. Następnego dnia nie chciał już tego powtórzyć, bo pytałam, czy mówił to poważnie. Ale jak byłam w kuchni i zmywałam naczynia, podszedł do mnie, przytulił mnie i powiedział, że wczoraj mówił szczerze. Byłam w szoku. Jak myślicie?? To prawda??

#15 2011-05-30 13:51:38

vanila
Cioteczka Dobra Rada

mysle, ze ten facet to stary wyjadacz i dobrze wie, co mowic kobiecie i jak sie zachowywac, zeby ja uwiezc. ja bym na Twoim miejscu jednak nie rezygnowala ze znajomosci, brala to, co jest mi dane i z tylu glowu ciagle miala na uwadze, ze najprawdopodobniej ten romans nie bedzie trwal zbyt dlugo. wiem, ze latwo mi pisac, ale nie zakochuj sie w nim za bardzo, bo potem tylko bedzie placz. postaraj sie wyrobic w sobie takie lekkie nastawienie i nie wnikaj za bardzo w to, co do Ciebie mowi. nie sadze, zeby mowil powaznie, ze Ciebie kocha. jasne, ze nie wiemy jak jest naprawde, ale narazie wszytsko wskazuje na to, ze ten facet ma po prostu tendencje to pakowania sie w krotkie znajomosci i nie licz odrazu na to, ze z Toba bedzie inaczej. czas pokaze, byle byc tylko potem za bardzo nie cierpiala.

#16 2011-05-30 13:59:43

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Wiecie, przez wasze wpisy na forum i tak już nabrałam dystansu do tej sytuacji, ale ja wciąż wierzę, że on nie jest taki zły. Nie chce go idealizować, bo daleko mu do ideału. Nie chce go po prostu oceniać przez pryzmat plotek na jego temat. Początkowo, jak się spotykaliśmy to nie chcieliśmy, żeby ktoś się o nas dowiedział. Wiecie, jacy ludzie potrafią być okrutni i plotkować... A teraz ta impreza, przedstawił mnie swoim znajomym... Mówił, że do mnie przyjedzie (bo jak do tej pory tylko po mnie przyjeżdżał bo bałam się reakcji rodziców) i jak będzie trzeba to porozmawia z moim ojcem. Mam wrażenie, że on podchodzi do tego poważniej niż ja... Rozumiem, dlaczego macie takie zdanie i po części się z nim zgadzam, ale liczyłam na jakieś pozytywne opinie smile

#17 2011-05-30 14:20:27

Wielokropek
Moderator

Pozytywna opinia to dla Ciebie stwierdzenie: tak, ten facet chce mieć Cię za żonę, ślub wkrótce.

Czy moje zdanie będzie wg Ciebie pozytywne czy negatywne? Na pewno obiektywne i bez złych intencji pod Twoim adresem, i pod adresem Twego ewentualnego partnera.

Trudno jest oceniać intencje 36-letniego mężczyzny, gdy jedynymi wiadomościami o nim są Twoje, dość tendencyjne i bardzo subiektywne.

Nie znam nikogo, kto by można zmusić do miłości.
Tutaj nie masz nic do zrobienia. On albo chce być z Tobą w luźnym związku, albo chce stworzyć związek formalny. Swoim zachowaniem, usiłowaniem wpłynięcia na jego decyzje możesz jedynie zniechęcić go do siebie.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

#18 2011-05-30 14:22:44

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

To nie jest tak, że chce go zaciągnąć do ołtarza... po prostu chce wiedzieć, że on jest dobrym człowiekiem i nie ma złych intencji.

#19 2011-05-30 14:32:06

Wielokropek
Moderator

Czy on jest dobrym czy złym człowiekiem nikt z nas forumowiczów nie zgadnie.
Podobnie z intencjami. Nikt nie siedzi w jego głowie.

Dla mnie nie ma nic złego, gdy do łózka idą dwie dorosłe osoby i chcą, by tym co ich łączy był wyłącznie seks.

Ważnym jest to, na co Ty się zgadzasz, na co Ty się decydujesz. Jeśli tzw. wolny związek odpowiada Tobie, to gdzie te złe intencje kogokolwiek?

I jeszcze jedno. Dla mnie ktoś, kto rozstał się ze swoim partnerem życiowym nie staje się automatycznie "złym człowiekiem" cokolwiek to określenie znaczy.

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2011-05-30 14:33:38)

#20 2011-05-30 15:17:00

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

To nie jest tak, że on podobno jest złym człowiekiem bo rozstał się z żoną. On sam powtarza, że jest chu... to jego słowa. Ale ja widzę, że on tylko stara się taki być i za takiego uchodzić, ale tak naprawde taki nie jest smile

#21 2011-05-30 15:21:08

Wielokropek
Moderator

anusiaaa_88 napisał:

Ale ja widzę, że on tylko stara się taki być i za takiego uchodzić, ale tak naprawde taki nie jest smile

Kogo Ty przekonujesz?

#22 2011-05-30 15:22:15

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Nikogo nie przekonuje... chociaż wiesz, co?? Może faktycznie sama siebie chce przekonać. Już sama nie wiem.

#23 2011-05-30 15:22:43

Elede
Słodka Czarodziejka

Ech, no to może opiszę Ci moją historię, też z 36 letnim facetem. Pierwsze spotkanie - chemia, kilka następnych - jeszcze większa chemia, po paru tygodniach deklaracje uczuć, plany układania sobie życia. Poszliśmy do łóżka, poznał moją rodzinę i znajomych, oczarował ich - to potrafił bardzo dobrze robić. Tylko że seks mu się jakoś nie podobał, bo ja za mało doświadoczona byłam, za szybkie tempo jak dla mnie to było...No i taki był wrażliwy, że nie wiedział nawet jak zerwać jak facet, tylko nagle przestał mieć mniej czasu, nagle jakieś niedomówienia, brak czułości...robił tak, żebym to ja zerwała. Widziałam już co się święci, więc to zrobiłam, a on pewnie pobiegł szukać dalej. Tez kobieciarz, dowiedziałam się po jakimś czasie, inteligentny, zabawny, wrażliwy, po przejściach, a jakże. Po tym krótkim czasie zrozumiałam, że to facet borykający się wieloma problemami emocjonalnymi, który szybko się 'zakochuje' i równie szybko 'odkochuje'. Tak więc ja bym nie przywiązywała wagi do deklaracji 'kocham cię' po pijaku. To słowo strasznie się zdewaluowało. Kochać kogoś można po jakimś czasie, byciu ze sobą. Mi faceci tez czasem wyznawali taką miłość i tylko z tego się śmiałam.

Podsumowując - moim zdaniem,taki kobieciarz albo szuka super laski,niedoścignionego ideału, albo po prostu monogamia nie dla niego. Naprawdę powinnaś uważać, bo taki ktoś zna bardzo dobrze rózne techniki 'podejścia' kobiety, uwiedzenia jej, a skoro sam się przyznaje do tego...szuka młodego ciała moim zdaniem, a gdy Ty się zaangażujesz jeszcze bardziej niz teraz, powie - przecież wiedziałaś jaki jestem, ja sie  nie zmienię, niczego nie obiecywałem. Ale koniec konców to Twoje zycie i Twoje decyzje.

Ostatnio edytowany przez Elede (2011-05-30 15:23:55)

#24 2011-05-30 15:26:18

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Wiecie, jak założyłam ten wątek, byłam pewna, że tylko utwierdzę się w przekonaniu, że naprawdę warto... ale teraz jest na odwrót. Coraz bardziej wydaje mi się, że to jest bez sensu... niestety uczucia nie wybierają

#25 2011-05-30 15:35:47

Wielokropek
Moderator

Anusiaaa_88, nie wiem, czy ten facet jest kobieciarzem, czy nie. Nie wiem, czy jest dobrym, czy złym człowiekiem. Nie wiem, czy chce Ciebie wykorzystać, czy nie.
Wiem tylko jedno, jesteś zadurzona w nim po same uszy.
Dlatego namawiam Cię do spokoju i nie podejmowania pochopnych decyzji.
Być może Twoje zauroczenie przekształci się w miłość, być może on Cię pokocha, być może będzie wam obojgu dobrze w związku: jemu z kobietą młodszą od niego o 10 lat, i Tobie z mężczyzną o tyle samo starszym.

Dużo jest tych "być może". Do tego, by przekształcić je wszystkie w jakąkolwiek pewność trzeba czasu.
Ale też zastanów się, jak sobie wyobrażasz Wasz związek za lat 30? Ty będziesz wtedy miała lat 53, on - 63. Znam takie pary, nawet z w3iększą różnicą lat. Ale czy Ty chcesz tego?

Namawiam do rozwagi. smile

#26 2011-05-30 15:47:04

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Dzięki. Teraz to do mnie dotarło. Myślałam, że mam to pod kontrolą, że nad wszystkim panuję i w każdej chwili mogę się wycofać. Niestety jak przeczytałam to, co napisałaś, uświadomiłam sobie, że faktycznie jestem zauroczona i to po same uszy. Tłumaczę go przed całym światem, nawet sama przed sobą... Wiesz, nawet nie byłam tego świadoma, ale dziękuję.

#27 2011-05-30 18:23:10

Wielokropek
Moderator

Trzymaj się ciepło. smile

#28 2011-05-30 20:45:32

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Dziękuję smile

#29 2011-05-31 15:20:39

AdaMaria
Dobry Duszek Forum

Hej!
anusiaaa_88 tak na prawde kazdy tutaj chce Ciebie uchronic przed tym,abys nie cierpiala. Czytajac wpisy innych, to musze stwierdzic,ze  oni maja absolutna racje.
Mnie sie zdaje,ze owszem badz w tym "zwiazku" ale na dystans. Chociaz bedzie ciezko bo jak sama stwierdzilas,ze Ty jestes nim za zaboj zauroczona...I w sumie to nie dobrze...Bo wiesz jesli bysmy wiedzialy na 100%,ze on chce POWAZNEGO zwiazku to pol biedy,ale nie jestesmy tego pewne i tu tkwi problem.
Staraj sie aby Twoje uczucia nie poglebily sie...
Zobaczymy co z tego wyniknie,ja Ci zycze jak najlepiej aby sie Tobie udalo,i abys nie cierpiala!
I na pisz tak za 2 miesiace co tam u Ciebie? Ok?

#30 2011-05-31 17:42:38

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Wiecie ja już go naprawde nie rozumiem... byłam u niego wczoraj, paru znajomych przyjechało i zrobiliśmy sobie grilla. Siedziałam na dworze ze wszystkimi, a on poszedł na chwile do domu. Jak wrócił widać było, że jest zły... nie chciał nawet podejść, ani tym bardziej mnie przytulić. Nie chciał powiedzieć o co chodzi. Wreszcie jak znajomi pojechali powiedział, że jestem za młoda skoro tego nie rozumiem i on nie będzie mi tego wyjaśniał. Wydaje mi się, że tylko był zazdrosny, ale trochę przesadził. Przecież ciągle powtarza, że nie chce się wiązać itd. A tu nagle takie ataki zazdrości że tylko gadałam z kolegami... nie wiem, ale ja nie pojmuję facetów. Chwilami mam wrażenie, że są w nim dwie różne osoby... już się gubię

#31 2011-05-31 17:54:58

bellew
Zbanowany

anusiaaa_88 napisał:

Wiecie ja już go naprawde nie rozumiem... byłam u niego wczoraj, paru znajomych przyjechało i zrobiliśmy sobie grilla. Siedziałam na dworze ze wszystkimi, a on poszedł na chwile do domu. Jak wrócił widać było, że jest zły... nie chciał nawet podejść, ani tym bardziej mnie przytulić. Nie chciał powiedzieć o co chodzi. Wreszcie jak znajomi pojechali powiedział, że jestem za młoda skoro tego nie rozumiem i on nie będzie mi tego wyjaśniał. Wydaje mi się, że tylko był zazdrosny, ale trochę przesadził. Przecież ciągle powtarza, że nie chce się wiązać itd. A tu nagle takie ataki zazdrości że tylko gadałam z kolegami... nie wiem, ale ja nie pojmuję facetów. Chwilami mam wrażenie, że są w nim dwie różne osoby... już się gubię

Masz być młoda i uległa a nie z kolegami rozmawiać.Zajmuje pozycje w stadzie smile Chce Cię mieć na wyłączność bez zobowiązań

Trzymaj się mocno bo odfruniesz

#32 2011-05-31 18:10:36

Wielokropek
Moderator

anusiaaa_88 napisał:

Nooo, wychodzi z niego pan i władca.
Zapytaj łaskawcę, czy możesz oddychać.

I przestań z tymi wrażeniami, że to niby dwie osoby. To ciągle ta sama. Potrafi być miłym, sympatycznym, kochanym i potrafi być władczym, narzucającym i zazdrosnym.

Trzymaj się dzielnie i używaj rozumu. smile

#33 2011-05-31 18:18:53

fammefatale
Przyjaciółka Forum

Na poczatek 'powiem' Ci , ze zgadzam sie z dziewczynami. Jak sama stwierdzilas,jestes nim zauroczona,wiec nie zauwazasz pewnych rzeczy.
Jesli facet okreslil sie , powiedzial , ze nie chce niczego powaznego , to niepotrzebnie doszukujesz sie wielkiego zainteresowania z jego strony.
Powiedzial po pijaku Kocham Cie i jeszcze sie zastanawiasz,czy moze mowil prawde?no prosze Cie..
Byl zazdrosny?Moze jest po prostu psem ogrodnika,zazdrosc nie musi od razu wynikac z milosci uwierz mi.
I jak najbardziej typowe jest to,ze zakochana kobieta za wszelka cene bedzie probowala wmowic sobie,ze on jednak nie jest taki zly , ze on  moze sie zmienic... Kochana,ktora z nas tego nie przerabiala??i ktora sie na tym nie przejechala?
Kolejna sprawa.Napisalas,ze jest po rozwodzie,zostal skrzywdzony itd.. a skad wiesz,dlaczego zona od niego odeszla?Przeciez Ci prawdy nie powie.
Dziewczyny dobrze napisaly , on wie jak zakrecic mloda , naiwna (zakochana w nim) dziewczyne, a Ty przepraszam ,ale jestes bardzo naiwna.
Tacy ludzie sie szybko nie zmienia niestety , chociaz bardzo chcesz w to wierzyc.
Moim zdaniem on liczy tylko na jedno , a no moze na 2 -pochwalenie sie mloda dziewczyna przed znajomymi i wiadomo co.
Ja tak to widze,moze jest inaczej , nie mnie oceniac,ale jakies takie mam wrazenie.

Ostatnio edytowany przez fammefatale (2011-05-31 18:20:36)

♪-my only love

#34 2011-05-31 19:29:52

susz
Na razie czysta sympatia

moja rada jest taka bo widze, ze jestes bardzo wytrwała;
jesli wierzysz w dobroc tego człowieka to bardzo dobrze.trzymaj sie tego co czujesz.ja sobie mysle, choc moze to naiwne, ze jesli ludziom przydarza sie miłość (taka prawdziwa) to ona moze niemal wszystko.badz tylko zgoda sama ze soba, jesli masz zaduzo niepokoju by sie z nim przespac..to zrob tak jak wewnetrznie czujesz, nie ma do czego sie spieszyc.jesli on cos do ciebie czuje to poczeka, nie bedzie nalegał.ten człowiek napewno sie boi i bedzie uciekał od kobiet, ktore sa wyrywne w emocjach. mysle, ze trzeba mu je dawkowac powoli.
nie wiem czy to jest prawda, ale bardzo podoba mi sie stwierzenie, ze lepiej miec raz złamane serce niz nie kochac nigdy.
ja jestem z chałopakiem, którego ukochałam całym moim sercem i czekałam na niego oj długo. czy mi tego serca nie złamie tego nie wiem, ale wkładam w ta miłosc taka odwage jakiej nigdy w nic innego i tego nikt mi nie zabierze nigdy.

#35 2011-06-15 19:20:34

anusiaaa_88
Na razie czysta sympatia

Witam, po krótkiej przerwie postanowiłam znowu się odezwać smile wiecie, ostatnio dotarło do mnie, że nic z tego nie będzie, zmieniłam towarzystwo, na kilka dni wyłączyłam telefon i wybrałam się ze znajomymi pod namioty, żeby troszkę się oderwać od niego... jak wróciłam, włączyłam telefon, było prawie 100 połączeń od niego, kilka wiadomości na poczcie i kilka sms-ów. Dzwonił też do mojej siostry i jej faceta i mówił, że strasznie się martwi i żebym chociaż napisała sms-a, że nic mi nie jest, nic więcej. Byłam zdecydowana, żeby zakończyć tą znajomość, ale po tym zmiękłam. To było urocze, że tak strasznie się martwił, może naprawde mu zależy. Chyba już nie jestem w stanie się od niego uwolnić. Przez te kilka dni tak strasznie mi go brakowało... samej jego obecności... chyba naprawde sie zakochałam. Nie wiem co mam zrobić... ciągnąć to czy zakończyć

#36 2011-06-16 22:46:01

Paranoiczka
Niewinne początki

No to może ja opowiem krótko swoją historię. Szukałam dzisiaj w internecie hasła - co zrobić żeby starszy facet mnie pokochał. Skończyłam tak, bo jestem zakochana. Tak samo jak Ty pisałaś to facet po przejściach (ale innych bez małżeństwa i rozwodu). Jest cudownym człowiekiem, otwartym, zabawnym, ma dobre serce. Dzieli nas niemal wszystko - narodowość, wiek (17 lat), wzrost ( jestem wyższa) itd. On nigdy się nie deklarował. Mówił, że mogę być jego przyjaciółką (chyba z opcją łóżko smile ). Poza tym za każdym razem jak gdzieś wychodzimy to usiłuje mnie wyswatać. To jest bardzo dziwne. Nie wiem czy robi tak, bo chce Żebym zostawiła go już w spokoju czy dlatego, że ma wyrzuty sumienia, że jest podrywaczem i usiłuje mi to wynagrodzić, czy może chodzi o to, że chce mnie sprawdzić. Pytań do siebie mam więcej niż odpowiedzi. Nie szukam związku typu codziennie 24h + spacer + dziecko. Chcę być z nim wtedy kiedy mogę. Lubię z nim rozmawiać, śmiać się i spać z nim (tak, tak wiem). Chciałabym żeby nasza znajomość trwała jak najdłużej. Sama nie znam odpowiedzi na swoje niezadane pytania.

Stopka forum