Kilka pytań 20-letniego prawiczka. Oczekuję szczerych odpowiedzi. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-05-17 01:18:38

Mat91
Net-facet

Kilka pytań 20-letniego prawiczka. Oczekuję szczerych odpowiedzi.

Na początek chciałem się przywitać i przedstawić. Witam wszystkich : Was Drogie Kobiety jak i facetów bo też można was spotkać tutaj na forum. I tak btw. mam na imię Mateusz. Choć sam nie wiem dlaczego zarejestrowałem się tutaj ale chyba potrzebuję zewnętrznego natchnienia i dobrej rady innej osoby.
Jak już napisałem w temacie jestem 20-letnim prawiczkiem. Nie wiem jak to według siebie odbierać jako wadę czy też zaletę.
Teraz napiszę wam moją opowieść choć która i tak was pewnie nie urzeknie z powodu iż pewnie było już ich wiele. Alę chcę spróbować.

Od razu nad mienie, że używana przeze mnie terminologia będzie zaczerpnięta z informacji wyczytanych w internecie.

Więc ogólnie przez 20 lat mojego życia nie miałem poważnego związku z racji tego iż uczęszczałem do szkoły i nie chciałem zaprzepaścić swojego (oraz oczywiście innej osoby) wykształcenia. No i teraz gdy już byłem w ostatnim roku Technikum zacząłem swoją przygodę z miłością. Zaczęło się dość niewinnie od zwykłego zaproszenia na 100-dniówkę. I tu ciekawa sprawa bo nie miałem wcale iść z tą osobą co byłem tylko z inną lecz akurat coś tamtej wypadło. Uznaje, że przeznaczenie tak pokierowało, że poszedłem na tą 100-dniówkę właśnie (teraz już moją partnerką że tak powiem życiową) z tą osobą (trochę zagmatwane ale mam nadzieję że zrozumiałe). Właśnie ta impreza o której napomniałem jest uznawana za nasz wielki początek.
Zacząłem spotykać się z tą dziewczyną i od razu było widać, że to będzie coś poważniejszego. Ona ma pokój ze swoją siostrą więc próby jakiegokolwiek zbliżenia na samym początku nie miały miejsca więc trzeba było czekać na okazję (np jak jej siostra wychodziła do sąsiadki, kąpać się itp.). I kiedyś akurat jej rodziców nie było w domu a jej siostra ma mocny sen i poszła spać. I się zaczęło w tamtą noc wzajemne poznawanie się od strony intymnej. (Może to co teraz będę opisywał może okazać się dla niektórych żenujące lecz i tak pragnę się z wami tym podzielić). Wtedy usiadła na mnie, pieszczoty itp. ( w spodniach oczywiście już był wzwód jak to zawsze mam to do tej pory). Pod wpływem emocji i nawet bez zastanowienia moja dłoń znalazła się wiadomo gdzie i zacząłem "działać" (pamiętajcie nigdy tego wcześniej nie robiłem). Zauważyłem, że zaczyna sprawiać jej to przyjemność więc to mnie coraz bardziej nakręcało do większych starań. Zauważyłem również że moja dziewczyna była w dużym stanie podniecenia. I moje pieszczoty zakończyły się bo +- 3 minutach ponieważ dostała orgazmu łechtaczkowego. Cieszyłem, się z tego powodu ponieważ Ja skromny ludzik który nie kochał i nie był tak kochany przez inną osobę może sprawić taką przyjemność dziewczynie, który kierował się swoją intuicją i chwilą. I tu pierwsze pytanie : Czy kobieta w dobrym stanie podniecenia potrafi dojść do wyżej wymienionego uniesienia czy mogło to być tylko oszukiwane zachowanie ?? . Następne nasze wyżej wymienione chwile były podobne i tu których nie trzeba opisywać. Pewnego dnia a mianowicie w piątek wszystko nabrało tępa. A mianowicie zostaliśmy sobie sami. I zaczęliśmy od pocałunków pieszczot itp. i zaczęła dziać się sytuacja której się obawiałem, lecz poniosłem się chwili. Dokładnie chodzi mi o to iż wykonałem to czego nauczyłem się już tylko teraz już efektowniejszym skutkiem bo aż moja dziewczyna "skręciła" się z przyjemności smile I ona zaczęła wkładać swoją dłoń w miejsce moich narządów płciowych. W tym momencie miałem kilka nurtujących mnie pytań w głowie : Czy nie przeszkodzi jej to iż mam raczej małe przyrodzenie ?, Czy nie będzie jej przeszkadzało, że mam nie wiem jak to ująć efekt "kropelkowania" ? Czy przerwać tą chwilę i powiedzieć o wszystkim ?. Lecz wymiotłem szybko te pytania z głowy i przestałem o nich myśleć. I po krótkich czułościach z jej strony w sumie też sam doszedłem. Dosyć szybko bo wiadomo kobieca dłoń to już co innego niż własna męska graba smile. I gdy sobie tak leżeliśmy uznałem iż to est dogodna sytuacja na powiedzenia jej w końcu, ze jestem prawiczkiem. I gdy już zaczynałem nadmieniać do tego wróciła jej siostra. I cały urok prysł. Dodam iż moja dziewczyna po tej akcji wyglądała na zadowoloną. Więc wymyśliłem, ze następnego dnia zabiorę ją na spacer i dokonam z nią szczerej rozmowy właśnie w tym zakresie tematów. Na spacer zabrałem, fajnie było gadaliśmy ale całkiem o innych sprawach. Nie miałem wtedy odwagi jej o tym powiedzieć. Lecz ona wie, że mam jej coś do powiedzenia. Dodam, że ona przyznała się mi, że nie jest dziewicą ale to raczej tak jakby "okazyjnie" niż w szczerej rozmowie.

Ok. Mam nadzieję że chociaż 50% z was dotarło do końca mojej opowieści i czas na pytania:

Czy kobieta poznaje faceta po tym jak "bawi" się jej narządami płciowymi (piersi, (i tu nie wiem jak nazwać abyście mnie nie odebrały źle, więc nazwę normalnie) cipka) jakim jest kochankiem ??

Czy kobiecie przeszkadza "kropelkowanie" ??

Czy (tu mój największy kompleks, bo jak wiadomo każdy je ma) mój 13 cm dł., 12,5 obwód będzie w stanie zadowolić moją kobietę ??

Czy jeśli moja kobieta po tym jak usłyszy, że jestem prawiczkiem i mnie wyśmieję to będzie oznaka że jest "pusta" czy też może tak pod wpływem emocji ??

Czy czekać na kolejną dogodną okazję aby jej powiedzieć, czy powiedzieć jak najszybciej ??

Na razie nie mam więcej pytań. Jeśli coś wymyśle to wyedytuje posta.

Na koniec chcę prosić o szczere słowa nawet też krytyki ale bez wyśmiewania jakim to ja jestem zakompleksionym facetem itp.
Mam nadzieję, że ktoś wytrwa do końcówki mojego felietonu i udzieli szczerej porady. Życzę przyjemnej lektury i Dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi smile Pozdrawiam Mat91.

#2 2011-05-17 01:44:21

truskaweczka19
100% Netkobieta

Re: Kilka pytań 20-letniego prawiczka. Oczekuję szczerych odpowiedzi.

W sumie szkoda, że od razu nie powiedziałeś dziewczynie, że jesteś prawiczkiem, tzn przed seksem, moim zdaniem warto przed stosunkiem takie sprawy wiedzieć. No i to nie dlatego, żeby zdawać sobie sprawę czego można spodziewać się po zbliżeniu i partnerze, ale po prostu, żeby mieć poczucie tej szczerości, że jesteśmy blisko, jesteśmy szczerzy, bo nam na sobie zależy i budjuemy związek na solidnych fundamentach. No, ale nic, powiedz jej o tym i nie wstydź się, jeśli jej na Tobie zależy, to będzie w porządku.
Btw, nie masz czego się wstydzić, że jesteś prawiczkiem, masz dopiero 20 lat , jesteś młody i to coś wspaniałego przeżyć swój pierwszy raz, gdy jest się na to gotowym nie tylko biologicznie, ale też mentalnie , psychicznie i zrobić to z wyjątkową osobą, by pierwszy raz był wspaniały i potem były miłe wspomnienia, by dobrze wejść w sferę seksualną, bez żadnych psychicznych "okaleczeń". Dziewczyna, gdy dowie się, że jest tą pierwszą też na pewno poczuję się uradowana, że to właśnie z nią przeżywasz pierwsze seksualne uniesienia, to naprawdę miłe uczucie, choć wiadomo nie jest konieczne, by zbudować satysfakcjonujący związek z drugą osobą.

Co do pytań

1. No wiesz, jasne, że można po tym poznać jaki facet jest kochankiem. Im facet to umiejętnie to robi tym lepiej, im czulej, zwracając uwagę na preferencję kobiety. No, ale Ty jesteś na początku seksualnej drogi, nie masz czym się przejmować, a z Twojej historii zresztą wynika, że mimo braku doświadczenia bardzo dobrze Ci idzie, intuicyjnie wyczuwasz czego może pragnąć Twoja kobieta i dajesz jej bardzo dużą dozę przyjemności. Masz powody do zadowolenia.

2Jakie kropelkowanie ? Jeśli masz na myśli , że penis jest taki mokry trochę jeszcze przed wytryskiem, to nie masz powodu do niepokoju, bo tak ma każdy facet. Nie ma powodu do zmartwień.

3 Twierdzenie, że tylko wielki penis może zadowolić kobietę jest mitem, wynikającym z kompleksów. Tak jak Panie mają często te dotyczące piersiątek tak samo panowie te dotyczące penisów, lecz niepotrzebnie. Wizualnie może podobać się i mały, i duży, dać przyjemność również. Martwiłabym się dopiero , gdyby Twój penis miał sporo poniżej 10 cm, a tak Twój penis jest normalnym penisem, Twoja luba na pewno go poczuje, a i dodatkowo nie sprawi jej bólu, bo nie jest ponad normę. To duża zaleta, dużo lepiej mieć średniego niż za dużego, bo łatwiej dać kobiecie przyjemność , taki złoty środek. Masz powody do zadowolenia,, a nie smutku ! smile

4 Jeżeli kobieta Cię wyśmieje, bo jesteś prawiczkiem, to nie jest warta Twojego uczucia, tylko jest pusta i niewarta zachodu, niegotowa na poważny związek. Jeżeli jej zależy to zrozumie i nie będzie dla niej to powodem do wyśmiewania się.

5 Moim zdaniem powinneś powiedzieć jej o tym jak najszybciej. Szczerość to podstawa relacji, szczególnie związkowych. Unikniesz wtedy jej rozczarowania, że ukrywałeś przed nią ten fakt. Naprawdę nie masz żadnych powodów do wstydu.

Nie wstydź się, że pytałeś o tym na forum, uwierz mi, kto pyta nie błądzi i dzięki temu można uniknąć wielu życiowych błędów. To początek Twojej seksualnej drogi i rozumiem Twój wstyd, niemalże każdego to dotyka, to całkiem naturalne, po prostu powoli odkrywasz seksualność i musisz dobrze poznać ciało swoje i partnerki, to co sprawia Wam przyjemność smile
Pozdrawiam smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#3 2011-05-17 04:35:15

fammefatale
Przyjaciółka Forum

Nic dodac nic ujac-post wyzej wink Ale fajnie to napisales,ciekawie sie czytalo big_smile

Aaa i 'kropelkowanie' big_smile nie powinno jej przeszkadzac , w koncu to normalne.
Ona tez raczej tam sucha nie jest,kiedy ja dotykasz itd.

Ostatnio edytowany przez fammefatale (2011-05-17 04:36:27)

♪-my only love

#4 2011-05-17 07:31:57

Kami90
100% Netkobieta

Witaj Mat smile
Przeczytałam do końca bo całkiem sensownie to napisałeś smile

Podobnie jak Truskaweczka uważam że rozmowę o tym że nie masz doświadczeń seksualnych lepiej było rozpocząć z początku, ale z drugiej wiem też że  zbyt szybka rozmowa na ten temat mogła by być źle odebrana, więc uznajmy że nie było dogodnego momentu.
Po drugie ważne jest abyś myślał o byciu prawiczkiem raczej jako o atucie. Jesteś młody, poznałeś sympatyczną dziewczynę to teraz masz okazję ją wyróżnić swoim pierwszym razem smile
Jeśli jest warta Ciebie i w ogóle taka w porządku to nie będzie dla niej ważne Twoje doświadczenie smile

Co do pytań :
1. doświadczona kobieta może poznać jakim facet jest kochankiem po przez pieszczoty, ale nigdy nie ma pewności. Zresztą wydajesz się dość spontaniczny, nie ubolewasz przy niej nad tym że nie wiesz co i jak, i z tego co pisałeś nie komentujesz swoich poczynań z nią  (ja miałam taką sytuację, i te pytania po pierwszych jakiś tam pieszczotach z "znajomym", a było dobrze, albo spodziewałem się że Twoje piersi wyglądają inaczej lub komentowanie mojego podniecenia, jak się objawia). Ważne byś był dojrzały w tym co robisz, i w miarę pewny swoich czynów, to bardzo dużo daję. Instynkt w dużej mierze kieruje ludźmi.

2. Zgadzam się z Truskaweczką.
3. Wielkość penisa nie ma większego znaczenia. Jasne znajdą się amatorki dużych rozmiarów ale są też takie które od nich stronią (bo mniejszy penis nie sprawi bólu/ dyskomfortu). Więc nie ma się tym co przejmować. Zresztą podane wymiary są raczej w normie
4. Nie rozumiała bym gdyby Twoja kobieta Cie wyśmiała z tego powodu. Było by to dziwne, płytkie i znaczyłoby że nie jest z Tobą dla Ciebie a dla samego że tak to określę "zwierzęcego seksu" (bo w tym wieku to nic dziwnego nie mieć doświadczenia)
5.  Powiedz jej jak najszybciej,  ale nie wypal też w jakimś dziwnym momencie, może właśnie na jakimś spacerze czy jak będziecie siedzieć w pokoju chwilę sami. Spokojne miejsce i tyle.

Pozdrawiam.

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

#5 2011-05-17 08:31:22

Tisha
Przyjaciółka Forum

Czy kobieta poznaje faceta po tym jak "bawi" się jej narządami płciowymi (piersi, (i tu nie wiem jak nazwać abyście mnie nie odebrały źle, więc nazwę normalnie) cipka) jakim jest kochankiem ??

Nie. To nie ma związku. Miałam faceta, który był geniuszem wszelkich zabaw manualnych i oralnych, ale seks z nim był beznadziejny. O ile podczas gry wstępnej dochodziłam niemalże od razu, o tyle seks był bardzo słaby. I odwrotnie: facet może się okazać beznadziejny w kwestiach pieszczot, a seks z nim jest nieziemski. Na dwoje babka wróżyła, nie da się tego poznać tak o, dopóki nie sprawdzisz faceta w praktyce.

"Kropelkowanie" jak to śmiesznie nazywasz ma KAŻDY FACET. To normalne i Twoja kobieta na pewno o tym wie skoro nie jest dziewicą.

Czy (tu mój największy kompleks, bo jak wiadomo każdy je ma) mój 13 cm dł., 12,5 obwód będzie w stanie zadowolić moją kobietę ??

Każdy kto mówi, że wielkość się nie liczy ten kłamie. Wielkość jest bardzo istotna, aczkolwiek powiedziałabym, że istotniejsza jest grubość niż długość penisa. Nie oszukujmy się - małe penisy to zazwyczaj małe doznania i mówię to z własnego doświadczenia, żeby nie było. Niemniej jednak można na to zaradzić stosując pozycje o większej penetracji np: na jeźdźca, od tyłu. Ale nie ma co tu wyrokować musicie się po prostu zgrać ze sobą i zobaczyć jaka pozycja sprawia wam najwięcej frajdy.

Czy jeśli moja kobieta po tym jak usłyszy, że jestem prawiczkiem i mnie wyśmieję to będzie oznaka że jest "pusta" czy też może tak pod wpływem emocji ??

Jeśli Cię wyśmieje to może znaczyć, że albo jest w szoku i ciężko jej uwierzyć, a śmiech to reakcja obronna. Albo może to oznaczać, że jest pusta. Nie można tego jednoznacznie stwierdzić. Ja bym jej dała ochłonąć kilka minut [niestety w dobie dzisiejszych nastolatków, fakt, że ktoś jest prawiczkiem może być szokujący], a jeśli potem nadal będzie się zachowywać jak idiotka to zripostowałabym ją jakimś tekstem o szacunku do siebie i dała sobie z nią spokój.

Niemniej jednak wydaje mi się, że wszystko będzie OK i nie ma co się martwić na zapas smile Raczej kobiety mają szacunek do prawiczków i kręci je ten fakt smile

Czy czekać na kolejną dogodną okazję aby jej powiedzieć, czy powiedzieć jak najszybciej ??

Poczekaj na moment kiedy będziecie sami i będziecie mieć czas na rozmowę. Pamiętaj, że takich rozmów nie przeprowadza się w biegu mijając się na szkolnym korytarzu wink

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

#6 2011-05-17 19:46:24

vinnga
Moderator

Mat91 napisał:

Nie wiem jak to według siebie odbierać jako wadę czy też zaletę.

Jako zaletę. W wieku 20 lat bycie prawiczkiem to najnormalniejsza rzecz pod słońcem. Kretynizmem dla mnie jest przespanie się z dziewczyną tylko po to, aby nie być prawiczkiem. Poczytaj też sobie na tym forum, ile kobiet nie potrafi się pogodzić z tym, że ich chłopak prawiczkiem nie był...

Mat91 napisał:

Czy kobieta w dobrym stanie podniecenia potrafi dojść do wyżej wymienionego uniesienia czy mogło to być tylko oszukiwane zachowanie ?? .

Jak najbardziej kobieta może dojść do takiego stanu

Mat91 napisał:

Wtym momencie miałem kilka nurtujących mnie pytań w głowie : Czy nie przeszkodzi jej to iż mam raczej małe przyrodzenie ?, Czy nie będzie jej przeszkadzało, że mam nie wiem jak to ująć efekt "kropelkowania" ? Czy przerwać tą chwilę i powiedzieć o wszystkim ?.

Oj jak dobrze, że powstrzymaleś swój jęzor...

Mat91 napisał:

Ja poznaję bezbłędnie. Mało doświadczona kobieta raczej nie pozna, ponieważ nie wie, czego się można spodziewać po dobrym kochanku.

Mat91 napisał:

Nie przeszkadza. Niektórym się podoba, np mi. Bardzo ułatwia "robótki ręczne" tongue

Mat91 napisał:

Wolałabym 13 cm niż 20. Oczywiście, że będziesz w stanie zadowolić kobietę. Zresztą masz całkiem przeciętny rozmiar.

Mat91 napisał:

Może się uśmiechnąć jeśli nie będzie wiedziała jak zareagować. Ale jeśli Cię wyśmieje to znaczy, że jest totalna kretynka. Bo 20 letni prawiczek to naprawdę żadne dziwo.

Mat91 napisał:

I tu się kategorycznie nie zgodzę z przedmówczyniami, że taką informację powinno podawać się jak najszybciej. Niby po co? Cześć, jestem Mateusz, jestem prawiczkiem i chciałbym Cię poznać? Jeśli będzie okazja - powiedz, ale na siłę okazji nie twórz. Lepiej poddać się chwili, ew. tłumaczyć później smile Jeśli dziewczyna będzie już wiedziała - może się czuć jak nauczycielka.

#7 2011-05-17 20:30:32

truskaweczka19
100% Netkobieta

vinnga napisał:

Mat91 napisał:

Nie wiem jak to według siebie odbierać jako wadę czy też zaletę.

Jako zaletę. W wieku 20 lat bycie prawiczkiem to najnormalniejsza rzecz pod słońcem. Kretynizmem dla mnie jest przespanie się z dziewczyną tylko po to, aby nie być prawiczkiem. Poczytaj też sobie na tym forum, ile kobiet nie potrafi się pogodzić z tym, że ich chłopak prawiczkiem nie był...

Mat91 napisał:

Czy kobieta w dobrym stanie podniecenia potrafi dojść do wyżej wymienionego uniesienia czy mogło to być tylko oszukiwane zachowanie ?? .

Jak najbardziej kobieta może dojść do takiego stanu

Mat91 napisał:

Wtym momencie miałem kilka nurtujących mnie pytań w głowie : Czy nie przeszkodzi jej to iż mam raczej małe przyrodzenie ?, Czy nie będzie jej przeszkadzało, że mam nie wiem jak to ująć efekt "kropelkowania" ? Czy przerwać tą chwilę i powiedzieć o wszystkim ?.

Oj jak dobrze, że powstrzymaleś swój jęzor...

Mat91 napisał:

Ja poznaję bezbłędnie. Mało doświadczona kobieta raczej nie pozna, ponieważ nie wie, czego się można spodziewać po dobrym kochanku.

Mat91 napisał:

Nie przeszkadza. Niektórym się podoba, np mi. Bardzo ułatwia "robótki ręczne" tongue

Mat91 napisał:

Wolałabym 13 cm niż 20. Oczywiście, że będziesz w stanie zadowolić kobietę. Zresztą masz całkiem przeciętny rozmiar.

Mat91 napisał:

Może się uśmiechnąć jeśli nie będzie wiedziała jak zareagować. Ale jeśli Cię wyśmieje to znaczy, że jest totalna kretynka. Bo 20 letni prawiczek to naprawdę żadne dziwo.

Mat91 napisał:

I tu się kategorycznie nie zgodzę z przedmówczyniami, że taką informację powinno podawać się jak najszybciej. Niby po co? Cześć, jestem Mateusz, jestem prawiczkiem i chciałbym Cię poznać? Jeśli będzie okazja - powiedz, ale na siłę okazji nie twórz. Lepiej poddać się chwili, ew. tłumaczyć później smile Jeśli dziewczyna będzie już wiedziała - może się czuć jak nauczycielka.

Ej, ale mi nie chodziło, żeby jak najszybciej mówić, że nie jestem prawiczkiem, tlyko PRZED seksem , przed pierwszy mrazem lub po prostu przed pettingiem.

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-05-17 20:31:24)

Wisława Szymborska

#8 2011-05-17 21:44:13

fammefatale
Przyjaciółka Forum

Ale w sumie to po co ma mowic przed seksem , ze jest prawiczkiem?bo nie bardzo wiem tongue

♪-my only love

#9 2011-05-17 22:07:07

Konwalia07
Netbabeczka

bo jak wiadomo seiks z prawiczkiem trwa minute albo dwie??  a dziewczyna sie zdziwi że tak krótko i i tak wyjdzie na jaw wiec lepiej powiedziec

#10 2011-05-17 22:10:02

Mat91
Net-facet

Chcę jej powiedzieć bo myślę iż gdyż bym tego nie zrobił pomyślała by, ze jestem słabym Kochankiem, wnioskując przy tym, ze zapewne za długo na początku nie wytrzymam. Więc gdy ona już będzie wiedziała, że ja pierwszy raz teges zrozumie mnie (mam nadzieję) że za długo nie wytrzymałem. A po drugie jeśli mam nadzieję jest ona porządną dziewczyną będzie mnie ceniłą za moją szczerość i zaufanie do niej.

#11 2011-05-17 22:10:37

falka
100% Netkobieta

Konwalia07 napisał:

bo jak wiadomo seiks z prawiczkiem trwa minute albo dwie??  a dziewczyna sie zdziwi że tak krótko i i tak wyjdzie na jaw wiec lepiej powiedziec

Aj tam, stereotyp - ja akurat mam wręcz przeciwne doświadczenia wink

Mat - znam dziewczyny, które to doceniły. Naprawdę - pół żartem pól serio - przynajmniej odpada problem pt. "a jeśli jestem gorsza od poprzedniczek"? smile

Ostatnio edytowany przez falka (2011-05-17 22:12:02)

#12 2011-05-17 22:11:17

Mat91
Net-facet

Konwalia07, pisaliśmy posta w tym samym czasie smile I się pokrywają prawie nasze przemyślenia smile

#13 2011-05-17 22:12:11

truskaweczka19
100% Netkobieta

falka napisał:

Konwalia07 napisał:

Aj tam, stereotyp - ja akurat mam wręcz przeciwne doświadczenia wink

Ja też mam inne doświadczenia, więc jestem przeciwna takiemu generalizowaniu, bo to krzywdzące.

Przed seksem, żeby nie było, że cokolwiek się zataja przed bliską osobą. Ja tam zawsze zanim szłam z facetem do łozka wiedzieliśmy czy on ma doświadczenie czy nie, czy jest prawiczkiem  i tak samo on o mnie.

Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-05-17 22:14:05)

Wisława Szymborska

#14 2011-05-17 22:12:55

vinnga
Moderator

Po pierwsze - to nie jest regułą.
Po drugie - wtedy można powiedzieć "po", że pierwsza próba wyszła marnie, więc trzeba potrenować smile
Po trzecie - facet "nie-prawiczek" też może po minucie skończyć.

Ale i tak jestem za tym, żeby nie mówić, chyba, że temat sam przy okazji wyjdzie.

Edit:
Duzo natworzyliście w tym samym czasie smile

Mat, możesz powiedzieć jeśli chcesz z jakiś powodów. Ale nie rób z tego wielkiego halo.

#15 2011-05-17 22:18:14

fammefatale
Przyjaciółka Forum

vinnga napisał:

Po pierwsze - to nie jest regułą.
Po drugie - wtedy można powiedzieć "po", że pierwsza próba wyszła marnie, więc trzeba potrenować smile
Po trzecie - facet "nie-prawiczek" też może po minucie skończyć.

Ale i tak jestem za tym, żeby nie mówić, chyba, że temat sam przy okazji wyjdzie.

Edit:
Duzo natworzyliście w tym samym czasie smile

Mat, możesz powiedzieć jeśli chcesz z jakiś powodów. Ale nie rób z tego wielkiego halo.

Dokladnie tak wink

♪-my only love

#16 2011-05-18 09:23:02

Tyneczka
Mój jest ten kawałek podłogi

Co do pytań:
1. Napewno poznaje jakim jest kochankiem po tym jak się nią zajmuje mężczyzna. Ale to, że z nią robisz to wszystko pierwszy raz wcale nie znaczy, że jesteś w czymś gorszy od tego co robi do 10-ty. Ważne, żebyś się starał i reagował na jej potrzeby, zachęty, ruchy itp. smile
2. Raczej każdy facet tak ma, więc ja nawet nie zwracam na to uwagi, nie przejmuj się tym zupełnie smile
3. Rozmiar nie ma znaczenia, ważne żebyś potrafił zadbać o jej przyjemność smile Jeśli nie okażesz zakłopotania tym to myślę, że ona nie zwróci na to uwagi nawet smile
4. Wiesz no jeśli moja koleżanka wyśmiała by swojego chłopaka po takiej informacji, to powiedziałabym jej że jest głupią ciiii....pą.
Moim zdaniem to dobrze, że chcesz jej to wyznać, bo wcale byś nie musiał. A to, że jesteś prawiczkiem? Dla mnie by to nie było niczym złym, jesteś młody jeszcze smile
5. a z rozmową poczekałabym na jakąś okazję ku temu. Własnie jakiś spacer czy coś. Ja chyba osobiście powiedziałabym to jak najszybciej, bo pewnie cały czas bym o tym myślała i by mnie to męczyło. Więc to już sam musisz zdecydować smile

generalnie jeśli czujesz, że jej na Tobie zależy wszystko pojdzie w dobry kierunku i napewno ona wszystko zrozumie smile)

#17 2011-05-18 13:39:28

Mat91
Net-facet

Dziękuję za odpowiedzi Drogie Panie. Już sobie zaplanowałem wszystko i jutro miałem już mówić ale ... wynikła pewna niezapowiedziana sprawa sad Otóż moja dziewczyna przepisała się właśnie do prywatnej dziennej szkoły i powiedziała że widzimy się jutro ostatni raz przed dłuuuugą przerwą zanim nie poprawi wszystkich przedmiotów. W pełni ją rozumiem i się cieszę z tego ale moim zdaniem jutro nie będzie odpowiednim momentem sad Co o tym myślicie ??

#18 2011-05-18 15:45:03

Tyneczka

Każdy moment jest dobry smile to nie jest jakaś straszna sprawa, nie rób z tego osobistej tragedii, bo mam takie wrażenie, że za bardzo się tym przejmujesz:)

#19 2011-05-18 15:49:26

Mat91
Net-facet

Z natury przejmuję się wieloma sprawami, i ta jest właśnie jedną z tych spraw. Lecz jeśli mówisz, że to nie jest jakaś straszna sprawa myślę iż czas powiedzieć jej o tym nastąpi jutro smile

#20 2011-05-18 18:11:12

Tyneczka

Wiesz jeśli ona jest normalna, to pomyśli to co ja - ale on słodki, że mi to wyznał, ufa mi i jest szczery - same plusy. A poza tym kiedyś musi być ten pierwszy raz i jak dla mnie to dobrze o Tobie świadczy, że nie zrobiłeś tego z byle kim, żeby mieć to za sobą smile

#21 2011-05-18 18:32:47

ona89
Tajemnicza Lady

Myślę tak samo jak Tyneczka. To bardzo dobrze świadczy o mężczyźnie jesli czeka na tą swoją jedyną z seksem smile

#22 2011-05-18 19:07:36

Aaricia
Woman In Red

Rzeczywiście rewelacyjny moment na informację, że jest się prawiczkiem... Dziewczyna będzie opowiadać wrażenia z nowej szkoły, przejmować się zaległościami a Ty wypalisz "wiesz, że jestem prawiczkiem?".

Miałam do czynienia z kilkoma prawiczkami. Najmłodszy miał 21 lat. Tylko w jednym przypadku wiedziałam przed seksem, że jest prawiczkiem. Średnie uczucie - dla doświadczonej dziewczyny znika część magii, bo zaczyna obserwować, analizować, myśleć jak ma z nim "to" zrobić - po prostu czuje się odpowiedzialna za przebieg pierwszego seksu. Natomiast fenomenalnym uczuciem jest dowiedzieć się tuż po lub nawet nieco później "to był mój pierwszy raz". Wtedy są te wszystkie uczucia, o których piszecie "jestem dla niego kimś wyjątkowym" itp.

#23 2011-05-18 19:19:38

Ona9019
Szamanka

Zgadzam się z Tobą w 100% Aaricia smile
Nie miałam doczynienia z prawiczkiem, ale to co pisze moja poprzedniczka, w pełni mnie przekonało wink

#24 2011-05-19 10:43:45

Tyneczka

Aaricia napisał:

Rzeczywiście rewelacyjny moment na informację, że jest się prawiczkiem... Dziewczyna będzie opowiadać wrażenia z nowej szkoły, przejmować się zaległościami a Ty wypalisz "wiesz, że jestem prawiczkiem?".

No tak, przecież to jest taka tragiczna wiadomość, że się dziewczyna załamie.... żal... i wynika z tego, że sprawy i informacje dziewczyny są ważniejsze niż to co gryzie chłopaka... głupie podejście...

Chłopaka to męczy i chce jej po prostu to wyznać i o tym pogadać. Ja bym wolała wiedzieć wcześniej. Jest się wtedy bardziej wyrozumiałą a i on będzie rozluźniony i mniej zestresowany jak ona już bedzie wiedziała. Nie będzie musiał udawać, że jest obeznany i wie co i jak, a jak coś pójdzie nie takto ona będzie wiedziała, że on nie ma doświadczenia, a nie że jest beznadziejny w łóżku. Wiadomo, że pierwszy raz dwójki ludzi nie zawsze jest perfekcyjny i od razu zadowalający, ale inne bym miała wymagania co do faceta, o którym sądziłabym, że robił to wcześniej.

#25 2011-05-19 10:56:19

Selene1
Przyjaciółka Forum

Również wolalałabym o tym wiedzieć wcześniej, choć nie przeszkadzzałoby mi to na pewno, jeśli chłopak byłby prawiczkiem. Przeciez, to że jest prawiczkiem nie oznacza, że jest skreślony, kompletnie niedoświadczony, nie wie w co palce włożyc (dosłownie! tongue) i nie umie podniecić kobiety. Sama mialam prawiczka i było naprawdę świetnie i w zycoiu bym nie powiedziala, że on jest prawiczkiem, Gdyby mi tego nie powiedzial, to nawet przez mysl by mi nie przeszlo, bo robil, zachowywal sie tak, jak inni faceci, ktorzy prawiczkami już nie są. Takżę nie ma co też na to się patrzeć.
Pogadaj z dziewczyna, niech wie wcześniej, choć nie powinna na to zwracac uwagi, ale wiadomo, że ludzie są różni. Nie ma co się spodziewać Bog wie czego na początku. Przeciez to trening czyni mistrza:) u mnie na poczatku też az tak kolorowo nie było, ale po kilku razach było już cudnie.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#26 2011-05-19 11:22:19

Allana
Dobry Duszek Forum

Co racja to racja. Mój prawiczek zachowywał się tak, ze w życiu bym nie pomyślała, ze jest prawiczkiem. Nie przejmuj się tak. A tak w ogóle to może ona się domyśla, ze jesteś prawiczkiem?

Wiki ur.4.10.2003
Maja ur. 6.04.2007
Patryk termin 17.05.2012

#27 2011-05-19 11:36:03

Mat91
Net-facet

Raczej wątpie w to, że się domyśla. Po moich zachowaniu może wynikać to iż to już kiedyś robiłem. Chodzi mi tu o prace ręczną. Jak to napisałem w pierwszym poście intuicja kieruje mną i moim zachowaniem. Fakt faktem że nigdy nie potrafiłbym zrobić tego co do tej pory gdyby nie filmy pornograficzne. W żadnym wypadku w 100% nie kierowałem sie nimi lecz aby że tak powiem podłapałem jakąś cząstke. Myślę gdy już wyduszę z siebie informację o moim prawictwie to będę robił wszystko aby zapewnić mojej dziewczynie jak najlepsze doznania. Będę się starał aby mój pierwszy raz wypadł najlepiej.

#28 2011-05-19 12:12:38

Aaricia
Woman In Red

Tyneczka napisał:

Aaricia napisał:

No tak, przecież to jest taka tragiczna wiadomość, że się dziewczyna załamie.... żal... i wynika z tego, że sprawy i informacje dziewczyny są ważniejsze niż to co gryzie chłopaka... głupie podejście...

Chłopaka to męczy i chce jej po prostu to wyznać i o tym pogadać. Ja bym wolała wiedzieć wcześniej. Jest się wtedy bardziej wyrozumiałą a i on będzie rozluźniony i mniej zestresowany jak ona już bedzie wiedziała. Nie będzie musiał udawać, że jest obeznany i wie co i jak, a jak coś pójdzie nie takto ona będzie wiedziała, że on nie ma doświadczenia, a nie że jest beznadziejny w łóżku. Wiadomo, że pierwszy raz dwójki ludzi nie zawsze jest perfekcyjny i od razu zadowalający, ale inne bym miała wymagania co do faceta, o którym sądziłabym, że robił to wcześniej.

Nie chodzi o to, że dziewczyna się załamie tylko o to, że Mat chciał jej powiedzieć podczas ich ostatniego spotkania przed dłuższą rozłąką. Chodzi mi o niewłaściwy moment na tego typu wyznania a nie licytację czyje sprawy ważniejsze. Dla mnie to nie jest temat do poważnej rozmowy. Można, ale nie trzeba, powiedzieć jeśli będzie sprzyjająca okazja lub rozmowa zejdzie na te tematy.

To już decyzja samego zainteresowanego czy chce, aby dziewczyna była dla niego bardziej wyrozumiała czy woli się trochę postresować w imię jej zaskoczenia i zachowania do końca intrygującej magii. Jeśli coś pójdzie nie tak - może jej przecież powiedzieć po fakcie, że to był jego pierwszy raz. Zresztą jestem wielką zwolenniczką takiej informacji, ale PO, nie PRZED. Chciałam też zauważyć, Tyneczko, że ja to mówię na podstawie własnych doświadczeń. Nie mając informacji, że mam do czynienia z prawiczkiem miałam do nich takie same wymagania jak do innych. Nie zdarzyło się, żebym się zawiodła. Jeden jedyny raz wiedziałam, że facet jest prawiczkiem. Automatycznie było mniej spontanicznie, mniej fajnie z punktu widzenia kobiety. Nigdy nie masz gwarancji, że pierwsze zbliżenie z facetem będzie udane, nawet, jeśli jest on bardzo doświadczony. Każda para musi odkrywać swoje preferencje bez względu na wcześniejsze doświadczenie lub jego brak któregokolwiek partnerów. Więc dziewczyna, która po pierwszym seksie z nowym chłopakiem stwierdza, że jest on beznadziejny w łóżku - moim zdaniem sama jest beznadziejna.

#29 2011-05-19 14:17:52

busiu
100% Netkobieta

Mat91 napisał:

Raczej wątpie w to, że się domyśla. Po moich zachowaniu może wynikać to iż to już kiedyś robiłem. Chodzi mi tu o prace ręczną. Jak to napisałem w pierwszym poście intuicja kieruje mną i moim zachowaniem. Fakt faktem że nigdy nie potrafiłbym zrobić tego co do tej pory gdyby nie filmy pornograficzne. W żadnym wypadku w 100% nie kierowałem sie nimi lecz aby że tak powiem podłapałem jakąś cząstke. Myślę gdy już wyduszę z siebie informację o moim prawictwie to będę robił wszystko aby zapewnić mojej dziewczynie jak najlepsze doznania. Będę się starał aby mój pierwszy raz wypadł najlepiej.

Za bardzo się denerwujesz i przejmujesz tym. Nie planuj, nie myśl, postaw na spontan! Jedyne o czym powinieneś naprawdę pamiętać, to o bezwzględnym zabezpieczeniu się- a reszta to go with the flow! Kiedyś nigdzie nie pokazywano tego, nagości było o wiele mniej w otoczeniu, takich forów jak to wcale... i udawało się! Masz to zakorzenione w swojej naturze. Z resztą sam mówisz, że nieźle Ci idzie. Mistrzostwo nie przyjdzie od razu, potrzeba czasu, cierpliwości, chęci poznania ciała partnerki i jej preferencji!

Ale przede wszystkim- zapomnij o pornosach. Błagam. To nigdy, ale to przenigdy nie wygląda tak jak na tych koszmarnych, udziwnionych bzdetach. Traktowanie tego jako wzorzec jest ogromnym błędem, bo rodzi nierealne oczekiwania, których większość kobiet, szczególnie młodych, nie spełni, a na pewno nie na początku związku. Wymaż to ze swojej głowy i zacznij z pustą kartą.

Nieważne, ile wytrzymasz- ważne byś okazywał czułość i zadbał o partnerkę najlepiej jak umiesz, wtedy ona na pewno to doceni.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

#30 2011-05-19 16:45:29

papillon
Cioteczka Dobra Rada

nie przed, nie po, to może wyznasz jej to PODCZAS ;D

#31 2011-05-19 19:29:39

truskaweczka19
100% Netkobieta

Zgadzam się z busiu filmy pornograficzne możesz pooglądać sobie dla rozrywki, podniety, gdy nie ma obok dziewczyny, ale nie bierz z nich przykładu. Seks na pornosie to jak dla mnie obrzydliwa kopulacja, ja na to nie mogę nawet na to  patrzeć, a co dopiero  gdyby facet chciał , żeby nasz stosunek był jak w pornosie.
Rozumiem, że w wielu przypadkach dla młodych chłopaków to jedyny wzorzec i przez to myślicie, że tak powinien wyglądać udany seks, ale to nieprawda. Nie możecie traktować tego tak poważnie. Jeżeli masz wątpliwości, to możesz poczytać Kamasutrę albo pooglądać jakieś filmiki Kamasutry jak kobiecie sprawić przyjemność. Nie możęsz być nachalny jak na pornosie, tylko delikatny i czuły dla swojej kobiety.

Wisława Szymborska

#32 2011-05-20 10:50:53

Mat91
Net-facet

Noi moje Drogie Panie wkońcu wydusiłem to z siebie wczoraj smile Nie straciłem jeszcze swojego prawictwa ale moja dziewczyna już wie o tym. Podczas pettingu zapytała mnie co mam jej do powiedzenia (bo jej kiedyś mówiłem, że muszę jej coś powiedzieć) no to powiedziałem coś w stylu "Będzięsz moją pierwszą Kochanie" czy coś takiego, dokładnie nie pamiętam już. Była zadowolona i powiedziała że bardzo się cieszy z tego smile Później dodałem, że będzie moją nauczycielką co ją również dowartościowało smile Teraz czekam tylko na dogodną sytuację i będe już w jakimś sensie innym człowiekiem smile

Ostatnio edytowany przez Mat91 (2011-05-20 12:23:58)

#33 2011-05-20 12:38:00

Tyneczka

Co do pornosów.... ja nie wiem co Was kobiety w tym tak obrzydza? I czemu nic z tego nie można wynieść? Ja kiedyś wyniosłam fajną pozycję i razem z facetem moim posnaowiliśmy "potaplać" się w oliwce, co też podpatrzylismy z takich filmów. smile Czasem warto obejrzeć, bo można coś ciekawego podpatrzeć. Wiadomo, że to seks na pokaz, bez uczuć - pitu pitu o miłości i delikatnym seksiku to sobie w romantycznych filmach oglądajcie, oczywistym jest to, że tego w pornosie nie ma.
A poza tym, skoro was tak zniesmacza tam seks pokazany - ciekawe jakbyście zareagowały na swój seks gdybyście go nagraneo zobaczyły. Czasem można się zdziwić jak ostro się to robi....

a no i gratuluje udanej rozmowy:) A nie mówiłam, że będzie dobrze smile) A tak idąc za radą co poniektórych byś czekał i się męczył smile
Mam nadzieję, że teraz będziesz doświadczał fajnych rzeczy bez stresu i na relaksie smile

Ostatnio edytowany przez Tyneczka (2011-05-20 12:39:04)

#34 2011-05-20 12:55:50

busiu
100% Netkobieta

Tyneczka napisał:

Co do pornosów.... ja nie wiem co Was kobiety w tym tak obrzydza? I czemu nic z tego nie można wynieść? Ja kiedyś wyniosłam fajną pozycję i razem z facetem moim posnaowiliśmy "potaplać" się w oliwce, co też podpatrzylismy z takich filmów. smile Czasem warto obejrzeć, bo można coś ciekawego podpatrzeć. Wiadomo, że to seks na pokaz, bez uczuć - pitu pitu o miłości i delikatnym seksiku to sobie w romantycznych filmach oglądajcie, oczywistym jest to, że tego w pornosie nie ma.
A poza tym, skoro was tak zniesmacza tam seks pokazany - ciekawe jakbyście zareagowały na swój seks gdybyście go nagraneo zobaczyły. Czasem można się zdziwić jak ostro się to robi....

Oj, Tyneczko, ja nie mówię, że porno jest fe i niedobre. Wszystko jest dla ludzi! Masz rację- ono może przynieść pozytywne zmiany dla DOŚWIADCZONEJ pary, takiej jak Ty i Twój chłopak.

Ale my tu mówimy o prawiczku! Nie sądzę, by ostra jazda a la porno była wskazana na ten pierwszy raz (chyba że Twój tak wyglądał?). Poza tym, tak jak mówię, w porno wszystko jest sztywne, sztuczne, z nutą fałszu w tle. Wątpię, by wchodzący w życie seksualne chłopak wiedział, co z tego kotła będzie dobre dla niego i partnerki na początek. Będzie raczej powodem frustracji, bo np. ona będzie cicha podczas seksu. No przecież na pornolach to wszystkie drą się jakby je ze skóry obdzierali, taka to rozkosz! Może więc pomyśleć: "ona tu taka cichutka, chyba jestem do dupy" iiii... frustracja!

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

#35 2011-05-20 13:13:26

Tyneczka

busiu napisał:

Ale my tu mówimy o prawiczku! Nie sądzę, by ostra jazda a la porno była wskazana na ten pierwszy raz (chyba że Twój tak wyglądał?). Poza tym, tak jak mówię, w porno wszystko jest sztywne, sztuczne, z nutą fałszu w tle. Wątpię, by wchodzący w życie seksualne chłopak wiedział, co z tego kotła będzie dobre dla niego i partnerki na początek. Będzie raczej powodem frustracji, bo np. ona będzie cicha podczas seksu. No przecież na pornolach to wszystkie drą się jakby je ze skóry obdzierali, taka to rozkosz! Może więc pomyśleć: "ona tu taka cichutka, chyba jestem do dupy" iiii... frustracja!

Hmm... a ja myślę, że chłopaka nie doceniasz. Czy on jest głupi, żeby nie wiedzieć, o tym wszystkim co napisałaś? Od razu kojarzy mi się porównanie do tego,że dzieciak nie może grać w strzelanke bo zaraz weźmie przykład z bohatera i porostrzela tysiące napotkanych osób.
On sam napisał, że coś z tych filmów wyniósł, czym mógł sobie pomóc w pewnych sytuacjach. Nie wsadził jej od razu penisa w usta i nie wpychał do oporu. To że jest MŁODY i NIEDOŚWIADCZONY nie znaczy, że nie rozumie co się na takim filmie dzieje, a co się robi w realu i jak będzie wyglądał jego pierwszy raz. A poza tym może właśnie dla niego ostra jazda będzie fajna? To indywidualna sprawa. 
A poza tym, prawie każdy młody i stary ogląda takie rzeczy i prawie każdy chłopak na początku kieruje się , w mniejszym lub większym stopniu, tym co tam podpatrzył.

#36 2011-05-20 21:11:49

Justyśka91
Zaglądam tu coraz częściej

Mat91 napisał:

Noi moje Drogie Panie wkońcu wydusiłem to z siebie wczoraj smile Nie straciłem jeszcze swojego prawictwa ale moja dziewczyna już wie o tym. Podczas pettingu zapytała mnie co mam jej do powiedzenia (bo jej kiedyś mówiłem, że muszę jej coś powiedzieć) no to powiedziałem coś w stylu "Będzięsz moją pierwszą Kochanie" czy coś takiego, dokładnie nie pamiętam już. Była zadowolona i powiedziała że bardzo się cieszy z tego smile Później dodałem, że będzie moją nauczycielką co ją również dowartościowało smile Teraz czekam tylko na dogodną sytuację i będe już w jakimś sensie innym człowiekiem smile

Bardzo się cieszę, zuch chłopak - wrażliwy wink

#37 2011-05-20 21:28:22

truskaweczka19
100% Netkobieta

Tyneczka napisał:

a no i gratuluje udanej rozmowy:) A nie mówiłam, że będzie dobrze smile) A tak idąc za radą co poniektórych byś czekał i się męczył smile
Mam nadzieję, że teraz będziesz doświadczał fajnych rzeczy bez stresu i na relaksie smile

Co odo pornosów - jednego obrzydza , drugiego nie - mnie akurat obrzydza smile
Może dlatego, że nie podoba mi się taki mechaniczny seks i nie wprawia mnie to w nastrój.
Co do pomysłów na pozycję, to też dużo czytam albo sama głowkuję i coś wymyślam, więc nie jest źle. A jak nie będę wiedzieć, to kupię Kamasutrę wink
Swoją drogą, wykorzystywanie pewnych technik z pornosów jest ok, ale jakby branie z nich wszystkiego moim zdaniem już nie, ale to zależy co kto lubi w seksie.

Wisława Szymborska

#38 2011-05-21 00:44:52

BOO

w tym wieku mieć takie pytania to jakaś czarna rozpacz....

Byk jak inne Byki...

Stopka forum