Jakie fast-foody lubicie najbardziej? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Jakie fast-foody lubicie najbardziej?  I jakich nie lubicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Własnej roboty, czyli "udomowione" smile - http://www.netkobiety.pl/t25088.html

3

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Nie wiem czy to zalicza się do fast-fody ale ja uwielbiam pittę z warzywami i seroburgr ostatnim czasy bardzo dobry i tosty pizza też dobra z owocami morza.

4

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Pewnie zostanę zlinczowana, ale ja uwielbiam fast-foody, wszystkie. Poważnie smile. Nie jem ich bardzo często, bo zdaję sobie sprawę jakie są niezdrowe, ale mi smakują, co na to poradzę big_smile. Nie mogę sobie odmówić mojego standardowego zestawu w mcdonaldsie: dwa pikantne chickenburgery, jeden cheeseburger i mała sałatka z sosem vinegret tongue (chodźcie, chodźcie do mnie, maleństwa, na pupie kotoko zostało jeszcze troszkę miejsca dla was big_smile)

5

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Kotoko, każdy ma prawo do chwileczki zapomnienia smile A jeśli Ci służy taki posiłek, to jesteś szczęściarą tongue

Ja, jeśłi już korzystam z tych gotowych, bo czasem nie ma innego wyjścia, a przy okazji ma się "wytłumaczenie".., to kupuję pizze, ale zwracam uwagę, by była z tych "jadalnych", no i dokładam swoje składniki również. Jeśli chodzi o McD., to gdy jesteśmy na całodziennym wyjeździe i nie mamy ciepłego posiłku w termosach, to zamawiam tam nuggetsy bez sosu (muszę być ostrożna ze smakami) i frytki - mniam smile

6

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Oooo... W końcu temat dla mnie. big_smile Snack Wrapy w Mc Donaldzie, w KFC kubełek classic na pół z moim lubym, kebab drobiowy z mojego ulubionego baru szczególnie z zestawie z surówkami i frytkami, hot-dogi z Orlenu po imprezie w nocy gdy wszystko jest zamknięte tongue to moje ulubione fast foody i nikt mnie z nich nie wyleczy. big_smile

7

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

CupraFM, zapomniałam o hot dogach z Orlenu ! Mnie też uratowały na niejednym gastro poimprezowym big_smile:D

8

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

O tak, najgorsze jest w tej sytuacji usłyszeć : Nie ma już hot-dogów. tongue W akcie desperacji jedziemy na drugiego Orlena 10km dalej. tongue

9

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Oj CupraFR i kotoko nie jesteście same big_smile też uwielbiam fast-foody <mniam> mc donald tortilla z chrupiacym kurczakiem, fryteczki, ostatnio bardzo smaczna kanapka szefowej, pikantny kurczakburger  big_smile w kfc pożeram wszystko big_smile kebab też mam swój ulubiony w mieście big_smile hot dogi na orlenie rzadko ale też są pyszne big_smile
Jak studiowałam to częściej jadałam takie smakołyki. teraz mam wiecej wolnego czasu (słodkie bezrobocie) więc jem zdrowiej w domu big_smile
Najgorsze jest to, że mogę jeść i jeść a nie tyję więc nie widziałam złego wpływu fast -foodów. Teraz już sie ograniczam i chodzę tam dosć rzadko

10

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Gossipgirl, oooo kanapeczka szefowej, pychotka big_smile. Dziś po napisaniu ostatniego posta w tym temacie pojechałam do maka, bo nie wytrzymałam... tongue:P.

11

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

A ja uwielbiam kanaki Yemy, kebaby big_smile tortille z maka, i inne pyszności z maka, i ich frytki, wiem że to nawet nie frytki ale są takie doobre big_smile a z KFC to kubełki byle by pikantne i wszelkie zestawy z ich kanapkami bo też są dobre big_smile

W ogóle chyba wszystkie fast- foody lubię, mimo że nie mam już miejsca na tyłku na nie tongue

12 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-05-17 20:44:34)

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Ja też bardzo lubię fast foody ( gdyby nie tuczyły i zdrowsze , to jadłabym codziennie i choćiaz gotować by się nie musiało, same plusy jak ktoś nie lubi gotować big_smile )  , ale wiadomo - ograniczam ze względu na to , że niezdrowe i łatwo utyć po nich. Jak byłam mała to byłam w Maku najczęściej po zestaw z zabawką - Happy Meal smile  Dziecko się cieszyło z zabaweczki big_smile
Najbardziej lubię tam cheesburgery, chickenburgery, M<cChicken i tortillę. Jednak jeszcze lepiej smakuje mi taka tortilla robiona w domu, ale ja nie jestem dobra w gotowaniu, więc tylko smakuje jak na razie jak ktoś robi tortillę, a ja gotuje rzeczy łatwiejsze ( np warzywa na patelnię big_smile ) choć też dobre.
.. Lecz od McDonalda wolę KFC osobiście. Moim zdaniem tam jest więcej smakowitych kąsków, tam lubię praktycznie wszystko , a w Maku tylko poszczególne rzeczy. W KFC najbardziej lubię longera i taką jakby tortille z grilla czy jakoś tak - bardzo mi to smakuję. Sałatka Colesław też mniam. Skrzydełka w każdej postaci - cudo.
Jak mam ochotę na pizzę, to idę z ukochanym zazwyczaj do TelePizzy. Pizze tam nam bardzo smakują, zazwyczaj bierzemy Capriciosę z kukurydzą na całości, bo bardzo lubimy kukurydzę na pizzy. Pizza tam jest dobra i nawet tania, jest sporo promocji.
Ja jestem monotematyczna jak chodzi o jedzenie, więc mówię, gdyby to zdrowsze było, to mogłabym non stop jeść big_smile i wątpie, by znudziło mi się,  jak już ,to nieprędko big_smile Nie lubię tak, żey ciągle jeść co innego, dziwna jestem, wiem ;D
Z fast foodów innych lubię też zapiekanki, ale bez ketchupu, bo ketchupu nie lubię.
Jak mam ochotę na frytki to kupuję Aviko, nie chciałoby mi się samej robić, za dużo zachodu big_smile a Aviko mi smakują , więc nie ma dla mnie roznicy czy takie czy samej  robione, fajne danie.
Z fast foodów nie lubię tylko kebabów, próbowałam i zupełnie mi nie smakują.
A hot dogi z Orlenu też jadłam z Ukochanym , gdy pojechaliśmy sobie na 2 dni na działke z rok temu. Wtedy jak wysiadliśmy z autokaru, to byliśmy już trochę głodni ( choć na dzialce czekały już zupki chińskie , bo mieliśmy na nie ochotę he he)  , no i poszliśmy tam i wzięliśmy po hot dogu, choć sama nie pamiętam czy to był na pewno Orlen ale na pewno jakaś stacja benzynowa, gdzie też były hot dogi big_smile ale jak dla mnie taki jeden to trochę mało big_smile

13

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Twister,lodeczki z majonezem,frytki,cheesburgery,longery i pizza najbardziej.
Nie znosze za to hamburgerow.
A i kocham oczywiscie hot dogi z orlenu!

P.S Kiedys przez pol roku,prawie codziennie jadlam w Mc Don. i schudlam przez to sporo, a nie przytylam tongue
Chyba juz gdzies nawet o tym wspominalam wink
Ogolnie staram sie unikac fast foodow , bo to zlo najgorsze! big_smile

14

Odp: Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Ja uwielbiam burgery. Chociaż ciężko mówić o fast-foodzie bo na razie najbardziej smakują mi te domowe.
Najlepsze jakie jadłam  poza domem to chyba "hard rock cafe". Dobrze doprawione i upieczone mięsko, sałata, ogórek, pomidor i frytki z pieprzem-niebo w gębie po prostu.
Jadłam też w "barnburger". Zachwyciłam się miejscem, jadłospis wypisany kredą na ścianie robi wrażenie. Mój ukochany jadł burgera z bekonem i chipsami, który smakował naprawdę dobrze. Niestety na moim, tradycyjnym było widać niedoskonałości. Mięso było zbyt dopieczone i przez to nie smakowało tak jak powinno ale mimo wszystko miejsce polecam.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Jakie fast-foody lubicie najbardziej?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024