Wałbrzyszek :) Zapraszam ludzi z wałbrzycha! - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-05-14 20:52:09

Jolcia03
Przyjaciółka Forum

Wałbrzyszek :) Zapraszam ludzi z wałbrzycha!

Witam,jest tu może jeszcze oprócz mnie ktoś z Wałbrzycha? :] zapraszam do popisania o zaletach i wadach naszego miasta,pozdrawiam.

Stracisz to,co chcesz zachować tylko dla siebie.. A to co oddasz innym,zatrzymasz na zawsze.

#2 2011-05-14 20:56:04

Zgryz
Zbanowany

Re: Wałbrzyszek :) Zapraszam ludzi z wałbrzycha!

Ja jestem z wałbrzycha;) niema piękniejszego miasta kocham je:)

#3 2011-05-16 22:14:59

marionetka22
Zbanowany

dziewczy, ja w ogle nie rozumiem tego zachwytu nad tym miastem. ono jest dla mnie strasznie przygnebiające. sorry za szczerość.

#4 2011-05-16 22:18:11

Jolcia03
Przyjaciółka Forum

marionetka22 napisał:

dziewczy, ja w ogle nie rozumiem tego zachwytu nad tym miastem. ono jest dla mnie strasznie przygnebiające. sorry za szczerość.

Przecież ja nic nie napisałam takiego,żebyś mogła wywnioskować,że się miastem zachwycam. Zaproponowałam tylko,żeby popisać o zaletach,a także i wadach tego miasta i tyle.

Stracisz to,co chcesz zachować tylko dla siebie.. A to co oddasz innym,zatrzymasz na zawsze.

#5 2011-05-16 22:39:55

Axel
Zbanowany

marionetka22 napisał:

po co się wypowiadasz na ten temat jeśli ci te miasto przeszkadza to nie pisz. Bujaj się. A tak pozatym jestem z wałbrzycha. To ja. Jolciu:)

#6 2011-05-16 22:58:07

Jolcia03
Przyjaciółka Forum

Axel napisał:

marionetka22 napisał:

po co się wypowiadasz na ten temat jeśli ci te miasto przeszkadza to nie pisz. Bujaj się. A tak pozatym jestem z wałbrzycha. To ja. Jolciu:)

Ja Jolciu?! Nie przypominam sobie,żebyśmy się znali. Ale,siejesz zament człowieku na forum.[Bujaj się??]jak można tak napisac?

#7 2011-05-17 20:21:47

marionetka22
Zbanowany

Jolciu, ale ja się odniosłam do wypowiedzi użytkowniczki Zgryz, która napisała, że nie ma piękniejszego miasta. A teksty innych osób w stylu "bujaj się" pominę....
Pozdrawiam

#8 2011-05-17 20:34:16

Jolcia03
Przyjaciółka Forum

marionetka22 napisał:

Jolciu, ale ja się odniosłam do wypowiedzi użytkowniczki Zgryz, która napisała, że nie ma piękniejszego miasta. A teksty innych osób w stylu "bujaj się" pominę....
Pozdrawiam

Przepraszam,źle odebrałam Twoja odpowiedź :] nie ma co pisać na temat innych użytkowników..Ech,są ludzie i ludzie,nie ma co się przejmować.
Jak dla mnie,to Wałbrzych jest takie trochę szare miasto,ale jak na razie nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej.

#9 2011-05-19 21:30:30

Malinka330
Zaglądam tu coraz częściej

Ja jestem z okolic Walybrzycha i powiem ze to miasto ma dobre swoje strony i zle .
Niektóre miejsca naprawde sa piekne np Zamek Ksiaz

#10 2011-05-20 00:05:48

Jolcia03
Przyjaciółka Forum

Malinka330 napisał:

Ja jestem z okolic Walybrzycha i powiem ze to miasto ma dobre swoje strony i zle .
Niektóre miejsca naprawde sa piekne np Zamek Ksiaz

Oj tak,zamek Książ to urokliwe miejsce. A wiesz,że zamek dosłownie stoi na skalę? Tak został wybudowany.

#11 2011-06-07 16:06:07

toczka
Wróżka Bajuszka

Ja rowniez jestem z Wałbrzycha. Przygnebia mnie to miasto. Jest takie smutne, nic sie u nas nie dzieje... szaro, buro i ponuro jak dla mnie. Oczywiscie sa tez dobre strony miasta jak hmmm piekny, zalesiony teren wałbrzyski, urokliwe szczawno i zamek. Ale to bardzo malo jak na to, dosc duze miasto.

#12 2011-06-10 23:13:33

Malinka330
Zaglądam tu coraz częściej

no widzisz nawet nie wiedzialam... ale bardzo lubie okolice ksiaza:) pieknie tam jest

#13 2011-08-16 01:11:36

angeli43ka
Niewinne początki

witam jestem z wałbrzycha to co mi się w nim podoba to jedynie zamek ksiąz przylegające do niego szczawno

#14 2012-11-08 10:04:34

chandler
Net-facet

Witam! Urodziłem się tu i tu mieszkam. Miasto straciło swój blask po upadku kopalń. Teraz jest czystsze powietrze, ale staliśmy się jednym z najbiedniejszych regionów w kraju..

"..Kto mówi o walce z biedą , a nie o obniżce podatków - ten jest albo idiotą , albo oszustem.." - Janusz Korwin Mikke

#15 2013-11-13 19:04:52

Revenn
Niewinne początki

Wiem że to stary temat, ale ja też jestem z Wałbrzycha, nie zabardzo z tego powodu jestem zadowolony, niestety nasze miasto jest mało atrakcyjne, niewiele się tu dzieje i jest szaro, smutno.

#16 2013-11-14 21:24:55

chandler
Net-facet

No to myślisz podobnie jak większość z nas. Wałbrzych tętnił życiem w okresie kiedy wydobywano tu węgiel . Był jednym z najbogatszych miast w kraju. Za to na Podgórzu kopciła koksownia tak , że przypominała zwykłą gęstą mgłę.Pamiętam te czasy jako bardzo młody chłopak. Jeszcze zupełnie niedawno , ulica była żywsza i gwarniejsza. Mieliśmy tutaj więcej pijalni , pubów ,dyskotek,imprez plenerowych od wiosny do jesieni.Naturalnie Wałbrzych jako miasto po Niemcach ma swoją bardzo bogatą historię . Nie tylko tą z ostatnich miesięcy przed zakończeniem Drugiej Wojny Światowej , ale znacznie odleglejszą . Czy wiesz jak nazywał się  słynny ród zamieszkujący zamek Książ ? Jak nazywała się druga słynna rodzina ? Też czasami poczytuje neta i znajduje sporo ciekawego info o swoim mieście...Mam nadzieję że niedobra tendencja nastawiona na zwijanie miasta się odwróci i pojawi się pogoda i to nie tylko dla bogaczy . W przeciwnym razie na nic zdadzą się tak obecnie liczne remonty głównie ulic,jeśli nie będzie można z nich powszechnie korzystać...Pozdro- ziomkowie.

"..Kto mówi o walce z biedą , a nie o obniżce podatków - ten jest albo idiotą , albo oszustem.." - Janusz Korwin Mikke

Stopka forum