Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

Strony 1 2 3 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 416 ]

1

Temat: Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

Jeśli któregoś dnia poczujesz, że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie...
Nie obiecuję, że cię rozbawię, ale mogę płakać razem z tobą.
Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić...
Nie obiecuję, że cię zatrzymam, ale mogę z tobą pobiec.
Jeżeli któregoś dnia nie będziesz chciał nikogo słuchać. Zadzwoń do mnie...
Obiecuję być wtedy z tobą i być cicho. Ale jeżeli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... Przybiegnij do mnie szybko. Mogę cię wtedy potrzebować.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

Hej,
ja niby mam koleżanki ale trudno powiedzieć o którejkolwiek że to przyjaciółka. Chciałabym poznać kogoś, kto zrozumie mój punkt widzenia ale po 30 tak trudno zacząć nowe przyjaźnie

3

W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć oddaną osobę, której można zaufać. Większości ludzi zależy tylko na tym by mieć dużo znajomych, co tak naprawdę niekoniecznie równa się przyjaciele. Ja co prawda może nie mam wielu znajomych, ale za to mam oddanych przyjaciół na których zawsze mogę liczyć. Także, drogie kobiety. Nie szukajmy niczego na siłę, nie wtapiajmy się w towarzystwo tylko po to by mieć więcej znajomych. Zachowajmy swoją osobowość, bądźmy sobą, a prawdziwa przyjaźń przyjdzie w odpowiednim momencie, gdy najmniej się tego spodziewamy.

Reklama

4

GORKA piękny tekst.

swiadomazehej pamiętaj, że nigdy na nic nie jest za późno moja droga. Wystarczy spróbować. Może właśnie teraz stać cię na nawiązanie prawdziwej przyjaźni.

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

5

swiadomazehej napisał/a:

Hej,
ja niby mam koleżanki ale trudno powiedzieć o którejkolwiek że to przyjaciółka. Chciałabym poznać kogoś, kto zrozumie mój punkt widzenia ale po 30 tak trudno zacząć nowe przyjaźnie

Właśnie u mnie jest podobnie. Mam koleżanki,ale brakuje mi takiej bratniej duszy. Kogoś pewnego na 100%.
Cały czas mam nadzieję że taką osobę kiedyś znajdę bo życie wśród dobrych przyjaciół jest skarbem.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016
Reklama

6

witam smile mi też brakuje koleżanki hmm kiedyś byłam strasznie towarzyska, a jakoś nie zwracałam uwagi na znajomych... Potem miałam okres, że z ledwością znosiłam swoje własne towarzystwo. A teraz autentycznie czuję się osamotniona sad mam jakiś tam znajomych, ale jest ich garsteczka i każdy jest w sumie zajęty swoimi sprawami. A ja mam ostatnio owczy pęd do ludzi, potrafię nieraz zaczepić obcą osobę, tak bardzo mam ochotę z kimś porozmawiać sad Brakuje mi takiej koleżanki w moim wieku, też z dzieckiem, z którą mogłabym pogadać o wszystkim hmm

"niech pamiętają nas tylko za to, że białej flagi nigdy nie ujrzeli w naszych dłoniach"
Kinga  03.01.2011 11.30  2420g  49 cm :*

7

Forever_Alone napisał/a:

witam smile mi też brakuje koleżanki hmm kiedyś byłam strasznie towarzyska, a jakoś nie zwracałam uwagi na znajomych... Potem miałam okres, że z ledwością znosiłam swoje własne towarzystwo. A teraz autentycznie czuję się osamotniona sad mam jakiś tam znajomych, ale jest ich garsteczka i każdy jest w sumie zajęty swoimi sprawami. A ja mam ostatnio owczy pęd do ludzi, potrafię nieraz zaczepić obcą osobę, tak bardzo mam ochotę z kimś porozmawiać sad Brakuje mi takiej koleżanki w moim wieku, też z dzieckiem, z którą mogłabym pogadać o wszystkim hmm

Mam męża ale to nie to samo. Jakoś tak wyszło że też nie mam nikogo do pogaduszek.
Po ślubie przeprowadziłam się do męża,zostawiłam wszystkie koleżanki. Tu nikogo nie znałam poza tym praca pochłaniała mi bardzo dużo czasu. Mąż nieraz mówił żebym sobie kogoś znalazła,ale jak niby miałam to zrobić? Wyjść na ulicę z ogłoszeniem-szukam kumpelki???
I tak teraz jestem sama.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

8

Ja mam to samo do nikogo nie mam ust otworzyc jedna dobra kolezanke miałam to okazało sie ze jest fałszywa a druga coz ma chłoapaka no i czasu nie ma nawet pogadac na 5 min...w sumie mam chłopaka moge z nim na kazdy temat pogadac jest jak miłosc i przyjazn w jednym jednak to nie to samo co dziewczyna;\

"Chciałabym żyć pięć razy.Urodziłabym się wtedy w różnych pięciu miastach.
Jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości
I..zakochałabym się pięć razy...w tej samej osobie."

9

Witam

Możemy sobie, że tak powiem podać rękę. U mnie sytuacja wygląda podobnie. Przeprowadziłam sie do swojego narzeczonego daleko od swojego miasta, zostawiłam tam wszystkich praktycznie znajomych rodzine. Liczyłam ze tutaj moj zadba aby jakies kontakty utrzymywac z jego znajomymi ale niestety przyszedł czas ze ludzie zajęci są po studiach swoim zyciem i sprawami(dzecmi) i nie mają czasu. Ja mam tu dosłownie jedna kolezanke, ktora wiekszosc czasu pracuje a po pracy tez czesto nie ma czasu. Moj to wspaniały facet no ale tworzystwo kobiet i innych ludzi tez jest potrzebne. W końcu człowiek jest zwierzęciem stadnym wink

10

Zyta_G napisał/a:

Witam

Możemy sobie, że tak powiem podać rękę. U mnie sytuacja wygląda podobnie. Przeprowadziłam sie do swojego narzeczonego daleko od swojego miasta, zostawiłam tam wszystkich praktycznie znajomych rodzine. Liczyłam ze tutaj moj zadba aby jakies kontakty utrzymywac z jego znajomymi ale niestety przyszedł czas ze ludzie zajęci są po studiach swoim zyciem i sprawami(dzecmi) i nie mają czasu. Ja mam tu dosłownie jedna kolezanke, ktora wiekszosc czasu pracuje a po pracy tez czesto nie ma czasu. Moj to wspaniały facet no ale tworzystwo kobiet i innych ludzi tez jest potrzebne. W końcu człowiek jest zwierzęciem stadnym wink

Tak ,zyto tak to jest.
Ja poznałam kilka niby fajnych dziewczyn,ale też okazały się fałszywe lub "interesowne".
Zawsze ja musiałam wychodzić z inicjatywą spotkania. Dlatego potem już przestałam się narzucać,i nie żałuję. Wielu znajomych nowych których poznałam dzięki mężowi założyło już rodziny i niestety skupili się tylko na tym.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

11

eh ja juz od dłuzszego czasu sie zastanawiam czemu ludzie az sa tacy ze nawet własnej dobrej kolezance nie mozna zaufac;\ przykre to

12

Kyaa napisał/a:

eh ja juz od dłuzszego czasu sie zastanawiam czemu ludzie az sa tacy ze nawet własnej dobrej kolezance nie mozna zaufac;\ przykre to

Właśnie,często tak się zdarza.
Uważam że najpierw warto zacząć od siebie-ja kiedyś słabo angażowałam się w pomoc znajomym lub koleżanką.
A przecież żeby mieć przyjaciółkę to nie można patrzeć jednostronnie-musimy dawać wiele od siebie. Wiele szczerości,zrozumienia,pomocyitp.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

13

tak najgorsze jest to jak w moim przypadku ze ja to starałam sie dawac a dostałąm w 4 litery

14

No jest beznadziejnie. U mnie w miejscowosci nie mam juz przyjaciół. Nie mam sie z kim spotykać, chce mi sie płakać, ze tak sie na wszystkich zawiodłam i wciąż czuje jakbym sie narzucala proponujac cos ludziom zajętym swoim waznym zyciem. Kolejny samotny weekend, przed komputerem, tv, albo na samotnym spacerze. Czuję że marnuję sobie życie, młodość i nie wiem co na to zaradzic.

15

nom wiem to znam to co piszesz na sobie....prawdziwa przyjazn i idealna miłosc tylko w filmach;\

16 Ostatnio edytowany przez GORKA (2011-05-23 10:30:34)

louve14 napisał/a:

No jest beznadziejnie. U mnie w miejscowosci nie mam juz przyjaciół. Nie mam sie z kim spotykać, chce mi sie płakać, ze tak sie na wszystkich zawiodłam i wciąż czuje jakbym sie narzucala proponujac cos ludziom zajętym swoim waznym zyciem. Kolejny samotny weekend, przed komputerem, tv, albo na samotnym spacerze. Czuję że marnuję sobie życie, młodość i nie wiem co na to zaradzic.

Louve14- ile masz lat?
Wiesz jeszcze nie ma tak źle jak się chodzi do szkoły,tam zawsze znajdzie się powód do towarzystwa.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

17

Studiuje, jestem na czwartym roku, zajecia mam dwa razy w tygodniu. Mam kolezanke z tym ze ona mieszka  100 km odemnie. Czasem do siebie jezdzimy. Nie wiem co ze sobą robić, z desperacji zaczelam szukac dorywczej pracy, tuz przed sama sesja:/

18

najgorsze jest to, że nie ma gdzie nowych ludzi poznawać. Jak byłam młodsza to nie było z tym problemu ale z wiekiem ludzie coraz bardziej staja się zamknięci, nieufni i czasem sami sie izolują. Na przykładzie koleżanki która rok temu wzieła slub moge to potwierdzic. Wczesniej sie sporykalysmy wychodzily, a teraz zamkneli sie w 4 scianach gnusnieją i ani mysla z tych scian wyjsc. troche mi to przypomina pokolenie moich rodziców, tez takie nie ufne wtedy w strachu w czasach komuny gdzie jeden drugiemu nóz w plecy wbijał. Mimo wszystko pewne pokolenia nie wiedziec czemu zamykają błędne koło neutral

19

koleżankom nie warto mówić wszystkiego....ja mam jedną kumpele którą traktuje jak siostre jednak w niektórych sprawach nie potrafi mi pomóc...koleżanki są po to kiedy jest się samej bez faceta zeby pojechac gdzies rozerwać sie...i użyć życia

20 Ostatnio edytowany przez GORKA (2011-05-25 09:11:35)

Zyta_G napisał/a:

najgorsze jest to, że nie ma gdzie nowych ludzi poznawać. Jak byłam młodsza to nie było z tym problemu ale z wiekiem ludzie coraz bardziej staja się zamknięci, nieufni i czasem sami sie izolują. Na przykładzie koleżanki która rok temu wzieła slub moge to potwierdzic. Wczesniej sie sporykalysmy wychodzily, a teraz zamkneli sie w 4 scianach gnusnieją i ani mysla z tych scian wyjsc. troche mi to przypomina pokolenie moich rodziców, tez takie nie ufne wtedy w strachu w czasach komuny gdzie jeden drugiemu nóz w plecy wbijał. Mimo wszystko pewne pokolenia nie wiedziec czemu zamykają błędne koło neutral

ZYTO u mnie jest podobnie a raczej u nas. Chodzi mi o naszych (moich i męża zanajomych).Kiedyś było ich mnóstwo. Zaraz jak sie przeprowadziłam do męża to miał ich sporo. Wspólne wekendy,grilowanie,wyjazdy nad wodę. Jak robiliśmy urodziny to musieliśmy selekcjonować bo naprawdę było wiele tych osób do zaproszenia. Wtedy jeszcze nikt nie miał dzieci,przeważnie też nikt nie miał mężów/żon.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

21

Ja czasem myślę , że człowiek nie ma 28 tylko 68 lat. Od jakiegoś czasu tez rzadko się spotykamy ze znajomymi. Każdy ma swoje sprawy. Mało czasu. Monotonia życia, praca -dom-praca- zakupy-itd. Albo ten się nie spotka bo tamten będzie ( bo np dane osoby są ze sobą pokłócone).

22

graka napisał/a:

Ja czasem myślę , że człowiek nie ma 28 tylko 68 lat. Od jakiegoś czasu tez rzadko się spotykamy ze znajomymi. Każdy ma swoje sprawy. Mało czasu. Monotonia życia, praca -dom-praca- zakupy-itd. Albo ten się nie spotka bo tamten będzie ( bo np dane osoby są ze sobą pokłócone).

Dokładnie grako .
chciałam tylko dokończyć swój poprzedni post że nierozumiem dlaczego tak ludzie się zamykają w czterech ścianach.
W sumie my jako jedni z ostatnich w gronie naszych znajomych nie mamy dzieci, i jest tak że ci wszyscy którzy je mają to już wogóle ograniczyli wszystko co robią do zajmowania się swoimi pociechami i koniec kropka.
Często dzwoniliśmy do tych czy do tamtych ale gdzie tam-albo nie mają  pieniędzy żeby gdzieś pojechać albo są zmęczeni. Niema z kim gadać.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

23

U nas właśnie mało kto ma dzieci , a ta co ma dziecko , to częściej się spotyka niż inni. Często w weekendy gdy spacerujemy, to widujemy grupki osób w ogródkach /pubach i kurcze zazdroszczę, bo czasem naprawdę tego brakuje. Owszem są dni , ze ma się ochotę zaszyć w domu i zrobić coś dla siebie itd. Moja najlepsza koleżanka jest specyficznie humorzasta i jest poprztykana z moim M i z koleżanka i ta sytuacja też ma na to wpływ.

24 Ostatnio edytowany przez GORKA (2011-05-25 12:46:53)

graka napisał/a:

U nas właśnie mało kto ma dzieci , a ta co ma dziecko , to częściej się spotyka niż inni. Często w weekendy gdy spacerujemy, to widujemy grupki osób w ogródkach /pubach i kurcze zazdroszczę, bo czasem naprawdę tego brakuje. Owszem są dni , ze ma się ochotę zaszyć w domu i zrobić coś dla siebie itd. Moja najlepsza koleżanka jest specyficznie humorzasta i jest poprztykana z moim M i z koleżanka i ta sytuacja też ma na to wpływ.

Właśnie,ja też zazdroszczę takich prawdziwych przyjaciół. Z drugiej strony myślę że to od nas wiele zależy.
Widocznie nie postarałam się bardzo żeby którąś z koleżanek zatrzymać przy sobie jako przyjaciółkę.

Mam jedną taką niby przyjaciółkę ale niestety ma bardzo,ale to bardzo nie fajnego pana i to wszystko psuje. Nie ma możliwości jakiegoś wspólnego wypadu,grilowania czy czegoś podobnego bo nie dogadalibyśmy się z jej facetem.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

25

A ja mam dopier 15 lat i też nie mam koleżanek. Wszystkie się nagle ode mnie odwróciły. Nawet nie wiem dlaczego. Zawsze byłyśmy nierozłączne, a teraz mnie olewają. sad

26

czyli wychodzi na to ze im sie jest starszym tym sie ma mniej zanjomych??nie mozliwe;\

27

hej, ja też cierpie na samotność,lat mam 19

28

Kyaa napisał/a:

tak najgorsze jest to jak w moim przypadku ze ja to starałam sie dawac a dostałąm w 4 litery

idealny opis mnie!
Tak jak Wy moje drogie Panie, nie mam bratniej duszy. Co prawda poznałąm na tym forum świetną dziewczynę, cieszę się że utrzymujemy kontakt- rzadki ale jest. wiemy o sobie już całkiem sporo i mamy zamiar się spotkać, mimo że dzieli nas ponad 400 km (jakoś tak).
Jeśli któraś z Was ma ochotę poklikać, napiszcie a wtedy wymienimy się gg i z chęcią popisze(my) smile
Kto wie, może tak się zżyjemy, że wszystkie nowinki dnia bdziemy musiały sobie opisać???

Miałam kiedyś dwie "super" przyjaciółki. Dawałam z siebie wiele, nawet po wielkiej aferze, kiedy jedna "odpadła" i kiedy zosatłyśmy we dwie starałam się i obiecałam tej jednej, że zrobię wszystko dla niej... niestey, nie potrafiła docenić moich starań. "zdradziła mnie", zostawiła mnie razem z tą, która jako pierwsza się odizolowała z naszej trójki... Przykro mi było do niedawna, jedank już chyba wydoroślałam z tego okresu i nie płączę za nie. Od tamtej porz trafialam na same suczki albo fałszywe albo chcace odbic mi faceta.... zycie!!!!!

29

oh lool masakra ja myslałam ze tez nalazałm super kumpele co sie okazało pozniej po dosc długij przyjazni po 3 letniej znalazłą sobie widac lepsza ode mnie;\

30

Odemnie sie z koleji troche kolezanki odsunely, bo teraz maja inne zainteresowania, studia i tak dalej a ja nie ide na studia i tak niby bylo fajnie a teraz nie mamy o czym gadac, no a po drugie teraz mieszkam troche dalej od swojego rodzinnego miasta i to tez problem dla niektorych, zaprosilam ostatnio piec przyjechaly dwie i to na chwile

31

Też chętnie zapoznam.
Jakby co to piszcie na email m.szymanska199@wp.pl wtedy wymienimy sie gg i tak dalej smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

32 Ostatnio edytowany przez sunset (2011-05-27 12:27:46)

Witaj w klubie wink tez nie mam prawie żadnych koleżanek sad
większość dziewczyn powyjeżdżało na studia do innych miast albo w ogóle gdzieś do pracy za granice, a ja jako że za raz po szkole wyszlam za mąż potem urodziłam dziecko to siedzę w domu na tyłku i.... maskara normalnie sad:( jeszcze mąż za granicą to już całkowicie katastrofa teraz jest i gdzie tu poznać jakąś bratnią duszę? prawdziwą przyjaciółkę?

Dziewczyny a jest tu może któraś z okolic Kielc, Skarżyska itd???

"Sae Fideli Sis Fidelis"

33

Ja również mam podobną sytuację  mam koleżanki, ale są to z klasy chciałabym utrzymywać z nimi kontakt również po szkole, ale niestety od jakiegoś czasu nie układa się miedzy nami ta znajomość, a przyjaciółka ma chłopaka i wiadomo jest zajęta spotkaniem z nim. Najgorsze są weekendy kiedy chcesz gdzieś wyjść a okazuje, się że nie masz z kim bo znajomi  mają inne plany lub nie ma z kim i spędzasz sama weekend w domu przed telewizorem albo książką. Smutno się robi, kiedy słyszysz jak znajomi opowiadają potem jak im świetnie minął weekend z przyjaciółmi, a ty po raz kolejny siedzisz w domu.:(

Kocham życie, przyjacielu, i nawet wtedy, kiedy zraniło mnie tak bardzo, że przez krótką chwilę zapragnęłam umrzeć, nawet wtedy nie popełniłam zdrady.

34

Szukam kumpeli do tańca i do różańca:)  Bydgoszcz

35

a czy są osoby z Radomia okolic?

Kocham życie, przyjacielu, i nawet wtedy, kiedy zraniło mnie tak bardzo, że przez krótką chwilę zapragnęłam umrzeć, nawet wtedy nie popełniłam zdrady.

36

A ile macie lat?

37

witajcie dziewczyny. macie tu jeszcze jedna bidule - mnie. ostatnio rozstalam sie z chlopakiem , a w dodatku skonczylam LO i wszystkie znajomosci sie rozplywaja bo kazdy idzie w swoja strone.. Takze ja tez chetnie z wami porozmawiam smile tym bardziej ze mam teraz mnostwo wolnego czasu z ktorym nie wiem co zrobic..

38

dorotka ja tez skonczyłam LO i mam podobnie jak Ty:)

Posty [ 1 do 38 z 416 ]

Strony 1 2 3 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność- brakuje mi koleżanki. :( =(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016