Orgazm juz podczas pocałunku? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-05-13 21:49:52

szazz
Na razie czysta sympatia

Orgazm juz podczas pocałunku?

Wiec tak całowałam sie z chlopakiem ktory jest juz przed trzydziestka no i w czasi tego całowania on zwyczajnie dostał orgazmu....Poprzez całowanie strasznie szybko nigdy mi sie takie cos nie zdarzyło i zastanawiam sie czemu tak szybko sie podniecił?

#2 2011-05-13 21:54:26

Selene1
Przyjaciółka Forum

Re: Orgazm juz podczas pocałunku?

Może był tak wyposzczony, a Ty mu się tak spodobałas, pociagałas go fizycznie, ze chłop nie wytrzymal? ;P mojemu chłopakowi jeszcze nigdy nie zdarzylo się dostac orgazmu podczas samego całowania się bez zadnych innych ruchów na tle erotycznym, ale prawie za kazdym razem podczas namietnego pocałunku ma wzwód smile

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#3 2011-05-13 22:01:10

szazz
Na razie czysta sympatia

Dziwi mnie to bo jak sie drugi raz calowalismy po 3dniach to samo było szybko nigdy wczesniej tak nie mialam...Zadnych takich ruchow nic a on tak po prostu dostaje

#4 2011-05-13 22:03:36

Selene1
Przyjaciółka Forum

Niektórzy faceci tak mają. Mój były dochodził dosłownie w minutę, ale to podczas stosunku, ewentualnie w trakcie pieszczot nawet przez bieliznę. Natomiast nigdy nie spotkalam sie z przypadkiem dostania orgazmu w trakcie samego całowania bez innych dodatków. Widocznie, bardzo go podniecasz albo facet ma to do siebie, ze tak szybko dochodzi.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

#5 2011-05-13 22:45:04

Konwalia07
Netbabeczka

no faceci tak maja mój tez czasmi jets tak podniecony że go dotkne przez chwile i juz:P ale to chyba dobrze że aż takie wrażenie na nim robisz ja bym sie cieszyła;p

#6 2011-05-13 22:47:53

Black_Cat
Wróżka Bajuszka

Zgadzam się z Mika chłopak może być wyposzczony lub może szybko dochodzić.

'Serce kobiety to ocean pełen tajemnic' smile:*

#7 2011-05-13 22:49:37

vinnga
Moderator

A ja bym była niezmiernie smutna, gdyby mi się taki trafił... Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że tego faceta pocalunki bardzo nakręcają, co w połączeniu z dłuższym okresem celibatu i chemią początku znajomości może dać efekt szybkiego końca. Ale prawdopodobnie on jest po prostu szybki z natury i to wcale powodem do radości nie jest.

#8 2011-05-14 09:44:53

JustynaPiatkowska
Redaktor Działu Psychologia i Seks

Szazz,
na wytrysk podczas namiętnego pocałunku, przytulania może mieć wpływ młody wiek chłopaka, szczególnie duże podniecenie sytuacyje (fascynujące okoliczności, atrakcyjna partnerka, nowy związek), niewielkie doświadczenie seksualne lub poprzedzająca go długa przerwa w podejmowaniu kontaktów. Odnajdując się w którejś z tych przyczyn, przedwczesny wytrysk nie powienien niepokoić, ponieważ ze zmianą sytuacji i upływem czasu nie powinno się to powtarzać.

Piszesz jednak, że dość często i regularnie całujecie się i pieścicie. Powtarzające się podobne zdarzenie (orgazm podczas pocałunku, neutralnego przytulenia, delikatnego dotyku) może sugerować problemy z wytryskiem przedwczesnym także podczas stosunku. Jest to zaburzenie o złożonym podłożu - komponentach biologicznych i psychologicznych. Leczone - w zależności od przyczyn dominujących i konkretnego przypadku - farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie.

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą. W codziennej pracy prowadzę poradnictwo i terapię w zakresie zaburzeń życia seksualnego kobiet i mężczyzn, także terapię par i małżeństw. Oferuję również E-poradę psychologiczno-seksuologiczną drogą meilową - anonimowość gwarantowana!

http://dobre-rozmowy.pl Gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Gdańsku.

#9 2011-05-24 20:05:36

austenit
Net-facet

szazz napisał:

Wiec tak całowałam sie z chlopakiem ktory jest juz przed trzydziestka no i w czasi tego całowania on zwyczajnie dostał orgazmu....Poprzez całowanie strasznie szybko nigdy mi sie takie cos nie zdarzyło i zastanawiam sie czemu tak szybko sie podniecił?

Ja osobiści dostaje pełnego wzwodu pod czas całowania, ale nie nic poza .... smile to jest bardzo fascynująca przemiana.

#10 2011-05-26 20:58:48

lool2
Netbabeczka

mój był bardzo długo wyposzczony ale nie dochodził tak szybko..smile wzwody mega szybko- wiadomo. ale orgazm? Niezły Ci się przypadek trafił. Poczekaj jak się "zadomowi" to dopiero będzie Cię zaspokajał, tak czuję.. wink

#11 2011-05-26 23:29:25

truskaweczka19
100% Netkobieta

Pewnie powodami było to co pisze Justyna Piątkowska. U mnie aż tak to nie ma, ale też ma wzwód, gdy całujemy się oczywiście. Cierpliwości, trening czyni mistrza smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

#12 2011-05-28 13:07:54

IntymnaBielizna
Do zakochania jeden krok

No muszę przyznać,że to bardzo ciekawy przypadek...  Mi jeszcze coś takiego nigdy się nie zdarzyło, ale jeżeli jest tak podniecony to możesz mieć wspaniała przygodę w łóżku. Tacy faceci :na głodzie" potrafia się bardzo długo kochać.

Stopka forum